Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που ακουγετε εδω στην αρχη του video κατι με break εχει να κανει help plz!!!!

http://www.antenna.gr/tv/steps/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που ακουγετε εδω στην αρχη του video κατι με break εχει να κανει help plz!!!!

http://www.antenna.gr/tv/steps/

 

Exit Music - Radiohead

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ψαχνω για ενα ορχηστρικο θεμα που προβαλεται στο star απο την εκπομπη της τατιανας στεφανιδου Μιλα (αξιζει να το ζεις) στα σεναρια ζωης επισης το συγκεριμενο κομματι ακουγεται και στην αντιστοιχη σειρα του alpha οικογενειακες ιστοριες.

Μπορειτε να ακουσετε δειγμα στο τελος απο το part 8.11-9.36

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ψαχνω για ενα ορχηστρικο θεμα που προβαλεται στο star απο την εκπομπη της τατιανας στεφανιδου Μιλα (αξιζει να το ζεις) στα σεναρια ζωης επισης το συγκεριμενο κομματι ακουγεται και στην αντιστοιχη σειρα του alpha οικογενειακες ιστοριες.

Μπορειτε να ακουσετε δειγμα στο τελος απο το part 8.11-9.36

 

αυτο πρεπει να ειναι http://www.youtube.com/watch?v=Vn4jsyYdsxQ&feature=BFa&list=PL32180E425518A184&lf=results_video

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωω καλααα δεν το πιστευωωω σε ευχαριστωωω παρα πολλη και το εψαχνα καιρο!!!! :D:D

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις αν ξερεις και πως λεγεται αυτο το κομματι που ακουγεται εδω ξερω οτι ειναι του Σπανουδακη αλλα δεν ξερω πιο..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πριν λίγους μήνες είχε μια διαφήμιση με ένα αμάξι(δεν γνωρίζω πιο) που το πρόσωπο του οδηγού άλλαζε συνεχώς σε κάτι εξωγήινους , μήπως θυμάστε πιο ήταν η μουσική που έπαιζε. Άμα βρω link για την διαφήμιση θα το βάλω

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

παιδια,μονο μην βαρεσετε..μολις εκανα εγγραφη στο φορουμ,και πραγματικα δεν ξερω πως να κανω post μια ερωτηση...γι΄αυτo κατανοηση αν φανει πως απαντω καπου

ψαχνω απεγνωσμενα και επιμονα ποιο κομματι παιζει στο τιζερ του σταρ με τιτλο "η εντονη πλευρα"..ειναι ενα ροκ κομματι με εντονο και κοφτο riff και σε κατι "ααααααααααα" που ακουγονται σαν να αναγνωριζω την φωνη του serj tankian απο s.o.a.d...εχω λειωσει το πληκτρολογιο να ψαχνω...

 

και κατι αλλο που πιστευω πως θα βοηθησει πολλους..

υπαρχει ενας πολυ απλος τροπος να βρισκετε οποιοδηποτε τραγουδακι σας εχει κολλησει,αρκει να ξερετε ενα στιχο,δυο λεξεις συνεχομενες,κατι....

χτυπατε στο google "find song by lyrics" ,πηγαινετε σε καποιο δημοφιλες site που βγαινει,και απλα στην αναζητηση βαζετε τους στιχους που ξερετε...θα βγαλει οποιοδηποτε τραγουδι εχει αυτο που εχετε ακουσει,μεσα στους στιχους...ειναι απλα θεμα ψαξιματος μετα,απο τις επιλογες που θα εχετε...

 

το τραγουδι ειναι τησ anouk- who cares

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά, μήπως γνωρίζει κανείς ποιο είναι το τραγούδι που παίζει ως εισαγωγή στις ραδιοφωνικές εκπομπές του Γ. Τράγκα; Thanks.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πιο τραγούδι είναι αυτό που ξεκινάει στο 4:45 ?

http://www.alphatv.gr/Microsites/DesteTous/OraTouPaidiou/%CE%97-%CF%89%CF%81%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BF%CF%85-09-12-11.aspx,

και στο 4:41 εδώ http://www.alphatv.gr/Microsites/DesteTous/OraTouPaidiou.aspx

Καθώς και πιο παίζει κατα την διάρκεια μιας "προσωπικής ιστορίας";

Edited by madcorny
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

όχι πως υπάρχουν πολλές ελπίδες να βρεθεί :p αλλά μήπως γνωρίζει κανείς πως μπορώ να βρω την μελωδία που παίζει
;

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! βλέπω στην tv την διαφήμιση του fairy tales compact disk club και παίζει ένα τραγούδι προτελευταίο και θέλω να μάθω πως το λενε μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε πως λέγεται το τραγούδι, όταν ο Μάκης λέει στο Φώτη ''Πάλι στη Μύκονο ήσουνα εσύ?''

Ορίστε και το link:

Η μουσική παίζει στο 3:22

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! βλέπω στην tv την διαφήμιση του fairy tales compact disk club και παίζει ένα τραγούδι προτελευταίο και θέλω να μάθω πως το λενε μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

 

Μπορείς να ψάξεις εδώ. Έχει ένα μικρό δείγμα από όλα τα τραγούδια.

 

 

 

Παιδιά μήπως ξέρετε πως λέγεται το τραγούδι, όταν ο Μάκης λέει στο Φώτη ''Πάλι στη Μύκονο ήσουνα εσύ?''

Ορίστε και το link:

Η μουσική παίζει στο 3:22

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

 

Τώρα δεν ξέρω αν είναι αυτό ή κάποια επανεκτέλεση

Link to comment
Share on other sites

 

Τώρα δεν ξέρω αν είναι αυτό ή κάποια επανεκτέλεση

 

Αυτό είναι σε ευχαριστώ πάρα πολύ:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως γνωρίζει κανείς ποιο είναι το τραγούδι που παίζει ως εισαγωγή στις ραδιοφωνικές εκπομπές του Γ. Τράγκα; Thanks.

 

πωωω ρε φιλε και εγω αυτο ψαχνω παιδια αν ξερει κανεις ασ βοηθισει........

[sIGPIC][/sIGPIC] Be Creative.......
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε πως λέγεται το τραγούδι ?''

Ορίστε και το link: http://www.youtube.com/watch?v=j2AJKxBws0s

Η μουσική παίζει στο 47:48

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Το κομμάτι των τίτλων αρχής απο τους "Αυθαίρετους" που προβλήθηκε στην αρχή της ιδιωτικής τηλεόρασης στην Ελλάδα, γνωρίζει κανείς αν υπάρχει σαν κομμάτι ή είναι σύνθεση για την σειρά και μόνο;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έβαλα το shazam την ώρα που έπαιζε η μουσική του fab5 και μου βγάζει ¨Matt Pincer The Race (Instrumental)¨ και στο youtube βρίσκει μόνο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...