Jump to content

E-TEN glofiish V900


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Δίκιο έχεις σε αυτό. Κατά τη γνώμη μου ο μεγάλος νικητής (στις πωλήσεις τουλάχιστον) θα είναι και αυτός που θα κόψει πρώτος το νήμα στην αγορά.

 

Κάτι συσκευές όπως της ETEN (V900) ή της Gigabyte (MS808) έπρεπε να το έχουν μελετήσει λίγο καλύτερα αυτό το θέμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παντως εγω περιμενω το raphael :rolleyes:

 

εκτος αν σκασει μυτη νωριτερα το gigabyte:)

 

το εξωτερικο πληκτρολογιο για μενα θα κανει παντα την διαφορα,οποτε και η οποια προτιμηση μου θα επηρεαζεται και απο αυτο:)

 

ΥΓ

 

Οδυσσεα ευχαριστω πολυ φιλε μου ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

First dual-SIM handset, mobile TV handset, and two great new models for consumers

http://www.glofiish.com/news.asp?lang=3&page=1&id=81

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

πότε θα κυκλοφορήσει;

θα είναι διαθέσιμο μέχρι τον αύγουστο;

Και αν γνωρίζεται και το πού θα κυμανθεί η τιμή, δεκτό και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Η για καποιον που δεν θελει ενα εφετζιδικο ppc αλλα ενα ομορφο και δυνατο εργαλειο με καλο δεκτη gps...Γιατι αν κρινω απο τα ομορφα htc με τον ονομασμενο δεκτη gps που για να λειτουργησει καλα πρεπει να εισαι 1000μετρα απο τον δορυφορο και με το omnia οτι θελει κανει ο δεκτης μου μονο το 702 εχει καλο δεκτη gps αλλα σερνεται λογω επεξεργαστη και μνημης

:blink:

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ο λες επειδη δεν εχει την υποστιριξη της HTC σε καποιες συσκευες;;Οπως με την αλλαγη απο wm5 σε 6;;Και η ΕΤΕΝ και η ΜΙΟ σε αυτο το θεμα ειναι για τα μπαζα...

Κατα τα αλλα προβληματα εχουνε ολες οι συκευες,κοληματα κτλ καλη διαχειρηση μνημης(παλι προτωπορος η HTC μαζι με την ΕΤΕΝ) αλλα ευτηχως υπαρχουνε χρηστες..Κατα τα αλλα και το Χ500 και το Χ600 με μικρη μνημη δεν μου διμιουργησανε προβληματα περα απο την κακη ποιοτητα κατασκευης στο λιγο διαστημα που τα επαιζα..Αυτο εχει μεγαλη μνημη,δυνατο επεξεργαστη,καλη οθονη...Πιαστευω οτι ειναι πολυ πιο δυνατη απο το diamond και 702..Μονο για το omnia εχω αμφιβολια αλλα μου φτανει που εχει καλυτερο δεκτη gps...Και δεν χρειαζεται να ειναι ανοιχτο το τηλεφωνο για να λειτουργησει το gps..Και που εχει Γραφιδα:p

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

O δέκτης του V900 θα πιανει τα νεα ελληνικα επιγεια ψηφιακα καναλια που θα εκπεμπουν σε mpeg4?

Γιατι απο οσο ξερω οι ψηφιακοι δεκτες που εχουμε ολοι σπιτια μας και πιανουν τωρα τα ψηφιακα της ΕΡΤ, χρειαζονται αλλαγη για να πιανουμε απο τον Μαρτιο που λογικα θα εκπεμψουν τα νεα επιγεια ψηφιακα καναλια.

Link to comment
Share on other sites

Φυσιολογικο θα κανει την λυψη μεσω του δεκτη και μετα θα το δινει στο media η σε καποιο αλλο προγραμμα να το αναπαραγει

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ok παιδια το βρηκα πιανει κανονικα τα ψηφιακα καναλια πρισμα. σπορτ cine και ..... πολυ καλο κινητο. ειμαι πολυ ευχαριστημενος και τρεχει ολες τησ εφαρμογες πολυ καλα. !!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ειμαι πολυ ευχαριστημενος και τρεχει ολες τησ εφαρμογες πολυ καλα. !!

 

Από ποιότητα κατασκευής και οι βασικές λειτουργίες (τηλεφώνου, κτλ) δουλεύουν άψογα;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN glofiish V900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...