Jump to content

ETEN Glofiish X650


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 237
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δηλαδη θα βγαζει επιλογη για εγκατασταση στη καρτα μνημης ?

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

πηρα καρτα μνημης 8 gb, μηπως χρειαζεται να βαλω κανενα patch ή κατι τετοιο για να λειτουργει οκ, οχι πως αντιμετωπισα προβλημα αλλα ρωταω

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πηρα καρτα μνημης 8 gb, μηπως χρειαζεται να βαλω κανενα patch ή κατι τετοιο για να λειτουργει οκ, οχι πως αντιμετωπισα προβλημα αλλα ρωταω

 

Εάν δεν αντιμετώπισες πρόβλημα... γιατί να χρειάζεται να κάνεις κάτι; :confused:

 

Μια χαρά είσαι έτσι!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω, υπαρχει player που να παιζει τα βιντεο που παιζει ο windows media player γιατι τα πηγαινει σπρωχνοντας, μηπως υπαρχει και κανενα αλλο προγραμμα για να βλεπω φωτογριαφιες γιατι το multimedia manager που χρησιμοποιω εκτος του οτι αργει να ανοιξει βγαζει σφαλματα χαζα

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας παιδια!Εχω ενα σοβαρο προβλημα!Αγορασα ενα glofiish Χ650 απο το 24/7 τον Ιουλιο και χωρις να ξερω πως δεν λειτουργει το ακουστικο!Μες στην απογοητευση μου (σκεφτομουν τα 480€ που εδωσα) πηγα στο καταστημα και τι μου ειπαν........οτι δεν μπορουν αυτοι να κανουν τπτ αλλα πρεπει εγω να μπω στο official site να κατεβασω μια φορμα να την συμπληρωσω και να το στηλω εγω για φτιαξιμο.......πειτε μου τι να κανω!
Link to comment
Share on other sites

Ποτέ ανακάλυψες το πρόβλημα και ποτέ πήγες στο κατάστημα; Από ποιό κατάστημα το πήρες; Όσο είναι στην εγγύηση είναι υποχρεωμένοι να το φτιάξουν αυτοί (η να το στείλουν αυτοί για φτιάξιμο). Βάλτους τις φωνές μην περιμένεις με κάλους τρόπους να γίνει η δουλειά σου.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας παιδια!Εχω ενα σοβαρο προβλημα!Αγορασα ενα glofiish Χ650 απο το 24/7 τον Ιουλιο και χωρις να ξερω πως δεν λειτουργει το ακουστικο!Μες στην απογοητευση μου (σκεφτομουν τα 480€ που εδωσα) πηγα στο καταστημα και τι μου ειπαν........οτι δεν μπορουν αυτοι να κανουν τπτ αλλα πρεπει εγω να μπω στο official site να κατεβασω μια φορμα να την συμπληρωσω και να το στηλω εγω για φτιαξιμο.......πειτε μου τι να κανω!

 

Οφείλουν να σε εξυπηρετήσουν. Έχεις κάθε δικαίωμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μπορει να μου πει κανεις που να βρω τη τελευταια ρομ με windows 6.1 professional για το x650 ? και να μου εξηγησει τη διαδικασια περασματος ρομ, εγκαταστασης κλπ

Υπάρχει ένας πόλεμος που μαίνεται στο σύμπαν -

αλλά σε σκοτεινούς καιρούς αναδεικνύονται οι μεγάλοι ηγέτες...

Ogame

Link to comment
Share on other sites

Παιδες υπαρχει αυτη η rom στο επισημο site της Ετεν, ξερει κανεις κατι για αυτη?

ETEN_X650_ELL_A42_030_0383_292D6F68

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μηπως γνωριζει καποιος τι προγραμμα να βαλω για να βλεπω τισ καμερες απο απομακρισμενο σημειο. εχω ενα dvr εγκατεστιμενο, μεσο του internet explorer μπωρο να τισ δω απο το pc,(ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΙΣΩ ΕΝΑ ΣΤΙΧΕΙΟ ACTIVEX ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ OK ΑΠΟ ΤΟ PC).στο glofiish 650 ανοιγω τον internet explorer βαζω την static ip που εχω αλλα η εικονα ειναι μαυρη .

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Έχει κανείς κάποια original rom του X650?Την 342 ή 383?

Αν ναι μπορεί να μου τις στείλει;

 

EDIT:

Ακυρο, τις βρήκα..

Edited by gto234
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X650

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...