Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sorry που σε ζαλιζω φιλε αλλα μου ειναι πολλυ σημαντικο αν μπορει να γινει .Το emtube ψαχνει βιντεο μονο μεσα απο το youtube .Στο δικο σου κινητο δηλαδη μπαινεις στο greektube πηγαινεις στα βιντεο και σου τα ανοιγει κανονικα οπως τα ανοιγει στο youtube?

Δεν μπορώ να δοκιμάσω τώρα γιατί δεν έχω ασύρματο δίκτυο εδώ που είμαι. Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να μπω στο greektube από το κινητό μου. Αν μπορεί κάποιο παιδί ας δοκιμάσει να ανοίξει βιντεάκι από το greektube και ας μας πει το αποτέλεσμα, διότι αυτή την στιγμή δεν έχω ασύρματο δίκτυο για να μπω από το κινητό μου.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nokia PC Suite version 7.0.7.0

 

http://europe.nokia.com/A4144905

 

Download

κλικαρα εκει που λεει στο pc suite "check for updates" και δεν μου βρηκε την καινουργια που λες.εχω την 6.8..... και λεει αυτη ειναι η τελευταια.πως γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Από ποιο σάτι μπορώ να ανεβάσω κάποιο αρχείο και να το κατεβάσω από το κινητό? Ούτε από το gmail μπορώ να κατεβάσω attachments, ούτε το rapidshare με αφήνει....
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανα προγραμματακι που να κοβεις κομματια mp3 αλλα μεσω κινητου??? οχι για το pc. Για Ν82
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανα προγραμματακι που να κοβεις κομματια mp3 αλλα μεσω κινητου??? οχι για το pc. Για Ν82

 

mp3editor.Χρειαζεται την python για να δουλεψει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Από ποιο σάτι μπορώ να ανεβάσω κάποιο αρχείο και να το κατεβάσω από το κινητό? Ούτε από το gmail μπορώ να κατεβάσω attachments, ούτε το rapidshare με αφήνει....

 

Μπορεις να τα zipαρεις και να το κατεβασεις..Δυστηχως ο default browser δ σε αγηνει να κατεβασεις και πολλα..

παιδια υπαρχει κανα προγραμματακι που να κοβεις κομματια mp3 αλλα μεσω κινητου??? οχι για το pc. Για Ν82

 

Mp3Editor..ειναι σε Python

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Γειά! Θέλω κάποια εφαρμογή για msn στο κινητό (Ν73). Δοκίμασα το turbomsn αλλά δεν συνδέεται. ξέρετε κάποια άλλη?
Link to comment
Share on other sites

Γειά! Θέλω κάποια εφαρμογή για msn στο κινητό (Ν73). Δοκίμασα το turbomsn αλλά δεν συνδέεται. ξέρετε κάποια άλλη?

 

 

 

το WindowsLive χρησιμοποιω κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη

ειναι η αυτουσια εφαρμογη που εχεις στο pc σου αλλα στη mobile μορφη!

Link to comment
Share on other sites

Η νέα έκδοση του Nokia PC Suite 7.0.7.0 είναι διαθέσιμη εδώ. :)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Nokia PC Suite version 7.0.7.0

 

http://europe.nokia.com/A4144905

 

Download

 

Η νέα έκδοση του Nokia PC Suite 7.0.7.0 είναι διαθέσιμη εδώ. :)

 

εχει ειπωθει :)

Link to comment
Share on other sites

Ουπς, σόρρυ. Πού να το προσέξω, ένα μυαλό χειμώνα-καλοκαίρι. :p
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει καποιος το pencil που κανει καποιο πληκτρο του κινητου να δουλευει σα μολυβι ..........ειναι για τα τηλ που δεν εχουν
[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

καμια εφαρμογη για να βλεπεις html mail σε s60 παιζει ?

 

 

Υπάρχει το Profimail αλλά γίνεται να τα δεις και με τον email client του κινητού, κοίτα εδω για λεπτομέρειες

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε κανενα καλο anti-virus να μου πειτε να βαλω στο νοκια ν81 που πηρα...για να μπαινω στο ιντερνετ.. η μηπως δεν χρειαζεται να εχω anti-virus ?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε κανενα καλο anti-virus να μου πειτε να βαλω στο νοκια ν81 που πηρα...για να μπαινω στο ιντερνετ.. η μηπως δεν χρειαζεται να εχω anti-virus ?
Δεν χρειάζεται γιατί μέχρι τώρα δεν υπάρχει κάποιος ιός για S60 3rd Edition. Αν θες και πάλι να έχεις κάποιο κοίτα στο xxxxxxxxxx για το Kaspersky.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε κανενα καλο anti-virus να μου πειτε να βαλω στο νοκια ν81 που πηρα...για να μπαινω στο ιντερνετ.. η μηπως δεν χρειαζεται να εχω anti-virus ?

 

Ιος για τα os9 δεν εχει βγει ακομα,αλλα και για τα προηγουμενα που υπαρχουν δεν περνανε στο κινητο απο το ιντερνετ αλλα μονο με εγκατασταση απο την συσκευη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται γιατί μέχρι τώρα δεν υπάρχει κάποιος ιός για S60 3rd Edition. Αν θες και πάλι να έχεις κάποιο κοίτα στο xxxxxxxxxx για το Kaspersky.

 

ευχαριστω και τους δυο για τη βοηθεια σας:)

 

να ρωτησω και κατι ακομα.... το fring ειναι καλο προγραμμα η οχι??

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, υπάρχει κάποια εφαρμογή ή κάποιος Browser ούτως ώστε να μπορώ να σερφάρω κανονικά σε σελίδες που χρειάζονται flash player?

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις το Ν95 8gb συμφωνα με το avatar σου και εχεις την τελευταια αναβαθμηση λογισμικου, δ χρειαζεσαι κατι αλλο..Υποστηριζει απο μονο του..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...