Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια παρατηρηση σε οσους εσπευσαν με μεγαλη ευκολια νωριτερα να προτρεψουν οσους εχουν ελληνικο ομνια, να βαλουν την νεα αγγλικη ρομ.

Καταλαβαινω οτι το κανετε για καλο και ολοι επιζητουμε την καλυτερη αποδοση της συσκευης, αλλα πρεπει να διευκρινιζετε καθε φορα που παροτρυνετε τον κοσμο για κατι τετοιο, οτι ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ.

Και οταν ρισκαρεις 2 χρονια εγγυησης για μια αρκετα ακριβη συσκευη με τις όποιες ευαισθησιες της (π.χ. σου καιγεται 1 η παραπανω πιξελ στην οθονη και στην αλλαζουν) θα πρεπει να το γνωριζεις εξ αρχης και με απολυτο τροπο.

Προσωπικα με τρωει ο ποπος μου να βαλω μια ρομ που θα "απογειωσει" το ομνια, απ'την αλλη σκεφτομαι λογικα και κυριως σκεφτομαι την τσεπη μου.

 

νομίζω ότι πολλές φόρες έχουμε αναφέρει ότι χάνεται η εγγύηση όποτε μην λέμε ότι θέλουμε.

κανε μια μικρή αναζήτηση και θα δεις,οπού ναναι παιδιά θα μας βάλετε και χέρι που δίνουμε ότι ξέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

νομίζω ότι πολλές φόρες έχουμε αναφέρει ότι χάνεται η εγγύηση όποτε μην λέμε ότι θέλουμε.

κανε μια μικρή αναζήτηση και θα δεις,οπού ναναι παιδιά θα μας βάλετε και χέρι που δίνουμε ότι ξέρουμε.

 

Γνωριζω πολυ καλα οτι εχει ειπωθει πολλες φορες και νομιζω ημουν απολυτα ακριβης στον τροπο που εκφραστηκα.

Κανεις δεν αμφισβητησε την πολυτιμη δουλεια που κανεις εσυ και 2-3 ατομα ακομα.

Κανεις δεν εβαλε χερι σε κανεναν και μακρια απο μενα τετοιοι χαρακτηρισμοι.

Ειπα απλα, πολυ απλα, οτι επειδη πολλοι ειναι ισως καινουριοι και μπορει να ενθουσιαζονται βλεποντας τα οσα ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ περιγραφετε για τις αγγλικες ρομ, να κανουν κατι απο αγνοια η ενθουσιασμο που ισως στο μελλον αποδειχτει βλαβερο για την τσεπη τους.

Δε θελω να με παρεξηγεις, ξεκαθαριζω απολυτα το τι εννοουσα και το ποσο πολυτιμη δουλεια εχεις κανει

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατηρηση σε οσους εσπευσαν με μεγαλη ευκολια νωριτερα να προτρεψουν οσους εχουν ελληνικο ομνια, να βαλουν την νεα αγγλικά ρομ.

αλλα πρεπει να διευκρινιζετε καθε φορα που παροτρυνετε τον κοσμο για κατι τετοιο, οτι ΧΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ.

 

αυτό δεν μαρεσε καθόλου,παρατήρηση σε ποιον ?

μήπως θα ήταν καλύτερα να λέγαμε κάντε παίδες ότι θέλετε ?

ρωτήστε,ψάξτε αλλού κόψε τον λαιμό σου?

δηλαδή να μην δίνουμε και λινκ με τα ****** προγράμματα του stil ipmart-forum.com γιατί πρέπει να σκεφτούμε και την τσέπη αυτών που έφτιαξαν τα προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Θα ηθελα να ρωτησω το εξης:προσπαθω να τρέξω το igo 8 στο omnia μου,και μου βγαζει fatal error in main thread στη σελιδα mainscreen load.Σημειωτεον εχω τοποθετησει το καταλληλο data.zip για το omnia στο folder του igo.Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

αυτό δεν μαρεσε καθόλου,παρατήρηση σε ποιον ?

