Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Δε νομίζω ότι τίθεται θέμα ποιου η άποψη έχει μεγαλύτερο "βάρος". Ο καθένας έχει την άποψη του και αυτό γιατί βλέπει τα πράγματα από διαφορετική πλευρά κάτι που φυσικά είναι άκρως φυσιολογικό. :rolleyes:

 

Σε καταλαβαίνω φίλε NLS γιατί ασχολείσαι χρόνια με το software των GPS, δεν επαναπαύεσαι και έχεις απαιτήσεις. Φυσιολογικότατο και θεμιτό.

 

Από την άλλη όμως καταλαβαίνω και το φίλο Δημήτρη (zaharaki) για το λόγο ότι βλέπει τα πράγματα εντελώς πρακτικά και για να είμαι ειλικρινής θα με βρει σύμφωνο.

 

Ανεξάρτητα του ποιο πρόγραμμα είναι καλύτερο ή έχει πιο εξελιγμένο περιβάλλον, ή πιο σύγχρονο, καλώς ή κακώς... μέχρι και αυτή τη στιγμή, τη δουλειά σου την κάνεις αξιόπιστα μόνο με το Destinator. Και ειδικά τo 7 για εμένα μιας και δουλεύει άψογα στις τελευταίες μου συσκευές.

 

Ναι... το iGO είναι πολύ ανώτερο σαν πρόγραμμα αλλά τι να το κάνω που (μέχρι τώρα) στο θέμα χαρτογράφησης εδώ στην Ελλάδα δεν με καλύπτει σε αυτό που είναι φτιαγμένο να κάνει σωστά... δηλαδή αξιόπιστο navigation;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά μόλις βρήκα αυτό το video στο youtube, μου έκανε εντύπωση η εμφάνιση ενός εικονιδίου στο μενού με μία tv διαφορετικό από ότι έχω δει σε όλα τα άλλα videos. Ξέρει κανείς τι είναι?

 

 

Δείτε κι αυτό και πείτε μου εντυπώσεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Το ανεβασε και το ελληνικο expansys αλλα χωρις τιμη ακομα

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=169741

 

Παντως η τιμη του open365 δειχνει ρεαλιστικη αν σκεφτει κανεις οτι τοσο κανει το αντιστοιχο iphone

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=3361

Link to comment
Share on other sites

φιλε NLS δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης :)

 

φυσικα και το μηνυμα μου ηταν αντιθετο με αυτο που λες και αυτο θα συνεχιζω να υποστηριζω,οτι δλδ δεν με ενδιαφερει ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα πλοηγησης αλλα μονο ποιο ειναι αυτο που μου κανει την ζωη μου ευκολη.και αυτο ειναι το destinator...εγω επιμενω στο 6.1 αλλα ειναι γουστα αυτα.

δεν εχουμε κατι να χωρισουμε και φυσικα δεν βλεπω την αντιπαραθεση μας σαν επιθεση ;)

 

εμενα με ενδιαφερει ποιο προγραμμα θα με παει ακριβως εκει που θα του ζητησω

και οχι ποιο εχει το καλυτερο interface,τα περισσοτερα εργαλεια και τους περισσοτερους χρηστες στο εξωτερικο...

 

εγω στην ελλαδιτσα μας μεσα μετακινουμαι και για εδω θελω πλοηγηση σωστη και αξιοπιστη...και αυτο το προσφερει μονο το destinator.

 

οπως καταλαβαινεις αντιτιθομαι στην επιθεση σου στο destinator (για την ελλαδα μιλαμε παντα) και οχι στις γνωσεις σου :!:

 

φιλικα παντα :)

 

 

 

ΥΓ η διαφορα ηλικιας μας δεν σημαινει με τπτ οτι μπορει εγω να ειμαι ποιο εμπειρος η οτι η γνωμη μου εχει καποια βαρυτητα παραπανω απο την δικη σου.

