Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το εχετε παρατηρησει οτι το GPS δειχνει παραπανω υψομετρο απο το κανονικο εγω ημουν στη παραλια και μου εδειχνε 35μετρα ...............?

 

Εαν και δεν ειχα κρατησει το link εψαξα και στο βρηκα,

δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο διαβασε και τα παρακατω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2327745#post2327745

 

 

Κατά τη διάρκεια εγκατάστασης μιας εφαρμογής το κινητό κόλλησε. Εβγαλα τη μπαταρια, το ανοιξα και στις ''Εφαρμογες'' υπαρχει το εικονιδιο της εφαρμογής που ήθελα να περάσω. Δεν ανοίγει όμως, αλλά ούτε και αφαιρείται!

Την εκανα πάλι εγκατάσταση με επιτυχία. Στις εφαρμογές όμως βρέθηκαν δύο ίδια εικονόδια αυτής της εφαρμογής. Το ένα λειτουργεί κανονικά, το άλλο παραμένει ''νεκρό''.

Ούτε ανοίγει, ούτε αφαιρείται!

Υπάρχει κάποιος τρόπος να διαγράψω αυτό το εικονίδο?

 

1. Κανε εγκατασταση ξανα το .sis απο επανω και μετα απεγκατασταση.

2. Δοκιμασε να το διαγραψεις χειροκινητα με την βοηθεια του UnSIS

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253351#post2253351

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια εχω μια καρτα μνημης 4 gb της sylicon power αυτο που παθαινω οτι οτι καθε λιγο και λιγακι μου σβηνονται ολα ειδικα τωρα τελευταια το κακο εχει παραγινει. μου βγαζει αυτο το θαυμαστικο στα τραγουδια και δεν παιζει τιποτα. τι φταιει?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω μια καρτα μνημης 4 gb της sylicon power αυτο που παθαινω οτι οτι καθε λιγο και λιγακι μου σβηνονται ολα ειδικα τωρα τελευταια το κακο εχει παραγινει. μου βγαζει αυτο το θαυμαστικο στα τραγουδια και δεν παιζει τιποτα. τι φταιει?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2463045#post2463045 :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

θα επαναφερω λιγο το θεμα του sar, αλλα δεν το γραφω στην ενοτητα της αλλαγης της τιμης sar, γιατι δεν προκειται για το γεγονος αυτο αλλα για γενικες λειτουργιες της συσκευης.

 

εμενα η αποψη μου για το sar και τη συγκεκριμενη συσκευη, καθως και ολες τις φορτεμενες (με λειτουργιες) συσκευες ειναι οτι ο αριθμος που αναφερεται ειναι σχετικος και λογικα υψηλος. η τιμη αυτη που αναγραφεται ειναι η μεγιστη που μπορει να φτασει η συσκευη. οταν μια συσκευη εχει 3g, gps, wifi, ραδιο κτλ ειναι λογικο οι τιμες της ακτινοβολιας να ειναι μεγαλες. εαν και δεν γνωριζω ποια μηκη κυματος μετρονται (αυτο σημαινει οτι καποιες λειτουργιες δεν επιρεαζουν το sar) σιγουρα το 3g αυξανει παρα πολυ το sar. αυτο μπορει να το διαπιστωσει καποιος πολυ ευκολα εαν δει τις τιμες των 3g κινητων με τα αντιστοιχα που δεν εχουν, πολλες φορες κ ιδια μοντελα (πχ iphone με κ χωρις 3g). κατι τετοιο ειναι πολυ λογικο εαν σκεφτουμαι την διαφορα του ογκο δεδομενων που μεταφορονται αντιστοιχα στις δυο περιπτωσεις (1.μονο φωνη - 2. βιντεο). εαν ισχυει κατι τετοιο λογικα εαν επενεργοποιησει καποιος το 3g τοτε το sar θα ειναι στα επιπεδα μιας απλης συσκεης (0.4 - 0.5).

τα παραπανω δεν γνωριζω εαν ισχυουν απλα ειναι η λογικη που αντιλαμβανομαι. εαν γνωριζει καποιος εαν ισχυει κατι τετοιο ας απαντησει, γιατι τοτε απλα επενεργοποιεις το 3g και εχεις το κεφαλι σου ησυχο. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια πρεπει να ξανακανω format την καρτα μνημης γιατι τα εχει παιξει εντελως πως θα διασωσω τα προγραμματα μου να μην τα ξανακανω install???