μήπως θα ήταν καλύτερα να λέγαμε κάντε παίδες ότι θέλετε ?

ρωτήστε,ψάξτε αλλού κόψε τον λαιμό σου?

δηλαδή να μην δίνουμε και λινκ με τα ****** προγράμματα του stil ipmart-forum.com γιατί πρέπει να σκεφτούμε και την τσέπη αυτών που έφτιαξαν τα προγράμματα.

 

Μαλλον εξελαβες λαθος τη λεξη παρατηρηση.

Ειχε την εννοια της επισημανσης και οχι της υποδειξης η του "μαλωματος".

Αν αυτο ηταν που σε εκανε να εκνευριστεις, ζητω συγγνωμη και ξεκαθαριζω το πως εννοουσα απο την πρωτη στιγμη τη λεξη παρατηρηση.

Επισης καταλαβε οτι δεν κανω οποιουδηποτε ειδους κοντρα, ειτε προσωπικη, ειτε αλλη.

Η συγκριση με ipmart κλπ ειναι ατυχης. Αυτο που ειπα περι ενημερωσης των χρηστων για την εγγυηση, πιστευω οτι ειναι σωστο να γινεται.

Αυτη ειναι η γνωμη μου. Απο εκει και περα ουτε μπατσος ειμαι να το επιβαλω, και στην τελικη εξηγησα το σκεπτικο μου, το οποιο κακως και εξελαβες ως "κοντρα".

Σορυ στους υπολοιπους για το offtopic

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

μια μάλλον απλή ερώτηση.

 

για πρώτη φορα σκέφτομαι να αγοράσω τηλέφωνο αυτής της κατηγορίας. Σήμερα είχα περάσει για να πάρω κάτι από πλαίσιο και είπα να ρίξω μια ματιά και στο ομνια.

από ότι είδα τα windows είναι ελληνικά. Επειδή όσα χρόνια χρησιμοποιώ Η/Υ είχα αγγλικά windows τα ελληνικά μου φαίνονται λίγο περίεργα. Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω υπάρχει τρόπος αγοράς του συγκεκριμένου τηλεφώνου με αγγλικά windows?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

μια μάλλον απλή ερώτηση.

 

για πρώτη φορα σκέφτομαι να αγοράσω τηλέφωνο αυτής της κατηγορίας. Σήμερα είχα περάσει για να πάρω κάτι από πλαίσιο και είπα να ρίξω μια ματιά και στο ομνια.

από ότι είδα τα windows είναι ελληνικά. Επειδή όσα χρόνια χρησιμοποιώ Η/Υ είχα αγγλικά windows τα ελληνικά μου φαίνονται λίγο περίεργα. Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω υπάρχει τρόπος αγοράς του συγκεκριμένου τηλεφώνου με αγγλικά windows?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

ναι μπορείς να το κάνεις αγγλικό αλλά θα χάσεις την εγγύηση!!!!!

εκτός αν το πάρεις επιτόπου αγγλικό

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εξελαβες λαθος τη λεξη παρατηρηση.

Ειχε την εννοια της επισημανσης και οχι της υποδειξης η του "μαλωματος".

Αν αυτο ηταν που σε εκανε να εκνευριστεις, ζητω συγγνωμη και ξεκαθαριζω το πως εννοουσα απο την πρωτη στιγμη τη λεξη παρατηρηση.

Επισης καταλαβε οτι δεν κανω οποιουδηποτε ειδους κοντρα, ειτε προσωπικη, ειτε αλλη.

Η συγκριση με ipmart κλπ ειναι ατυχης. Αυτο που ειπα περι ενημερωσης των χρηστων για την εγγυηση, πιστευω οτι ειναι σωστο να γινεται.

Αυτη ειναι η γνωμη μου. Απο εκει και περα ουτε μπατσος ειμαι να το επιβαλω, και στην τελικη εξηγησα το σκεπτικο μου, το οποιο κακως και εξελαβες ως "κοντρα".

