Jump to content

E-TEN glofiish V900


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

νομίζω ότι τα πιο έγκυρα specs είναι αυτά:

 

http://image.aving.net//img/2008/02/14/20080214223928340.jpg

 

Τα έχει όλα (ή μου φαίνεται?) ;)

O επεξεργαστής τελικά στα 533 mhz, μνήμη καλή, hsdpa, gps, camera 3mp af, πανέμορφο και έχει και tv-out !! :D

 

πολλές καλές συσκευές μαζεύονται... :cry:

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε Φίλιππα...:)

Εγώ θα έλεγα ότι τώρα που καλοέμαθες με τα HTC που να τρέχεις πάλι στα ETEN!!!:lol::p:lol::p

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

και άλλα "επίσημα" specs, αυτή τη φορά απο παρουσίαση της ίδιας της Microsoft...

οπότε τώρα πρέπει να είμαστε σίγουροι...:D

 

http://x.msmobiles.com/portal/images/events/ctia-2008/ctia-2008-eten-glofiish-v900.jpg

 

Το μηχανάκι δείχνει για κορυφαίο :!: Να δούμε και τιμή μονάχα...

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ean den deleasteis me afto, tha se deleasoun alla... min anisixeis!!! :happy:

 

Σωστος ο athanaso!!

Σιγουρα εχουμε την αλλαγη στο αιμα μας οσοι ασχολουμαστε με αυτα τα..διαολια(τι λεξεις λεω αγιες μερες που ειναι),αν και εγω πιστευω πως οσοι εχουν ενα καλο μηχανακι(π.χ. TC η Tytan II) ΔΕΝ αξιζει το κοπο να το αλαξουν αμεσα και καλο θα ειναι να περιμενουν τα πιστευω πολυ καλα εργαλεια που θα ερθουν προς το τελος του χρονου στην αγορα μας:)

 

Και αυτα για μας που τη ψιλοψαχνουμε λιγο,για αυτους που κανουν απλα τη δουλεια τους η δε θελουν να χρεωνοντε καθε 3 και λιγο τα πραγματικα καλα νεα θα μας ερθουν με τα πραγματικα νεα Windows(οχι τα 6.1)απο του χρονου και μετα!!

Περιμενη φαινετε ο Μπιλ να δει τι ψαρια θα πιασουν τα νεα συμπιαν αφης και ισως το..iphone 3G(αν και αυτο δεν ειναι αμεσος ανταγωνιστης)

Απλες σκεψεις μου και σορρυ για το off topic:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

ωραιο τηλεφωνο αλλα το htc μου δεν το αλλαζω...:p

 

πες τα chris ;)

 

να αλλαξουμε το καιζερ με ....ετεν ???:blink::blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ενώ Kaiser II με Kaiser III πανεύκολα ε; :p

 

piece of cake :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγώ για να είμαι ειλικρινής έχω ενθουσιαστεί αρκετά με το συγκεκριμένο ETEN, χωρίς να ξέρω όμως εάν είμαι τόσο ώστε να το αγόραζα με δεδομένο το τι συσκευές περιμένουμε. Είναι πολύ οι παράγοντες που θα το καθορίσουν αυτό όπως το πότε θα αρχίσουν να διατίθενται στην αγορά, τιμές, κτλ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λογικα κατι παρομοιο θα ετοιμασει και η HTC και μας βλεπω ολους εκει, παντως αμα εμφανιστει σε κανα διμηνο και πιασει τις αλλες εταιρειες στον υπνο θα σπασει ταμεια, η tv βλεπω να ανεβαζει την τιμη στο 900αρη.

T-DMB, DAB Αυτα τι ειναι?

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

δεν ειναι HTC ομως :O

 

αρα δεν θα υπαρχει παιχνιδι μετα μεσω xda :lol::lol::p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Afto einai isws kai to monadiko meionektima mazi me ton ligo afksimeno ogko tis se sxesi me ton antistoixo antagwnismo.

 

ο ογκος Γιαννη ειναι σχετικο πλεον..εχουμε καιρο που περασαν και τουβλα απο τα χερια μας :)αλλο ενα δεν θα με χαλαγε;)

 

το θεμα ειναι η η ταχυτητα παραλληλα με την σταθεροτητα και την αξιοπιστια,η ευχρηστια,οι λειτουργιες που θα δινουν και η φιλικη προς τον χρηστη προσβαση σε αυτες,η πολυχρηστικοτητα και φυσικα η αυτονομια :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα κυκλοφορούσε σύμφωνα με τις αρχικές πληροφορίες Απρίλιο, μετά το πήγαμε για Μάιο και τελικά ούτε για Ιούνιο το βλέπω.:lol:

Κρίμα πάντως και θα πήγαινε καλά σε πωλήσεις αν είχε ήδη κυκλοφορήσει.

Τώρα θα πέσει πάνω σε θηρία (diamond,raphael) και θα πάει άπατο.

Τίποτα νέα έχουμε?:worry:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN glofiish V900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...