μια ακομα στραβη με την μνημη η οτιδηποτε αλλο και το πουλησα το κινητο!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα επαναφερω λιγο το θεμα του sar, αλλα δεν το γραφω στην ενοτητα της αλλαγης της τιμης sar, γιατι δεν προκειται για το γεγονος αυτο αλλα για γενικες λειτουργιες της συσκευης.

 

εμενα η αποψη μου για το sar και τη συγκεκριμενη συσκευη, καθως και ολες τις φορτεμενες (με λειτουργιες) συσκευες ειναι οτι ο αριθμος που αναφερεται ειναι σχετικος και λογικα υψηλος. η τιμη αυτη που αναγραφεται ειναι η μεγιστη που μπορει να φτασει η συσκευη. οταν μια συσκευη εχει 3g, gps, wifi, ραδιο κτλ ειναι λογικο οι τιμες της ακτινοβολιας να ειναι μεγαλες. εαν και δεν γνωριζω ποια μηκη κυματος μετρονται (αυτο σημαινει οτι καποιες λειτουργιες δεν επιρεαζουν το sar) σιγουρα το 3g αυξανει παρα πολυ το sar. αυτο μπορει να το διαπιστωσει καποιος πολυ ευκολα εαν δει τις τιμες των 3g κινητων με τα αντιστοιχα που δεν εχουν, πολλες φορες κ ιδια μοντελα (πχ iphone με κ χωρις 3g). κατι τετοιο ειναι πολυ λογικο εαν σκεφτουμαι την διαφορα του ογκο δεδομενων που μεταφορονται αντιστοιχα στις δυο περιπτωσεις (1.μονο φωνη - 2. βιντεο). εαν ισχυει κατι τετοιο λογικα εαν επενεργοποιησει καποιος το 3g τοτε το sar θα ειναι στα επιπεδα μιας απλης συσκεης (0.4 - 0.5).

τα παραπανω δεν γνωριζω εαν ισχυουν απλα ειναι η λογικη που αντιλαμβανομαι. εαν γνωριζει καποιος εαν ισχυει κατι τετοιο ας απαντησει, γιατι τοτε απλα επενεργοποιεις το 3g και εχεις το κεφαλι σου ησυχο. ευχαριστω

 

To sar δεν εξαρτάται απο τις δυνατότητες της συσκευής. Το samsung 810 που έχει παρόμοιές δυνατότητες έχει παρα πολύ χαμηλό sar

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

παιδια πρεπει να ξανακανω format την καρτα μνημης γιατι τα εχει παιξει εντελως πως θα διασωσω τα προγραμματα μου να μην τα ξανακανω install???

μια ακομα στραβη με την μνημη η οτιδηποτε αλλο και το πουλησα το κινητο!!!!

Την εργοστασιακή κάρτα μνήμης έχεις ακόμα? Αν ναι, καλό θα ήταν να την αλλάξεις.

Για να διατηρήσεις όλα σου τα δεδομένα για μετά το φορμάρισμα, σύνδεσε το τηλέφωνο σε λειτουργία μεταφοράς δεδομένων ή βάλε την κάρτα σε ένα card reader. Έχοντας ενεργοποιήσει από τον υπολογιστή σου να φαίνονται όλα τα αρχεία και οι φάκελοι, π.χ. συστήματος, κρυφά κλπ, αντίγραψε όλα τα δεδομένα της κάρτας. Κάν' την μορφοποίηση από το κινητό, από την εφαρμογή Μνήμη (Μενού -> Εργαλεία -> Βοηθήματα -> Μνήμη -> Μορφοποίηση κάρτας μνήμης). Έπειτα μετάφερε ξανά τα δεδομένα σου στην κάρτα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

θα επαναφερω λιγο το θεμα του sar, αλλα δεν το γραφω στην ενοτητα της αλλαγης της τιμης sar, γιατι δεν προκειται για το γεγονος αυτο αλλα για γενικες λειτουργιες της συσκευης.

