Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα. Όταν πατάω το πλήκτρο για να ανοίξει το ipod, εμφανίζεται μια εικόνα που δείχνει ότι πρέπει μέσω του καλωδίου να το συνδέσω στο itunes. Έπειτα η εικόνα αυτή παραμένει!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα. Όταν πατάω το πλήκτρο για να ανοίξει το ipod, εμφανίζεται μια εικόνα που δείχνει ότι πρέπει μέσω του καλωδίου να το συνδέσω στο itunes. Έπειτα η εικόνα αυτή παραμένει!

 

Άνοιξε το και ξανά κλειστο μήπως και γίνει. Αν δεν γίνετε πρέπει να ξανά κανείς από την αρχή την διαδικασία. Κι εμένα έτυχε όταν το πείρα αλλά μετά ολλα είναι εντάξει

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μεγάλο πρόβλημα. Όταν πατάω το πλήκτρο για να ανοίξει το ipod, εμφανίζεται μια εικόνα που δείχνει ότι πρέπει μέσω του καλωδίου να το συνδέσω στο itunes. Έπειτα η εικόνα αυτή παραμένει!

Πρέπει να το συνδέσεις με το iTunes. Αν δεν το έχεις κατέβασε το και προσπάθησε. Τα πάντα γίνονται μέσω του iTunes.

Link to comment
Share on other sites

Τί είναι αυτό που μου εμφάνισε στο iTunes; το UDID.

http://img32.imageshack.us/img32/1913/34723031.th.jpg

(Οι τελευταίοι αριθμοί και γράμματα δεν έχουν φωτογραφηθεί)

@milanmaniac έγινε τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Τί είναι αυτό που μου εμφάνισε στο iTunes; το UDID.

http://img32.imageshack.us/img32/1913/34723031.th.jpg

(Οι τελευταίοι αριθμοί και γράμματα δεν έχουν φωτογραφηθεί)

@milanmaniac έγινε τίποτα;

 

:google:

 

http://www.google.com/search?sourceid=ie7&rls=com.microsoft:en-US&ie=utf8&oe=utf8&q=identifier+udid

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τι αρχεία βίντεο αναπαράγει; (τι τύπου; )

 

αρχεία ήχου: AAC, MP3, MP3 VBR, AIFF, WAB.

 

Αρχεία βιντεου: Η.264, MPEG-4

 

αρχεία φωτό: GPEG,BMP,GIF,TIFF,PSD ( μόνο mac ) , PNG.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

αρχεία ήχου: AAC, MP3, MP3 VBR, AIFF, WAB.

 

Αρχεία βιντεου: Η.264, MPEG-4

 

αρχεία φωτό: GPEG,BMP,GIF,TIFF,PSD ( μόνο mac ) , PNG.

Μόνο του βίντεο ήθελα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο του βίντεο ήθελα.

Ευχαριστώ.

 

δεν κάνει τίποτα. Σήμερα που μπήκα στο appulo.us μου εμφάνισε δίπλα beta, και από κάτω έγραφε κάτι. Μήπως ξέρεις τι μπορεί να συμβαίνει?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

δεν κάνει τίποτα. Σήμερα που μπήκα στο appulo.us μου εμφάνισε δίπλα beta, και από κάτω έγραφε κάτι. Μήπως ξέρεις τι μπορεί να συμβαίνει?

Ήθελα να το αναφέρω αυτό αλλά το ξέχασα.

Το λέει πιο κάτω αν διαβάσεις. Είναι επειδή αλλάζουν server (γιατί κολλούσε από τους εκατομμύρια, όπως αναφέρει, χρήστες) θα πρέπει να γράψεις την απάντηση από την ερώτηση πιο πάνω. Όπως είδα άλλαξαν την ερώτηση. Χθες το βράδυ ήταν άλλη.

(Ποιος ίδρυσε την endlessapps.)

Ψάχνω απάντηση για τις ερωτήσεις αλλά δεν βρίσκω. Αν βρω θα κάνω τροποποίηση.

Το πρώτο το βρήκα. Κάντε αντιγραφή όλο αυτό :

Hint: Code in English.

Hint 2: It has a man page.

Hint 3: It sometimes appears with a ++ in it.

Hint 4: Of independence?

Πηγή: maybeNOW! (Δεν ξέρω γιατί λέει πως είναι χαλασμένο το link)

Ελπίζω να έχουμε το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να γράψω ποιος δημιούργησε την endlessapps ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να γράψω ποιος δημιούργησε την endlessapps ?

