Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπαρχει στην αφαιρεση προγραμματων τι να κανω

 

 

κανε απλός μεταφορά του φακέλου που είναι το παιχνίδι μετά την εγκατάσταση στην my storage δοκίμασε να δεις τρέχοντας το exe του παιχνιδιού αν τρέχει το παιχνίδι και τότε κανε την συντόμευση που σου είπα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fovero kinito,to epiasa sta heria moy simera,to pire o aderfos moy

mia aporia paidia, to youtube apo to core player den paizei kala,oyte full screen,yparhei kanena kolpo tipota i allo programma??

telika ehei flash support meso opera ktl??

mpika sto opera na do youtube kai den anoigei video katholou,kanoume kati lathos?

me ti mporoume na doume YOUTUBE sto omnia?

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα σημερα το destinator με το skin για την οθονη και δουλευει αψογα, το μονο προβλημα μου ειναι οτι σβηνει η οθονη μετα απο 2-3 λεπτα.

 

Πως μπορουμε την ωρα που δοθλευει το προγραμμα να την κραταμε παντα αναμενη την οθονη μας?

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα σημερα το destinator με το skin για την οθονη και δουλευει αψογα, το μονο προβλημα μου ειναι οτι σβηνει η οθονη μετα απο 2-3 λεπτα.

 

Πως μπορουμε την ωρα που δοθλευει το προγραμμα να την κραταμε παντα αναμενη την οθονη μας?

 

κανονικά δεν θα έπρεπε να σβήνει,άρα έχεις κάποια λάθος έκδοση του destinator και σίγουρα μιλάς για την 7!!!!

όποτε δες τα πμ σου για να σου λύσω το πρόβλημα αμέσως!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά !!!

Για να είμαι ειλικρινής δεν διάβασα όλες τις σελίδες.....

Θα μπορούσε κάποιος που έχει στα χέρια του το κινητό να μου απαντήσει αν η οθόνη του κλειδώνεται, ώστε να αποφεύγονται τυχαίες-αθέλητες- και λανθασμένες ενέργειες;

Ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά !!!

Για να είμαι ειλικρινής δεν διάβασα όλες τις σελίδες.....

Θα μπορούσε κάποιος που έχει στα χέρια του το κινητό να μου απαντήσει αν η οθόνη του κλειδώνεται, ώστε να αποφεύγονται τυχαίες-αθέλητες- και λανθασμένες ενέργειες;

Ευχαριστώ !!!

 

 

δεν κλειδωνει μονο του μπορεις ομως να βαλεις προγραμα να κλειδωνεις την οθονη.

 

 

Εχει κανεις πιο νεα εκδοση το media player για wm6 γιατι καποιες ταινιες δεν μου τις παιζει.

Link to comment
Share on other sites

δεν κλειδωνει μονο του μπορεις ομως να βαλεις προγραμα να κλειδωνεις την οθονη.

 

 

Εχει κανεις πιο νεα εκδοση το media player για wm6 γιατι καποιες ταινιες δεν μου τις παιζει.

 

Βαλε τον core player που παιζει τα παντα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν κλειδωνει μονο του μπορεις ομως να βαλεις προγραμα να κλειδωνεις την οθονη.

 

Ειναι δυνατον να μην κλειδωνει η οθονη και να χρειαζεται προγραμμα γι'αυτο..? Εντυπωση μου κανει.. Εδω το g400 που αγορασα προχτες, και η εξωτερικη του οθονη που ειναι αφης, κλειδωνεται..! (εχει και κουμπι hold, ωστε να ξεκλειδωνει οταν θελω, χωρις ν'ανοιγω το καπακι)..

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον να μην κλειδωνει η οθονη και να χρειαζεται προγραμμα γι'αυτο..? Εντυπωση μου κανει.. Εδω το g400 που αγορασα προχτες, και η εξωτερικη του οθονη που ειναι αφης, κλειδωνεται..! (εχει και κουμπι hold, ωστε να ξεκλειδωνει οταν θελω, χωρις ν'ανοιγω το καπακι)..

 

έτσι ακριβώς κλειδώνει και το ομνια,επίσης υπάρχει και η επιλογή να κλειδώνει αυτόματα όταν σβήνει η οθόνη.

 

(παιδιά μην λέμε πράγματα όταν δεν ήμαστε σίγουροι)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

έτσι ακριβώς κλειδώνει και το ομνια,επίσης υπάρχει και η επιλογή να κλειδώνει αυτόματα όταν σβήνει η οθόνη.

