Jump to content

Δεν ξαναβγαίνω πρωτοχρονιά απο το σπίτι!!!


northman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλή χρονιά σε όλους! Ευτυχισμένο το 2008!

 

Η ώρα είναι 2:28 ξημερώματα πρωτοχρονιάς και το πρώτο μάθημα του έτους το πήρα ήδη! Ξεκίνησα στις 1:10 από το σπίτι μου στο Δάσος Χαϊδαρίου να πάω σ' ένα γνωστό κλαμπ στον Ωρωπό αλλά τα πράγματα δεν πήγαν πολύ καλά! Όλοι οι δρόμοι στην Αθήνα ήταν ξεχειλισμένοι από αυτοκίνητα που δεν μπορούσαν να κινηθούν! Ειδικά η Λεωφόρος Κηφισού ήταν for the festivals! Λες και έκαναν επίθεση οι aliens στην Αθήνα και την εγκατέλειπαν όλοι όπως όπως! Όταν πήραμε το ευρωπαϊκό λιγότερος κόσμος είχε βγει στους δρόμους!!! Τι να πω;;;

 

Εγώ πάντως γύρισα στο ήσυχο σπίτι, αν και η βραδιά ήταν πολλά υποσχόμενη! Άντε και του χρόνου βρε!!!

Apple PowerUser - iMac/MacBook Pro/iPad/iPhone
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους! Ευτυχισμένο το 2008!

 

Η ώρα είναι 2:28 ξημερώματα πρωτοχρονιάς και το πρώτο μάθημα του έτους το πήρα ήδη! Ξεκίνησα στις 1:10 από το σπίτι μου στο Δάσος Χαϊδαρίου να πάω σ' ένα γνωστό κλαμπ στον Ωρωπό αλλά τα πράγματα δεν πήγαν πολύ καλά! Όλοι οι δρόμοι στην Αθήνα ήταν ξεχειλισμένοι από αυτοκίνητα που δεν μπορούσαν να κινηθούν! Ειδικά η Λεωφόρος Κηφισού ήταν for the festivals! Λες και έκαναν επίθεση οι aliens στην Αθήνα και την εγκατέλειπαν όλοι όπως όπως! Όταν πήραμε το ευρωπαϊκό λιγότερος κόσμος είχε βγει στους δρόμους!!! Τι να πω;;;

 

Εγώ πάντως γύρισα στο ήσυχο σπίτι, αν και η βραδιά ήταν πολλά υποσχόμενη! Άντε και του χρόνου βρε!!!

αυτη ειναι η Αθηνα φιλε μου,γεμισε αυτοκινητα.Ελεγα παλια για το Μιλανο και την Νεα Υορκη οτι ειχε κινηση αλλα τον τελευταιο χρονο ολα αυτα ειναι ενα τιποτα..Εχεις παει ποτε Ταυλανδη ή Χονκ Κονγκ,ετσι θα γινουμε.μετα απο 11 χρονια αυτοκινητο πηρα μηχανη για να κανω την δουλεια μου,και για να μην ξυπναω 2 ωρες πιο νωρις για να πηγαινω το πρωι στην δουλεια μου on time..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου τη σπάει ο πανικός που γίνεται στα μαγαζιά τη μέρα των Χριστουγέννων και της πρωτοχρονιάς....Σε κάποια δεν μπορείς να πάρεις ανάσα...Καλύτερα στο σπίτι με καλή παρέα μουσικούλα και κανα ποτάκι.... Καλή Χρονιά
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εγω παλι Ρεθυμνο πηγα και εκανα πρωτοχρονια με συγγενεις και πηγαμε με εναν κολλητο μου με το αμαξακι βολτουλα...καθως περνουσαμε απο τα club εβλεπες τον κοσμο να σπρωχνετε αλλοι να τρωνε πόρτα, φασαρία, κακο,αστα πηγαμε σπιτι του βαλαμε DVD και γυρισα τωρα για νανι...ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΟΥΜΕ....(ΕΓΩ ΘΕΛΩ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ, ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...ΑΜΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε εγω παλι Ρεθυμνο πηγα και εκανα πρωτοχρονια με συγγενεις και πηγαμε με εναν κολλητο μου με το αμαξακι βολτουλα...καθως περνουσαμε απο τα club εβλεπες τον κοσμο να σπρωχνετε αλλοι να τρωνε πόρτα, φασαρία, κακο,αστα πηγαμε σπιτι του βαλαμε DVD και γυρισα τωρα για νανι...ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΘΟΥΜΕ....(ΕΓΩ ΘΕΛΩ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ, ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...ΑΜΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ)

Οι έξυπνοι κάθονται σπίτι τέτοιες μέρες;):p

 

Άντε και σου εύχομαι φοιτητής φέτος!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους! Ευτυχισμένο το 2008!