Σορυ στους υπολοιπους για το offtopic

 

δεν μίλησα για κόντρα και να σαι σίγουρος ότι ούτε εγώ κάνω και θέλω κόντρες απλός θέλω να φαίνονται ποιο ξεκάθαρα τα πράγματα γιατί κάποιοι το τόσο το βλέπουν ΠΟΛΥ ΤΟΣΟ,ελπίζω να κατάλαβες.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ναι μπορείς να το κάνεις αγγλικό αλλά θα χάσεις την εγγύηση!!!!!

εκτός αν το πάρεις επιτόπου αγγλικό

 

that was fast!!!

οταν λες επιτοπου αγγλικο;; το δινει πχ γερμανος/πλαισιο/κτλ κτλ κτλ (ωστε να κανω χρηση της επιδοτησης);

ΥΓ δεν ειναι ανοητο να χανει κανεις την εγγυηση για κατι τετοιο;; (ειμαι ασχετος απο windows mobile) αλλα κρίνοντας απο Η/Υ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

that was fast!!!

οταν λες επιτοπου αγγλικο;; το δινει πχ γερμανος/πλαισιο/κτλ κτλ κτλ (ωστε να κανω χρηση της επιδοτησης);

 

δεν γνωρίζω,pda4u σίγουρα παντός.

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ δεν ειναι ανοητο να χανει κανεις την εγγυηση για κατι τετοιο;; (ειμαι ασχετος απο windows mobile) αλλα κρίνοντας απο Η/Υ...

 

Οχι μονο ειναι ανοητο και απαραδεκτο, αλλα με την απλη λογικη δεν ξερω αν στεκει και νομικα.

Απο τη στιγμη που βαλεις ΕΠΙΣΗΜΗ rom της ιδιας της SAMSUNG απλα σε αλλη γλωσσα και μετα απο 3 μηνες π.χ. σου καει η οθονη, ειναι τραγελαφικο να σου λενε οτι δεν ισχυει η εγγυηση, αλλα ομως συμβαινει.

Ειναι τραγικο να αρνουνται να σου αποκαταστησουν hardware προβληματα, λογω αλλαγης software, ειδικα οταν ειναι original της εταιρειας.

Παρτο απο pda4u. Πλαισο, Γερμανος κλπ εχουν μονο τα ελληνικα.

Link to comment
Share on other sites

Παρτο απο pda4u. Πλαισο, Γερμανος κλπ εχουν μονο τα ελληνικα.

 

τωρα χαζευα τη σελιδα τους...

πρεπει να τους ρωτησω αν μπορώ να κανω χρηση της επιδοτησης αγοραζοντας το απο εκει...

βεβαια για το θεμα της εγγυησης και απο εκει (pda4u) να το αγορασω παλι η Samsung Hellas θα με κρεμασει αν χρειαστω κατι, με λιγα λογια μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τωρα χαζευα τη σελιδα τους...

πρεπει να τους ρωτησω αν μπορώ να κανω χρηση της επιδοτησης αγοραζοντας το απο εκει...

βεβαια για το θεμα της εγγυησης και απο εκει (pda4u) να το αγορασω παλι η Samsung Hellas θα με κρεμασει αν χρειαστω κατι, με λιγα λογια μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...

 

Χλωμο το βλεπω να παιρνεις με επιδοτηση απο pda4u. Για θεματα εγγυησης ομως νομιζω οτι θα σε καλυψει. Δηλαδη αν παθει κατι το πας σε αυτους και αναλαμβανουν να σε καλυψουν.

Ομως για να μη σε παρω στο λαιμο μου, ΡΩΤΑ πρωτα

Link to comment
Share on other sites

Χλωμο το βλεπω να παιρνεις με επιδοτηση απο pda4u. Για θεματα εγγυησης ομως νομιζω οτι θα σε καλυψει. Δηλαδη αν παθει κατι το πας σε αυτους και αναλαμβανουν να σε καλυψουν.