 

(παιδιά μην λέμε πράγματα όταν δεν ήμαστε σίγουροι)

 

:)

 

Να'σαι καλα φιλαρακι. Ευχαριστω πολυ!!!

+1 για τα πραγματα που καποιοι δεν ειναι σιγουροι...

Link to comment
Share on other sites

Phra ki egw to Omnia kai ontws einai fovero...

Exw diavasei ola ayta pou grafete kai einai poly xrhsima alla exw 2 erwthseis...

 

1.Evala to resco keyboard kai antegrapsa ta arxeia pou htan gia tous ellhnikous xarakthres alla pali me to pou tha grapsw enan xarakthra, apo 160 ginontai 70 oi ypoloipomenoi!!!!! kanw kati lathos?

 

2.Exw ena sgh-e900 kai thelw na metaferw ta sms pou exw apo8hkeymena sth syskeyh sto i900, yparxei kapoios tropos na to kanw?Yparxei kapoios allos message manager ektos apo ton default?

 

Thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1.Evala to resco keyboard kai antegrapsa ta arxeia pou htan gia tous ellhnikous xarakthres alla pali me to pou tha grapsw enan xarakthra, apo 160 ginontai 70 oi ypoloipomenoi!!!!! kanw kati lathos?

 

Έχεις ενεργοποιήσει την επιλογή Unicode στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων;

 

(Εάν μπορείς να γράφεις ελληνικά)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργοποιήσει την επιλογή Unicode στις ρυθμίσεις των μηνυμάτων;

 

(Εάν μπορείς να γράφεις ελληνικά)

ναι...αν εννοείς αυτό...

"use Unicode when necessary"

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν δοκιμάζεις το Pocket CM Keyboard που προτείνω ανεπιφύλακτα και είναι και free?

θα το δοκιμάσω και θα δω..... thanks παντως!!!

Με την δεύτερη ερώτηση κανείς?

Link to comment
Share on other sites

 

(παιδιά μην λέμε πράγματα όταν δεν ήμαστε σίγουροι)

 

:)

 

μιας που δεν μπορουμε να πουμε κατι χωρις να πεσει κατω, η οθονη μετα απο 1-2 λεπτα, σβηνει και για να ξανανοιξει θα πρεπει να πατησει 1 απο τα 3 κουμπια που εχει το τηλεφωνο, αν πατας πανω στην οθονη δεν ανοιγει.

 

Επισης υπαρχει επιλογη αν πατησεις συνεχομενα το κουμπι της διακοπης κλησης, το τηλεφωνο κλειδωνετε χειροκηνιτα.

 

Προφανως αφου λεει και ο φιλος ο Saxovts οτι μετα το 1 λεπτο που σβηνει μπορεις να την κανεις να κλειδωνει αυτοματα, θα υπαρχει καπου, αλλα ακομα δεν μπορω να βρω το που.

Link to comment
Share on other sites

έχετε υπόψιν κανα καλό backup/restore τοολακι ?

να μπορεις να κανει backup restore filesystem, contacts και καθε φορα που κανεις upgrade να μπορεις να κανεις restore καποια σεττινγς γρηγορα..

 

 

εχουμε καποιο changelog για το τελευταιο firmware ? το τελευταιο ειναι το ΗΗ1 ?

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά του πέρασα την καινούρια ρομ τελείωσε κανονικά αλλά μετά δεν μου ανοίγει με τίποτα έχει μουλαρώσει.Τι να κάνω να αρχίσω να κλαίω?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

the official ΗΗ1

http://www.modaco.com/content/pocket-pc-professional-news/271999/the-official-samsung-i900-omnia-dxhh1-update-leaked/

 

ακουγεται καλυτερο και μαλλον βελτιωνει το θεμα με την μπαταρια του unofficial ΗΗ1.

 

το δοκιμασε κανεις ? και αποτι διαβασα τρεχεις το προγραμμα και τα κανει μονο του, και δεν θελει να φλασαρεις σε αλλη rom πριν..

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

the official ΗΗ1

http://www.modaco.com/content/pocket-pc-professional-news/271999/the-official-samsung-i900-omnia-dxhh1-update-leaked/

 

ακουγεται καλυτερο και μαλλον βελτιωνει το θεμα με την μπαταρια του unofficial ΗΗ1.

 

το δοκιμασε κανεις ? και αποτι διαβασα τρεχεις το προγραμμα και τα κανει μονο του, και δεν θελει να φλασαρεις σε αλλη rom πριν..

 

Αυτήν πέρασα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...