 

Η ώρα είναι 2:28 ξημερώματα πρωτοχρονιάς και το πρώτο μάθημα του έτους το πήρα ήδη! Ξεκίνησα στις 1:10 από το σπίτι μου στο Δάσος Χαϊδαρίου να πάω σ' ένα γνωστό κλαμπ στον Ωρωπό αλλά τα πράγματα δεν πήγαν πολύ καλά! Όλοι οι δρόμοι στην Αθήνα ήταν ξεχειλισμένοι από αυτοκίνητα που δεν μπορούσαν να κινηθούν! Ειδικά η Λεωφόρος Κηφισού ήταν for the festivals! Λες και έκαναν επίθεση οι aliens στην Αθήνα και την εγκατέλειπαν όλοι όπως όπως! Όταν πήραμε το ευρωπαϊκό λιγότερος κόσμος είχε βγει στους δρόμους!!! Τι να πω;;;

 

Εγώ πάντως γύρισα στο ήσυχο σπίτι, αν και η βραδιά ήταν πολλά υποσχόμενη! Άντε και του χρόνου βρε!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! :)

 

Γιά την κίνηση στον Κηφισό υπεύθυνα ήταν τα πολλαπλά ατυχήματα λόγω της ολισθηρότητας του δρόμου....:O

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου τη σπάει ο πανικός που γίνεται στα μαγαζιά τη μέρα των Χριστουγέννων και της πρωτοχρονιάς....Σε κάποια δεν μπορείς να πάρεις ανάσα...Καλύτερα στο σπίτι με καλή παρέα μουσικούλα και κανα ποτάκι.... Καλή Χρονιά

 

+1

Ασε που πληρωνεις και τα διπλα νομιζω στα μαγαζια (double dot) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

Οι έξυπνοι κάθονται σπίτι τέτοιες μέρες

 

+1!

 

Μέρες σαν τα Χριστούγεννα, την Πρωτοχρονιά, την Καθαρά Δευτέρα κλπ είτε τις περνάς σπίτι οικογενειακά και με φίλους, είτε μέσα στο αυτοκίνητο κολλημένος στην κίνηση! Τα έχω περάσει μερικές φορές τα προηγούμενα χρόνια και το έχω μετανοιώσει...φέτος τη γλύτωσα τελευταία στιγμή, αφού και η κοπέλα μου φάνηκε να προτιμά να καθήσει σπίτι της! :D

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά Πρωτοχρονιά πάντα την βγάζω σπίτι με συγγενείς.

 

Δεν αντέχεται τόση κίνηση στα μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

εγώ ήμουν με συγγενείς μέχρι τις 1 και μετά σε club έξω από τη πόλη μου μέχρι τις 4 και.

Εντάξει καλά ήτανε αν και είχε πολύ στριμωξίδι.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους! Ευτυχισμένο το 2008!

 

Η ώρα είναι 2:28 ξημερώματα πρωτοχρονιάς και το πρώτο μάθημα του έτους το πήρα ήδη! Ξεκίνησα στις 1:10 από το σπίτι μου στο Δάσος Χαϊδαρίου να πάω σ' ένα γνωστό κλαμπ στον Ωρωπό αλλά τα πράγματα δεν πήγαν πολύ καλά! Όλοι οι δρόμοι στην Αθήνα ήταν ξεχειλισμένοι από αυτοκίνητα που δεν μπορούσαν να κινηθούν! Ειδικά η Λεωφόρος Κηφισού ήταν for the festivals! Λες και έκαναν επίθεση οι aliens στην Αθήνα και την εγκατέλειπαν όλοι όπως όπως! Όταν πήραμε το ευρωπαϊκό λιγότερος κόσμος είχε βγει στους δρόμους!!! Τι να πω;;;

 

Εγώ πάντως γύρισα στο ήσυχο σπίτι, αν και η βραδιά ήταν πολλά υποσχόμενη! Άντε και του χρόνου βρε!!!

