Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε όλες τις εκδόσεις υπάρχει. Μήπως μιλάτε για άλλα κουμπιά;

Αν στο πάνω μέρος του iTunes δείχνει το τραγούδι που παίζει, τότε το βελάκι στα ΔΕΞΙΑ του τίτλου σε πάει στο τραγούδι που παίζει, και στο σωστό playlist. Και το κάνει πάντα.

Αν δεν φαίνεται το τραγούδι που παίζει, τότε πατάς το βελάκι στα ΑΡΙΣΤΕΡΑ μέχρι να βλέπεις στο κέντρο το τραγούδι που παίζει, και τότε κάνεις όπως και πριν.

 

Μήπως εσύ πατάς το βελάκι που είναι κάτω αριστερά και έχει να κάνει μόνο με το artwork;

:fool:

Λαθος κουμπι παταγα:fool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μιας και μιλατε για το wi-fi θα ηθελα να ρωτησω ποια ειναι η εμβελεια του.και αν υπαρχει καποια εφαρμογη του στυλ torrent client,για να μπορω να κατεβαζω διαφορα και επειτα να τα περναω στο pc.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, διαλέγεις αυτά που θες και μετά κάνεις πάνω τους δεξί και Check (ή Uncheck) selection!

 

Σωστοοοοοοοοοος!:D

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Για ενα περιεργο λόγο δεν μου περνει σε μερικα άλμπουμ τα εξώφυλα, όταν όμως το βλέπω μεμονομένα ένα κομματι στο get info το δείνχει κανονικά. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει?
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το κάνει αυτό και μου σπάει τα νεύρα. Μάλιστα μερικές φορές ενώ στο pc φαίνεται το σωστό εξώφυλλο, στο iPhone δείχνει άλλ'αντ'άλλων :S
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ενα περιεργο λόγο δεν μου περνει σε μερικα άλμπουμ τα εξώφυλα, όταν όμως το βλέπω μεμονομένα ένα κομματι στο get info το δείνχει κανονικά. Γνωρίζει κανείς τι συμβαίνει?

 

Και σε μένα το κάνει αυτό και μου σπάει τα νεύρα. Μάλιστα μερικές φορές ενώ στο pc φαίνεται το σωστό εξώφυλλο, στο iPhone δείχνει άλλ'αντ'άλλων :S

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2559194#post2559194

Link to comment
Share on other sites

 

Piste4e me file autin den ine i sosti apadisi gia na lisoun ta pedia ke ego to parapano provlima!

 

Oti ke na kano dn mporei na dior8o8ei!:(

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΊΓΟΝ!!!! > > Θέλω να κάνω format το pc! Πώς θα κάνω το format αποφεύγοντας να χάσω τα αρχεία απο το i-pod μου?? Ξέρετε τι εννοώ! :)

 

Βοήθεια!~!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι παίζει με το hardshop??link

Μήπως καμια παραεισαγωγή?γιατί τέτοια διαφορά με τους άλλους?σκεφτομαι να το χτυπήσω αλλά φοβάμαι την εγγυηση

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τι παίζει με το hardshop??link

Μήπως καμια παραεισαγωγή?γιατί τέτοια διαφορά με τους άλλους?σκεφτομαι να το χτυπήσω αλλά φοβάμαι την εγγυηση

 

ειναι το παλιό με την φωτογραφία του νέου..Η αυτονομία του καινούργιου ειναι 36 ώρες.. αλλα και αλλα σημεια της περιγραφής είναι του παλιου..

//~~ipod touch 2g+iphone 3gs owner:happy:~~//---> υπογραφή 2007 nostalgia
Link to comment
Share on other sites

ειναι το παλιό με την φωτογραφία του νέου..Η αυτονομία του καινούργιου ειναι 36 ώρες.. αλλα και αλλα σημεια της περιγραφής είναι του παλιου..

 

Πραγματι.!! Μαλλον προκειται για απατη. Για εχε το νου σου.

