Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει ο καινουριος 3 σε 1 με τις νεωτερες εκδοσεις χαρτων!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει ο καινουριος 3 σε 1 με τις νεωτερες εκδοσεις χαρτων!

 

Βασικα εχω τον 5 σε 1 χαρτη και με την κυπρο μεσα με εκδοση autdrive 1.60 και anavasis 3.9 ... εχει βγει δηλαδη και το 3+1 με πιο καινουργιες εκδοσεις???

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει 3 σε 1 με Anavasis 4.04. Δεν γνωριζω εαν υπαρχει 5 σε 1 :O
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει 3 σε 1 με Anavasis 4.04. Δεν γνωριζω εαν υπαρχει 5 σε 1 :O
Οκ ευχαριστω ... θα περιμενω τοτε να βγει κανα κομπλε πακετο γιατι ετσι και αλλιως οι διαφορες στον avabasis θα ειναι λιγες ο autodrive εχει σημασια να γινεται update :p
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ρωτήσω αν και πώς μπορώ να σετάρω το Garmin στο ΝΟΚΙΑ Ν95 για να με ενημερώνει όταν υπάρχουν Ραντάρ για υπέρβαση ορίου ταχύτητας.

Ευχαριστώ

HTC 8X :WP8.1:8.10.12359.845

HTC HD2: Rom: 3.14.482.2, Radio:2.16.50.14

iGo Primo:2.0 v9.6.2.209584-Garmin MobileXT: 5.00.20Wp,

NOKIA N95 Garmin Mobile XT v5.00.60

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει οδηγός στο πρώτο ποστ. Υπάρχουν POIS που επισημαίνουν τα κυριότερα σταθερά ραντάρ. Δες στο πρώτο ποστ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θεματάκι με την έκδοση 5.00.40 του GARMIN και το Ν95-1.

Βλέπω αρκετή καθυστέρηση στο στίγμα.Ενώ μέχρι την 5.00.20 υπήρχε καλή σχετικά ακρίβεια στο στίγμα, τώρα βλέπω ότι έχει χειροτερέψει αρκετά.

Εσείς τι βλέπετε?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θεματάκι με την έκδοση 5.00.40 του GARMIN και το Ν95-1.

Βλέπω αρκετή καθυστέρηση στο στίγμα.Ενώ μέχρι την 5.00.20 υπήρχε καλή σχετικά ακρίβεια στο στίγμα, τώρα βλέπω ότι έχει χειροτερέψει αρκετά.

Εσείς τι βλέπετε?

 

Μπα ειναι θεμα δορυφορων..Με αρκετη συννεφια που το δοκιμασα ενταξει ειχε λιγο τζογο προχθες με καθαρο ουρανο λιακαδα εκανα μια διαδρομη και ηταν αψογο.Με Auto Drive 1.60

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Μπα ειναι θεμα δορυφορων..Με αρκετη συννεφια που το δοκιμασα ενταξει ειχε λιγο τζογο προχθες με καθαρο ουρανο λιακαδα εκανα μια διαδρομη και ηταν αψογο.Με Auto Drive 1.60

Δεν ξερω εμενα παλι ποτε δεν εκανε προβλημα ακομα και με λιγη βροχη το σημα ηταν ασθενες αλλα το στιγμα ηταν ακριβως!.παιζει ρολο ποσοι δορυφοροι ειναι διαθεσιμοι μιας και οταν εβρεχε ειχα 9 δοφυφορους διαθεσιμους εκεινη την στιγμη

Link to comment
Share on other sites

έχει επιλογή το πρόγραμμα για να σου δείξει πόσοι δορυφόροι είναι διαθέσιμοι εκείνη τη στιγμή? ή είναι θέμα του εσωτερικού gps του κινητού σου?
Link to comment
Share on other sites

έχει επιλογή το πρόγραμμα για να σου δείξει πόσοι δορυφόροι είναι διαθέσιμοι εκείνη τη στιγμή? ή είναι θέμα του εσωτερικού gps του κινητού σου?

 

Αν πατησεις πανω στις μπαρες που δειχνουν το σημα των δορυφορων ανοιγει αλλη οθονη(πληροφοριες gps),ξαναπατωντας σου βγαζει και αλλη οθονη που σου δειχνει ποσο δυνατο ειναι το σημα σε καθε δορυφορο που πιανει.

Link to comment
Share on other sites

έχει υπόψιν του κάποιο καλό παιδάκι πότε θα βγει ο νέος Autodrive??? τον έχουν αργήσει ή είναι η ιδέα μου???
Link to comment
Share on other sites

έχει υπόψιν του κάποιο καλό παιδάκι πότε θα βγει ο νέος Autodrive??? τον έχουν αργήσει ή είναι η ιδέα μου???