 

αλλα μιλησαμε για πρακτικοτητα και αξιοπιστια στην πλοηγηση ..και εκει ειναι ο στοχος καθε καταναλωτη που παιρνει ενα συστημα πλοηγησης για την ελλαδα .

δεν θελει ενα πολυπλοκο προγραμμα με ατελειωτες ρυθμισεις και παραμετρους.

θελει απλα ενα φιλικο προς τον απειρο χρηστη,περιβαλλον και παραλληλα αξιοπιστη πλοηγηση.

ακομη δεν εχει κανενα αλλο προγραμμα καλυτερη καλυψη σε χαρτες απο το destinator,για την ελλαδα μας .για αυτο και μονο για αυτο,για μενα ειναι το καλυτερο αυτην την στιγμη.

 

οσο συνεχιζει να με καλυπτει,την στιγμη κιολας που εχω συνηθισει και το πολυ απλο περιβαλον του,δεν βλεπω τον λογο να το αλλαξω.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ακομη δεν εχει κανενα αλλο προγραμμα καλυτερη καλυψη σε χαρτες απο το destinator,για την ελλαδα μας .για αυτο και μονο για αυτο,για μενα ειναι το καλυτερο αυτην την στιγμη.

 

οσο συνεχιζει να με καλυπτει,την στιγμη κιολας που εχω συνηθισει και το πολυ απλο περιβαλον του,δεν βλεπω τον λογο να το αλλαξω.

 

Ε όχι, αυτό δεν το δέχομαι!:p

Δηλαδή αν βάλω έναν πρωταθλητή της F1 σε ένα lada, θα το μετατρέψει στο καλύτερο αυτοκίνητο;

Μπορεί να είναι το αυτοκίνητο που θα οδηγείται καλύτερα από όλα τα υπόλοιπα, αλλά δε θα είναι το καλύτερο αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

...

 

οκ τότε ας το πιάσουμε από την αρχή πιο νορμάλ

 

συμφωνώ ότι ο χάρτης κάνει τη διαφορά και το είπα από το πρώτο post εξάλλου (πριν δηλ. γράψεις το ενδιαφέρον post που κάνεις τη δουλειά σου vs. εμείς που δεν την κάνουμε) - το iGO8 το ανέφερα γιατί απλά είναι σούπερ μαζί με την αναφορά ότι έχει αίσχος χάρτη - θεωρώ σχεδόν πες το "υποχρέωση μου" και να αναφέρω την ύπαρξη του iGO8 (γιατί είναι μεγάλο thumbs up για τους developers του και για να ταρακουνάω το λίγο που μπορώ τους ο-Θεός-να-τους-κάνει-devs του Destinator) αλλά και να αναφέρω τους αίσχος χάρτες για ακριβώς τον αντίθετο λόγο (για το thumbs up στην NGi και το thumbs down στην επιλογή χάρτη του iGO το οποίο έχει και Έλληνα εισαγωγέα και δεν ανέχομαι να είναι τόσο μάπα ο χάρτης του)

 

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ, συζητώντας για Destinator καθαρά, εγώ έχω το PN και το 7 (εννοείται πέρασα από το 6) και βλέπω ότι το PN με πάει μια χαρά στον προορισμό μου (χρησιμοποιώ τα λόγια σου) - το 7 όταν δεν κολλάει και δεν σέρνεται με πάει και αυτό, αλλά επειδή και εγώ (ουάου) θέλω να κάνω τη δουλειά μου, με πιάνω να μην το ανοίγω ποτέ γιατί ακριβώς δεν μπορώ να ποντάρω αν σήμερα θα είναι η φορά που θα παίξει και δεν θα θέλω soft-reset

 

όσο αφορά το 6 μου κάνει εντύπωση που το έχεις βολευτεί, αλλά γούστα είναι αυτά... πραγματικά δεν προτιμάς ούτε το 7 ούτε το PN που παίρνουν ακριβώς ίδιους χάρτες; το 6 είχε βγει απλά ως "τσόντα quick-n-dirty τώρα που θέλουμε να πιάσουμε τους τηλεφωνάδες" μέχρι που βγήκε το 7 που μάζεψε λίγο τα πράγματα

 

οπότε για να το κλείσω εγώ, από περιέργεια, δοκίμασες 7, είχες και PN και παρ' όλα αυτά δουλεύεις το 6.1 από επιλογή; (περιέργεια - δεν έχει περαιτέρω κριτική, είπα ότι είχα να πω)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι, αυτό δεν το δέχομαι!

