Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το κάνουμε "Vs" να τελειώνουμε? :nagger:

 

Πόση ώρα θέλει το Destinator να λοκάρει με δορυφόρους??? (Υπάρχει κανένα test GPS για έλεγχο?) :mad::mad:

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πόση ώρα θέλει το Destinator να λοκάρει με δορυφόρους??? (Υπάρχει κανένα test GPS για έλεγχο?) :mad::mad:

Δε σου λοκάρει καθόλου ή απλά αργεί;

Link to comment
Share on other sites

Δε σου λοκάρει καθόλου ή απλά αργεί;

 

Περιμένω κάπου 10 λεπτά αλλά ακόμη γράφει “αναμονή σήματος GPS”

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν το κάνουμε "Vs" να τελειώνουμε? :nagger:

 

Πόση ώρα θέλει το Destinator να λοκάρει με δορυφόρους??? (Υπάρχει κανένα test GPS για έλεγχο?) :mad::mad:

 

Bale to GPS Test. Ean lockarei afto... tha lockarei kai to Destinator.

 

Asto omws arketi wra se anoixto ourano.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ενώ ο Γερμανός δέχεται pre-orders η Samsung λέει ότι θα είναι διαθέσιμο στο τέλος του μήνα (?).

Όπως μας έλεγαν για τις 15 του μήνα?

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο λέει αρχές οκτωβρίου και η Vodafone δεν έχει ιδέα ... Αυτά τα ωραία στην ελλαδίτσα που η λέξη προγραμματισμός είναι άγνωστη στις επιχειρήσεις ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο λέει αρχές οκτωβρίου και η Vodafone δεν έχει ιδέα ... Αυτά τα ωραία στην ελλαδίτσα που η λέξη προγραμματισμός είναι άγνωστη στις επιχειρήσεις ...

 

αγνωστη εννοια ειναι ο σεβασμος στον πελατη...τους ρωταμε ποτε θα ερθει το κινητο δηλ ποτε θα τους δωσουμες τα ωραια μας λεφτακια και αυτοι ουσιαστικα λενε οχι δεν θα σας τα παρουμε μεσα σεπτεμβριου αλλα αρχες οκτωμβρη

Link to comment
Share on other sites

Για ριξε μια ματια στο touch HD...

 

ενα μεγαλο και βαρυ εργαλειο με μικρη μπαταρια..

 

να συνεχισω ?

 

στα αξεσουαρ πρεπει να δινουνε και βαλιτσακι...και δευτερη μπαταρια.. με τετοια οθονη θα ξεχασεις τη σημαινει mobility.. και 8α εθιστεις στα 220ν.

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για συσκευές που υπάρχουν και κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή (και όχι αυτές που θα...) , είναι η πιο πλήρης.

 

Το diamond δεν μπορεί με μοναδικό καλύτερο χαρακτηριστικό την ανάλυση της VGA οθόνης του να ισοσταθμίσει :

  • την ταχύτητα,
  • την κάμερα,
  • την μπαταρία,
  • το μέγεθος της οθόνης,
  • το landscape mode παντού,
  • αλλά και την ποιότητα κατασκευής του Omnia.

 

...νομίζω. ;)

 

εγω μαζι σου.. αστους να μιλανε.... :whistle:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εγω μαζι σου.. αστους να μιλανε.... :whistle:

 

Den katalabainw giati panta prepei na yparxei antiparathesi gia to poia syskevi einai kalyteri!

 

Prokeitai gia diaforetikes syskeves pou i kathe mia gia to diko tis logo apotelei epilogi tou kathenos!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά, το παίρνω πίσω το παράδειγμα με την τηλεόραση, κρατήστε αυτό με το αυτοκίνητο. Ήταν ατυχές. Και για να λήγει το θέμα, δεν έκανα πουθενά κανένα vs. Είπα απλά ότι θεωρώ άστοχο να χαρακτηρίζεται το ομνια ως πλήρης συσκευή μιας και θεωρώ ότι δεν είναι. Δεν είπα ότι το διαμάντι είναι πλήρες και ούτε πρόκειται ποτέ να το πω. Μη δημιουργούμε εντυπώσεις και να μη βάζουμε κουβέντες στα στόματα κάποιων που δεν τις είπαν (ή λέξεις στα keyboards που δεν πληκτρολόγησαν).

