Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κάποιος πιο είναι το τραγούδι που έπαιζε στο trailer από τη σειρά ''Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο''.
.Ευχαριστώ.:)

 

Μία έκδοση είναι των pink floyd η πρώτη κι όλας.

Το ταγούδι είναι το

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

-Την διαφήμιση του Γερμανού (προς το τέλος, είναι πολύ γνωστο! "do do do do do do":whistle:)

 

Kooks - Always Where I Need To Be

Link to comment
Share on other sites

Kooks - Always Where I Need To Be

 

Αμ μπραβο! Γιαυτό το γνώριζα, ξέρω τους the kooks!

Tnx a loooot!!!:):)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

παλιοτερα ειχε αναφερθει μια σελιδα με λεπτομερειες για τα τραγουδια τα οποια παιζουν σε διαφημισεις,ηταν πολυ ευχρηστη.

σας θυμιζει τιποτα :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που επαιζε στο χθεσινο και πρωτο επεισοδιο "Η Χαρα αγνοειται" λιγο πριν το τελος του επεισοδιου την ωρα που βρηκαν ο,τι βρηκαν?:D
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που επαιζε στο χθεσινο και πρωτο επεισοδιο "Η Χαρα αγνοειται" λιγο πριν το τελος του επεισοδιου την ωρα που βρηκαν ο,τι βρηκαν?:D

 

Waterfall of Love - Pole folder.

Album: Zero Gold.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ ψάχνω δύο τραγούδια

1)Αυτό από την διαφήμιση Παυλίδης γεμιστές

2)ένα τραγούδι με πιάνο που έπαιξε πάνω από 1 φορά σε διαφημίσεις το greys anatomy ξεχωριστά επεισόδια

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που επαιζε στο χθεσινο και πρωτο επεισοδιο "Η Χαρα αγνοειται" λιγο πριν το τελος του επεισοδιου την ωρα που βρηκαν ο,τι βρηκαν?:D

ευχαριστω πολυ!!! θα το βρω να το ακουσω!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!!! θα το βρω να το ακουσω!

 

Μακάρι να το βρεις..γιατί εγώ το λίγο που έψαξα δεν βρήκα το συγκεκριμένο... αλλά άλλα tracks του συγκεκριμένου παραγωγού..

 

Edit : Τελικά με ολόκληρη πατέντα.. .κατάφερα και το βρήκα.. σε wma αλλά από το τίποτα.. αν σε ενδιαφέρει.. πες μου να στο στείλω..!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ ψάχνω δύο τραγούδια

1)Αυτό από την διαφήμιση Παυλίδης γεμιστές

2)ένα τραγούδι με πιάνο που έπαιξε πάνω από 1 φορά σε διαφημίσεις το greys anatomy ξεχωριστά επεισόδια

 

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙΡΟΟΟΟ!!!!!:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Τα ματάκια μου έβγαλες βρε...!!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙΡΟΟΟΟ!!!!!:D

 

Η κατάσταση είναι απελπιστική.Δεν υπάρχει πουθενά στο internet και έχω κάτσει με το κινητό στο χέρι και με την εφαρμογή shazam ανοιχτή στην τηλεόραση να την ηχογραφήσω.Δεν την θέλω εγώ αλλά την ζητάει ένας φίλος μου.

Δυστηχώς την έχουν βγάλει.Από το μεσημέρι μέχρι τώρα μόνο διαφημίσεις βλέπω μπας και την πετήχω αλλά που.Θυμάμαι παλιά την έβαζα πολύ συχνά αλλά τώρα βρήκε να μου την ζητήσουν.Τέσπα άμα την πετύχω και το βρω το τραγούδι θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Τα ματάκια μου έβγαλες βρε...!!!

 

συγγνώμη....:happy:

 

Η κατάσταση είναι απελπιστική.Δεν υπάρχει πουθενά στο internet και έχω κάτσει με το κινητό στο χέρι και με την εφαρμογή shazam ανοιχτή στην τηλεόραση να την ηχογραφήσω.Δεν την θέλω εγώ αλλά την ζητάει ένας φίλος μου.

Δυστηχώς την έχουν βγάλει.Από το μεσημέρι μέχρι τώρα μόνο διαφημίσεις βλέπω μπας και την πετήχω αλλά που.Θυμάμαι παλιά την έβαζα πολύ συχνά αλλά τώρα βρήκε να μου την ζητήσουν.Τέσπα άμα την πετύχω και το βρω το τραγούδι θα επανέλθω.

 

αν το ηχογραφησεις να το στειλεις, θα το διαχειρηστω οπως μπορω το θεμα!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το πιστέψετε! Το βρήκα!! Κάλλιο αργά παρα ποτέ... Είχα στειλει mail απο την σελιδα της Εμπορικης αλλά δεν περίμενα οτι θα μου απαντουσανε σ' αυτο το ασήμαντο γι' αυτους θεμα... κι ομως εστω και με καθυστερηση μου απαντησαν σημερα! Είναι ελληνικο και δεν το περιμενα.. μου το εστειλαν κι ως συννημενο mp3. Που να το ακουσετε και ολοκληρο! Νιώθεις ένα happy feeling οταν το ακους. δεν ξέρω αν μπορω να το φορτωσω στο forum. Αν γίνεται πείτε μου πως. Αλλιώς ας μου στείλετε e-mail διεύθυνση να σας το στείλω.

