Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα το φέρει τέλη Σεπτέμβριου αρχές Οκτ ..

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια?βρηκα μια αγγελια με 300 ε το ομνια 16GB απο γερμανια.Τι παιζει στην Γερμανια?μπορεις να το αλλαξεις μετα σε Ελληνικα ή θα ξεκινησεις εντατικα σε κανενα φροντιστηριο?
Link to comment
Share on other sites

Koitakse, egw eimai Germania kai tha to parw me symbolaio 200 eyrw....An mporeis na mou peis pou to brikes me 300 eyrw xwris simbolaio poli tha thela na kserw....Stin Samsung sti Germania pou rwtisa mou eipan oti den kseroun kati gia ellinika...Kserei kapoios an ginetai allagi se ellinika i toylaxiston an mporw na balw elliniki grammatoseira sto pliktrologio?Episis ithela na rwtisw to omnia pou erxetai ellada exei ellinika Windows i agglika?Giati se osa site eida eite exei agglika eite den dieykrinizei an exei ellinika....

A.....kai oso gia to frontistirio to kanonizoume;)

Link to comment
Share on other sites

Τους χάρτες δεν τους κατεβάζεις από το net. Τους βάζεις εσύ μαζί με το πρόγραμμα πλοήγησης. Από εκεί και πέρα δεν έχεις καμία χρέωση στη χρήση τους.

 

 

 

Φυσικά.

 

Ευχαριστώ για απαντήσεις. Κάτι άλλο με τα video στο youtube δείχνει κανονικά?κάποιος έγραφε για προβήματα στις προηγούμενες σελίδες και σελίδες με adobe flash ανοίγουν κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδια?βρηκα μια αγγελια με 300 ε το ομνια 16GB απο γερμανια.Τι παιζει στην Γερμανια?μπορεις να το αλλαξεις μετα σε Ελληνικα ή θα ξεκινησεις εντατικα σε κανενα φροντιστηριο?

 

Για ελληνικά δεν ξέρουμε ακόμα αλλά από ότι έχω ακούσει... κυκλοφορεί εδώ μία αγγλική ROM. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

Δεν αναφέρει κάτι για το εάν πρόκειται για ελληνική ή όχι έκδοση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

γνωριζει κανεις αν μπορει να τρεξει destinator?λογω αναλυσης οθονης και τα λοιπα ?:blink:

 

κατεβαζεις ενα σκιν ειδικα για ομνια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Μήπως ξέρει κάποιος πως μπορείς να δείς τη συνολική διάρκεια των εξερχόμενων κλήσεων??:blink:
Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο εχει 2 ειδους φωτισμο, οταν πατας την οθονη κτλ ειναι ο εντονος φωτισμος, και μετα απο καποια sec μπαινει σε χαμηλοτερο φωτισμο.

 

Στο destinator 7 πως μπορουμε να κρατησουμε ανοιχτο τον δυνατο φωτισμο γιατι μετα απο λιγο μπαινει σε χαμηλο φωτισμο και οταν εχεις ηλιο στο αμαξι σου, δεν βλεπεις και πολλα.

 

Εχει κανεις το ιδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το τηλεφωνο εχει 2 ειδους φωτισμο, οταν πατας την οθονη κτλ ειναι ο εντονος φωτισμος, και μετα απο καποια sec μπαινει σε χαμηλοτερο φωτισμο.

 

Στο destinator 7 πως μπορουμε να κρατησουμε ανοιχτο τον δυνατο φωτισμο γιατι μετα απο λιγο μπαινει σε χαμηλο φωτισμο και οταν εχεις ηλιο στο αμαξι σου, δεν βλεπεις και πολλα.

 

Εχει κανεις το ιδιο προβλημα?

 

Είσαι σίγουρος ότι χρησιμοποιείς το τελευταίο Destinator;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι χρησιμοποιείς το τελευταίο Destinator;

 

το τελευταίο έχει άλλα από τα άλλα!!!!!!

 

:D

Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο εχει 2 ειδους φωτισμο, οταν πατας την οθονη κτλ ειναι ο εντονος φωτισμος, και μετα απο καποια sec μπαινει σε χαμηλοτερο φωτισμο.

 

Στο destinator 7 πως μπορουμε να κρατησουμε ανοιχτο τον δυνατο φωτισμο γιατι μετα απο λιγο μπαινει σε χαμηλο φωτισμο και οταν εχεις ηλιο στο αμαξι σου, δεν βλεπεις και πολλα.

 

Εχει κανεις το ιδιο προβλημα?

 

εχεις ενεργοποιεισει το παουερ σειβ για την οθωνη ?

settings > battaria

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο έχει άλλα από τα άλλα!!!!!!

 

:D

 

ολοι αυτο εχουνε.... the name of that we do not speak..

 

εμενα παιζει οκ.

