Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ψαχνω ενα τραγουδι παιζει σε διαφημησεις στο ραδιο , με ιταλικο στοιχο και αν επιασα καλα το ονομα της καλλιτεχνη που το τραγουδα ειναι josse ferreti , κατι τετοιο τελος παντων.

καμια ιδεα για τιτλο του τραγουδιου καποιος?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μπιλμπο εισαι ζουπερ.

μιλιονε αγγουρι απο μισκο κρονια πολλα ρε συ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγουδάκι που παίζει στα σποτάκια του ΑΝΤ1 όπου παρουσιάζονται οι υποψήφιες των φετινών καλλιστείων? Μοιάζει με σχετικά πρόσφατη διασκευή παλιού τραγουδιού και συχνά αναφέρει μέσα το "tic tac, tic tic tac"...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο Alpha διαφημίζει μια νεα εκπομπή το Top 10 με νέα απο celebrities και κάτι τέτοιο νομίζω. Στην διαφήμιζει αυτή απο πίσω παίζει μια μουσική. Το έχει ακούσει κανείς να μου πει? Ευχαριστώ

 

Παιδιά ο Alpha διαφημίζει μια νεα εκπομπή το Top 10 με νέα απο celebrities και κάτι τέτοιο νομίζω. Στην διαφήμιζει αυτή απο πίσω παίζει μια μουσική. Το έχει ακούσει κανείς να μου πει? Ευχαριστώ

 

Για την ακρίβεια θέλω το τραγούδι στο παρακάτω βίντεο όπου ξεκινάει απο το 0:26 και τελειώνει 0:39

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς ποιο είναι το τραγουδάκι που παίζει στα σποτάκια του ΑΝΤ1 όπου παρουσιάζονται οι υποψήφιες των φετινών καλλιστείων? Μοιάζει με σχετικά πρόσφατη διασκευή παλιού τραγουδιού και συχνά αναφέρει μέσα το "tic tac, tic tic tac"...

 

το συγκεκριμένο το ψάχνω κι εγώ....

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

και εγώ το ψάχνω... έχω προραμματάκι που αναγνωρίζει τα τραγούδια, αλλα δεν βρίσκω το διαφημιστικό στο youtube
Link to comment
Share on other sites

μαλλον αυτο θελεις

 

 

 

δεν το βρηκα ρωτωντας εξω,δεν το βρηκα απο πουθενα αλλου παρα απο μια ερωτηση που εκανα εδω

 

 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

To τραγουδι στιν διαφιμηση τις Volkswagen που λεει : << its an easy day k hard hard work στο ρεφρεν>> το ξερει κανεις?

 

Ομάδα διαχείρησης:

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

That is not dead which can eternal lie and with strange aeons even death may die.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πως λέγεται το τραγουδι που παίζει στα σποτάκια των καλλιστείων του ant1?

Λες αυτό το τραγούδι;

το βρήκα!! Moloko - Fun for me !!!!

 

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera. psaxno na vro ena electro house tragoudi pou akougetai poli ston ola fm. to akousa kai simera to mesimeri. an mporousate na voithisete tha imoun eugnomon.

 

paidia kalispera. psaxno na vro ena electro house tragoudi pou akougetai poli ston ola fm. to akousa kai simera to mesimeri. an mporousate na voithisete tha imoun eugnomon.
paidia akiro to vrika. einai to deep fear apo sidekick opoios thelei mporei na to akousei edo

Link to comment
Share on other sites

Διαφήμιση Mega για την ταινία Into the blue : ποιο τραγούδι παίζει;;;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

Ξέρει κανένας αυτό το τραγούδι;

http://www.sendspace.com/file/hq9xdz

Υποτίθεται ότι έπαιζε σε promo διαφημίσεις για την Ημέρα της Γης.

thanks:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...