Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ενα κομματι ορχηστρικο μπιτακι χαουζ οπως τα λενε, με τρομπετα/σαξοφωνο, το εχουν και αρκετοι σταθμοι οταν βαζουν "τις επιτυχιες που παιζουν".. δεν εχει καποιο στιχο για να βοηθησω παραπανω. παιζει ομως πολυ συχνα..
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

ενα κομματι ορχηστρικο μπιτακι χαουζ οπως τα λενε, με τρομπετα/σαξοφωνο, το εχουν και αρκετοι σταθμοι οταν βαζουν "τις επιτυχιες που παιζουν".. δεν εχει καποιο στιχο για να βοηθησω παραπανω. παιζει ομως πολυ συχνα..

 

http://www.youtube.com/watch?v=lAhHNCfA7NI

αυτο?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

οχι.. αφου λεμε δεν εχει στιχους το κομματι. και ολοκληρο δλδ που το εχω ακουσει. παιζει τρομπετα και δυστυχως μονο το ρυθμο ξερω. αν ειχε στιχους με ενα google search θα το εβρισκα
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μόλις γράφτηκα στο φόρουμ-οπότε τυχόν λάθη μου οφείλονται σε ασχετοσύνη! :wacko:

Ψάχνω ένα house κομμάτι (δεν έχει λόγια), πάρα πολύ γνωστό, παίζει σε όλα τα κλαμπ και ακούγεται και στη διαφήμιση της ΝΕΤ για το Euro 2012. Δεν ξέρω πως να το βρω! Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον μπορεί να με διαφωτίσει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μόλις γράφτηκα στο φόρουμ-οπότε τυχόν λάθη μου οφείλονται σε ασχετοσύνη! :wacko:

Ψάχνω ένα house κομμάτι (δεν έχει λόγια), πάρα πολύ γνωστό, παίζει σε όλα τα κλαμπ και ακούγεται και στη διαφήμιση της ΝΕΤ για το Euro 2012. Δεν ξέρω πως να το βρω! Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον μπορεί να με διαφωτίσει!

 

κανενα λινκ εχεις?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

;)

αυτο ειναι

:up:

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι

:up:

Λες;; :shifty: Το πέτυχα αυτό το βίντεο κάποια στιγμή (μέσα στην αναζήτηση), αλλά το κομμάτι μου φάνηκε λίγο διαφορετικό! Αυτό είναι τελικά; Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως! :thanks:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ! μπορει να μου πει καποιος πως λεγεται το τραγουδι απ την παρακατω διαφημιση του NESCAFE ???

 

;)

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!! μηπως ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι σε αυτο το video του fox life??? :p ψαχνω μεεεεερες να το βρω!! ευχαριστω για την βοηθεια!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μόλις γράφτηκα στο φόρουμ-οπότε τυχόν λάθη μου οφείλονται σε ασχετοσύνη! :wacko:

Ψάχνω ένα house κομμάτι (δεν έχει λόγια), πάρα πολύ γνωστό, παίζει σε όλα τα κλαμπ και ακούγεται και στη διαφήμιση της ΝΕΤ για το Euro 2012. Δεν ξέρω πως να το βρω! Ευχαριστώ προκαταβολικά όποιον μπορεί να με διαφωτίσει!

Αυτο μηπως?

Link to comment
Share on other sites

Υπηρχε μια διαφημιση απο ενα ουισκι, οπου ο πρωταγωνιστης ζωντανευε απο εναν πινακα ζωγραφικης και περνουσε απο τον εναν πινακα στον αλλον οπου ο καθε πινακας ειχε και μια διαφορετικη ιστορια. Μηπως γνωριζει καποιος το τραγουδι που παιζονταν?
Link to comment
Share on other sites

Υπηρχε μια διαφημιση απο ενα ουισκι, οπου ο πρωταγωνιστης ζωντανευε απο εναν πινακα ζωγραφικης και περνουσε απο τον εναν πινακα στον αλλον οπου ο καθε πινακας ειχε και μια διαφορετικη ιστορια. Μηπως γνωριζει καποιος το τραγουδι που παιζονταν?

 

Διασκευή του Which side are you on (αν κατάλαβα καλά από την περιγραφή της διαφήμισης).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!!! μηπως ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι σε αυτο το video του fox life??? :p ψαχνω μεεεεερες να το βρω!! ευχαριστω για την βοηθεια!!! :D

Για Britney Spears μου ακουγεται..

Link to comment
Share on other sites

χμμμ ψαχνω ενα τραγουδακι του στυλ 50-cent κ ετσι , παιζει συνηθως στο ράδιο σε σταθμους που βαζουν ξένα τετοιου ειδους.... το τραγουδι ξεκιναει καπως ετσι: ohhh yeah papileo papigon καπως ετσι. Αντρικη φωνή σε στυλ ξενου ράπερ .. οποιος το χει ακουσει...ας κανει το καλο !!! :P παιζει νομιζω στον energy fm καπως ετσι...
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Γεια, ψάχνω το ιταλικό τραγούδι στο τέλος του βίντεο. Πρέπει να είναι πολύ γνωστό, απλά εγώ δεν ξέρω τον τίτλο του. Και μου κάνει για 60s-70s. Δεν ξέρω Ιταλικά και δυσκολεύομαι να το βρω "αποκρυπτογραφώντας" εξ ακοής τους στίχους. Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

 

don't bother... το βρήκα!

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Διασκευή του Which side are you on (αν κατάλαβα καλά από την περιγραφή της διαφήμισης).

 

 

Σε ευχαριστω παρα παρα πολυ !!! :D

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω αυτό το τραγούδι,ειναι απο την διαφημηση με το τσαι life.:)

Ενα απο τα σχολια...:

 

"Επικοινώνησα σήμερα 31/08 με την εταιρεία Cream που λανσάρει το Life Tsai και με ενημέρωσαν ότι είναι κομμάτι που φτιάχτηκε αποκλειστικά για τη συγκεκριμμένη διαφήμιση από Έλληνα δημιουργό, αλλά δυστυχώς δεν πρόκειται να ακούσουμε το υπόλοιπο..."

Link to comment
Share on other sites

Ενα απο τα σχολια...:

 

"Επικοινώνησα σήμερα 31/08 με την εταιρεία Cream που λανσάρει το Life Tsai και με ενημέρωσαν ότι είναι κομμάτι που φτιάχτηκε αποκλειστικά για τη συγκεκριμμένη διαφήμιση από Έλληνα δημιουργό, αλλά δυστυχώς δεν πρόκειται να ακούσουμε το υπόλοιπο..."

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ruP70a3FLG0

 

Σε ευχαροστω για την απαντηση σου. Αντιγραφη ειναι απο αυτο εδω. Μην πιστευεις οτι λενε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ένα τραγούδι που πάει κάπως έτσι...φα φα φα γιεεε φα φα φα γιεεε να να να να οοοοοοοο νομιζω το έχω ακούσει και σε μια διαφήμιση στο ραδιόφωνο.... αν καταλαβαίνει κανείς?
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...