Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia ebala simera to nokia n73 na fortisei kai apo to prwi dn exei anapsei i endeiksi sto kinito oti fortizei!!!!ti sumbainei???aposyndesa kai syndesa pali tn fortisti alla tpt!!

 

Ειναι καινουργιο η το εχεις φορτισει και αλλες φορες;Κλειστο ανοιξε το και δοκιμασε.Δοκιμασε και με εναν αλλο φορτιστη μηπως αυτος που εχεις εχει κανενα καλωδιο κομμενο.Και να αποφευγεις τα greeklish.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμσε καλού κακου και σε άλλη μπρίζα γιατί μπορεί να μην δίνει σωστό ρεύμα...
Link to comment
Share on other sites

pedia exw ena problima den mou emfanizi tin imerominia stin othoni exw tin fotografia kai den iparxi imerominia mono i wra exw psaksi to menou kai den boro na tin emfaniso bori kapoion na me boithisi eyxaristo:)

 

Αν αποφευγεις τα greeklish μπορει και να εχεις πιο ευκολα βοηθεια.Τι προφιλ εχεις στο τηλεφωνο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση,πηρα το Ν73 ΜΕ,εκανα αντιγραφη τις επαφες μου στη μνημη απο τη Σιμ αλλα οταν με παιρνουν τηλεφωνο εμφανιζεται ο αριθμος και οχι το ονομα αυτου που με καλει.Πως μπορω να το φτιαξω?

Αυτό συμβαίνει όταν έχεις τον ίδιο αριθμό δύο φορές καταχωρημένο ή οι αριθμοί μπροστά έχουν το πρόθεμα +30.

 

 

Ξερει κανεις πως μπορω να κανω μια φωτογραφια να εμφανιζεται full screen οταν την βαζω για wallpaper?

Δεν γίνεται!

Για να το κάνεις αυτό θα πρέπει να την ενσωματώσεις σε ένα θέμα που θα φτιάξεις εσύ ο ίδιος.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αυτό συμβαίνει όταν έχεις τον ίδιο αριθμό δύο φορές καταχωρημένο ή οι αριθμοί μπροστά έχουν το πρόθεμα +30.

 

Στη δεύτερη περίπτωση εμένα μου δείχνει για 2-3 δευτερόλεπτα το νούμερο και μετά κανονικά το όνομα του καλούντος.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς δεν υπάρχει πρόβλημα με τις εκτός ελλάδος συσκευές, το μόνο πρόβλημα είναι πως με μη ελληνική συσκευή, χάνεις τα ελληνικά μετά την αναβάθμιση. Μπορεί να μην είναι ανίατη αλλά παραμένει ασθένεια ;)

 

Μια ερώτηση πάνω στο θέμα αυτό: Το κινητό μου το αγόρασα από internetικό κατάστημα με τα ελληνικά περασμένα, αλλά στο πληκτρολόγιο δεν είχε ελληνικά. Είχε product code γερμανικό (αλλά με ελληνικά εγκατεστημένα) και στο κουτί οι οδηγίες στα ελληνικά ήταν φωτοτυπία. Από το imei προέκυψε ότι είναι Made in Finland. Επειδή βιαζόμουν να κάνω αναβαθμίσεις το καλοκαίρι, άλλαξα με nemessis το product code σε ελληνικό. Δεν έχω αντιμετωπίσει μέχρι στιγμής προβλήματα με τις αναβαθμίσεις και τη γλώσσα. Μήπως γνωρίζει κανείς, αν αυτό το κινητό θεωρείται παραεισαγωγή (Ευρωπαϊκή Ένωση είναι η προέλευσή του) και αν θα μου παρουσιάσει κάτι, θα αρνηθεί την υποστήριξη η Alpha Copy, και θα πρέπει να απευθυνθώ στην εταιρία για να το στείλουν έξω (οι ίδιοι μου είπαν ότι καλύπτονται από την Alpha Copy) ;

{Συγγνώμη για το θεωρητικό της απορίας μου... :O}

“Είσαι ό,τι διαβάζεις.” Έρασμος
Link to comment
Share on other sites

Στη δεύτερη περίπτωση εμένα μου δείχνει για 2-3 δευτερόλεπτα το νούμερο και μετά κανονικά το όνομα του καλούντος.

 

Σωστός...το +30 δέν παίζει ρόλο,δείχνει κανονικά τα ονόματα.;)

:mobile:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, δε νομιζετε οτι η nokia καθηστερισε αρκετα το νεο update;;

Πιστευω πως θα εχει αρκετες βελτιωσεις, ngage, και θα υποστηριζει AD2P..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, δε νομιζετε οτι η nokia καθηστερισε αρκετα το νεο update;;

Πιστευω πως θα εχει αρκετες βελτιωσεις, ngage, και θα υποστηριζει AD2P..

