Jump to content

Οι διαφημίσεις που μας αρέσουν


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεγάλη πλάκα αυτές του Σεφερλή "μαζι τα φάγαμε", και η καινουργια με τον Στρως Καν.

 

Στην "Μαζί τα φαγαμε" επεσε και λογοκρισια, επειδη ο πολικτικος στην τηλεοραση εμοιαζε με τον Παγκαλο, και ετσι αλλαξαν την φατσα με μια αλλη. Η original ειναι

:lol::lol: Edited by kurkosdr
Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η νεα της
που παιζεται στην Λατινικη Αμερικη!! Ειναι επικαιρη λογω Copa America και εχει θεμα τον κλασσικο τυπο στην εξεδρα "Τσιπς, Coca Cola, καφεδες, σπορακια παιδιααα"!! :D

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
η διαφημιση τησ κοσμοτε με το φρικασε!σουπερ!επισησ και η διαφημιση σεφερλη και μπαρμπασ για τα πατατακια
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει της cosmote με την λολα86...ειναι φοβερη...και επιτελους μιλησαμε σε αυτο το θεμα:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσει της cosmote με την λολα86...ειναι φοβερη...και επιτελους μιλησαμε σε αυτο το θεμα:)

 

Οντως ειναι πολυ καλη!Περνανε μηχανες και νομιζω οτι ειναι αναζητησης :rotfl: :rotfl:

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Γεια! ψάχνω μια διαφήμιση που έδειχνε παλιά η ερτ. Ισως και καμιά 10 ετία πριν. Ήταν ξένη και εδειχνε εναν ροκά που ετρεχε πάνω σε μια κυρία και τις επερνε την τσάντα. Και μετά ο αφηγητής λέει "κοίτα ξανά απο αλλη οπτική γωνία" και δειχνει οτι ο ροκάς την σπρώχνει για να μην πέσουν οι σκαλωσιές πάνω τις.:cool:

Anyone?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εγώ ψάχνω την διαφήμιση που παίζουν στα ραδιόφωνα, που λεει "αντιο μαρακι προφιλ Β γτ γέμισε το προφιλ Α!!" της κοσμοτε πρεπει να ειναι!! τζιφος ομως πουθενα δεν την βρίσκω
One Plus 5T < Samsung Galaxy S7 Edge < Xiaomi Redmi Note 3 < Samsung Galaxy Note 4 < Samsung Galaxy S IV < Samsung Galaxy S II < iPhone 3GS < LG Arena
Link to comment
Share on other sites

Ο Νικόλας (2,5 ετών!) τρελαίνεται με τη διαφήμιση της wind που ζωντανεύουν τα smartphones το βράδυ.... του αρέσει και η μουσική αλλά πιό πολύ οι χαρακτήρες των παιχνιδιών.... είναι έξυπνη διαφήμιση.

 

Μήπως ξέρει κανείς από ποιό android παιχνίδι είναι το αεροπλανάκι που πετάει (στο 22'') και ο καραχαρίας-dart που ξεμένει στο τέλος? Έψαξα σχεδόν 1 ώρα στο μαρκετ αλλά από τα preview δεν κατάφερα να τα εντοπίσω....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια! ψάχνω μια διαφήμιση που έδειχνε παλιά η ερτ. Ισως και καμιά 10 ετία πριν. Ήταν ξένη και εδειχνε εναν ροκά που ετρεχε πάνω σε μια κυρία και τις επερνε την τσάντα. Και μετά ο αφηγητής λέει "κοίτα ξανά απο αλλη οπτική γωνία" και δειχνει οτι ο ροκάς την σπρώχνει για να μην πέσουν οι σκαλωσιές πάνω τις.:cool:

Anyone?

 

Την βρήκα! Αψογη! την είχα δει οταν πήγαινα δημοτικο και ακομα τη θυμάμαι!

