Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Θα ήθελα να ρωτήσω αν βάλω wallpaper εικόνα gif θα δουλεύει ή η εικόνα θα είναι στατική ;

 

Δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργεί άψογα και δίχως κανένα απολύτως πρόβλημα. Περισσότερες πληροφορίες και λεπτομέρειες για τις διάφορες εκδόσεις που έχουν κυκλοφορήσει καθώς και αναννεωμένοι χάρτες όπου περιλαμβάνουν σε επίπεδο google maps σε 4 διαφορετικές γωνίες με κανονική πλοήγηση θα βρείς εδώ

 

 

Εδώ έχει να κάνει καθαρά με το ότι το λογισμικό που έχεις είναι παράνομο. Προφανώς εδώ μέσα δεν ποστάρονται τέτοιου είδους απαντήσεις. Έχεις πμ.

 

Συγνώμη για την απουσία μου παιδιά είχα μεγάλη απορόφηση από το δικό μου φόρουμ. Θα τα λέμε συχνά και πάλι :)

 

Aγαπητότατε και λατρευτέ nectons, άκου παράνομο λογισμικό...παπαπαπα...μακριά από μένα αυτά... :baby:

Ευτυχώς που εδώ μέσα ( :X δεν ) ποστάρονται τέτοιου είδους απαντήσεις και γι'αυτό είμαστε όλοι αγαπημένοι!!! :kill::rocket::hunter:

Ευχαριστώ πάρα πολύ για το πμ... :D

Πάντα τρομερός!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα δύο αρχεία βίντεο μέσα, τύπου .avi, και όταν ξεκινάω αναπαραγωγή (είτε με τον Windows Media Player, είτε με τον δικό του Touch Player) μου βγάζει ένα μήνυμα "μη υποστηριζόμενη μορφή ήχου" και συνεχίζει παίζοντας κανονικά την εικόνα, αλλά χωρίς ήχο.

 

Γιατί συμβαίνει αυτό, αφού υποτίθεται ότι παίζει κανονικά τα .avi αρχεία;

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. εχω κανει παραγγελια το omnia 16 gb απο την vodafone και και θα εχει πανω το λογοτυπο της εν λογο εταιριας.μπορειται αν θελετε να μου πειτε με αν εχει την ελληνικη version.επισης ακουσα οτι τα vodafone omnia εχουν προβληματα με την αυτονομια της μπαταριας και αργο μενου καθως και αλλα εινα αληθεια? σας ευχαριστω πολυ. α ξεχασα θα βαλω μεσα καρτα wind,λετε να εχει προβλημα
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, Ψάχνω εδώ και ώρα αναμεσα στις 740 σελιδες του θέματος αλλα δεν μπορώ να βρω απάντηση στο αν το gps του συγκικριμένου κινητου λειτουργεί αυτόνομα χωρίς την υποστηριξη του a-gps οπότε κ χωρίς επιπρόσθετη χρέωση στον λογαριασμό.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, Ψάχνω εδώ και ώρα αναμεσα στις 740 σελιδες του θέματος αλλα δεν μπορώ να βρω απάντηση στο αν το gps του συγκικριμένου κινητου λειτουργεί αυτόνομα χωρίς την υποστηριξη του a-gps οπότε κ χωρίς επιπρόσθετη χρέωση στον λογαριασμό.

Ευχαριστώ πολύ.

 

Λειτουργεί αυτόνομα (χωρίς καμία χρέωση) και πολύ καλά! Θα πάθεις πλάκα από την ταχύτητα ειδικά αν έχεις εμπειρία από άλλες συσκευές!!!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. εχω κανει παραγγελια το omnia 16 gb απο την vodafone και και θα εχει πανω το λογοτυπο της εν λογο εταιριας.μπορειται αν θελετε να μου πειτε με αν εχει την ελληνικη version.επισης ακουσα οτι τα vodafone omnia εχουν προβληματα με την αυτονομια της μπαταριας και αργο μενου καθως και αλλα εινα αληθεια? σας ευχαριστω πολυ. α ξεχασα θα βαλω μεσα καρτα wind,λετε να εχει προβλημα

 