:lol::lol::lol:

 

tha prepe na to kseres apo pio prin...

den pirazei omws twra to ksereis kai apo tou xronou...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

tha prepe na to kseres apo pio prin...

den pirazei omws twra to ksereis kai apo tou xronou...;)

 

Πέρυσι έκανα ακριβώς την ίδια διαδρομή και όλα ήταν ΟΚ! Πήγα αμέσως και χωρίς ταλαιπωρία! Φέτος φαντάζομαι πως πρέπει να έγιναν κάποια ατυχήματα όπως είπε παραπάνω ένας φίλος λόγω της βροχής και γι' αυτό ο Κηφισός ήταν απροσπέλαστος! Εξαιτίας της βλακείας κάποιου να τρέχει στον δρόμο, ταλαιπωρήθηκε χτες τόσος κόσμος που έβγαινε για να περάσει καλά! Μπήκε το 2008 και ο έλληνας δεν έβαλε μυαλό!!!

Apple PowerUser - iMac/MacBook Pro/iPad/iPhone
Link to comment
Share on other sites

Α, ωστέ καλά κάνω τόσα χρόνια που βγάζω την Πρωτοχρονιά σε κάποιο σπίτι με καλή παρέα συγγενών και φίλων... :D

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

einai kai pio asfales,giati ta ksimerwmata ginetai maziki eksodos methysmenwn stous dromous.prepei na einai to pio epikindyno vrady tis xronias.
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Και γω που είμαι υπέρμαχος του να μην βγαίνω μετά την αλλαγή του χρόνου για να γλιτώσω ταλαιπωρί... Τελικά βγήκα κατά τις 01:15, από Πυλαία ---> περιοχή Ποσειδονίου σε 20 λεπτά (ναι είχε πολλή κίνηση!) και βρήκα και να παρκάρω κατευθείαν! Ε μετά κατά τις 04:00 που πήγα και προς Κρήνη ήταν όλα μια χαρά :D
Link to comment
Share on other sites

Οι έξυπνοι κάθονται σπίτι τέτοιες μέρες;):p

 

Άντε και σου εύχομαι φοιτητής φέτος!!!

Μπα. Έξυπνος είναι αυτός που είναι στις 12:15 με 12:30 εκεί που πρέπει να είναι, αλλιώς καταλήγει σπίτι ;)

μετά τις 12:30 ΌΛΟΙ είναι στους δρόμους

Καλή χρόνια σε όλους :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μπα. Έξυπνος είναι αυτός που είναι στις 12:15 με 12:30 εκεί που πρέπει να είναι, αλλιώς καταλήγει σπίτι ;)

μετά τις 12:30 ΌΛΟΙ είναι στους δρόμους

Καλή χρόνια σε όλους :D

 

Δηλαδή τι είναι αυτοί που σε αυτή την οικογενειακή γιορτή κάθονται στο σπιτάκι τους όμορφα με τα αγαπημένα τους πρόσωπα; Βλάκες; Θα πρέπει να πηγαίνουμε οποσδήποτε έξω να μας τα τρώνε οι χαραμοφάιδες για να είμαστε...(in);

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας όπως αισθάνεται...Δεν υπάρχουν κανόνες για το τί είναι καλύτερα....:)
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

τετοιες μερες ειναι για παρεα χαρτακι επιτραπεζιο

 

ολες τις υπολοιπες του χρονου μπορεις να βγεις εξω γιατι κ πιο καλα θα περασεις και πιο λιγα θα πληρωσεις

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Για τα ατυχήματα που λέτε,χτες στις 4.30 πέτυχα σε Βούλα και Βουλιαγμένη δύο φρέσκα τροχαία.Ελπίζω να μην ήταν σοβαρά.
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν το μετανιωσα..μια χαρα ηταν..οσο να ναι ειχε κινηση,αλλα αν ξεκινησεις νωρις και παρκινγκ(στο κεντρο) βρισκεις :) στο γυρισμο κανενα απολυτως προβλημα!αδειοι δρομοι :happy:
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά η Λεωφόρος Κηφισού ήταν for the festivals! Λες και έκαναν επίθεση οι aliens στην Αθήνα και την εγκατέλειπαν όλοι όπως όπως! Όταν πήραμε το ευρωπαϊκό λιγότερος κόσμος είχε βγει στους δρόμους!!! Τι να πω;;;

 

Ειχε γινει τρακαρισμα με ενα hyundai ****dent, ενα yaris και μια bmw 320 και για αυτο ηταν ψιλο χαμος...

Link to comment
Share on other sites

Εγω βγηκα στις 12:30 για ενα club με την παρεα μου και ηταν full το μαγαζι...Δεν βρηκα τιποτα και ειχαμε πληρωσει και εισοδο... Τελικα πηγαμε σε μια disco και περασαμε πολυ ωραια!
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...