Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

brightlight στο ν85 μου δουλεύει τελεια.για το δευτερο δεν ξερω

 

Μπορείς να μου πεις ποια έκδοση χρησιμοποιείς γιατί μια που δοκίμασα δε λειτουργεί, δεν είναι συμβατή.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμάμαι ποια εκδοση αλλα αν θυμάμαι το ειχα κανει signed γιατί πρεπει να ειναι unsigned

 

καποια οδηγεια για το πως να βαλω θεματα στο ttpod mp3???

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by Itchrist86
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμάμαι ποια εκδοση αλλα αν θυμάμαι το ειχα κανει signed γιατί πρεπει να ειναι unsigned

όχι δεν είναι εκεί το θέμα μου γιατί το είχα περάσει και μου έβγαλε ότι δεν είναι συμβατή η εφαρμογή και δε λειτουργούσε.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχω το ΝΟΚΙΑ 6710navigator έβαλα το fring για να μιλάω μέσω SKYPE αλλά δεν μου υποστηρίζει βιντεοκλήση κάνω κάτι λάθος γιατί σε κάποιου φίλου που έχει την προηγούμενη έκδοση του fring υποστηρίζει βιντεοκλήση στο δικό του κινητό ένα 5800,είναι θέμα version ή κάτι άλλο;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα έχω το ΝΟΚΙΑ 6710navigator έβαλα το fring για να μιλάω μέσω SKYPE αλλά δεν μου υποστηρίζει βιντεοκλήση κάνω κάτι λάθος γιατί σε κάποιου φίλου που έχει την προηγούμενη έκδοση του fring υποστηρίζει βιντεοκλήση στο δικό του κινητό ένα 5800,είναι θέμα version ή κάτι άλλο;

Απ' ό,τι βλέπω εδώ http://www.fring.com/blog/?p=1921, το fring υποστηρίζει συγκεκριμένα κινητά. Αυτό σημαίνει, ότι ακόμα κι αν δύο κινητά έχουν το ίδιο OS, υπάρχει περίπτωση το ένα από τα δύο να μην υποστηρίζει video-call...

Πού σε πονεί και πού σε σφάζει...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κανείς απο σας το Pep! MP3?

Eγώ σήμερα το έβαλα και ενώ δείχνει οτι τα κατεβάζει κανονικά σε κάποιο σημείο κολλάει και μετά μου πετάει ένα μήνυμα οτι αδυνατεί να το κατεβάσει.

Το έχει δοκιμάσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κανείς απο σας το Pep! MP3?

Eγώ σήμερα το έβαλα και ενώ δείχνει οτι τα κατεβάζει κανονικά σε κάποιο σημείο κολλάει και μετά μου πετάει ένα μήνυμα οτι αδυνατεί να το κατεβάσει.

Το έχει δοκιμάσει κανείς?

 

Εγω το εχω δοκιμασει αλλα δεν μπορω καν να κανω αναζητηση.. :confused:

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κανείς απο σας το Pep! MP3?

Eγώ σήμερα το έβαλα και ενώ δείχνει οτι τα κατεβάζει κανονικά σε κάποιο σημείο κολλάει και μετά μου πετάει ένα μήνυμα οτι αδυνατεί να το κατεβάσει.

Το έχει δοκιμάσει κανείς?

 

Σε εμενα δουλευει πολυ καλα. Δεν μου εχει κανει ποτε κολλημα. Εχω την εκδοση 0.4

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα δουλευει πολυ καλα. Δεν μου εχει κανει ποτε κολλημα. Εχω την εκδοση 0.4

Eγώ έβαλα την τελευταία την 0.6.

Θα δοκιμάσω και καμιά παλιότερη μήπως δουλέυει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το World Traveller και μου λέει όλη την ώρα ότι πρέπει να συνδεθεί στο δίκτυο, ξέρει κανείς το γιατί? Ενώ την έχω υπογράψει την εφαρμογή μου λέει αν αγοράσω κάποια features (έλεγχος πτήσεων και κάτι άλλα), είναι λογικό ή κάτι δεν έχει γίνει καλά?
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το World Traveller και μου λέει όλη την ώρα ότι πρέπει να συνδεθεί στο δίκτυο, ξέρει κανείς το γιατί? Ενώ την έχω υπογράψει την εφαρμογή μου λέει αν αγοράσω κάποια features (έλεγχος πτήσεων και κάτι άλλα), είναι λογικό ή κάτι δεν έχει γίνει καλά?

 

Πρέπει να συνδεθεί γιατί όλες τις πληροφορίες που σου δίνει τις κατεβάζει εκείνη την ώρα. Θερμοκρασία κλπ... Το ότι την έχεις υπογράψει δε πάει να πει πως είναι ολόκληρη.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Εν τέλει του έβαλα να γίνονται όλα manual κι πλεον δεν μου έβγαλε πάλι ειδοποίηση, πάλι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση βρε παιδια...

οι ταινιες παιζουν μια χαρα (.avi ~700mb).. αλλα με τους υποτιτλους ξερετε μηπως τι παιζει?? εβαλα μια ταινια, ιδιο ονομα με τους υποτιτλους κτλ αλλα ουτε το smartmovie, ουτε το coreplayer, ουτε το divx player διαβαζει υποτιτλους... μοναχα την ταινια.... στις ρυθμισεις εν τω μεταξυ ειναι επιλεγμενο να μου δειχνει υποτιτλους... τι παιζει?