Ομως για να μη σε παρω στο λαιμο μου, ΡΩΤΑ πρωτα

 

το κομματι απο το pda4u αν και uk κανονικα η εγγυηση θα πρεπει να παιζει...

το βιβλιο της εγγυησης εχει και την ελληνικην μεσα...:blink:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί μου φίλοι και φίλες,

 

Επειδή εγώ είμαι αυτός (cps424) που ανέφερα τη λύση με το θέμα της αυτονομίας των Ελληνικών Omnia, θα ήθελα να θέσω υπόψη σας τα κάτωθι:

 

1. Η ρύθμιση που ανέφερα αφορά την επιλογή "Backlight" στις ρυθμίσεις του "Κύριου Μενού-Σύστημα". Ναι στην Ελληνική έκδοση,τη συγκεκριμένη λειτουργία τη γράφει στα Αγγλικά!!! Επιλέγουμε το "Μη αυτόματη" και πατάμε οπωσδήποτε "οκ".

2. Για να έχουμε ασφαλή συμπεράσματα δοκιμάζουμε μόνο μετά από πλήρη φόρτιση (πράσινη ένδειξη LED στο πλήκτρο ON/OFF) και ΔΕΝ συνδέουμε περιοδικά τη συσκευή στον υπολογιστή εφόσον μιλάμε για δοκιμή!!!

3. Έχω ήδη λάβει πάρα πολλά μηνύματα από άλλους χρήστες ότι "Σώθηκαν" με τον τρόπο αυτό!!!

4. Η δική μου συσκευή μπαίνει στην 3η σχεδόν ημέρα με αρκετή χρήση με ένδειξη μπαταρίας στο 50%, χωρίς να τη σβήνω το βράδυ, ενώ πριν οι 24ώρες αυτονομίας με λίγη χρήση ήταν ίσως και άπιαστο όνειρο!!! Επίσης την περιστροφή της οθόνης την έχω ενεργή και αυτόματη,χωρίς κανένα πρόβλημα. Στις αρχές για άγνωστο λόγο την απενεργοποιούσε πολύ συχνά μόνο του,τώρα το κάνει πάρα πολύ σπάνια και απλά την ξαναβάζω στο αυτόματο.

5.Μην περιμένετε άμεσα απαντήσεις από εδώ,διότι είναι πολύ δύσκολο να εντοπίζω τα μηνύματα σας.Στείλτε μου e-mail στο: cps424@yahoo.gr και θα απαντήσω το συντομότερο δυνατό!

6.Αν τώρα ξεκινάτε τις δοκιμές σας δώστε λίγο παραπάνω χρόνο στη μπαταρία να στρώσει,καθότι η συνεχόμενη φόρτιση και αποφόρτιση λόγω του προβλήματος,ίσως να την <<ξελίγωσε>>,πχ. στις σχεδόν 3 εβδομάδες που το είχα,χρειαζόταν καθημερινά φόρτιση,δηλαδή σχεδόν 21 κύκλοι πλήρεις κύκλοι φόρτισης-εκφόρτισης σε καινούργια μπαταρία!!! Ακόμη και εγώ τη "στρώνω" τώρα που λειτουργεί σωστά.