 

ngage υποστηριζει οπως ειναι απλα δεν εχει βγει το προγραμμα εγκαταστασης για το κινητο.AD2P υποστηριζει ηδη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ngage υποστηριζει οπως ειναι απλα δεν εχει βγει το προγραμμα εγκαταστασης για το κινητο.AD2P υποστηριζει ηδη.

 

αυτο για το AD2P δε το ηξερα! για το ngage πιστευω πως θα ειναι ηδη εγκατεστημενο οπως συνέβη με το nokia maps

Link to comment
Share on other sites

αυτο για το AD2P δε το ηξερα! για το ngage πιστευω πως θα ειναι ηδη εγκατεστημενο οπως συνέβη με το nokia maps

Μπορει και να ειναι ετσι.Αρκει ομως να το παρει αποφαση η Nokia να βγαλει την νεα πλατφορμα ngage καποτε.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια παιδια!!!σκεφτομαι να παρω αυτο

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003592.

το εχει μηπως κανεις για να μου πει εμπειριες?καθε γνωμη ευπροδεκτη...λεω να το συνδυασω με route 66.τι γνωμη εχετε?

nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια παιδια!!!σκεφτομαι να παρω αυτο

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003592.

το εχει μηπως κανεις για να μου πει εμπειριες?καθε γνωμη ευπροδεκτη...λεω να το συνδυασω με route 66.τι γνωμη εχετε?

Πολύ καλό φαίνεται και με καλή αυτονομία!!

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια παιδια!!!σκεφτομαι να παρω αυτο

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003592.

το εχει μηπως κανεις για να μου πει εμπειριες?καθε γνωμη ευπροδεκτη...λεω να το συνδυασω με route 66.τι γνωμη εχετε?

 

Το πηρα εγω πριν μια εβδομαδα και ειναι απεκτο.Οθονη τεραστια και καμερα που αποδιδει σαν φωτογραφικη μηχανη:rolleyes:Συν οτι ειναι symbian.

παναθηναικος! ! !4ever:happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια.

συγνώμη αν εχει αναφερθεί αλλα εχω ενα απλό προβληματάκι , το κινητό μου (n73me) δεν κρατάει ενεργοποιημένη την αναφορά λήψης αποστολής μηνυμάτων.

Όσο εξελισσόμαστε τόσο πιο πολύ τρέχουμε
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια.

συγνώμη αν εχει αναφερθεί αλλα εχω ενα απλό προβληματάκι , το κινητό μου (n73me) δεν κρατάει ενεργοποιημένη την αναφορά λήψης αποστολής μηνυμάτων.

 

Καλημέρα, χρόνια πολλά!

 

Τι εννοείς "δεν κρατάει" την αναφορά λήψης; Δηλαδή ενώ έχεις θέσει τη ρύθμιση, όταν κάνεις επανεκκίνηση τη χάνει;

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai apo emena kai eutixismeno to neo etos. loipon, epidi mesa se autin tin evdomada me to anoigma ton katastimaton tha paro to n73 music edition tha ithela na mou peite apo pou mporo na promitheuto paixnidia tou typou quiz, trivial ktl.... mporeite na me voithisete??????
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια.

συγνώμη αν εχει αναφερθεί αλλα εχω ενα απλό προβληματάκι , το κινητό μου (n73me) δεν κρατάει ενεργοποιημένη την αναφορά λήψης αποστολής μηνυμάτων.

 

Αν εννοείς ότι δείχνει την αναφορά μόνο για δύο δευτερόλεπτα και μετά χάνεται (πάει στο φάκελο Μηνύματα > Αναφορές), δυστυχώς (ή ευτυχώς) έτσι είναι. Αυτό δεν μπορεί να αλλάξει.

 

Καλή χρονιά σε όλους.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai apo emena kai eutixismeno to neo etos. loipon, epidi mesa se autin tin evdomada me to anoigma ton katastimaton tha paro to n73 music edition tha ithela na mou peite apo pou mporo na promitheuto paixnidia tou typou quiz, trivial ktl.... mporeite na me voithisete??????

 

Καλη Χρονια :)

 

Εχει αναφερθει ..οο.. φορες απο που βρισκουμε

τα διαφορα xxxxxxxxxxxxxx

στα αναλογα θεματα :!:

Αρκει να διαβασεις λιγο...

 

Γραφε με Ελληνικους χαρακτηρες για να καταλαβαινουμε

τι γραφεις ............................

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια το γνωστο προβλημα με το να μην ξερεις τι ωρα σου εστειλε ο αλλος sms οταν εχεις κλειστο το κινητο εχει λυθει με τις τελευταίες αναβαθμίσεις του N73......???

(γιατι στο ν95 το λύσανε....)

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις ποσο κοστιζει τωρα το n73 ME σε nokia shops??? στα υπολοιπα καταστηματα η τιμη του ειναι γυρο στα 350-60 ευρω. δεν θελω να το παρω μεσο internet.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...