 

tsoukou,δεν υπαρχει κανενα προβλημα .....αλλα και προβλημα να εχειs θα το λυσουμε:)

SUPER ROM J3 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟFFICIAL ΒΥ SILVER21(www.omniacs.net)
Link to comment
Share on other sites

tsoukou,δεν υπαρχει κανενα προβλημα .....αλλα και προβλημα να εχειs θα το λυσουμε:)

 

σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

σημερα απεκτησα το ομνια 16G:):D.Ψαχνω αρκετη ωρα πληροφοριες σχετικα με την πρωτη φορτιση της μπαταριας.διαβαζοντας στο μανιουαλ αναφερει μονο να το βαλω να φορτισει και μολις ολοκληρωθει η φορτιση να το βγαλω.υπαρχει λογος να το φορτισω για 8 η 16 ωρες οπως ανεφεραν για τις παλιοτερες συσκευες;

 

ευχαριστω εκ των πρωτερων

φιλικα χρηστος

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

σημερα απεκτησα το ομνια 16G:):D.Ψαχνω αρκετη ωρα πληροφοριες σχετικα με την πρωτη φορτιση της μπαταριας.διαβαζοντας στο μανιουαλ αναφερει μονο να το βαλω να φορτισει και μολις ολοκληρωθει η φορτιση να το βγαλω.υπαρχει λογος να το φορτισω για 8 η 16 ωρες οπως ανεφεραν για τις παλιοτερες συσκευες;

 

ευχαριστω εκ των πρωτερων

φιλικα χρηστος

 

Καλοριζικο !:)

 

Οχι δεν χρειαζεται κατι τετοιο.

Αρκει να ακολουθησεις 2-3 πληρεις φορτισεις -εκφορτισεις

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω παρα πολυ χρειαζομε βοηθεια στο εξης:

 

Εβαλα την εφαρμογη Inesoft Phone v5.0 beta3 build 2009.05.15 αλλα τελικα δεν την ηθελα και πηγα να την διαγραψω.Την διεγραψα αλλα μου εμεινε ομως το αριθμητικο (και αφλαβητικοπληκτρολογιο) της εφαρμογης.Δηλ. μολις μολις πατησω σε κατασταση αναμονης την επιλογη να εμφανιστει το πληκτρολογιο μου βγαινει αυτο της εφαρμογης και οχι το αρχικο του τηλ.

 

Προσπαθησα να βρω καποια αρχεια που να εχουν μεινει και να τα σβησω αλλα...δενε χω καταφερει κατι.

Σας παρκαλω πολυ μολις βρειτε χρονο κοιταξε πως μπορω να λυσω το προβλημα αυτο και ενημερωστε με ΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΩ πολυ.

 

χιλια ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω παρα πολυ χρειαζομε βοηθεια στο εξης:

 

Εβαλα την εφαρμογη Inesoft Phone v5.0 beta3 build 2009.05.15 αλλα τελικα δεν την ηθελα και πηγα να την διαγραψω.Την διεγραψα αλλα μου εμεινε ομως το αριθμητικο (και αφλαβητικοπληκτρολογιο) της εφαρμογης.Δηλ. μολις μολις πατησω σε κατασταση αναμονης την επιλογη να εμφανιστει το πληκτρολογιο μου βγαινει αυτο της εφαρμογης και οχι το αρχικο του τηλ.

 

Προσπαθησα να βρω καποια αρχεια που να εχουν μεινει και να τα σβησω αλλα...δενε χω καταφερει κατι.

Σας παρκαλω πολυ μολις βρειτε χρονο κοιταξε πως μπορω να λυσω το προβλημα αυτο και ενημερωστε με ΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΩ πολυ.

 

χιλια ευχαριστω!!!

σου ανεβασα εδω

http://rapidshare.com/files/233786782/SECDialer.dll.html

ενα dialpad του omnia

κατεβασε το και αντεγραψε το στο φακελο windows του κινητου

αν διορθωθει εχει καλως αλλιως κανε ενα hard reset και βαλε τα προγραμματα απο την αρχη

Link to comment
Share on other sites

σου ανεβασα εδω

http://rapidshare.com/files/233786782/SECDialer.dll.html

ενα dialpad του omnia

κατεβασε το και αντεγραψε το στο φακελο windows του κινητου

αν διορθωθει εχει καλως αλλιως κανε ενα hard reset και βαλε τα προγραμματα απο την αρχη

 

Σ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον για βοηθεισ.