7.Απορώ ποιος ο λόγος κάποιες/οι να θέλουν να οικιοποιηθούν την ιστορία αυτή που ανέφερα.Αλήθεια τι θα κερδίσουν; Εντάξει τυχαία το βρήκα και δούλεψε,έπρεπε να το κρατήσω μυστικό; Δεν είμαι ειδήμων,όπως πολλάκις έχω δηλώσει. Μήπως αυτό τελικά ενόχλησε;;; Και άλλα πράγματα πιο ανούσια ανέφερα ως λύσεις στο παρελθόν χωρίς να δεχτώ τέτοια αμφισβήτηση.Το ωραίο είναι ότι κανείς δεν εμφανίζει ποιο είναι το σχετικό post σε οποιοδήποτε forum που γράφτηκε πριν το σχετικό δικό μου... Ε,ίσως επειδή απλά δεν υπάρχει! Και στο κάτω-κάτω το θέμα είναι ποιος/α "το βρήκε", ή ότι και δούλεψε (τουλάχιστον σε πάρα πολλούς!) και το δημοσιοποίησα άμεσα; Γενικές,άλλες οδηγίες/ρυθμίσεις για βέλτιστη αυτονομία, ναι υπήρχαν δημοσιευμένες από άλλους χρήστες και ήταν απολύτως σωστές. Η συγκεκριμένη (που κάνει τη μέγιστη διαφορά στα Ελληνικής rom Omnia)όμως όχι. Παρακαλώ πολύ λοιπόν, λίγη περισσότερη σοβαρότητα δεν θα έβλαπτε...

Στη διάθεση σας για κάθε διευκρίνηση.

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το PCMKeyboard

 

Δυστυχώς φίλε μου στο Omnia δεν παίζει σωστά... Το εμφανίζει *@#$%$#$@#.

Κρίμα γιατί ίσως όντως ήταν αυτό που χρειαζόμουν... Καμιά άλλη ιδέα;

 

:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

ειναι ανωφελο να ασχολειστε με το θεμα του φωτισμου-μπαταριαs.εαν το μη-αυτοματο το ποιο εχει 12 σκαλεs, τηκαρουμε παραδειγμα στην 4 σκαλα και το γυρισουμε στο αυτοματο,ο αισθητηραs θα ανεβοκατεβαινει απο την σκαλα 1 μεχρι την 4.και τα δυο παλι συνεργαζονται.:)
Link to comment
Share on other sites

ειναι ανωφελο να ασχολειστε με το θεμα του φωτισμου-μπαταριαs.εαν το μη-αυτοματο το ποιο εχει 12 σκαλεs, τηκαρουμε παραδειγμα στην 4 σκαλα και το γυρισουμε στο αυτοματο,ο αισθητηραs θα ανεβοκατεβαινει απο την σκαλα 1 μεχρι την 4.και τα δυο παλι συνεργαζονται.:)

 

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρυθμίζουμε και αφήνουμε στο ΜΗ ΑΥΤΟΜΑΤΟ.

Παραθέτω απάντηση που έδωσα λίγα μόλις λεπτά πιο πριν σε άλλο foroum:

->

Το είπα και το ξαναλέω για όσους δεν το άκουσαν:

"ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ"

 

Λίγο πιο πάνω περιγράφω που ρυθμίζει στη συσκευή.

Ο φωτισμός σας θα ΣΒΗΝΕΙ κανονικά στο χρόνο που έχετε ορίσει εσείς,απλά η φωτεινότητα ΔΕΝ θα μεταβάλετε αυτόματα (ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ), δηλαδή δεν θα λειτουργεί ο φωτο-αισθητήρας που βρίσκετε ψιλοκρυμμένος στην πρόσοψη αριστερά της κάμερας των βιντεοκλήσεων (αν φωτίσετε προσεκτικά το σημείο θα τον δείτε κάτω από το τζαμάκι, όσοι θέλετε να δείτε αν υπάρχει).Δεν είπα ποτέ ότι η οθόνη θα μένει συνεχώς φωτισμένη και θα κρατάει η μπαταρία σας!!!

ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΕΓΡΑΨΑ ΝΑ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΤΕ!!!

ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό με το φωτισμό ...

 

Νομίζεις!!! Λειτουργεί άψογα σε πάνω από 50 χρήστες μέχρι στιγμής,αρκεί να το κάνουν και να το ελέγξουν σωστάάάάάάά!!!

 

:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

πήγα έκανα αναβάθμιση το OMNIA με κανονική της samsung έκδοση από σιγκαπούρη για να έχω αγγλικά και τέλος έκανε κανονικά την αναβάθμιση αλλα στο άναμμα της συσκευής κολλάει στο SAMSUNG OMNIA το λογότυπο.