Δηλαδή αν βάλω έναν πρωταθλητή της F1 σε ένα lada, θα το μετατρέψει στο καλύτερο αυτοκίνητο;

Μπορεί να είναι το αυτοκίνητο που θα οδηγείται καλύτερα από όλα τα υπόλοιπα, αλλά δε θα είναι το καλύτερο αυτοκίνητο.

 

μαλλον χασαμε την μπαλλα Γιαννη :D

 

δεν διαβαζετε τι λεω η δεν τα λεω κατανοητα?

 

για μενα ενα καλο προγραμμα πλοηγησης πρεπει απαραιτητως να με πηγαινει στον προορισμο μου !!

 

τωρα αν εσεις ξερετε τον δρομο απεξω...τοτε παω πασο :ninja:

 

οσο για τα καλα αυτοκινητα και τους καλους οδηγους...αυτο το ζω καθημερινα με την μηχανη μου...με πολυ γκαζι εχει γεμισει τοπος .....με σουπερ ντουπερ 1000αρια...αλλα πανε μονο ευθεια...οταν ερχεται στροφη .....:cool:

 

καπως ετσι ειναι και τα καλα προγραμματα πλοηγησης που λετε για την ελλαδα....μουρατα και τουμπανιασμενα απο ρυθμισεις και επιλογες...αλλα απο ουσια...τπτ

 

ενω το μαυροdestinator.... lada ξε lada...θα σε παει εκει που θες ΠΑΝΤΑ :)

 

με ολον τον σεβασμο Γιαννη;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οκ τότε ας το πιάσουμε από την αρχή πιο νορμάλ

 

συμφωνώ ότι ο χάρτης κάνει τη διαφορά και το είπα από το πρώτο post εξάλλου (πριν δηλ. γράψεις το ενδιαφέρον post που κάνεις τη δουλειά σου vs. εμείς που δεν την κάνουμε) - το iGO8 το ανέφερα γιατί απλά είναι σούπερ μαζί με την αναφορά ότι έχει αίσχος χάρτη - θεωρώ σχεδόν πες το "υποχρέωση μου" και να αναφέρω την ύπαρξη του iGO8 (γιατί είναι μεγάλο thumbs up για τους developers του και για να ταρακουνάω το λίγο που μπορώ τους ο-Θεός-να-τους-κάνει-devs του Destinator) αλλά και να αναφέρω τους αίσχος χάρτες για ακριβώς τον αντίθετο λόγο (για το thumbs up στην NGi και το thumbs down στην επιλογή χάρτη του iGO το οποίο έχει και Έλληνα εισαγωγέα και δεν ανέχομαι να είναι τόσο μάπα ο χάρτης του)

 

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ, συζητώντας για Destinator καθαρά, εγώ έχω το PN και το 7 (εννοείται πέρασα από το 6) και βλέπω ότι το PN με πάει μια χαρά στον προορισμό μου (χρησιμοποιώ τα λόγια σου) - το 7 όταν δεν κολλάει και δεν σέρνεται με πάει και αυτό, αλλά επειδή και εγώ (ουάου) θέλω να κάνω τη δουλειά μου, με πιάνω να μην το ανοίγω ποτέ γιατί ακριβώς δεν μπορώ να ποντάρω αν σήμερα θα είναι η φορά που θα παίξει και δεν θα θέλω soft-reset

 