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

εχεις ενεργοποιεισει το παουερ σειβ για την οθωνη ?

settings > battaria

 

όταν τρέχει μια εφαρμογή τότε δεν πρέπει να σβήνει η οθόνη ασχέτως αν είναι ενεργοποιημένο το power save,άρα το πρόβλημα είναι αλλού και έχει να κάνει καθαρά και μόνο με το destinator 7

 

:)

Link to comment
Share on other sites

όταν τρέχει μια εφαρμογή τότε δεν πρέπει να σβήνει η οθόνη ασχέτως αν είναι ενεργοποιημένο το power save,άρα το πρόβλημα είναι αλλού και έχει να κάνει καθαρά και μόνο με το destinator 7

 

:)

 

τοτε μαμακια στα settings του ντεστ...

 

btw τα night modes τα εχω απενεργοποιεισει ολα...

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει τι να κάνω για να μην ανοίγει το ActiveSync μόλις ενεργοποιώ το κινητό μου? Ακόμη και κλειδωμένο να είναι μόλις το ξεκλειδώνω ανοίγει και αυτό πως να το απενεργοποιήσω ?????:mad::mad:
Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

λοιπον απενεργοποιησα το back light που εχει στην μπαταρια, και ως δια μαγειας, το κανονικο φως ανοιγει ολη την ωρα που δουλευει το dest.

 

οποτε οποιος εχει το ιδιο προβλημα. ας το κοιταξει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει τι να κάνω για να μην ανοίγει το ActiveSync μόλις ενεργοποιώ το κινητό μου? Ακόμη και κλειδωμένο να είναι μόλις το ξεκλειδώνω ανοίγει και αυτό πως να το απενεργοποιήσω ?????:mad::mad:

 

καθε φορα που το ανοιγεις ή το συνδεεις στο pc

πρεπει να σκοτωνεις το προσες του activesync.

 

pbar.exe

και τασκ μανατζερ

νομιζω αυτο εχω http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php?soft=1612

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

λοιπον απενεργοποιησα το back light που εχει στην μπαταρια, και ως δια μαγειας, το κανονικο φως ανοιγει ολη την ωρα που δουλευει το dest.

 

οποτε οποιος εχει το ιδιο προβλημα. ας το κοιταξει.

 

μετά το κινητό όταν σταματήσεις το destinator,σβήνει η οθόνη η παραμένει ανοιχτή ?

Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που το ανοιγεις ή το συνδεεις στο pc

πρεπει να σκοτωνεις το προσες του activesync.

 

pbar.exe

και τασκ μανατζερ

νομιζω αυτο εχω http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php?soft=1612

 

Όταν το συνδέω στον υπολογιστή ανοίγει, αυτό οκ είναι φυσιολογικό.. το πρόβλημα είναι ότι ανοίγει μόνο του χωρίς να το έχω συνδέσει με υπολογιστή.. το κλείνω με το WkTask … αλλα πάλι ανοίγει :mad: Αυτό που μου λές "Task Manager " κάνει την ίδια δουλειά με το WkTask

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Όταν το συνδέω στον υπολογιστή ανοίγει, αυτό οκ είναι φυσιολογικό.. το πρόβλημα είναι ότι ανοίγει μόνο του χωρίς να το έχω συνδέσει με υπολογιστή.. το κλείνω με το WkTask … αλλα πάλι ανοίγει :mad: Αυτό που μου λές "Task Manager " κάνει την ίδια δουλειά με το WkTask

 

to wktask δεν μου αρεσε... και ειναι αρχηστο αφου εχω σκιν χωρις windows bars...

 

δωσε μου λιγη ωρα να βαλω ολα τα τοολ με φωτος στο σιτε... και να δωσω και λιγα hints..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορεί κάποιος να μου πει τι να κάνω για να μην ανοίγει το ActiveSync μόλις ενεργοποιώ το κινητό μου? Ακόμη και κλειδωμένο να είναι μόλις το ξεκλειδώνω ανοίγει και αυτό πως να το απενεργοποιήσω ?????

 

καθε φορα που το ανοιγεις ή το συνδεεις στο pc

πρεπει να σκοτωνεις το προσες του activesync.

 

Δεν χρειάζεται να το κάνεις αυτό. Αρκεί να κάνεις δύο απλά πραγματάκια...

 

1. Εγκαθιστάς στο AsyncKiller

 

2. Εγκαθιστάς στο SKTools και πηγαίνεις στα Notifications. Μερικά από αυτά ονομάζονται Repllog. Βρίσκεις αυτό που έχει σαν περιγραφή "Start if time changes" και το κάνεις disable. (Μπορεί αυτό να ακούγεται πολύπλοκο αλλά εάν εγκατασταθεί στο SKTools θα δεις ότι είναι πανεύκολο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

to wktask δεν μου αρεσε... και ειναι αρχηστο αφου εχω σκιν χωρις windows bars...

 

δωσε μου λιγη ωρα να βαλω ολα τα τοολ με φωτος στο σιτε... και να δωσω και λιγα hints..

 

ok thanks....

Eram quod es, eris quod sum..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...