διάβασα σε διαφορες σελίδες από αλλα άτομα που έπαθαν το ίδιο έκανα τα πάντα hard/soft format μπαταρία sim κλπ αλλα τα ίδια δεν ξεκολλάει με τίποτα.

εντάξει ήξερα ότι θα έχανα την εγγύηση αλλα δεν περίμενα ότι θα πάθαινα αυτό.

τώρα δευτερα θα πάρω τηλέφωνο στην samsung θα τους πω ότι άλλαξα το τηλέφωνο από ελλάδα σε σιγκαπούρη και το έκανα αναβάθμιση σε έκδοσης σιγκαπούρης και να δω τι μπορούν να κάνουνε, και μετά θα το στείλω γιατί είμαι από επαρχία και δεν μπορώ να το πάω μονο αν υπάρχει τίποτα για σέρρες δεν ξέρω.

4 μέρες κινητό, αφού δεν έπαθα κανένα εγκεφαλικό μέχρι στιγμής τυχερός είμαι.

αυτά τα κακά νέα από μένα.

παρακαλώ προσοχή στις απάντησης σας δεν θα το γλιτώσω το εγκεφαλικό!!!.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πριν βάζω το κινητό για φόρτιση να περιμένω η μπαταρία να πέσει στο 0% και το τηλέφωνο να σβήσει?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζεις!!! Λειτουργεί άψογα σε πάνω από 50 χρήστες μέχρι στιγμής,αρκεί να το κάνουν και να το ελέγξουν σωστάάάάάάά!!!

 

:p:p:p:p

 

ακριβώς πρώτη πλήρης φόρτιση του τηλεφώνου με το σκίσιμο τις πρώτης μέρα λειτουργία όλο το βραδυ ανοιχτό και σήμερα το πρωί είναι στο 60%!!!!!

σίγουρα λειτουργη αψογα!

Link to comment
Share on other sites

πήγα έκανα αναβάθμιση το OMNIA με κανονική της samsung έκδοση από σιγκαπούρη για να έχω αγγλικά και τέλος έκανε κανονικά την αναβάθμιση αλλα στο άναμμα της συσκευής κολλάει στο SAMSUNG OMNIA το λογότυπο.

διάβασα σε διαφορες σελίδες από αλλα άτομα που έπαθαν το ίδιο έκανα τα πάντα hard/soft format μπαταρία sim κλπ αλλα τα ίδια δεν ξεκολλάει με τίποτα.

εντάξει ήξερα ότι θα έχανα την εγγύηση αλλα δεν περίμενα ότι θα πάθαινα αυτό.

τώρα δευτερα θα πάρω τηλέφωνο στην samsung θα τους πω ότι άλλαξα το τηλέφωνο από ελλάδα σε σιγκαπούρη και το έκανα αναβάθμιση σε έκδοσης σιγκαπούρης και να δω τι μπορούν να κάνουνε, και μετά θα το στείλω γιατί είμαι από επαρχία και δεν μπορώ να το πάω μονο αν υπάρχει τίποτα για σέρρες δεν ξέρω.

4 μέρες κινητό, αφού δεν έπαθα κανένα εγκεφαλικό μέχρι στιγμής τυχερός είμαι.

αυτά τα κακά νέα από μένα.

παρακαλώ προσοχή στις απάντησης σας δεν θα το γλιτώσω το εγκεφαλικό!!!.

 

 

κοιτα εδω

μαλλον θα το λυσεις

 

http://www.omniacs.net/showthread.php?t=102

 

διαβασε το ολο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πριν βάζω το κινητό για φόρτιση να περιμένω η μπαταρία να πέσει στο 0% και το τηλέφωνο να σβήσει?

Ευχαριστώ.

 

οχι (γυρω στο 20 ειναι μια χαρα,χωρις να ειναι δεσμευτικο κιαυτο)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...