Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω φιλε με ανακουφησες , dεν εχω σπασει ιποτα το εχω γδαρει στο κεντρο τις οθονης αλλα δεν ξερω αν πρεπει να αλλαξω την touch lcd η αν αυτο που ακουμπαμε ειναι καποιο προστατευ ικο τζαμι σε αυτο που εστειλες βλεπω βασικα το καλυμα αλλα πουθενα κατι σαν τζαμι
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αν προσέξεις καλύτερα θα δεις πως το πλαίσιο που δείχνει samsung έχει μέσα μια ανάκλαση φωτός που σημαίνει πως μάλλον έχει το "τζάμι".
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε με ανακουφησες , dεν εχω σπασει ιποτα το εχω γδαρει στο κεντρο τις οθονης αλλα δεν ξερω αν πρεπει να αλλαξω την touch lcd η αν αυτο που ακουμπαμε ειναι καποιο προστατευ ικο τζαμι σε αυτο που εστειλες βλεπω βασικα το καλυμα αλλα πουθενα κατι σαν τζαμι

 

Μην ξεχασεις να βαλεις screen protector, επρεπε να το ειχες φορεσεις με το που βγηκε η συσκευη απο το κουτι.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αντε να το παρεις γιατι εχουμε αγχωθει ολοι μας... Λες και περιμενεις να σε αποφυλακισουν... Ελπιζω να μη λες μετα το εχω 1 και σημερα κλπ...

 

Εάν δεν έρθει στην ώρα του θα λέω...χθές,προχθές......:lol:

Ipgone 3GS 32 GB Black :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ωχ Παναγια μου... Τι εχουμε να περασουμε... Ελπιζω το θαυμα των Χριστουγεννων να γινει και να το εχεις στην ωρα του... Να μας λυπηθει ο Αη Βςσιλης...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω όταν κάνω αφαίρεση ένα πρόγραμμα φεύγει πλήρως ή χρειάζεται να κάνω τίποτα ακόμα για να φύγει πλήρως?

 

Επίσης το battery status Που το βαλα δεν μου το εμφανίζει καν...μήπως φταίει ότι έχω samsung widget ?

 

Κατι ακόμα το g-meteρ για ομνια δεν δουλεύει? είναι μόνο για HTC?

 

Τελος ποια προγράμματα μου προτίνετε να του βάλω ?? :confused::confused:

 

thanks...p.s τα χριστουγενιάτικα emoticons τα σπανε!!

Link to comment
Share on other sites

 

αν βαλω αυτο ομως μηπως χασω την εγγυηση οι εταιριες ειναι μυστηριες με αυτα, ξερει κανεις ποσο εχει αυτο επισημα απο samsung

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις αν τα 509 ευρω εινια καλη τιμη για το 8ρι Omnia?
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανεις αν τα 509 ευρω εινια καλη τιμη για το 8ρι Omnia?

 

αν μιλας για καινουριο καλη, ο γερμανος τοχει 559 με δωρο ομως το garmin

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse?product=46480&category=93

Link to comment
Share on other sites

ναι παντα για καινουργια συσκευη,το βρηκα στα 509.

 

το garmin δεν μου ειναι κι απαραιτητο

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

ναι παντα για καινουργια συσκευη,το βρηκα στα 509.

 

το garmin δεν μου ειναι κι απαραιτητο

 

για κοιτα και δω (απο 499)

http://www.skroutz.gr/s/51698/Samsung-i900-Omnia-8GB.html

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις ρε παιδια για ποιο λογο δεν μου βλεπει ο destinator το gps της συσκευης εχω version i900BDHJ1/MAHJ1
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις ρε παιδια για ποιο λογο δεν μου βλεπει ο destinator το gps της συσκευης εχω version i900BDHJ1/MAHJ1

 

πηγαινε στις ρυθμισεις και στο gps πατα το κουμπι να κανει αναζητηση μονο του

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κάνει όλα μέχρι και hard format αλλά δεν βρίσκει την κεραία της συσκευής

 

καρτα σιμ εχεις μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω αλλά δεν πιστεύω πως αυτό είναι το πρόβλημα εσύ τι ver έχεις

γιατί μαλών από ότι διαβάζω πρέπει να φταίει η ver του pda αλλά θέλω να το τσεκάρω

 

το έστειλα λίγο ανακατεμένο το μήνυμα:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω αλλά δεν πιστεύω πως αυτό είναι το πρόβλημα εσύ τι ver έχεις

γιατί μαλών από ότι διαβάζω πρέπει να φταίει η ver του pda αλλά θέλω να το τσεκάρω

 

εγω εχω βαλει την DXHK2 (ανεπισημη)

κλειστο,βγαλε την σιμ και ξαναβαλτη (ισως δεν εχει κατσει καλα για το gps)

μου τοκανε και μενα μια φορα ,δεν πιστευω οτι φταιει η ρομ

Link to comment
Share on other sites

100% αλλιως δε το βλεπει το gps

Τιποτα τα ιδια μου κανει δεν βλεπει το gps

στην αρχη που το εβαλα ηταν μια χαρα αλλα μετα απο 2 μερες που του εβαλα το pocket plus και τα σκιν του destinator 7 τα τεζαρε

 

Στο omniacs λενε πως με την i900BDHJ1 δεν βλεπει gps γι'αυτο και ρωταω

εδω

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ WIFI

ΟΛΑ ΤΑ FLOKAFE GOODYS STRAG kafe EXOΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ WIFI ΚΑΙ ΜΠΕΝΕΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ...............

 

 

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο omniacs λενε πως με την i900BDHJ1 δεν βλεπει gps γι'αυτο και ρωταω

εδω

εγω ημουν απο τους πρωτους που εβαλαν αυτη τη ρομ και ποτε δεν ειχα προβλημα με το gps

μπορεις να μου δειξεις που τοχουν γραψει?

Link to comment
Share on other sites

100% αλλιως δε το βλεπει το gps

 

GPS και SIM δεν έχουν καμία σχέση. Όλο το PDA και φυσικά το GPS δουλεύουν και χωρίς SIM.

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω την ιδια rom εχω. To destinator δε λειτουργει με τιποτα. Ευτυχως ειχα βαλει το igo8 και ετσι εχω μια χαρα gps. Βαλτο κι εσυ...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα τα ιδια μου κανει δεν βλεπει το gps

στην αρχη που το εβαλα ηταν μια χαρα αλλα μετα απο 2 μερες που του εβαλα το pocket plus και τα σκιν του destinator 7 τα τεζαρε

 

Στο omniacs λενε πως με την i900BDHJ1 δεν βλεπει gps γι'αυτο και ρωταω

εδω

 

BDHJ1 εχω κ κλειδωνει μεσα στο σπίτι 4-6 δορυφορους σε 10 secs Κ με το που βγω μπαλκόνι σε 1-2secs κλειδώνει 7-12 δορυφορους! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...