όσο αφορά το 6 μου κάνει εντύπωση που το έχεις βολευτεί, αλλά γούστα είναι αυτά... πραγματικά δεν προτιμάς ούτε το 7 ούτε το PN που παίρνουν ακριβώς ίδιους χάρτες; το 6 είχε βγει απλά ως "τσόντα quick-n-dirty τώρα που θέλουμε να πιάσουμε τους τηλεφωνάδες" μέχρι που βγήκε το 7 που μάζεψε λίγο τα πράγματα

 

οπότε για να το κλείσω εγώ, από περιέργεια, δοκίμασες 7, είχες και PN και παρ' όλα αυτά δουλεύεις το 6.1 από επιλογή; (περιέργεια - δεν έχει περαιτέρω κριτική, είπα ότι είχα να πω)

 

πραγματικα με εχει βολεψει μια χαρα το 6.1:)

 

αυτο που θελω να κανω το κανει αψογα....δλδ του λεω διυθυνση αριθμο και με παει παντα απο κατω ακριβως :!:

 

να τονισω κατι που για μενα ειναι βασικο...

ειναι το 1ο προγραμμα πλοηγησης που δουλεψα για καιρο σε wm και ισως,ναι, να το εχω συνηθισει και να με βολευει.

η προηγουμενη εμπειρια μου ηταν σε συσκευες uiq με χειροκινητο καλιμπραρισμα χαρτων,σε προγραμματα οπως autoroute,tom tom κλπ.

 

 

αλλα δεν καταγραφω διαδρομες,δεν ανεβοκατεβαινω μονοπατια ουτε κανω mountain bike..

την δουλεια μου κανω μια χαρα με αυτο ο χριστιανος και αυτο λεω ...γιατι πεσατε να με φατε??

δλδ ειναι καλυτερα να εχεις απο ενα απλοικο και σταθερο και αξιοπιστο προγραμμα,ενα κορυφαιο προγραμμα πλοηγησης που ομως .....δεν κανει πλοηγηση ???

 

τοτε γιατι παιρνετε τηλ με gps αφου δεν ειναι δυνατον να εχετε πλοηγηση με τα ""κορυφαια"" προγραμματα που λετε?:wacko:

 

δεν σας καταλαβαινω ρε παιδια ειλικρινα....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οπότε για να το κλείσω εγώ, από περιέργεια, δοκίμασες 7, είχες και PN και παρ' όλα αυτά δουλεύεις το 6.1 από επιλογή; (περιέργεια - δεν έχει περαιτέρω κριτική, είπα ότι είχα να πω)

 

Sto Kaiser paizei kalytera to 6.1 kai pistevw oti aftos einai o logos protimisis tou sygkekrimenou.

 

Otan allaksei syskevi, pistevw oti de tha dyskoleftei na paei sto 7! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν πέσαμε να σε φάμε, απλά το 7 είναι σαφώς καλύτερο ακριβώς για αυτό που θες, να του πεις που θες να πας και να σε πάει και μάλιστα είναι προσανατολισμένο σε "κινητάδες" όπως εσύ

 

αν δεν ήσουν (και ήσουν πιο κοντά στα πενάκια κλπ.) θα πρότεινα το PN που επίσης σε πάει ακριβώς εκεί που θες να πας και είναι και πολύ ελαφρύτερο και παίζει (αλλά πάντα με πατέντα) καλύτερα με VGA

 

το iGO8 δεν μπορώ να το παραγνωρίσω - μη φτάνουμε στο "δεν κάνει πλοήγηση", μια χαρά πλοήγηση κάνει (αλλιώς θα είχαν φάει και μηνύσεις), αλλά έχει πολλά λάθη (ακόμα και στο σπίτι μου που είναι σχεδόν κέντρο Πειραιά!), όχι λάθη για να σε πάει αλλού-γι'αλλού, αλλά μπορεί να σε πάει 50 μέτρα πιο πέρα ή να σε πάει ανάποδα σε δρόμο (ε δεν είμαστε ρομπότ βλέπουμε που πάμε)

 