 

Εξάλλου και εγώ ο ίδιος προσωπικά ταλαντεύτηκα πολύ μεταξύ όμνια και διαμαντιού για το ποιό θα πάρω.

Link to comment
Share on other sites

ακόμα ποιο πάνω η τιμή του στο play247.

έως την κυριακη ειχε 667 το 16αρι,χθες είχε 697 και σήμερα έχει 702.

χρηματιστήριο ΟΜΝΙΑ

Link to comment
Share on other sites

εδω και μια ωρα το εχω και εγω.Πρωτες εντυπωσεις,απλα τελειο.Απο τα καλυτερα και ομορφοτερα ppc που εχω δοκιμασει.Μπραβο samsung
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εδω και μια ωρα το εχω και εγω.Πρωτες εντυπωσεις,απλα τελειο.Απο τα καλυτερα και ομορφοτερα ppc που εχω δοκιμασει.Μπραβο samsung

 

Με γεια σου! Ποια PPC έχεις δοκιμάσει;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Και ενα παιχνιδάκι για το κινητό μας,δείτε το εδω

 

και κατεβάστε το εδω

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Και ενα παιχνιδάκι για το κινητό μας,δείτε το εδω

 

και κατεβάστε το εδω

 

μηπως εχεις και κανα readme ? φαινεται ζορικο το game..:cry:

 

antivirus χρειαζεται να βαλουμε ?

 

αν ναι .πιο προτεινετε ?:blink:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν είχε πρόβλημα σύνδεσης με το GPS του τηλεφώνου? Συγκεκριμένα με το Destinator Αν ναι, τι έκανε? Έχω αρχίσει να ανησυχώ ότι έχει τεχνικό πρόβλημα. Όλη μέρα το παλεύω αλλά τίποτα δεν λέει να συνδεθεί.. έχω δοκιμάσει και το GPS Test αλλά ούτε αυτό δεν έκανε τίποτα… καμία εισήγηση???:cry:
Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

μηπως εχεις και κανα readme ? φαινεται ζορικο το game..:cry:

 

antivirus χρειαζεται να βαλουμε ?

 

αν ναι .πιο προτεινετε ?:blink:

 

ζορικο? απλα ζαρια ριχνεις, το κατεβασα και το kaspersky του pc δεν μου εδειξε τιποτα

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Μη βάλετε antivirus στο ppc. Είναι άχρηστο και απίστευτα βαρύ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν είχε πρόβλημα σύνδεσης με το GPS του τηλεφώνου? Συγκεκριμένα με το Destinator Αν ναι, τι έκανε? Έχω αρχίσει να ανησυχώ ότι έχει τεχνικό πρόβλημα. Όλη μέρα το παλεύω αλλά τίποτα δεν λέει να συνδεθεί.. έχω δοκιμάσει και το GPS Test αλλά ούτε αυτό δεν έκανε τίποτα… καμία εισήγηση???:cry:

 

1. insert SIM

2. Install GPSGate

3. Run gpsgate on port3 (config it manually)

4. run Dest/iGo....etc.

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν είχε πρόβλημα σύνδεσης με το GPS του τηλεφώνου? Συγκεκριμένα με το Destinator Αν ναι, τι έκανε? Έχω αρχίσει να ανησυχώ ότι έχει τεχνικό πρόβλημα. Όλη μέρα το παλεύω αλλά τίποτα δεν λέει να συνδεθεί.. έχω δοκιμάσει και το GPS Test αλλά ούτε αυτό δεν έκανε τίποτα… καμία εισήγηση???:cry:

 

Εμενα μου συνδεθηκε γρηγορα με την πρώτη, μια φορα μονο είχε βρει δορυφορους και δεν συνδεοταν, εκλεισα το destinator και το ξανανοιξα και συνδέθηκε αμέσως,μιλαμε για το dest 7 ετσι? επίσης μπορεις να δοκιμάσεις το gpsgate -απο το γνωστο μαγαζι- που το "σπρωχνει" ακομα περισσοτερο

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...