 

το τραγουδι λοιπόν είναι το:

 

For Ever More

 

Composed and Produced by Kyriakos Moustakas

Lyrics: Markella Panagiotou

Vocals : Markella Panagiotou and Stamatisa

Published by Inhousemusic 2008

 

HOLD ME

LET’S BE TOGETHER

SNOWY

WINTER WEATHER

MAGIC ALL AROUND

 

SPARKLING

LIGHTS ARE SHINING

SHARING

SMILES AND KISSES

AND WE’RE IN WONDERLAND

 

WOULD YOU LIKE TO DANCE WITH ME NOW

WILL YOU HOLD AND SWAY ME AROUND

SO LET’S FLY AWAY FOR EVER MORE (WITH YOU)

 

LOVE ME

BENEATH THE STARLIGHT

KISS ME

IN THE MOONLIGHT

WHERE THE STARS ARE BRIGHT

 

SAIL ME

BEYOND THE RAINBOW

SEEMS LIKE

WE ARE LIVING

A DREAM IN WONDERLAND!

A DREAM IN WONDERLAND!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το πιστέψετε! Το βρήκα!! Κάλλιο αργά παρα ποτέ... Είχα στειλει mail απο την σελιδα της Εμπορικης αλλά δεν περίμενα οτι θα μου απαντουσανε σ' αυτο το ασήμαντο γι' αυτους θεμα... κι ομως εστω και με καθυστερηση μου απαντησαν σημερα! Είναι ελληνικο και δεν το περιμενα.. μου το εστειλαν κι ως συννημενο mp3. Που να το ακουσετε και ολοκληρο! Νιώθεις ένα happy feeling οταν το ακους. δεν ξέρω αν μπορω να το φορτωσω στο forum. Αν γίνεται πείτε μου πως. Αλλιώς ας μου στείλετε e-mail διεύθυνση να σας το στείλω.

 

το τραγουδι λοιπόν είναι το:

 

For Ever More

 

Composed and Produced by Kyriakos Moustakas

Lyrics: Markella Panagiotou

Vocals : Markella Panagiotou and Stamatisa

Published by Inhousemusic 2008

 

HOLD ME

LET’S BE TOGETHER

SNOWY

WINTER WEATHER

MAGIC ALL AROUND

 

SPARKLING

LIGHTS ARE SHINING

SHARING

SMILES AND KISSES

AND WE’RE IN WONDERLAND

 

WOULD YOU LIKE TO DANCE WITH ME NOW

WILL YOU HOLD AND SWAY ME AROUND

SO LET’S FLY AWAY FOR EVER MORE (WITH YOU)

 

LOVE ME

BENEATH THE STARLIGHT

KISS ME

IN THE MOONLIGHT

WHERE THE STARS ARE BRIGHT

 

SAIL ME

BEYOND THE RAINBOW

SEEMS LIKE

WE ARE LIVING

A DREAM IN WONDERLAND!

A DREAM IN WONDERLAND!

 

Ανέβασε το στο media fire να το πάρουμε.(mediafire.com)

Επίσης έστειλα και εγώ ένα mail στην kraft food σεχτικά με το τραγούδι από τις Παυλίδης Γεμιστές.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς το κομάτι που ακούγεται απο τη μέση εως το τέλος του τρέιλερ για δηλώσεις συμμετοχής στη νέα εκπομπή του άλφα τραπέζι για πέντε;

Ευχαριστώ:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς το τραγούδι των τίτλων αρχής της εκπομπής Γλυκές Αλχημείες????

 

Αν ενδοιαφέρεται κανείς το τραγούδι που ακούγεται στο τραιλερ της εκπομπής γλυκές αλχημείες που λέει cacao cacao co co ειναι το <Μina - Lo faresti>

Μολις 4 σελιδες πριν ηταν αυτο το μηνυμα.Βεβαια μπορει να ειναι διαφορετικα τραγουδια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος πως λέγεται το τραγούδι που ακούγεται από το 01:12 ώς το 02:24 από αυτό το βίντεο: (http://www.veoh.com/videos/v860655S8wQ6x2w);:worry:

Είναι το τελευταίο επεισόδιο της σειράς ''Είσαι το ταίρι μου''.

Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Aν το πιάνει σωστά το Shazam, είναι το Forrest Gump Suite από Alan Silvestri :)

Βαλέρια χίλια ευχαριστώ.Το άκουγα από το ''Είσαι το ταίρι μου'' μέχρι και σήμερα και δεν ήξερα πως το λένε.Πληροφοριακά το τραγούδι αυτό είναι το soundtrack ομότιτλης ταινίας :).Απίστευτο τραγούδι!:respect:

Link to comment
Share on other sites

Όπως το είπατε.

Απο την ίδια την ταινία , αν την έχετε δεί, το τραγούδι παίζεται σε πολλές σκηνές!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Με την διαφήμιση της Σκοκολάτας Παυλίδης, βρήκαμε τίποτα??

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...