από εκεί και πέρα πρόγραμμα που να δουλεύεται τόσο πλήρως με δάχτυλο (δεν θέλει πενάκι), που το 3D του να έχει και ΥΨΟΜΕΤΡΙΚΑ (!!! δηλ. αν περνάς από φαράγκι, είσαι μέσα στο φαράγκι, το βλέπεις) που να περνάς δίπλα από την ακρόπολη και να στην έχει 3D να την δεις για να προσανατολιστείς πιο εύκολα, που όσο κάνεις search να βρεις κάτι με text, περιορίζει τα κουμπιά μόνο σε αυτά που χρειάζεται, που να κάνει skip από κάπου που δεν θες να περάσεις με το πάτημα ενός πλήκτρου, που να αλλάζεις skin πανεύκολα και που "απλά να δουλεύει" (χωρίς να κάνεις κάτι) σε VGA/τετράγωνα κλπ. περίεργα PDA... (και πόσα ακόμα δεν θυμάμαι) ε καμία σχέση το κακομοίρικο το Destinator (που αν δεν είχε την NGi δίπλα όχι πωλήσεις δεν θα είχε δει, ούτε οι πειρατές δεν θα καταδεχόντουσαν να το σπάσουν - εντωμεταξύ μιλάω ακριβώς με τον τρόπο που έχω μιλήσει για το πρόγραμμα και στην NGi αλλά και στην Destinator, δεν τα λέω πίσω τους)

 

ελπίζω η συζήτηση να είχε ενδιαφέρον και για τους υπόλοιπους (και ας ήταν στο i900 - που όμως έχει GPS) και στους λιγότερο γνώστες να πρόσφερε κάτι

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

 

τωρα αν εσεις ξερετε τον δρομο απεξω...τοτε παω πασο :ninja:

Aααα, εγώ πάω μόνο σε δρόμους που ξέρω!:grin:

οσο για τα καλα αυτοκινητα και τους καλους οδηγους...αυτο το ζω καθημερινα με την μηχανη μου...με πολυ γκαζι εχει γεμισει τοπος .....με σουπερ ντουπερ 1000αρια...αλλα πανε μονο ευθεια...οταν ερχεται στροφη .....:cool:

 

καπως ετσι ειναι και τα καλα προγραμματα πλοηγησης που λετε για την ελλαδα....μουρατα και τουμπανιασμενα απο ρυθμισεις και επιλογες...αλλα απο ουσια...τπτ

 

ενω το μαυροdestinator.... lada ξε lada...θα σε παει εκει που θες ΠΑΝΤΑ :)

 

με ολον τον σεβασμο Γιαννη;)

Αυτό που περιγράφεις είναι η αντίθετη περίπτωση, του igo δηλαδή που δεν έχει χάρτες και νομίζω το ανέφερε και ο NLS παραπάνω.

Ούτε αυτό το πακέτο επικροτούμε...

Link to comment
Share on other sites

από εκεί και πέρα πρόγραμμα που να δουλεύεται τόσο πλήρως με δάχτυλο (δεν θέλει πενάκι), που το 3D του να έχει και ΥΨΟΜΕΤΡΙΚΑ (!!! δηλ. αν περνάς από φαράγκι, είσαι μέσα στο φαράγκι, το βλέπεις) που να περνάς δίπλα από την ακρόπολη και να στην έχει 3D να την δεις για να προσανατολιστείς πιο εύκολα, που όσο κάνεις search να βρεις κάτι με text, περιορίζει τα κουμπιά μόνο σε αυτά που χρειάζεται, που να κάνει skip από κάπου που δεν θες να περάσεις με το πάτημα ενός πλήκτρου, που να αλλάζεις skin πανεύκολα και που "απλά να δουλεύει" (χωρίς να κάνεις κάτι) σε VGA/τετράγωνα κλπ. περίεργα PDA... (και πόσα ακόμα δεν θυμάμαι)

 

...και συνεχίζω.:p

που να διασχίζεις το δρόμο και να σου δείχνει την αρίθμηση του δρόμου δεξιά-αριστερά, να είσαι κάτω από το Tunnel και να συνεχίζει την πλοήγηση υπολογίζοντας την ταχύτητα που μπήκες (πολύ χρήσιμο αν έχει έξοδο μέσα στο tunnel), να έχει trip computer, δυνατότητες παραμετροποίησης και πολλά άλλα που ούτε εγώ θυμάμαι!:D

Link to comment
Share on other sites

Samsung Germany has just recently announced that the Samsung i900 Omnia will be released on August 6th.