 

εμενα η αποψη μου για το sar και τη συγκεκριμενη συσκευη, καθως και ολες τις φορτεμενες (με λειτουργιες) συσκευες ειναι οτι ο αριθμος που αναφερεται ειναι σχετικος και λογικα υψηλος. η τιμη αυτη που αναγραφεται ειναι η μεγιστη που μπορει να φτασει η συσκευη. οταν μια συσκευη εχει 3g, gps, wifi, ραδιο κτλ ειναι λογικο οι τιμες της ακτινοβολιας να ειναι μεγαλες. εαν και δεν γνωριζω ποια μηκη κυματος μετρονται (αυτο σημαινει οτι καποιες λειτουργιες δεν επιρεαζουν το sar) σιγουρα το 3g αυξανει παρα πολυ το sar. αυτο μπορει να το διαπιστωσει καποιος πολυ ευκολα εαν δει τις τιμες των 3g κινητων με τα αντιστοιχα που δεν εχουν, πολλες φορες κ ιδια μοντελα (πχ iphone με κ χωρις 3g). κατι τετοιο ειναι πολυ λογικο εαν σκεφτουμαι την διαφορα του ογκο δεδομενων που μεταφορονται αντιστοιχα στις δυο περιπτωσεις (1.μονο φωνη - 2. βιντεο). εαν ισχυει κατι τετοιο λογικα εαν επενεργοποιησει καποιος το 3g τοτε το sar θα ειναι στα επιπεδα μιας απλης συσκεης (0.4 - 0.5).

τα παραπανω δεν γνωριζω εαν ισχυουν απλα ειναι η λογικη που αντιλαμβανομαι. εαν γνωριζει καποιος εαν ισχυει κατι τετοιο ας απαντησει, γιατι τοτε απλα επενεργοποιεις το 3g και εχεις το κεφαλι σου ησυχο. ευχαριστω

 

Όχι δεν ισχύει σχεδόν τίποτα από αυτα..είτε με 3g είτε χωρίς ..το ίδιο ειναι. Με ένα σερτσ στο γούγλι μπορείς να μάθεις πολλά για το sar

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

το εχετε παρατηρησει οτι το GPS δειχνει παραπανω υψομετρο απο το κανονικο εγω ημουν στη παραλια και μου εδειχνε 35μετρα ...............?

 

Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε κάποια από τις εφαρμογές Garmin, Sygic κλπ., πάντως το "Δεδομένα GPS" που υπάρχει στο μενού ΜΑΛΛΟΝ δίνει σωστά υψόμετρα. Στην αρχή το παρατήρησα και εγώ αυτό (ήμουν σε σημείο με υψόμετρο περίπου 60 μέτρα και το κινητό έδινε υψόμετρο 100 μέτρα). Υποθέτω οτι το υψόμετρο που δίνει η εφαρμογή "Δεδομένα GPS" αναφέρεται σε άλλη επιφάνεια, και όχι στην επιφάνεια της θάλασσας εδώ στην Ελλάδα.

 

(η απάντηση πρέπει να υπάρχει κάπου μέσα σε σημειώσεις κάποιας Γεωδαισίας - και είχα πει να το ψάξω αλλά το ξέχασα γμτ...)

Link to comment
Share on other sites

Την εργοστασιακή κάρτα μνήμης έχεις ακόμα? Αν ναι, καλό θα ήταν να την αλλάξεις.

Για να διατηρήσεις όλα σου τα δεδομένα για μετά το φορμάρισμα, σύνδεσε το τηλέφωνο σε λειτουργία μεταφοράς δεδομένων ή βάλε την κάρτα σε ένα card reader. Έχοντας ενεργοποιήσει από τον υπολογιστή σου να φαίνονται όλα τα αρχεία και οι φάκελοι, π.χ. συστήματος, κρυφά κλπ, αντίγραψε όλα τα δεδομένα της κάρτας. Κάν' την μορφοποίηση από το κινητό, από την εφαρμογή Μνήμη (Μενού -> Εργαλεία -> Βοηθήματα -> Μνήμη -> Μορφοποίηση κάρτας μνήμης). Έπειτα μετάφερε ξανά τα δεδομένα σου στην κάρτα.

 

ευχαριστω αυτο θα κανω...δυστηχως ειναι η δευτερη καρτα μνημης που παιρνω...το κινητο ειναι ελλατωματικο:(

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε κάποια από τις εφαρμογές Garmin, Sygic κλπ., πάντως το "Δεδομένα GPS" που υπάρχει στο μενού ΜΑΛΛΟΝ δίνει σωστά υψόμετρα. Στην αρχή το παρατήρησα και εγώ αυτό (ήμουν σε σημείο με υψόμετρο περίπου 60 μέτρα και το κινητό έδινε υψόμετρο 100 μέτρα). Υποθέτω οτι το υψόμετρο που δίνει η εφαρμογή "Δεδομένα GPS" αναφέρεται σε άλλη επιφάνεια, και όχι στην επιφάνεια της θάλασσας εδώ στην Ελλάδα.

