Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά ποιό είναι αυτό το τραγούδι;

 

 

Ευχαριστώ

 

Το λέει η Anushka Manchanda και μάλλον δεν είναι κάποιο τραγούδι αλλά μερικοί στοίχοι για τις ανάγκες της διαφήμισης της vodafone.

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κομμάτι των τίτλων αρχής απο τους "Αυθαίρετους" που προβλήθηκε στην αρχή της ιδιωτικής τηλεόρασης στην Ελλάδα, γνωρίζει κανείς αν υπάρχει σαν κομμάτι ή είναι σύνθεση για την σειρά και μόνο;

 

Νομίζω ήταν αποκλειστικά για την σειρά.

Edited by unagi
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ήταν αποκλειστικά για την σειρά.

 

Κρίμα γιατί το κομμάτι ήταν κορυφαίο και προφανώς δεν μπορούμε να το βρούμε κάπου.

 

Ευχαριστώ πάντως unagi!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στη διαφημιση στον ΑΝΤ1 για το Ελλαδα εχεις ταλεντο?

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στη διαφημιση στον ΑΝΤ1 για το Ελλαδα εχεις ταλεντο?

 

 

Αυτό είναι:

Ruby Friedman Orchestra - Shooting Stars

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι νεος στο φορουμ,,θα ηθελα την βοηθεια σας ψαχνω ενα τραγουδακι αν μπορειτε να βοηθησετε..ειναι απο την σειρα εργαζομενη γυναικα,,απο το επεισοδιο 7 που ειναι αρχισυντακτρια,,http://www.youtube.com/watch?v=GjPH9IDwhGM&feature=related 08 41 το τραγουδι που ακουγεται απο πισω θελω να βρω αν μπορει καποιος να βοηθησει,,σορρυ για το πριξιμο..αν και δεν ειναι ακριβως σαουντρακ,,απλα επειδη εχει σχεση με σειρα ειπα να ρωτησω σε αυτο το τοπικ που μπορει καποιος να βοηθησει,,ελπιζω καποιος να με βοηθησει,,ευχαριστω. Edited by antiion20
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι νεος στο φορουμ,,θα ηθελα την βοηθεια σας ψαχνω ενα τραγουδακι αν μπορειτε να βοηθησετε..ειναι απο την σειρα εργαζομενη γυναικα,,απο το επεισοδιο 7 που ειναι αρχισυντακτρια,,http://www.youtube.com/watch?v=GjPH9IDwhGM&feature=related 08 41 το τραγουδι που ακουγεται απο πισω θελω να βρω αν μπορει καποιος να βοηθησει,,σορρυ για το πριξιμο..αν και δεν ειναι ακριβως σαουντρακ,,απλα επειδη εχει σχεση με σειρα ειπα να ρωτησω σε αυτο το τοπικ που μπορει καποιος να βοηθησει,,ελπιζω καποιος να με βοηθησει,,ευχαριστω.

 

lily allen - back to the start

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω τη διασκευη του 24000 baci απο τους ΜΙΚΡΟ;;;

Ηταν το τραγουδι των τιτλων του safe sex tv stories στο mega.Help!!!!

Link to comment
Share on other sites

ποίος είναι ο τίτλος της μουσικής που ακούγετε στο 0:44????

http://www.youtube.com/watch?v=Zr5tnXeLekA

Edited by maarinos
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα τραγούδι instrumental παίζει σε αυτό εδώ το βίντεο στο 0:17 και στο 5:46-5:52 http://www.youtube.com/watch?v=GLZf81k0JfU

Είναι γνωστό αλλά δεν μου έρχεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μπορεί κανείς να αναγνωρίσει το τραγούδι που παίζει σε αυτήν την διαφήμιση του Castle;

Οποιαδήποτε ιδέα καλοδεχούμενη. :)

Κι όταν ακόμα θα νομίζεις πως μου πήρες την ψυχή....
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω iPhone ή οτιδήποτε παρεμφερές για να χρησιμοποιήσω τις εφαρμογές αυτές, και δεν ξέρω τι αντίστοιχο υπάρχει για υπολογιστή...
Κι όταν ακόμα θα νομίζεις πως μου πήρες την ψυχή....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που ακουγετε στη διαφημηση του ελλαδα εχεις ταλεντο;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά στο cosmote whats up reload it εκεί που βάζουμε τους κωδικούς ποιό κομμάτι παίζει; εδώ θα το ακούσετε http://www.whatsup.gr/reloadit/

Αντιγράφω σχόλιο από τη σελίδα του βίντεο στο youtube: "paidia to kommati einai apo mousiki vivlio8iki kai den exei onomasia...rwtisa stin whats up".

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω iPhone ή οτιδήποτε παρεμφερές για να χρησιμοποιήσω τις εφαρμογές αυτές, και δεν ξέρω τι αντίστοιχο υπάρχει για υπολογιστή...

 

υπαρχουν διαφορες εφαρμογες για windows και λεγονται music identifiers.μπορεις να ψαξεις και να βρεις καποιο να κατεβασεις.βρηκα ενα αλλα δεν το λινκαρω γιατι μου φαινεται σαν κακοβουλο λογισμικο

 

soundhound δε με εμφανίζει κατι :)

 

δοκιμασες το shazam?υπαρχει επισης και το trackid για οσους εχουν SE

 

Καλησπέρα σε όλους. Μπορεί κανείς να αναγνωρίσει το τραγούδι που παίζει σε αυτήν την διαφήμιση του Castle;

Οποιαδήποτε ιδέα καλοδεχούμενη. :)

 

ισως ειναι δουλεια του mark kilian μιας και το idmb λεει πως αυτος εχει αναλαβει την μουσικη.επισης στο video εχει credits μουσικης ομως δεν βγαζω ακρη.ωραιο κομματι.ισως σου αρεσει ο

;) Edited by falloutdemo
coleman
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που ακουγετε στη διαφημηση του ελλαδα εχεις ταλεντο;

 

Ruby Friedman Orchestra - Shooting Stars

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια καλησπερα......θελω μια βοηθεια!!!Ψαχνω να βρω ενα κομματι που επαιζε συνηθως στο Μεγάλο Παζάρι Οταν ηταν στον Alpha περιπου το 2007....εκει τις περισσοτερες φορες ακουγοταν ενα κομματι στο στιλακι του The Drill.....Aλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι αυτο....Μπορειτε να με βοηθησετε;;;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...