 

δηλαδη μου λες να ριξω αυτο το αρχειο μεσα στο φακελο των windows σωστα?

Link to comment
Share on other sites

ναι ,αν θες να εχεις αλλο dialpad

(μπορεις πριν το κανεις να μετονομασεις το αρχικο που εχεις στο κινητο ή να το αποθηκευσεις στο pc και μετα ανθες να γυρισεις πισω να το ξαναλλαξεις )

Link to comment
Share on other sites

μπορεις ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ να μου πεις αναλυτικα τα βηματα στο παραπανω που μου εγραψες μη κανω καποιο λαθος

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

μπορεις ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ να μου πεις αναλυτικα τα βηματα στο παραπανω που μου εγραψες μη κανω καποιο λαθος

 

ευχαριστω

 

αν θελεις μπορεις να σωσεις το secdialler.dll που υπαρχει ηδη στο κινητο σου,

απλα το αντιγραφεις στο pc σου και το εχεις στην περιπτωση που θες να το ξαναβαλεις (αν δεν δουλεψει αυτο που σου εστειλα)

για να το κανεις

πας στο φακελο windows του κινητου βρισκεις το secdialler.dll και το αντιγραφεις στο pc σου

μετα παινεις το secdialler.dll που σου εστειλα και το αντιγραφεις στο φακελο windows ( οταν σου ζητησει να αντιγραψει το παλιο πες ναι)

κανε reset (ξεκινα παλι το κινητο )

και δες αν διορθωθηκε

Link to comment
Share on other sites

πηγα στο φακελο windows αλλα δε βρισκω το secdialler.dll

εχει πολλα αρχεια μεσα ο φακελος,εψαξα αλλα δε νβρηκα κατι.υπαρχει περιπτωση να μην υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

πηγα στο φακελο windows αλλα δε βρισκω το secdialler.dll

εχει πολλα αρχεια μεσα ο φακελος,εψαξα αλλα δε νβρηκα κατι.υπαρχει περιπτωση να μην υπαρχει?

 

λιγακι δυσκολο εκτος και αν εχει αλλο ονομα ο dialpad του προγραμματος

αντεγραψε εσυ αυτο που εδωσα (αν υπαρχει θα σε ρωτησει αν θες αλλαγη)

 

υ.γ.πληροφοριακα υπαρχει εδω συζητηση για το προγραμμα που εβαλες

http://www.bytheway.gr/portal2/forum/showthread.php?t=6752&highlight=Inesoft+Phone

 

παντως κανε πρωτα μια προπαθεια με το αρχειακι και μετα βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites

πηγα μεσα απο το pcsuite του ομνια και ψαχνω το φακελο windows αλλα δεν υπαρχει...το ριχνω σττην αποθηκη μου μεσω pc μετα το ψαχνω στη συσκευη και παλι δε το βρισκω...

 

κανω κατι λαθος χιλια συγνωμη για το χρονο που κλεβω αλλα...χρειαζομε βοηθεια οπως βλεπεις

Link to comment
Share on other sites

πηγα μεσα απο το pcsuite του ομνια και ψαχνω το φακελο windows αλλα δεν υπαρχει...το ριχνω σττην αποθηκη μου μεσω pc μετα το ψαχνω στη συσκευη και παλι δε το βρισκω...

 

κανω κατι λαθος χιλια συγνωμη για το χρονο που κλεβω αλλα...χρειαζομε βοηθεια οπως βλεπεις

 

εχεις vista ή xp?

Link to comment
Share on other sites

VISTA

 

τι πρεπει να κανω?

 

εχεις εγκαταστησει το Mobile Device Center?

αν οχι απο εδω

http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/synchronize/device-center-download.mspx

κατεβασε το και εγκατεστησε το

ετσι οταν συνδεεις το κινητο με το pc να μπορεις να το βλεπεις και να μπορεις να δεις τους φακελους και τα αρχεια που υπαρχουν σ'αυτο (πχ windows κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...