 

(η απάντηση πρέπει να υπάρχει κάπου μέσα σε σημειώσεις κάποιας Γεωδαισίας - και είχα πει να το ψάξω αλλά το ξέχασα γμτ...)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2327745#post2327745

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

1. Κανε εγκατασταση ξανα το .sis απο επανω και μετα απεγκατασταση.

2. Δοκιμασε να το διαγραψεις χειροκινητα με την βοηθεια του UnSIS

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253351#post2253351

 

1. To εχω δοκιμασει. Κάνοντας την νέα εκατάσταση στις εφαρμογές εμφανίζονται δύο ίδια εικονόδια αυτής της εφαρμογής. Το ένα λειτουργεί κανονικά, το άλλο παραμένει ''νεκρό''. Ούτε ανοίγει, ούτε αφαιρείται! Με την απεγκατάσταση της εφαρμογής φεύγει το ενεργό εικονίδιο και παραμένει το άλλο.

2. Αυτές οι οδηγίες αφορούν για την διαγραφή θεμάτων.

Εγω ψάχνω τρόπο για να διαγράψω ένα ''νεκρό'' εικονίδιο εφαρμογής.

 

Any soloution??

 

το εχετε παρατηρησει οτι το GPS δειχνει παραπανω υψομετρο απο το κανονικο εγω ημουν στη παραλια και μου εδειχνε 35μετρα ...............?

 

Βρίσκεσαι σε παραλία, περιμένεις να πιάσεις φουλ δορυφόρους.

Βλέπεις το υψόμετρο (πχ σε μένα έδειξε 40 μέτρα)

Πας στις Ρυθμισεις/Βαθμονόμ. υψόμετρο και γράφεις το υψόμετρο που έδειξε στη παραλία (εγώ δηλαδή έβαλα 40)

 

Από τότε κάθε φορά που βρίσκομαι στο επίπεδο της θάλασσας μου βγάζει τον μαγικό αριθμό ''0'' ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1. To εχω δοκιμασει. Κάνοντας την νέα εκατάσταση στις εφαρμογές εμφανίζονται δύο ίδια εικονόδια αυτής της εφαρμογής. Το ένα λειτουργεί κανονικά, το άλλο παραμένει ''νεκρό''. Ούτε ανοίγει, ούτε αφαιρείται! Με την απεγκατάσταση της εφαρμογής φεύγει το ενεργό εικονίδιο και παραμένει το άλλο.

2. Αυτές οι οδηγίες αφορούν για την διαγραφή θεμάτων.

Εγω ψάχνω τρόπο για να διαγράψω ένα ''νεκρό'' εικονίδιο εφαρμογής.

 

Any soloution??

 

Κσνε ενα φορματ σε καρτα και κινητο για να ησυχασεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ΞΟΞΏ ΟΞΈΞ΅Ο Ξ΅ΟΡι κοληΟΡι ΟΞΏ gps ΞΊΞ±ΞΉ Ριμαι ΞΞ΅ΟΞΌΞ±Ξ½ΞΉΞ±.ΞΟΞΏΟΡι ΞΊΞ±ΟΞΏΞΉΞΏΟ Ξ½Ξ± Ξ²ΞΏΞ·ΞΈΞ·ΟΡι;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

chrismasgr καλό θα ήταν να αποφύγεις την κωδικοποίηση Unicode διότι τα γραφομενά σου εμφανίζονται έτσι:

ΞΟΞΏ ΟΞΈΞ΅Ο Ξ΅ΟΡι κοληΟΡι ΟΞΏ gps ΞΊΞ±ΞΉ Ριμαι ΞΞ΅ΟΞΌΞ±Ξ½ΞΉΞ±.ΞΟΞΏΟΡι ΞΊΞ±ΟΞΏΞΉΞΏΟ Ξ½Ξ± Ξ²ΞΏΞ·ΞΈΞ·ΟΡι;

 

Μετάφραση...:p

Απο χθες εχει κολησει το gps και ειμαι Γερμανια.Μπορει καποιος να βοηθησει;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εαν και δεν ειχα κρατησει το link εψαξα και στο βρηκα,

δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο διαβασε και τα παρακατω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2327745#post2327745

δε φταιει αυτο το εχω δοκιμασει με εξωτερικο gps και βγαζει κανονικα .... η μαλακο-νοκια τα κανει αυτα .......

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκεσαι σε παραλία, περιμένεις να πιάσεις φουλ δορυφόρους.