Σε εσας παιζουν κανονικα οι ταινιες με υποτιτλους ξεχωριστα? (το λεω γιατι κατι αλλες με ενσωματωμενους τους εδειχνει)

Ευχαριστω :)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση βρε παιδια...

οι ταινιες παιζουν μια χαρα (.avi ~700mb).. αλλα με τους υποτιτλους ξερετε μηπως τι παιζει?? εβαλα μια ταινια, ιδιο ονομα με τους υποτιτλους κτλ αλλα ουτε το smartmovie, ουτε το coreplayer, ουτε το divx player διαβαζει υποτιτλους... μοναχα την ταινια.... στις ρυθμισεις εν τω μεταξυ ειναι επιλεγμενο να μου δειχνει υποτιτλους... τι παιζει?

Σε εσας παιζουν κανονικα οι ταινιες με υποτιτλους ξεχωριστα? (το λεω γιατι κατι αλλες με ενσωματωμενους τους εδειχνει)

Ευχαριστω :)

 

Το Smartmovie θέλει συγκεκριμένο φορμά υποτίτλων, miniDV .sub αν δεν κάνω λάθος. Δυστυχώς όποια κωδικοποίηση κι αν έχω δοκιμάσει, ενώ εμφανίζει υπότιτλους, δείχνει πάντα κινέζικα, ακόμα και με επιλογή της ελληνικής κωδικοποίησης από το Smart

 

Κάθε βοήθεια δεκτή :)

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι players προυποθέτουν μετατροπή του αρχείου πρώτα στον υπολογιστή ή υπάρχει κάποιο που μπορεί να αναπαράγει avi aρχεία κατευθείαν στο κινητό?
Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι players προυποθέτουν μετατροπή του αρχείου πρώτα στον υπολογιστή ή υπάρχει κάποιο που μπορεί να αναπαράγει avi aρχεία κατευθείαν στο κινητό?

Ο core player παίζει τα πάντα κατευθείαν (ακόμη και .vob) εκτός από wmv.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ο core player παίζει τα πάντα κατευθείαν (ακόμη και .vob) εκτός από wmv.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, κάτι ακόμα: Η τελευταία του έκδοση είναι η 1.35?

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, κάτι ακόμα: Η τελευταία του έκδοση είναι η 1.35?

 

Αυτό δεν το ξέρω. Έχω την 1.2 και μια χαρά είναι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Nokia Custom Dictionary – Managing your S60 custom dictionary

* http://dailymobile.se/2010/02/01/nokia-custom-dictionary-managing-your-s60-custom-dictionary/

* http://betalabs.nokia.com/apps/nokia-custom-dictionary

With this application, you can:

 

  • View all the words in your custom dictionary
  • Add new words to it
  • Edit and Delete existing words
  • Export the dictionary as xml file
  • Import words from an xml file
  • Scan text files to import all the words
  • Transfer your dictionary to another phone

Compatibility and system requirements

The application is fully functional on Nokia E71, Nokia E63, Nokia 5800 XPressMusic, and Nokia X6.

 

There might be some minor issues on Nokia N97, Nokia N97 mini, Nokia E72, Nokia E75, Nokia E55, and Nokia E52.

 

The application has limited functionality on Nokia N96, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Nokia N82, Nokia N79, Nokia N78, and other older phones.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Για να ρωτησω κατι...

Γιατι το σκαννερ που εχει το κινητο μου (Ε66) οτι και να του βαλω να σκανναρει το βγαζει στα κινεζικα??? σε εσας γινεται αυτο?

Ευχαριστω :)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση βρε παιδια...

οι ταινιες παιζουν μια χαρα (.avi ~700mb).. αλλα με τους υποτιτλους ξερετε μηπως τι παιζει?? εβαλα μια ταινια, ιδιο ονομα με τους υποτιτλους κτλ αλλα ουτε το smartmovie, ουτε το coreplayer, ουτε το divx player διαβαζει υποτιτλους... μοναχα την ταινια.... στις ρυθμισεις εν τω μεταξυ ειναι επιλεγμενο να μου δειχνει υποτιτλους... τι παιζει?

Σε εσας παιζουν κανονικα οι ταινιες με υποτιτλους ξεχωριστα? (το λεω γιατι κατι αλλες με ενσωματωμενους τους εδειχνει)

Ευχαριστω :)

 

Το Smartmovie θέλει συγκεκριμένο φορμά υποτίτλων, miniDV .sub αν δεν κάνω λάθος. Δυστυχώς όποια κωδικοποίηση κι αν έχω δοκιμάσει, ενώ εμφανίζει υπότιτλους, δείχνει πάντα κινέζικα, ακόμα και με επιλογή της ελληνικής κωδικοποίησης από το Smart

 

Κάθε βοήθεια δεκτή :)

Για υπότιτλους παιδιά οτι κιαν έψαξα μόνο μια λύση βρήκα.

Πρέπει να τους ενσωματώνετε στην ταινία στο pc σας. Είναι δυστυχώς η μόνη λύση.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, κάτι ακόμα: Η τελευταία του έκδοση είναι η 1.35?

 

Εγώ έχω την 1.36. Στο Ε66 έχει bug όμως και σε fullscreen η εικόνα παίζει ανάποδα. Κια όχι στο πλάι, απλά ανάποδα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...