Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια και αναφέρθηκε, έκανε κανείς την αλλαγή σε μαύρο να μας δώσει λεπτομέρειες;
3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια και αναφέρθηκε, έκανε κανείς την αλλαγή σε μαύρο να μας δώσει λεπτομέρειες;

 

Δες μερικές σελίδες πιο πίσω, έχω γράψει σχετικά.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Δες μερικές σελίδες πιο πίσω, έχω γράψει σχετικά.

 

Αν θυμάμαι καλά τα είχες αλλάξει μόνος σου:cool:

Εγώ ρωτάω αν τα άλλαξε κανείς σε κατάστημα της Nokia να μας πει που και πόσο ήταν η τιμή

 

Σ' ευχαριστώ πάντως:)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες

Πόσο κρατάει η μπαταρία του Ν82 και Ν78 με απλη χρήση αναμονης?

Είμαι ένα βήμα πριν καταλήξω και λέω για το Ν82 αλλα κολλάω λίγο στην μπαταρία καθώς το Ν78 έχει 1200ma

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!Πρόκητε να παραλάβω το n82 αυτήν την ευδομάδα απο τον γερμανό,πώς και απο που μπορώ να δώ αν το μοντέλο είναι το rm-314 με το χαμήλότερο sar (1.07);(έψαξα αλλά δεν βρήκα που έχει αναφερθεί):O
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Προκητε να παραλάβω το n82 αυτήν την ευδομάδα απο τον γερμανό,πώς και απο που μπορώ να δώ αν το μοντέλο είναι το rm-314 με το χαμήλότερο sar (1.07);(έψαξα αλλά δεν βρήκα που έχει αναφερθεί):O

Δεν μπορείς, γιατι πολύ απλά το N82 RM-314 δεν έρχεται στην Ελληνική αγορά, είναι μόνο για την Άπω Ανατολή (δεν έχει ούτε 3G, ούτε Wi-Fi). Το μοντέλο που έρχεται στην Ελληνική αγορα είναι το Ν82 RM-313 με sar 1.35.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εβαλα μια εφαρμογη και μου ενεργοποιησε πανω απο το ημερολογιο μια μπαρα που λεει " αναζητηση διαδικτυου και περιεχομενα"

μπορω να την βγαλω ή παω για hard reset?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εβαλα μια εφαρμογη και μου ενεργοποιησε πανω απο το ημερολογιο μια μπαρα που λεει " αναζητηση διαδικτυου και περιεχομενα"

μπορω να την βγαλω ή παω για hard reset?

Πήγες να δεις αν στην εμφανίζει μέσα στην διαχείρηση εφαρμογών για να την κάνεις uninstall? Ποιά εφαρμογή είναι?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

ενα κομπιουτερακι. το εβγαλα αλλα δεν βγηκε η συντομευση. παρουσιαστηκε ετσι ξαφνικα παντως, οχι κατευθειαν αφου εβαλα την εφαρμογη
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο;10 λεπτά ομιλίας την ημέρα είναι πολλα για sar 1.35;

Επίσης και για Αθήνα και για την υπόλλοιπη Ελλάδα ποιό navigator τεριάζει περισότρο με τη συσκευή:Garmin ή syrgic,η εμπειρία τι λέει;

Link to comment
Share on other sites

ενα κομπιουτερακι. το εβγαλα αλλα δεν βγηκε η συντομευση. παρουσιαστηκε ετσι ξαφνικα παντως, οχι κατευθειαν αφου εβαλα την εφαρμογη

Γιατί εγώ νομίζω ό,τι την γραμμή της αναζήτησης την είχε από την αρχή το Ν82? Αν όντως η γραμμή της αναζήτησης εμφανίστηκε μετά την εγκτάσταση τότε μάλλον θα φύγει αν κάνεις φορματ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο;10 λεπτά ομιλίας την ημέρα είναι πολλα για sar 1.35;

Επίσης και για Αθήνα και για την υπόλλοιπη Ελλάδα ποιό navigator τεριάζει περισότρο με τη συσκευή:Garmin ή syrgic,η εμπειρία τι λέει;

Garmin XT !!!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί εγώ νομίζω ό,τι την γραμμή της αναζήτησης την είχε από την αρχή το Ν82? Αν όντως η γραμμή της αναζήτησης εμφανίστηκε μετά την εγκτάσταση τότε μάλλον θα φύγει αν κάνεις φορματ.

