Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
τωρα που θα ερθει το iphone λετε να πεσει η τιμη του ipod touch? γιατι ενδιαφεερομαι να το αγορασω...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

τωρα που θα ερθει το iphone λετε να πεσει η τιμη του ipod touch? γιατι ενδιαφεερομαι να το αγορασω...

 

Mπορει στο ebay αλλα στα ελληνικα μαγαζια δεν νομιζω μιας και απο την αρχη που βγηκε μεχρι αυτη τη στιγμη στα plaisia, eshop ktl εχει 309 ευρω πχ το 8GB.

Βεβαια στην Αμερικη εχει 180 ευρω και στην Γερμανια 230 αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Yparxei efarmogh gia msn messenger gia touch?

Diladi na to exei san efarmogh sto home opos to mail,youtube ktlp...

Kai an kserei kaneis ,pos ginete na apothikeuo tis eikones pou vrisko apo internet..

An uparxei kapoio soft diladi ..

thnx

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ερώτηση για δυνατούς λύτες:

 

Θέλω να κάνω restore στο ipod μου.

Αυτό που θέλω όμως πρώτα είναι να σώσω όλα τα τραγούδια μου σε μια playlist στο iTunes, ώστε μετά να τα ξαναπεράσω χωρίς να τα ψάχνω ένα-ένα στο iTunes στα οποία είναι φυσικά κανονικά στη Library).

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος;;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

και γω θελω να κάνω για το λόγο οτι οταν το αγορασα είχε την 1.13 και μεσα τους χαρτες, προγραμμα καιρου και κατι άλλα.

Αν πατήσω απο το ι-τιουνες ριστορ θα το κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για δυνατούς λύτες:

 

Θέλω να κάνω restore στο ipod μου.

Αυτό που θέλω όμως πρώτα είναι να σώσω όλα τα τραγούδια μου σε μια playlist στο iTunes, ώστε μετά να τα ξαναπεράσω χωρίς να τα ψάχνω ένα-ένα στο iTunes στα οποία είναι φυσικά κανονικά στη Library).

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος;;

 

και γω θελω να κάνω για το λόγο οτι οταν το αγορασα είχε την 1.13 και μεσα τους χαρτες, προγραμμα καιρου και κατι άλλα.

Αν πατήσω απο το ι-τιουνες ριστορ θα το κάνει?

Ta playlists τα κραταει το itunes και μετα τα μεταφερει στο touch. Επομενως μπορεις να το κανεις. @tron. Θα το κανει

Link to comment
Share on other sites

όχι αν έχεις κάνει Manually Add Music και τα μεταφέρεις με drag & drop.

Δεν τα έβαλα ποτέ σε playlists. τα μετέφερα απλά από την library στο Touch μου

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για δυνατούς λύτες:

 

Θέλω να κάνω restore στο ipod μου.

Αυτό που θέλω όμως πρώτα είναι να σώσω όλα τα τραγούδια μου σε μια playlist στο iTunes, ώστε μετά να τα ξαναπεράσω χωρίς να τα ψάχνω ένα-ένα στο iTunes στα οποία είναι φυσικά κανονικά στη Library).

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος;;

 

 

Λοιπόν η λύση είναι μία, τουλάχιστον εγώ έτσι τα μεταφέρω στο itunes πριν από restore...

 

ΤuneAid... US$ 18.90

 

Aν μπορείτε να το βρείτε σπασμένο ακόμα καλύτερα, εγώ το αγόρασα....

 

http://www.digidna.net/products.php

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω ήδη στο itunes. Απλά θέλω μετά το restore να τα ξαναβάλω ως έχουν για να μην ψάχνω ένα ένα. Το κάνει αυτό;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έχω ήδη στο itunes. Απλά θέλω μετά το restore να τα ξαναβάλω ως έχουν για να μην ψάχνω ένα ένα. Το κάνει αυτό;

 

Kαι βέβαια, αν είναι μέσα στο itunes δεν έχεις κανένα πρόβλημα...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εκανα προχθες αναβαθμιση στην εκδοση 2.0 Υποστηριζει Push mail προσθετει τα applications, extra γλωσσες kai keyboards, αλλα ΟΧΙ ελληνικα και κατι μικρο αλλαγες στα settings. Αν αξιζει τα €8?? Δε θα το ελεγα.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση

 

Μπορεί να συνθεθεί το ipod touch στο internet μεσω αλλου υπολογιστη (που ειναι συνδεδεμένος στο Internet) δηλ. μεσω usb και οχι μεσω wireless

 

Αν δηλ. δεν εχω wireless router μπορω να συνδεθω στο internet?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση

 

Μπορεί να συνθεθεί το ipod touch στο internet μεσω αλλου υπολογιστη (που ειναι συνδεδεμένος στο Internet) δηλ. μεσω usb και οχι μεσω wireless

 

Αν δηλ. δεν εχω wireless router μπορω να συνδεθω στο internet?

Οχι δε μπορεις. Χρειαζεται wireless

Link to comment
Share on other sites

εχω 1 ipod tuch 32g 1.1.5 μπορω να τι συνδεσω με wind express card συνδεση που εχω να μπαινει internet με mac bookpro κλπ;;;

 

και, υπαρχουν εφαρμογες να του βαλω παιχνιδια και αλλα;;;

 

σας παρακαλω τα φωτα σας!

Link to comment
Share on other sites

(μια παρατηρηση) οποιος δεν εχει το ipod touch η δεν το θελει απλα δεν ξερει τι χανει!!!:p το εχω εδω και καμποσες μερες το εσπασα φυσικα, και απορω πως ζουσα χωρις αυτο! δεν μπορω χωρις αυτο εθιστηκα! το εχω λιωσει στο ιντερνετ σε ενα στεκι που παω τσαμπε ;) δεν εχω ακομα ασυρματο ρουτερ. του εχω περασει τη μανα μου και τον πατερα μου μεσα απο βιντεο μουσικη φωτογραφιες επαφες ημερολογιο ποντκαστς και λιγες εφαρμογες και παιχνιδια και ακομα εχει χωρο κατι γιγα! τελεια οθονη πολυ καλη μπαταρια στο δε χειρισμο του απλα νουμερο 1!!!!!!!!! αυτα και συγνωμη αν σας ζαλισα με τον ενθουσιασμο μου.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια με εγγυηση τι γινετε.τωρα το κολλησα με το Jailbrake και δεν ξεκολλαει με τιποτα.μπορω να το στειλω στην apple και να μου το αντικαταστισουν οπως με τα psp;;η τουλαχιστον να μου το φτιαξουν.:(
Link to comment
Share on other sites

αυτοι στην Rainbow ειναι τρελοι.κλεινουμε το την και μετα απο 5 λεπτα περνω ξανα και δεν το συκωνουν.εφαγα ποσες ωρες χωρις να μιλησω.
Link to comment
Share on other sites

νομιζω υπαρχει μια συσκευη που μπορεις να την ενοσεις σταi ipod και με αυτη να ακους ραδιοφωνο....και εγω οταν παρω συντομα το ipod touch αυτο θα κανω...

exei to fnac sto the mall kathos kai alla polla gia ipod!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...