Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις ποιος ειναι ο τιτλος του τραγουδιου της χορογραφιας για τη διαηφμιση των ρολογιων στη σειρα στεπς στο 3ο επεισοδιο???

 

En'joy.......:D

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!! :D ειχα φαει ωρεσ στον υπολογιστη ψαχντοντας το!!!! κ επιτελους καποιος που το ηξερε το εστειλε!!!!! :) να σαι καλα!!!! κ παλι σε ευχαριστω πολυ!!!!

καλο μου λιωσιμο απο δω κ περα ;)

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!! :D ειχα φαει ωρεσ στον υπολογιστη ψαχντοντας το!!!! κ επιτελους καποιος που το ηξερε το εστειλε!!!!! :) να σαι καλα!!!! κ παλι σε ευχαριστω πολυ!!!!

καλο μου λιωσιμο απο δω κ περα ;)

 

Αν σου αρεσει αυτο το ειδος μουσικης (electrotango) τσεκαρε κ αυτα....

http://www.youtube.com/watch?v=VFpoZtSb0ig

Καλο σου λιωσιμο λοιπον!!!l:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ενα κομματι με αντρικα φωνητικα που λεει στο ρεφρεν νομιζω "Without your love I'll be alone , go crazy ..." , το ειχα ακουσει σε καποιο απο τα πρωτα επεισοδια του "Εραστης Δυτικων Προαστιων " και δε το βρισκω πουθενα ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες στο κοινό!

Για άλλη μια φορά, σας έχω έναν άθλο...ψάχνω να βρώ πως λέγετε αυτό το κομμάτι:

 

http://www63.zippyshare.com/v/86565668/file.html

 

Έχω φάει το κόσμο να βρώ τον τίτλο..τι google, τι youtube, τι myspace..τζίφος!

Όποιος/α το βρει κερδίζει άναμμα λαμπάδας ίσα με το μπόι του/της!

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα ιταλικο τραγουδι που παιζει στα ραδιοφωνα, το τραγουδαει γυναικα και η φωνη της μοιαζει πολυ με της Alessandra Amoroso ή της Giusy Ferreri. Ελεγα μηπως ειναι καποια απ'τις δυο αλλα δε μπορω να το βρω. Εχετε καμια ιδεα;;;;;;

 

Μήπως εννοείς το "Noemi - All' Infinito";;;

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς το "Noemi - All' Infinito";;;

 

 

Ένα album που προτείνω είναι της Adele το 21

 

http://en.wikipedia.org/wiki/21_%28Adele_album%29

 

Έχει πολύ καλά κομμάτια και προτείνω να τα βρείτε όλα όσα αναγράφονται (itunes,bonus tracks κλπ) γιατί όλα είναι τέλεια.Δεν υάρχει ακόμα σε όλα τα δισκοπωλεία!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρει κανείς το παρακάτω κομμάτι??

 

http://www.sendspace.com/file/y6qg6s

Από τους στίχους βλέπω ότι μάλλον αυτό είναι.. Dokken - Heart full of soul.

 

edit

Είναι διασκευή των "YardBirds"

Edited by Pitsikoulina
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις το τραγουδι που ακουγεται στο τραιλερ της σειρας Gossip girl στο σταρ?? το βαζει οταν διαφημιζει το επομενο επεισοδειο..

εχω φαει αγριο κολλημα....

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο σταρ που βάζουνε τις διαφημίσεις των σειρών τους online και δώσε μας link να το ακούσουμε. Από μόνο του αυτό που μας λες δε φτάνει να σε βοηθήσουμε (τουλάχιστον εμείς που δε βλέπουμε star)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,ψαχνω σαν τρελος ενα κομματι,ντανς-χαους εμπορικο ειναι για την ακριβεια,τραγουδαει μια κοπελα,λεει διαφορα μεσα και σε καποια φαση επαναλαμβανει την λεξη(αν την λεω και καλα) ντιλα ντιλα ντε,ντιλα ντιλα ντε εχει επισης πολυ ομορφη μελωδιουλα και πρεπει να ειναι σχετικα καινουριο!Αν καποιος το ξερει θα του ειμαι ευγνώμων!!!:))))))))
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,ψαχνω σαν τρελος ενα κομματι,ντανς-χαους εμπορικο ειναι για την ακριβεια,τραγουδαει μια κοπελα,λεει διαφορα μεσα και σε καποια φαση επαναλαμβανει την λεξη(αν την λεω και καλα) ντιλα ντιλα ντε,ντιλα ντιλα ντε εχει επισης πολυ ομορφη μελωδιουλα και πρεπει να ειναι σχετικα καινουριο!Αν καποιος το ξερει θα του ειμαι ευγνώμων!!!:))))))))

Andreea Banica - Love in Brazil ;)

Link to comment
Share on other sites

Από τους στίχους βλέπω ότι μάλλον αυτό είναι.. Dokken - Heart full of soul.

 

edit

Είναι διασκευή των "YardBirds"

 

respect!!!

Thanks a lot

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόοον.. Το τραγουδάκι είναι μπαλάντα-blues, ήταν πολύ γνωστό τότε, το έλεγε συγκρότημα και η φωνή ήταν αντρική.. Α και το άκουγε σε αυτές τις ντισκο της εποχής :p

 

Εντάξει και να μην το βρούμε δεν έγινε και τίποτα.. :)

αν και καπως αργα,μηπως ειναι το you re my heart ??
Link to comment
Share on other sites

αν και καπως αργα,μηπως ειναι το you re my heart ??

Όχιιι.. Πάντως ήταν εξίσου γνωστό μ αυτό που ποστάρεις.. Ίσως και περισσότερο λέει.. Δεν πειράζει, ευχαριστώ για την απάντηση μετά από τόσο καιρό :)

Link to comment
Share on other sites

Όχιιι.. Πάντως ήταν εξίσου γνωστό μ αυτό που ποστάρεις.. Ίσως και περισσότερο λέει.. Δεν πειράζει, ευχαριστώ για την απάντηση μετά από τόσο καιρό :)

 

 

Δώρα για ρίξε μια ματιά εδώ ..μπορεί να είναι μέσα σε αυτά

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ενα τραγουδι παλιο που παιζει αυτον τον καιρο remix και εχει γυναικεια λογια.

Νομιζα οτι οτι ηταν remix του la bamba αλλα δεν ειναι αυτο τελικα

Ειναι ενα τραγουδι εκεινης της εποχης παντως.

 

ok το βρηκα.

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

ενα ψιλο-ροκ που λεει καθε 3 και λιγο i'm in love with you, ποιο ειναι?
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

ενα ψιλο-ροκ που λεει καθε 3 και λιγο i'm in love with you, ποιο ειναι?

 

Αυτό που παίζει συνέχεια στο Ράδιο Αρβύλα και ο Κανάκης δε λέει ποιο είναι γιατί αυτός είναι πολύ ψαγμένος μουσικά;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

tι εννοεις δεν το λεει? στον imagine το ακουω εγω.. αρβυλα δε το εχω ακουσει, δεν πολυβλεπω
Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...