 

σιγουρα δεν την ειχε. ειχα μονο το wifi και το ημερολογιο

Link to comment
Share on other sites

Τη γραμμή την έχει εξ αρχής το Ν82 και δεν έχει σχέση με το κομπιουτεράκι. Δεν ξέρω όμως αν εμφανίζεται μόνο αφού τρέξεις την εφαρμογή της αναζήτησης από το μενού.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

λες να ετρεξα την αναζητηση και να μην το προσεξα?:<

 

παντως σιγουρα δεν την ειχε στην αρχη

Link to comment
Share on other sites

@morfeas-dsl-: Αν κατάλαβα καλά, εννοείς ότι σίγουρα δεν υπήρχε η μπάρα της αναζήτησης όταν αγόρασες το τηλέφωνο??? Εμένα την είχε σίγουρα από την αρχή, όταν το αγόρασα (με version 10). :confused:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

@morfeas-dsl-: Αν κατάλαβα καλά, εννοείς ότι σίγουρα δεν υπήρχε η μπάρα της αναζήτησης όταν αγόρασες το τηλέφωνο??? Εμένα την είχε σίγουρα από την αρχή, όταν το αγόρασα (με version 10). :confused:

 

ναι ακριβως αυτο :) . τι να πω παντως σιγουρα δεν την ειχε. δυο μηνες το χρησιμοποιω θα το προσεχα 100% :lol:

σημερα το πρωι που εβαλα το κομπιουτερακι και μετα απο καποια χρηση προγραμματων την εμφανισε ποσταρα κατευθειαν!!

 

παντως το κινητο παει σφαιρα, ακομα τη default μνημη εχω. τι να πω ας υπαρχει και αυτη η συντομευση :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακή, μπορείς άμεσα να ψάχνεις τη μνήμη του κινητού. Εμένα με έχει βολέψει ιδιαίτερα όταν ψάχνω ένα τραγούδι στην 8 γίγα, που τα περισσότερα τα έχω χύμα και όχι σε φάκελο άλμπουμ.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει από την αρχή στο τηλέφωνο 100%. Απλά δεν την είχες προσέξει!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

έχω εγκαταστήσει το nokia maps2 και παρατήρησα ότι αργεί να logάρει κατά την εκκίνηση. έχετε και εσείς το ίδιο πρόβλημα;

επίσης ήθελα να ρωτήσω τι γίνεται μόλις λήξει η άδεια που έχω. θα πρέπει να κατεβάσω κάποια; αν ναι, από που και με τι κόστος;

τέλος υπάρχουν καινούριοι χάρτες που να έχουν κάλυψη σε όλη την Ελλάδα; αυτούς τους χάρτες που έχω έχουν την αθήνα και όχι όλες τις περιοχές.

Sorry, αν κούρασα παίδες.

Link to comment
Share on other sites

μπορεις-και καλα θα κανεις- να κοιταξεις τα θεματα των Garmin και Sygic! Καμια σχεση με Nokia Maps..κλασεις ανωτερα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ειχα παει το Ν82 σε Νοκια για ελεγχο και μου ειπαν οτι δεν εχει προβλημα και μου εδωσαν και ενα report με αυτες τι τιμες :

 

broadcast channel: 1 bs Power Level :-75 dBm

Call from mobile :Passed

Dialed number :123456789#*

Call from base station : Passed

Speech Loopback : Passed

 

Traffic Channel : 3

TX power 5 (33 dBm) : * 26 dBm (28-38 dBm)

RX level (35) : 30 (20-50)

RX quality : 0 (0-3)

 

Traffic Channel : 45

TX power 5 (33 dBm) : * 27 dBm (28-38 dBm)

 

Traffic Channel : 110

TX power 5 (33 dBm) : * 27 dBm (28-38 dBm)

TX power 15 (13 dBm) : * 6 dBm (8-18 dBm)

Phase Error RMS : 2 deg (0-15 deg)

Phase error Peak : 4 deg (0-40 deg)

Frequency Error : 2 Hz (+/- 150 Hz)

Busrt length : 555 μsec (538 - 568 μsec)

Power Time Template :Passed

RX level (35) : 29 (20-50)

RX quality : 0 (0-3)

 

 

Ξερει κανεις τι σημαινουν?

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...