Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mipws theleis na peis /Storage Card/My Documents?

Οχι. Εχω βαλει τα mp3 που ήθελα στο /My Storage κατευθείαν (όχι σε κάποιο υποφάκελο του) και μου τα είδε κατευθείαν στο ringtone selection. ΗΗ1 Rom, ελληνική έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

To iphone έχει μια εφαρμογή που μέσα απο το gps βρίσκει πού είσαι και σου λέει π.χ. πού έχει κοντά βενζινάδικο ή εστιατόριο κλπ κλπ... Το όμνια έχει κάτι αντίστοιχο? Υπάρχει σε κάποιο site μία λίστα απο τις εφαρμογές του omnia?
Link to comment
Share on other sites

To iphone έχει μια εφαρμογή που μέσα απο το gps βρίσκει πού είσαι και σου λέει π.χ. πού έχει κοντά βενζινάδικο ή εστιατόριο κλπ κλπ... Το όμνια έχει κάτι αντίστοιχο? Υπάρχει σε κάποιο site μία λίστα απο τις εφαρμογές του omnia?

 

υπάχει ως εφαρμογή στο destinator 7 (βενζιναδικα,φαρμακεία,fast food,κάμερες κυκλοφορίας,επικίνδυνες στροφες κλπ)

Link to comment
Share on other sites

 

 

όταν κάνεις Download ενα video απο το youtube με το utube μετα μπορείς να δείς κανονικά το video που έχεις κατεβάσει? (γιατι εμενα δεν..)

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπάχει ως εφαρμογή στο destinator 7 (βενζιναδικα,φαρμακεία,fast food,κάμερες κυκλοφορίας,επικίνδυνες στροφες κλπ)

 

Prokeitai gia ta gnwsta POIs.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

όταν κάνεις Download ενα video απο το youtube με το utube μετα μπορείς να δείς κανονικά το video που έχεις κατεβάσει? (γιατι εμενα δεν..)

 

τι εννοεις ? δεν κατεβαζω τιποτα...

ο player κανει search στη database tou utube και παιζει online την ταινια...

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

To iphone έχει μια εφαρμογή που μέσα απο το gps βρίσκει πού είσαι και σου λέει π.χ. πού έχει κοντά βενζινάδικο ή εστιατόριο κλπ κλπ... Το όμνια έχει κάτι αντίστοιχο? Υπάρχει σε κάποιο site μία λίστα απο τις εφαρμογές του omnia?

 

μαλλον εννοεις μεσα απο το GPRS. :lol: σωστα ?

 

δεν αναφέρεσαι στο google maps ;

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις ? δεν κατεβαζω τιποτα...

ο player κανει search στη database tou utube και παιζει online την ταινια...

 

Οταν πατήσεις File>>Save (στο αποθηκεύει ως ...flv) άρα θέλω κάποιο flv player ε?:p

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Όχι, εντοπίζει την θέση σου μέσα απο το GPS της συσκευής. Δεν νομίζω οτι είναι μέσα από το destinator (τουλάχιστον η εφαρμογή που λέω) ... (αλλά δεν παίρνω και όρκο μιας και είμαι ψιλό-άσχετος...)
Link to comment
Share on other sites

Οταν πατήσεις File>>Save (στο αποθηκεύει ως ...flv) άρα θέλω κάποιο flv player ε?:p

 

δεν καθομαι να το κατεβασω κιολας.. απλος το βλεπω...

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται να παλεύεται ούτε με registry ούτε με τίποτα για να κάνετε ένα mp3 σε ringtone,πάτε απλά εκεί που έχετε το mp3 με τον default file explorer ,πατήστε πάνω στο mp3 παρατεταμένα και στο παράθυρο που θα ανοίξει απλός επιλέξτε Set As Ringtone.
Link to comment
Share on other sites

Ektos ki an thes na exeis kai diaforetika ringtones gia sygkekrimenes epafes, opote den tin glytwneis tin parapanw diadikasia. :rolleyes:

 

 

τοτε ναι.

 

και κάτι ακόμα σχετικά με dual sim,αγόρασα την X sim 2 Gold και δουλεύει άψογα,εναλλαγή των 2 sim χωρίς restart εννοείτε.

έβαλα λοιπόν τoν αριθμό και μια data card,αποτέλεσμα παντού ίντερνετ και omnia rules!!!!!