 

Δεν έχουμε ακόμα ενημέρωση, δε θα αργήσει πάντως;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

:confused: Καλημέρα σε όλους

 

Εχω παραγγείλει το Nokia Ε66 και σκέφτηκα να

εγκαταστήσω το GARMIN αλλά έχω πάθει συγχηση.

Κατ΄αρχήν προσπάθησα να διαβασω το τόπικ

αλλά εκεί τα παιξα

Πολλες εκδόσεις ...και τόσες πολλές σελίδες.

Οποια βοήθεια για κάτι πιο μαζεμένο ευπρόσδεκτη ...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θα κατεβάσεις την 5.00.30 έκδοση και θα ακολουθήσεις τις οδηγίες του πρώτου ποστ για να την εγκαταστήσεις. Τόσο απλά.
Link to comment
Share on other sites

Θα κατεβάσεις την 5.00.30 έκδοση και θα ακολουθήσεις τις οδηγίες του πρώτου ποστ για να την εγκαταστήσεις. Τόσο απλά.

 

 

Και γιατι οχι την 5.00.40 ???

Link to comment
Share on other sites

Γιατί την 30 την έχω τεστάρει και είναι άψογη. Την 40 όχι, και πάντοτε είμαι επιφυλακτικός με κάθε νέα έκδοση, ωστέ να μην την προτείνω αν πρώτα δεν την δοκιμάσω.
Link to comment
Share on other sites

Kαι η 40 μια χαρα ειναι :p :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ

χρειάζομαι λίγο τη βοήθειά σας σχετικά με τα poi...

Εχω ένα κίνητο samsung omnia με garmin xt.

Κατεβασα τον poiloader και τα σχετικα poi.

Συνδέω το κινητό μου, περνάω τα poi, ο poiloader μου λεει συγχαρητήρια και την εγκατάσταση,

αλλά δεν εμφανίζονται πουθενά μεσα στο κινητο..

Ποιο είναι το λάθος;

Επίσης.. Το MapSource που δημιουργούργει τους χάρτες, οι χάρτες που δημιουργεί είναι συμβατή για το garmin xt; Λειτουργούν βέβαια, αλλά είναι κατάλληλοι, η είναι αρκετά μεγάλοι για να δουλέψουν σε κινητό τηλέφωνο....

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πως ακριβώς να περάσω την 40 πάνω από την 20; Πρέπει να κάνω Uninstall την 20 πρωτίστως;

 

όχι δε χρειάζεται, πέρνα τα αρχεία από πάνω και αντικατέστησε τα παλιά,

μετά κάνε εγκατάσταση και τo καινούριο sis

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις τελευταίες φορές που αναβάθμισα σε νεότερη έκδοση, έκανα απεγκατάσταση, έσβησα όλα τα περιεχόμενα του φακέλου garmin πλην χαρτών και unl, επικόλληση τα νέα αρχεία και εγκατάσταση το sis.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χάσει λίγο τη σειρά μπορείτε να μου πείτε πια είναι η τελευταία έκδοση του garmin και των χαρτών (κυρίως ο 3-1)?

Μπορεί κάποιος να μου στείλει με πμ το γνωστό μαγαζάκι (με λινκ για την τελευταία έκδοση?)

 

Ευχαριστώ...

Σαν εγκατάσταση δε νομίζω να έχει αλλάξει κάτι από την έκδοση 4.10.60?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω χάσει λίγο τη σειρά μπορείτε να μου πείτε πια είναι η τελευταία έκδοση του garmin και των χαρτών (κυρίως ο 3-1)?

Μπορεί κάποιος να μου στείλει με πμ το γνωστό μαγαζάκι (με λινκ για την τελευταία έκδοση?)

 

Ευχαριστώ...

Σαν εγκατάσταση δε νομίζω να έχει αλλάξει κάτι από την έκδοση 4.10.60?

 

Η διαδικασια ειναι η ιδια.:wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θα ηθελα να μου πειτε εαν υπαρχει τροπος να φαινονται τα ονοματα των γυρω μας στενων κατα την πλοηγηση ( εκτος δηλαδη απο αυτον που κινούμαστε ) γιατι εμενα δεν εμφανιζει τιποτα δυστυχως.

 

Εχω τον Ν96 με την εκδοση 5.40 και τους χαρτες 3 σε 1 ελληνικά και City navigator Nt 2009,

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...