Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μωρέ τι λέει καταλαβαίνω, το θέμα είναι ότι δεν το καταλαβαίνει το Google. Ή πρόκειται για καινούριο τραγούδι ή για αποκλειστικό της Nestle -με πιθανότερο το δεύτερο. Πάντως αναφορά στο site του Nescafe, μηδενική!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μηπως ξερει κανεις την μουσική που συνοδευει την παρουσιαση των ταινιών σε τρειλερ του STAR CHANEL για τον αυγουστο???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ποιό είναι το τραγουδάκι της νουνού ρε σεις,αυτό το na-na-na-na-na, life is wonderful...nanananana...κτλ,κτλ...?Ενώ ακούγεται σαχλό εκεί μετά τι δίλεπτο κάνει ένα απίστευτο γύρισμα με τις κιθαρίτσες...Μπόμπα...Θέλω και το όνομα του συγκροτήματος/καλλιτέχνη...Thanx.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Ποιό είναι το τραγουδάκι της νουνού ρε σεις,αυτό το na-na-na-na-na, life is wonderful...nanananana...κτλ,κτλ...?Ενώ ακούγεται σαχλό εκεί μετά τι δίλεπτο κάνει ένα απίστευτο γύρισμα με τις κιθαρίτσες...Μπόμπα...Θέλω και το όνομα του συγκροτήματος/καλλιτέχνη...Thanx.

 

δεν το εχω δει στην διαφημιση αλλα απο τα λεγομενα σου καταλαβα αυτο:

ειναι τελικα;

Link to comment
Share on other sites

Αν έτυχε κανείς και είδε Grey's Anatomy απόψε, ψάχνω το κομμάτι που έπαιξε στα τελευταία λεπτά του επεισοδίου.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Μήπως έβλεπε κανείς πριν λίγο τη 10η εντολή; Έπαιζε ένα κομμάτι την ώρα που τα κορίτσια έπαιζαν στη θάλασσα και πήγαινε κάπως έτσι ''take these hands off mine(?)'', αν άκουσα καλά...:)

Το ξέρετε;

xxx

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

μήπως ξερει κανείς το κομμάτι απο το trailer του ant1 για τις καλοκαιρινές σειρές (γυναίκα τραγουδιστρια - lounge κομμάτι και στην αρχή δείχνει ένα ιστιοφόρο)

Link to comment
Share on other sites

Tiτλος τραγουδιού:

των singles.

τον τίτλο ψάχνω!

 

ευχαριστω!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Αν έτυχε κανείς και είδε Grey's Anatomy απόψε, ψάχνω το κομμάτι που έπαιξε στα τελευταία λεπτά του επεισοδίου.

 

Ποιο επεισόδιο ήταν;; Τι υπόθεση είχε;

 

Tiτλος τραγουδιού:

των singles.

τον τίτλο ψάχνω!

 

ευχαριστω!:)

 

Closer - Single

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

paidia gia opoius psaxnun to dragudi pou paizei sto spotaki tis delta den einai to chip - its my life !!!!!!!!!!!:lol:einai to sunraise avenue - fairytale gone bad den xerw giati oloi sas dosate lathos apantiseis kai spate tzampa to kefali!!!!!!!!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Tiτλος τραγουδιού:

των singles.

τον τίτλο ψάχνω!

 

ευχαριστω!:)

 

Αν λες για το S1ngles 3 είναι το Dancing in the air.Το συγκρότημα λέγεται Sunny Side Of The Razor και τραγουδίστρια είναι η Σάννυ Χατζηαργύρη.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

paidia gia osous psaxnun to dragudi pou paizei sto spotaki tis delta den einai to chip - its my life !!!!!!!!!!!einai to sunraise avenue - fairytale gone bad den xerw giati oloi sas dosate lathos apantiseis kai spate tzampa to kefali!!!!!!!!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ναταλια και καλως ηρθες στο φορουμ. Υπαρχει ηδη θεμα για αναζητησεις τραγουδιων που παιζουν σε διαφημισεις η σε ταινιες!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

paidia gia osous psaxnun to dragudi pou paizei sto spotaki tis delta den einai to chip - its my life !!!!!!!!!!!einai to sunraise avenue - fairytale gone bad den xerw giati oloi sas dosate lathos apantiseis kai spate tzampa to kefali!!!!!!!!!! :lol:

καλά και αφού είδες ότι δίνουν λάθος απαντήσεις, γιατί δεν απάντησες και εσύ εκεί ώστε όσοι είχαν μπερδευτεί να ξεμπερδευτούν;;

 

Άσε που νόμιζα ότι το θέμα που άνοξες ήταν για το Delta Club με τις συλλογές :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Άσε που νόμιζα ότι το θέμα που άνοξες ήταν για το Delta Club με τις συλλογές :p

 

και γω ετσι νομιζα...

καλο θα ηταν να συνεχιζε ομως το θεματακι με τις συλλογες απο delta club.ποια μας αρεσει,ποια προτεινουμε,κλπ

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις την μουσική που συνοδευει την παρουσιαση των ταινιών σε τρειλερ του STAR CHANEL για τον αυγουστο???

 

Κι εγω το ψαχνω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

μήπως ξερει κανείς το κομμάτι απο το trailer του ant1 για τις καλοκαιρινές σειρές (γυναίκα τραγουδιστρια - lounge κομμάτι και στην αρχή δείχνει ένα ιστιοφόρο)

 

Μήπως είναι το Island Blues απο Koop?..Για δες γιατι θυμάμαι οτι σε κάποιο trailer το έχω ακούσει αλλά δεν είμαι σίγουρη οτι είναι αυτό που λες! :blink:

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις την μουσική που συνοδευει την παρουσιαση των ταινιών σε τρειλερ του STAR CHANEL για τον αυγουστο???

 

Ενδιαφέρομαι και εγω για το συγκεκριμενο κομματι!:music:

And so Sally can wait, she knows it's too late as we're walking on by

Her soul slides away, but don't look back in anger

I heard you say

:music:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι το Island Blues απο Koop?..Για δες γιατι θυμάμαι οτι σε κάποιο trailer το έχω ακούσει αλλά δεν είμαι σίγουρη οτι είναι αυτό που λες! :blink:

 

Σε ευχαριστώ πολύ αυτό είναι...:yahoo::clap::respect:

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις την μουσική που συνοδευει την παρουσιαση των ταινιών σε τρειλερ του STAR CHANEL για τον αυγουστο???

 

Θα ήταν πιο εύκολο να το βρούμε εάν μας έλεγες ότι ψάχνεις το τραγούδι απο το trailer του ANT1 για τις ξένες σειρές (Ungly Betty,North Shore,Bones):)!

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ηχογραφησει, το βαζω στο tunatic αλλα δεν το βρισκει! Μου κανει εντυπωση γιατι ειναι πασιγνωστο κλασσικο κομματι..
Link to comment
Share on other sites

Το εχω ηχογραφησει, το βαζω στο tunatic αλλα δεν το βρισκει! Μου κανει εντυπωση γιατι ειναι πασιγνωστο κλασσικο κομματι..

Ε φέρτο :p

Link to comment
Share on other sites

Ε φέρτο :p

 

Πανω που πηγαινα να το ανεβασω εκανα μια τελευταια προσπαθεια για αναγνωριση και τελικα το βρηκε!

 

Coco Steel & Lovebomb - Yachts (a man called adam mix)

Link to comment
Share on other sites

http://www.compactdisclub.gr/content/000F4240/samples/video/CD0108_Low.wmv

Ψάχνω το κομμάτι που παίζει στο 0:30. Βαριέμαι να ψάχνω ένα-ένα τα samples, γι' αυτό ας το πει όποιος το ξέρει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...