Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς το τραγούδι που είναι με φυσαρμόνικα από την διαφήμιση κινητού τηλεφώνου της LG ???

 

+1

Όποιος ξέρει να μας πει το τραγούδι απο το LG Renoir...

Ή έστω το είδος του τραγουδιού....για να βρούμε και κανα παρόμοιο!!!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξέρουμε το τραγούδι από αυτό το υπέροχο βιντεάκι;

http://s289.photobucket.com/albums/ll236/bobakos/?action=view&current=alullabyforanangel-1.flv

 

Ευχαριστώ,

Μάνος

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

ειναι το river flows in you απο yiruma...

 

Να σε καλά,

ευχαριστώ πολύ,

Μάνος

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

To "κομματάκι" (o τύπος τα κάνει όλα με το στόμα του:P) στην διαφήμιση της LG με τη φυσαρμόνικα είναι το

Harmonica beatbox από Yuri Lane

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις το τραγουδι που παιζει πισω αο την διαφημιση της nokia, " το διαδυκτιο ειναι στα χερια σου" ?

 

Ευχαριστω:)!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανένας πώς λέγεται το τραγούδι που παίζει στην καινούρια διαφήμιση του Cutty shark;

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

στο 40 κύματα προχθές όταν έπεσε στην αρχή το φιλί, ποιο ήταν το τραγούδι που ακούστηκε;η φωνή μου έκανε κάτι από elton john, αλλά δεν είμαι σίγουρη
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις το τραγουδι που παιζει πισω αο την διαφημιση της nokia, " το διαδυκτιο ειναι στα χερια σου" ?

 

Ευχαριστω:)!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=RKKhAAYWLcw

 

(το ζηταει και ενας πιο κατω στα comments)

 

EDIT:

 

Τελικα, ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του πεταει απο artists!

 

Nowever - Single

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

To "κομματάκι" (o τύπος τα κάνει όλα με το στόμα του:P) στην διαφήμιση της LG με τη φυσαρμόνικα είναι το

Harmonica beatbox από Yuri Lane

 

Thanks bobira, you rock!!!

It’s nice to be important but it’s more important to be nice.
Link to comment
Share on other sites

Μπόρει κάποιος που είδες χθές το ''Ευτυχισμένοι Μαζί'' να μου πει πως λέγονται τα τραγούδια απο το πάρτυ;.

Ευχαριστώ πολύ.:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Λοιπὸν ἀσχολούμαι ἔδω καὶ 3 χρόνια μὲ τῇ συλλογῇ τοῦ soundtrack (ὀρχηστρικὴ μουσική, rock κομμάτια κλπ.) τῆς τηλεοπτικὴς σειρᾶς Μαρίας τῆς Ἀσχήμης, τὸ Στο Παρὰ Πέντε, καὶ γενικὰ μουσικὴ ἀπὸ σειρὲς πιὸ πολὺ τοῦ MEGA. Ὁποῖος θέλει να τοῦ στείλω τοὺς τίτλους τῶν τραγουδιὼν για να τὰ κατεβάσει, διότι εἶναι παρὰ πολλά. Ὁποῖος λοιπὸν ψάχνει για μουσικὴ ἀπὸ γενικὰ σειρές, ἂς μου στείλει ἕνα PM. Παρ’ ὅλα αὐτὰ μπορεῖτε να μοῦ πεῖτε τὸ τραγούδι τίτλων τοῦ L.A.P.D.;

 

Εὐχαριστῶ προκαταβολικά!!!

Δ.Ν.

Link to comment
Share on other sites

kalispera se olous! :)

 

gnwrizei mipos kaneis pws legetai to kommati twn titlwn tou "Mes tin Kali Xara" (alpha)

 

na ste kala! :)

The power of three will set us free! :luck:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις το κομματι που επαιζε χθες στο φιλα το βατραχο σου οταν η καρυδη (ολγα) μπηκε στο εστιατοριο με τη φιλεναδα της??

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Ψάχνω να βρω τον τίτλο του τραγουδιού που ακούγεται στην διαφήμιση της electroworld

Pleeeeese αν κάποιος μπορεί να το βρει ας το γράψει!!!:)

[sIGPIC][/sIGPIC] ►http://www.totobay.com◄ Ολοκαίνουρια κινητά από Κίνα. Τιμές?.. Απλά δείτε!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Λοιπὸν ἀσχολούμαι ἔδω καὶ 3 χρόνια μὲ τῇ συλλογῇ τοῦ soundtrack (ὀρχηστρικὴ μουσική, rock κομμάτια κλπ.) τῆς τηλεοπτικὴς σειρᾶς Μαρίας τῆς Ἀσχήμης, τὸ Στο Παρὰ Πέντε, καὶ γενικὰ μουσικὴ ἀπὸ σειρὲς πιὸ πολὺ τοῦ MEGA. Ὁποῖος θέλει να τοῦ στείλω τοὺς τίτλους τῶν τραγουδιὼν για να τὰ κατεβάσει, διότι εἶναι παρὰ πολλά. Ὁποῖος λοιπὸν ψάχνει για μουσικὴ ἀπὸ γενικὰ σειρές, ἂς μου στείλει ἕνα PM. Παρ’ ὅλα αὐτὰ μπορεῖτε να μοῦ πεῖτε τὸ τραγούδι τίτλων τοῦ L.A.P.D.;

 

Εὐχαριστῶ προκαταβολικά!!!

Δ.Ν.

 

NOMIZΩ αν ψάξεις στο youtube κάτι θα βρεις!παρεπιπτόντως έχεις βρει πολλά από παρα5?γιατί έχω ζητήσει και εγώ κάποιο εδώ,αλλά δε βλέπω να το ξέρει καποιος

Link to comment
Share on other sites

στο 40 κύματα προχθές όταν έπεσε στην αρχή το φιλί, ποιο ήταν το τραγούδι που ακούστηκε;η φωνή μου έκανε κάτι από elton john, αλλά δεν είμαι σίγουρη

 

 

το βρήκα, είναι από ost του LION KING ,"can u feel the love tonight

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Ψάχνω να βρω τον τίτλο του τραγουδιού που ακούγεται στην διαφήμιση της electroworld :)

 

Είναι το

:):rolleyes::)♪♫♯♫♪
[sIGPIC][/sIGPIC] ►http://www.totobay.com◄ Ολοκαίνουρια κινητά από Κίνα. Τιμές?.. Απλά δείτε!!
Link to comment
Share on other sites

3. στην διαφημιση της AXA , της ασλφαλιστηκης εταιριας.

Είναι από ΕΛΛΗΝΙΚΟ συγκρότημα (τυγχάνει να είναι προσωπικοί φίλοι) και λέγονται DUSTBOWL. Το τραγούδι είναι το "Hello Trouble" και είναι διασκευή που περιέχεται στο δίσκο τους... :D

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ!Να τους χαιρεσαι τους φιλους! τα σπανε!!:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα :)

λοιπον, αν ξερει κανεις να μου πει πως λεγετε το song που παιζει οταν διαφημιζει το: Ονειρεμενη Ζωη στα Sunday Movies στον Αντ1.

thx all in advance :)

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...