Δεν αναφερει πουθενα πως εχει και ηχειο.!! Μιλαμε οτι θελουνε πολυ κραξιμο....

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεις περνάμε τα videos στο i-pod?? Δεν μπορώ να τα περάσω με τπτ.. Τι μορφή πρέπει να έιναι και με ποιό πρόγραμμα να τα κανω convert πια είναι η διαδικασία για να τα περάσω στο i-tunes.. κτλ κτλ..
Link to comment
Share on other sites

@tron. Επιλέγεις όσα τραγούδια θες να μείνουν χωρίς artwork, πας get info και τικάρεις το κουτάκι του artwork χωρίς να κάνεις drag n' drop κάτι.
Link to comment
Share on other sites

@tron. Επιλέγεις όσα τραγούδια θες να μείνουν χωρίς artwork, πας get info και τικάρεις το κουτάκι του artwork χωρίς να κάνεις drag n' drop κάτι.

Και τι κανεις οταν στο get info δεν υπαρχει artwork αλλα στο εμφανιζει??;) Μονο ο τροπος που εχω γραψει

Link to comment
Share on other sites

Να κανω κι εγω μια ερωτηση περι Itunes για να μην ανοιγω νεο θεμα.Υπαρχει κανενας τροπος να ξετικαρω ολα τα τραγουδια μαζι ωστε να τικαρω αυτα που θελω να συγχρονιστουν?

 

http://img296.imageshack.us/img296/6734/48890484fe6.th.jpghttp://img296.imageshack.us/images/thpix.gif

 

κρατώντας πατημένο το ctrl κανεις κλίκ σε ένα κουτάκι αριστερά από κάποιο τραγούδι και μετά επιλέγει ξανά όποια θες...

 

EDIT:

Μπορεί κάποιος να μου πεις περνάμε τα videos στο i-pod?? Δεν μπορώ να τα περάσω με τπτ.. Τι μορφή πρέπει να έιναι και με ποιό πρόγραμμα να τα κανω convert πια είναι η διαδικασία για να τα περάσω στο i-tunes.. κτλ κτλ..

 

Το ipod πέζει αρχεία .mp4. Υπαρχει ένα πρόγραμμα Videora ipod touch Converter που μετατρέπει τα αρχεία και τα περνάει και αυτόματα στη library του itunes... Googlαρέ το νομίζω είναι freeware..

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι να μπει στο music πρωτα;) Παντως το itunes σε σχεση με αλλα προγραματα media monkey, foobar, j river, etc μου θυμιζει προγραμα 15 χρονια πριν. Απλα ειναι απαραδεκτο. Ουτε ενα "Now playing" δεν εχουν βαλει και ενα auto import. Απαραδεκτη η apple.

 

το now playning υπάρχει...τουλάχιστον στο itunes 8...πάνω πάνω που δείχνει το τραγούδι που ακούγετε...εκεί στα δεξία υπάρχει ένα βελάκι που σε παίρνει πίσω στο τραγούδι που άκους

Link to comment
Share on other sites

κρατώντας πατημένο το ctrl κανεις κλίκ σε ένα κουτάκι αριστερά από κάποιο τραγούδι και μετά επιλέγει ξανά όποια θες...

 

EDIT:

 

Το ipod πέζει αρχεία .mp4. Υπαρχει ένα πρόγραμμα Videora ipod touch Converter που μετατρέπει τα αρχεία και τα περνάει και αυτόματα στη library του itunes... Googlαρέ το νομίζω είναι freeware..

 

Ne file mou se euxaristo poli! Odos to programma ine TELIO!! Thanks mou elises ta xeria..

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΊΓΟΝ!!!! > > Θέλω να κάνω format το pc! Πώς θα κάνω το format αποφεύγοντας να χάσω τα αρχεία απο το i-pod μου?? Ξέρετε τι εννοώ! :)

 

Βοήθεια!~!

 

 

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει???? :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...