Για χθες ίσχυε αυτό. Σήμερα είναι άλλο. Έχω παραθέσει την λύση. Μετά όμως είναι και άλλη μια που δεν ξέρω ακόμα την απάντηση. Θα την παραθέσω και αυτήν άμα την βρω. Είμαστε :offtopic: νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Για χθες ίσχυε αυτό. Σήμερα είναι άλλο. Έχω παραθέσει την λύση. Μετά όμως είναι και άλλη μια που δεν ξέρω ακόμα την απάντηση. Θα την παραθέσω και αυτήν άμα την βρω. Είμαστε :offtopic: νομίζω.

 

ναι έχεις δίκαιο απλώς σήμερα που πήγα να δω κάτι μου έκανε εντύπωση. Δηλαδή κάτι τελευταίο κάθε φορά το ίδιο θα γίνεται?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

ναι έχεις δίκαιο απλώς σήμερα που πήγα να δω κάτι μου έκανε εντύπωση. Δηλαδή κάτι τελευταίο κάθε φορά το ίδιο θα γίνεται?

Είναι μέχρι να αλλάξουν τους servers και να το κάνουν πάλι γρήγορο.

Hopefully this will take traffic down low enough that the site will work great. Remember, though, THIS IS ONLY TEMPORARY! No more troll after we get our new servers :).
Link to comment
Share on other sites

Είναι μέχρι να αλλάξουν τους servers και να το κάνουν πάλι γρήγορο.

 

Ok ευχαριστώ. και στα αγγλικά λέει ότι είναι προσωρινό. Πάλη καλά δηλαδή

 

 

Για όσοι θέλουν να μπουν στο appulo.us τοις απαντήσεις μπορούν να τοις βρουν σε αυτό το site http//trollbridge.wordpress.com/

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με χρήση του blackrn δεν μπορώ να κάνω jailbreak. Πάλι το ίδιο πρόβλημα με την οθόνη κατά την έναρξη. Δεν ξέρω τι φταίει....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με χρήση του blackrn δεν μπορώ να κάνω jailbreak. Πάλι το ίδιο πρόβλημα με την οθόνη κατά την έναρξη. Δεν ξέρω τι φταίει....

 

Δηλαδή σου εμφανίζει το καλώδιο όταν το ανοίγεις για να το συνδέσεις με το iTunes ?

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβώς αυτό. Εμφανίζεται το μήλο για 1-2 sec και μετά η εικόνα σύνδεσης με τα itunes.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παλικαρια μια ερωτηση αρχαριου...- ηχεια για το i-pod touch εχει παραγγειλει κανεις απο εξωτερικο?κατι τετοιο ψαχνω απλα δεν ξερω αν κανει για το δικο μου...!!

 

http://www.sourcingmap.com/msound-portable-audio-speaker-for-ipod-mp3mp4cd-players-p-13176.html

 

και κατι ασχετο..απο τι ξεχωριζει το 1ης-2ης-3ης γενιας??

 

http://www.pixmania.gr/gr/gr/494165/art/philips/c-asa-2-0-sbp1100.html

 

και αυτο...??

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτά τα έχω εγώ, τα πήρα για τις καλοκαιρινές διακοπές. είναι αρκετά καλά και στην παραλία με θόρυβο ακούγονταν. Κυκλοφορούν 2 μοντέλα στην Ελλάδα με 2-3 ευρώ διαφορά αν θυμάμαι. Τα πιο ακριβά είναι με περισσότερα Watt. Μπορείς να τα δεις σε Κωτσόβολο, Mediamarkt και στα υπόλοιπα της αλυσίδας ή και αλλού είναι μάλλον διαδεδομένα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Θα σε γελάσω εγώ αυτά που έχω είναι λευκά με πορτοκαλί τον εσωτερικό δακτύλιο και ήταν τα πιο ακριβά (3€) όταν τα πήρα ήτοι με περισσότερα watt. Λογικά εκεί μόνο θα είναι η διαφορά.

Τα δικά μου λένε SPA1500 και είναι 2x1,5watt.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβώς αυτό. Εμφανίζεται το μήλο για 1-2 sec και μετά η εικόνα σύνδεσης με τα itunes.

 

βάλε το καλωδιο στον υπολογιστή μήπως γίνει η σου ζητάει κάτι, δεν μπορώ να θυμηθώ ακριβώς πως γίνετε, αύριο πάντως μπορώ να πάρω έναν τεχνικό φιλο μου και να σου πω γιατί αυτός μου είχε πει αν μου τύχει καμία φορά αλλά δεν θυμάμαι.

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...