 

:)

 

για οποίον ενδιαφέρετε η καρτουλα που πήρα είναι αυτή

 

http://www.simore.ch/en/two_sim_cards_in_one_mobile/dual_sim_card_gold_2.php

 

φυσικά στο ebay θα βρείτε πολύ φθηνότερες αλλά εμένα δεν μου δούλεψαν

Link to comment
Share on other sites

τοτε ναι.

 

και κάτι ακόμα σχετικά με dual sim,αγόρασα την X sim 2 Gold και δουλεύει άψογα,εναλλαγή των 2 sim χωρίς restart εννοείτε.

έβαλα λοιπόν τoν αριθμό και μια data card,αποτέλεσμα παντού ίντερνετ και omnia rules!!!!!

 

:)

 

για οποίον ενδιαφέρετε η καρτουλα που πήρα είναι αυτή

 

http://www.simore.ch/en/two_sim_cards_in_one_mobile/dual_sim_card_gold_2.php

 

φυσικά στο ebay θα βρείτε πολύ φθηνότερες αλλά εμένα δεν μου δούλεψαν

 

Να σε ρωτησω φιλαρακι: Εγω εχω μια καρτουλα 2σε1 της Cosmote, και επειδη ειμαι ασχετος και δεν ξερω τη καρτα ειναι αυτη που περιγραφεις παραπανω, η δικια

θα λειτουργει ετσι χωρις restart?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω φιλαρακι: Εγω εχω μια καρτουλα 2σε1 της Cosmote, και επειδη ειμαι ασχετος και δεν ξερω τη καρτα ειναι αυτη που περιγραφεις παραπανω, η δικια

θα λειτουργει ετσι χωρις restart?

 

φαντάζομαι πως όχι,στην συσκευή που έχεις τώρα κάνει restart ?

Link to comment
Share on other sites

φαντάζομαι πως όχι,στην συσκευή που έχεις τώρα κάνει restart ?

 

Οχι, δεν κανω, εχω ενα Νοκια Ε66, αλλα το γουσταρω πολυ το ΟΜΝΙΑ και οπως καταλαβαινεις θα το χτυπησω...Σε ευχαριστω παντως...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν κανω, εχω ενα Νοκια Ε66, αλλα το γουσταρω πολυ το ΟΜΝΙΑ και οπως καταλαβαινεις θα το χτυπησω...Σε ευχαριστω παντως...

 

ok τότε δεν θα κάνει restart ούτε το Ομνια.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

τοτε ναι.

 

και κάτι ακόμα σχετικά με dual sim,αγόρασα την X sim 2 Gold και δουλεύει άψογα,εναλλαγή των 2 sim χωρίς restart εννοείτε.

έβαλα λοιπόν τoν αριθμό και μια data card,αποτέλεσμα παντού ίντερνετ και omnia rules!!!!!

 

:)

 

για οποίον ενδιαφέρετε η καρτουλα που πήρα είναι αυτή

 

http://www.simore.ch/en/two_sim_cards_in_one_mobile/dual_sim_card_gold_2.php

 

φυσικά στο ebay θα βρείτε πολύ φθηνότερες αλλά εμένα δεν μου δούλεψαν

να σε ρωτησω. ποια data card εχεις ? και τι παγιο πληρωνεις ?

Link to comment
Share on other sites

Mολις εγινε το απιθανο....μιλουσα με καταστημα vodafone και παρόλο που ακομα δεν ξερουν κατι για το ΟΜΝΙΑ , μου προτειναν να περιμένω και να μην παρω το iphone.....χαχαχαχα και τουσ ειχαμε παρεξιγησει οτι επειδη κονομανε απο iphone σαμποτάρουν το ΟΜΝΙΑ......μπράβο στην κοπέλα που είπε την αλήθεια!!
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειάζεται να παλεύεται ούτε με registry ούτε με τίποτα για να κάνετε ένα mp3 σε ringtone,πάτε απλά εκεί που έχετε το mp3 με τον default file explorer ,πατήστε πάνω στο mp3 παρατεταμένα και στο παράθυρο που θα ανοίξει απλός επιλέξτε Set As Ringtone.

 

Και πες πως θελουμε να βαλουμε εναν δικο μας ηχο εισερχομενου sms....:O

Παιζει αυτο; Γενικα με το omnia μπορω να βαλω οτι ηχο θελω για οπου θελω;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...