The price of the Samsung i900 Omnia without a contract is 649 Euro for the 8GB version.

http://ponselupdate.blogspot.com/2008/07/samsung-i900-omnia-coming-to-germany-on.html

Link to comment
Share on other sites

[GSMarena] Samsung Omnia about to hit the shelves, coming with a free Xbox 360

 

Samsung i900 Omnia, one of the hottest mobile phones of the year, is just about to hit the European shelves.

The official launch event will be held only a week from now in Italy where the Omnia will debut.

 

The otherwise impressive Samsung i900 Omnia will make an appearance with an unsurpassed bundle.

A free Xbox 360 gaming console will be available to users who pre-order the device.

 

Yeah, you got that right – everyone who places a pre-order on the Samsung i900 Omnia (as of July 14) will

receive a free Xbox 360 once the handset actually starts retailing.

 

Orders can be placed through Media World stores across Italy. Sounds quite a deal at 499 euro (for the 8GB version) a piece,

doesn’t it? This is not a subsidized price so prices will become even more affordable once mobile carriers take the plunge.

 

The Samsung i900 Omnia will hit the Italian market on July 22 and will be available in all major European countries

and other GSM markets before the end of August.

 

Based on Windows Mobile 6.1 Pro, the Samsung i900 Omnia offers a 3.2-inch WideQVGA display (240 x 400 pixels) and an

optical mouse much like the one found in the Samsung i780. Samsung i900 Omnia is also boasting a 5 megapixel auto focus

snapper with face and smile detection plus auto-panorama shot. Geotagging is also among the camera features

since the i900 also packs a built-in GPS receiver.

 

As style has it, the Samsung i900 Omnia waistline is only 12.5mm and the brushed metal back certainly adds to its refined looks.

8 and 16 GB versions of the Omnia will be available with all of them sporting a microSD card slot for expanding the memory even further.

 

You can check out our Samsung i900 Omnia vs HTC Diamond article to see how the Omnia performs in comparison to the

other really hot name on the Windows Mobile market this season.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πολύ υψηλές τιμές βλέπω γιατί τόσο ακριβό;;;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι μια από τις πιο σύγχρονες συσκευές της αγοράς και από τιμή κυμαίνεται ανάμεσα σε αυτές! Αναμενόμενες μου φαίνονται! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ συμφωνώ με τον NLS (πλάκα κάνω σιγά μην συμφωνούσα) ας φάμε τον Ζαχαράκη!!

 

εγώ για να κάνω το μήτσο να νιώσει άσχημα θα του πω ότι έχουμε διαφορά γύρω στα 20 χρόνια. :D (πάντα με αγάπη)

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μια χαρά μου φαίνονται οι τιμές. Πολύ φυσιολογικές.

 

Η 499 είναι μια χαρά αλλά η 650 είναι πολύ για το 8GB.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

εγώ συμφωνώ με τον NLS (πλάκα κάνω σιγά μην συμφωνούσα) ας φάμε τον Ζαχαράκη!!

 

α δεν διαφωνείς με λόγο μαζί μου δηλαδή - αλλά δογματικά

 

good to know

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Η 499 είναι μια χαρά αλλά η 650 είναι πολύ για το 8GB.

 

Μια χαρά είναι και 650ε (καλά 499ε ακόμα καλύτερα).. άμα σκεφτείς ότι ένα ν95-8gb έχει 620ε ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
650 είναι πολύ για το 8GB.

 

Αυτή είναι όντως τσιμπημένη σαν ονομαστική τιμή αλλά είμαι σίγουρος ότι θα μπορούμε να το βρούμε εύκολα και κάτω από 600 Ευρώ! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...