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

εγω θα πω της nova το put the cot down slowly μαι με τον αντρα (ονομα δεν θυμαμαι) με την ελλαδα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ψάχνω να βρω ένα τηλεοπτικό σποτάκι που έπαιζε πριν λίγο καιρό (μπορεί και να παίζει ακόμα) που ένας τυπάς με μούσια και μια γκομενίτσα μένουν στο ίδιο ξενοδοχείο και συναντιούνται στο ασανσέρ και μας δείχνουν ότι ο ένας έχει πληρώσει για την διαμονή περισσότερα χρήματα από ότι η άλλη και λέει κάτι του τύπου "κανείς δεν ξέρει πόσο πληρώνεις" ή κάτι τέτοιο.

Τι διαφήμιζε, έχω σπάσει το κεφάλι μου, και δεν μπορώ να το ψάξω στο youtube...

Μήπως θυμάται κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω ένα τηλεοπτικό σποτάκι που έπαιζε πριν λίγο καιρό (μπορεί και να παίζει ακόμα) που ένας τυπάς με μούσια και μια γκομενίτσα μένουν στο ίδιο ξενοδοχείο και συναντιούνται στο ασανσέρ και μας δείχνουν ότι ο ένας έχει πληρώσει για την διαμονή περισσότερα χρήματα από ότι η άλλη και λέει κάτι του τύπου "κανείς δεν ξέρει πόσο πληρώνεις" ή κάτι τέτοιο.

Τι διαφήμιζε, έχω σπάσει το κεφάλι μου, και δεν μπορώ να το ψάξω στο youtube...

Μήπως θυμάται κανείς;

 

Κάποια σελίδα Hotel booking (ο μούσιας πλήρωσε κανονικά ενώ το φρικιό έκλεισε δωμάτιο μέσω Internet και πλήρωσε τα μισά). Δυστυχώς ούτε εγώ μπορώ να θυμηθώ το όνομα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η αγαπημενη και κορυφη, ο γαλλοφωνος ιδιοκτητης ξενοδοχειου, της κοσμοτε

 

Φιλάκια ρουφηχτά απο το ανδροϊδές HTC HD2 μου, μέσω Tapatalk :p

 

Ψάχνω να βρω ένα τηλεοπτικό σποτάκι που έπαιζε πριν λίγο καιρό (μπορεί και να παίζει ακόμα) που ένας τυπάς με μούσια και μια γκομενίτσα μένουν στο ίδιο ξενοδοχείο και συναντιούνται στο ασανσέρ και μας δείχνουν ότι ο ένας έχει πληρώσει για την διαμονή περισσότερα χρήματα από ότι η άλλη και λέει κάτι του τύπου "κανείς δεν ξέρει πόσο πληρώνεις" ή κάτι τέτοιο.

Τι διαφήμιζε, έχω σπάσει το κεφάλι μου, και δεν μπορώ να το ψάξω στο youtube...

Μήπως θυμάται κανείς;

 

Διαφημιση του trivago! :)

 

EDIT: Ας συνενωσει τα ποστ μου καποιος παρακαλω

 

Φιλάκια ρουφηχτά απο το ανδροϊδές HTC HD2 μου, μέσω Tapatalk :p

Edited by VeCo

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που θα ψήφιζα εάν ήμουν κριτικός ως η καλύτερη διαφήμιση ,είναι αυτή της Barilla.;)

ποια ειναι τουτη?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πριν λιγο ειδα την νεα διαφημιση του καφε jacobs με γευσεις.Ειχε αρκετη πλακα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλη αυτη του ΟΤΕ TV.
Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Του δορυφορικού πακέτου του ΟΤΕ εννοεί ο φίλος.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

την είχα δει όταν ήμουν εξωτερικό,πόσο τέλεια!!!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

την είχα δει όταν ήμουν εξωτερικό,πόσο τέλεια!!!

 

Θα προσθέσω κι αυτή

Τι εξαιρετική διαφήμιση; Υπάρχει και αναφορά σε αυτήν στην ταινία Friends with benefits.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Θα προσθέσω κι αυτή

Τι εξαιρετική διαφήμιση; Υπάρχει και αναφορά σε αυτήν στην ταινία Friends with benefits.

ναι είναι όντως ειναι πολύ καλή!!

 

επίσης γελάω πάντα με τις διαφημίσεις τις q, δεν ξέρω αν τις κάνουν έλληνες ή ξένοι αλλά είναι πάντα πετυχημένες!!!

H προσφορά της Q και ένα post... για κλάματα!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...