Βλέπεις το υψόμετρο (πχ σε μένα έδειξε 40 μέτρα)

Πας στις Ρυθμισεις/Βαθμονόμ. υψόμετρο και γράφεις το υψόμετρο που έδειξε στη παραλία (εγώ δηλαδή έβαλα 40)

 

Από τότε κάθε φορά που βρίσκομαι στο επίπεδο της θάλασσας μου βγάζει τον μαγικό αριθμό ''0'' ;)

 

οκ το εκανα και εγω ....

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

1.

οταν το ανοιγω αναφερει οτι η καρτα μνημης περιεχει μη αξιοπιστο λογισμικο.πως μπορω να βρω ποιο είναι και να το βγαλω αυτο το λογισμικο?

 

2.

ψαχνω για 2 προγραματα freeware,ενα που να κλειδωνει εφαρμογες ή βιντεο

και ενα call recorder,επαναλαμβανω freeware,γνωριζει κανείς?

 

3.

πως μπορω να δημιουργήσω συντομευση για τις εφαρμογές,οχι για τη διαχειριση εφαρρμογών?

 

οποιος γνωριζει,παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, έχει κανένας να υποδείξει signed applications που να κάνουν χρήση του αισθητήρα κίνησης το Ν82? Παρακαλώ όποιος απαντήσει να δώσει το ακριβές link καθώς "το γνωστό μαγαζί" το ξέρουμε όλοι αλλά προσωπικά "το ράφι" με προβληματίζει....... δε μπορώ να βρώ που τα βάζουν αυτά τα καλούδια ρε γ*τ:X

 

baxy05

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι παραξενο συνεβει ετσι ξαφνικα απο σημερα. Το κινητο δε βλεπει τις επαφες. Οταν παω να ανοιξω τις επαφες μου βγαζει το παρακατω μηνυμα:

 

Contacts

There was a problem. Please try again

 

Συνεχεια αυτο βγαζει. Εκλεισα κινητο, εβγαλα μπαταρια και καρτα sim, το αφησα καμια ωρα αλλα τπτ. Η πλακα ειναι οτι αν μου τηλεφωνησει καποιος που ειχα στις επαφες τον αναγνωριζει.

 

Το Pc Suite βλεπει κανονικα ολες τις επαφες. Εκανα και συγχρονισμο με το Outlook και οι επαφες αναγνωριστηκαν ολες κανονικοτατα, αλλα το κινητο ΔΕΝ βλεπει καμια. Βγαζει συνεχεια το παραπανω μηνυμα. Please help!!!

TCe
Link to comment
Share on other sites

Αφου της βλεπει το Pc Suite παρτες στο pc σου back up για να μην της χασεις.

Απο την στιγμη που οπως λες δεν επανερχονται καλο θα ειναι να κανεις hard format - format στην καρτα και να τα περασεις ολα απο την αρχη.

 

Πως εγινε αυτο! Μηπως εκανες προσφατα εγκατασταση καποια εφαρμογη?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησες κάποια εφαρμογή μήπως? Τις επαφές τις έχεις στην μνήμη συσκευής ή στην κάρτα μνήμης? Δοκίμασε να αφαιρέσεις κ την κάρτα μνήμης. Αλλιώς κράτησε αντίγραφα των επαφών σου από pc suite κ δοκίμασε να τα ξαναπεράσεις στο κινητό.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελευταια δλδ χθες εκανα εγκατασταση το LivePVR_v2.63.sisx αλλα οι επαφες δουλευαν και μετα. Ετσι στα ξαφνικα απο σημερα το πρωι δεν τις βλεπει. Το κουφο ειναι οτι αν με καλεσει καποιος απο τις επαφες τον αναγνωριζει.

 

παιδια διορθωθηκε. Ακουστε τι εγινε. Αφαιρεσα την καρτα μηνημς και οι επαφες επανηλθαν. Ξανα εβαλα μεσα την καρτα μνημης και οι επαφες ευτυχως υπηρχαν. Δλδ απο καποιο κολλημα πιθανο της καρτας μνημης το εκανε αυτο. Τι θα δουμε ακομα...

TCe
Link to comment
Share on other sites

Πιθανώς να κολλάει κάποια εφαρμογή. Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση μήπως ξανακολλήσει. Και βάλε καλύτερα τις επαφές στην μνήμη συσκευής!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kρατησε οποσδηποτε back up της επαφες σου στο PC ετσι ωστε σε περιπτωση που θα σου συμβει κατι στο μελλον να μην της χασεις.. Μπορει να μην γινει ξανα ποτε κατι τετοιο αλλα καλυτερα να εχεις ενα back up στο PC !
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...