Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αχαααα.

Πάντως πέρασα την προηγούμενη έκδοση του slick 0.46 και με το που ανοίγω την εφαρμογή μου ζητάει ή update ή έξοδο.. Οπότε μάλλον θα πρέπει να περιμένω για νέα έκδοση (ευτυχώς βγάζει συχνά νέες εκδόσεις αυτή η εφαρμογή)

ανοιξε το σλικ, πηγαινε menu>tools>about και πατα 800, τωρα ειναι ενταξει ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ανοιξε το σλικ, πηγαινε menu>tools>about και πατα 800, τωρα ειναι ενταξει ;)

 

:ninja:

Το έκανα και είναι οκ τώρα! Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο που έγινε η αλλαγή! Τελείως κουλό.. μέσα από το about! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορείς να πάρεις τηλ στην εταιρεία που είσαι και να τους πεις να μην μπορούν να σε καλούν όσοι έχουν απόκρυψη.

 

Τώρα με πρόγραμμα.. ίσως να γίνεται με το black list.. να δηλώσεις δηλαδή για unknown phone, αλλά δεν θα μπορούν να σε παίρνουν και οι άγνωστοι που δεν έχουν απόκρυψη. Ίσως να υπάρχει και κάποια άλλη εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορείς να πάρεις τηλ στην εταιρεία που είσαι και να τους πεις να μην μπορούν να σε καλούν όσοι έχουν απόκρυψη.

 

Τώρα με πρόγραμμα.. ίσως να γίνεται με το black list.. να δηλώσεις δηλαδή για unknown phone, αλλά δεν θα μπορούν να σε παίρνουν και οι άγνωστοι που δεν έχουν απόκρυψη. Ίσως να υπάρχει και κάποια άλλη εφαρμογή.

 

Η εταιρεία cosmote μου είπε οτι δεν υπάρχει τρόπος το μόνο που έκανε είναι να μου βάλει ενός προειδοποιητικού μηνύματος που ενημέρωνε οτι θα εμφανιστεί ο αριθμός του καλούντος για το άλλο ήθελε εισαγγελική εντολή

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα .... υπάρχει τρόπος η πρόγραμμα να μην δέχομαι κλίσεις με απόκρυψη στο κινητό

 

HandyBlacklist ,υπαρχει επιλογη να αποριπτονται οι κλησεις με αποκρυψη,γενικα προγραμματα αυτου του ειδους εχουν ολα την επιλογη για αποριψη κλησεων με αποκρυψη

Link to comment
Share on other sites

Η εταιρεία cosmote μου είπε οτι δεν υπάρχει τρόπος το μόνο που έκανε είναι να μου βάλει ενός προειδοποιητικού μηνύματος που ενημέρωνε οτι θα εμφανιστεί ο αριθμός του καλούντος για το άλλο ήθελε εισαγγελική εντολή

 

Έχει εφαρμοστεί αυτό; Μπορούμε να το κάνουμε όλοι; Ποιες εταιρίες το υποστηρίζουν; Μόνο συνδέσεις συμβολαίου ή και καρτοκινητά;

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω από το κινητό στη σελίδα m.youtube.com για να κατεβάσω την εφαρμογή του youtube και μου λέει οτι δεν υποστηρίζεται η συσκευή (Ν82):confused:
3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Ναι.. δεν μπορείς να το κατεβάσεις από εκεί. Σε προηγούμενες σελίδες υπάρχει το λινκ για να το κατεβάσεις.. και εγώ από εδώ το είχα κατεβάσει! Λογικά θα υπάρχει και στο xxxxxxxxxx

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο.. Υπάρχει καμιά εφαρμογή που να κάνει ήχους το κινητό όταν ανοίγω ή κλείνω το slide? :p Ξέρω είναι λίγο βλακεία.. απλά έτσι να βρίσκεται... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι.. δεν μπορείς να το κατεβάσεις από εκεί. Σε προηγούμενες σελίδες υπάρχει το λινκ για να το κατεβάσεις.. και εγώ από εδώ το είχα κατεβάσει! Λογικά θα υπάρχει και στο xxxxxxxxxxx.

 

Την είχα περάσει κι εγώ από εδώ, απλά τώρα που βγήκε καινούρια είπα να τη περάσω από το site και μου έκανε εντύπωση που λέει πως δε το υποστηρίζει

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να επιτρέπει να αλλάξεις το όνομα του δικτύου που εμφανίζεται σε κατάσταση αναμονής;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να επιτρέπει να αλλάξεις το όνομα του δικτύου που εμφανίζεται σε κατάσταση αναμονής;

 

Δες το παρακατω θεμα!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=181458

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Kανανενα λεξικο απο ελληνικα στα ιταλικα υπαρχει??

 

Το slovoed.

Πολλή καλή εφαρμογή! Έχει κι άλλες γλώσσες αρκετές. Επίσης έχει και να "μιλάει" για να ακούς πώς προφέρεται η λέξη για κάποιες γλώσσες.. υποστηρίζεται και για τα Ιταλικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

πριν μερικές μέρες πήρα το Νοκια Ν95 8GB μπορεί κάποιος να μου πει

τι παίζει με το HelloX signed εφαρμογές κτλ;

 

Ευχαριστώ,

Μάνος

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

πριν μερικές μέρες πήρα το Νοκια Ν95 8GB μπορεί κάποιος να μου πει

τι παίζει με το HelloX signed εφαρμογές κτλ;

 

Ευχαριστώ,

Μάνος

Καλορίζικο!

Διάβασε το πρώτο ποστ του θέματος S60 - Hacks & Patches και θα καταλάβεις τι γίνεται με το HelloX

Για τα ποιστοποιητικά διάβασε τα πρώτα ποστ του θέματος Πιστοποιητικά - Διαδικασία Symbian Signed

Επίσης θα σε βοηθήσει πολύ να διαβάσεις κ το Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ, θα σου λυθούν πολλές απορίες.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

κανενα προγραμμα για επεξεργασια βιντεο και εικονας υπαρχει???

εικονας ειχα κατεβασει στο Ν91 μου, για βιντεο... υπαρχει?

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το ΤΥ screensaver ? Δοκίμασα σχεδόν όλα τα mbm αρχεία αλλά κανένα δεν εμφανίζει το screensaver σωστά όταν το κινητό είναι σε "όρθια" θέση. (Η συσκευή είναι το n96)
Link to comment
Share on other sites

ποια έκδοση x-plore χρησιμοποιείτε στη συσκευή σας? έχει διαφορά η unregistered από την κανονική εκτός από το startup/shutdown screen που βγάζει και χρειάζεται να περιμένεις μέχρι να έχεις πρόσβαση στην εφαρμογή? πμ ευπρόσδεκτα...σε γνωστό μαγαζάκι βρήκα μόνο unregistered...thanks...
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε την έκδοση που έχει το επίσημο site.

Ο μόνος περιορισμός που έχεις -αν θεωρείται περιορισμός- τα 3 δευτερόλεπτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με το Σταύρο. Ο X-plore 1.30 είναι πιο πλήρης από ποτέ. Αυτόν χρησιμοποιώ κι εγώ. Τε πλεονεκτήματά του είναι τόσα που πραγματικά ο χρονικός περιορισμός δεν είναι κάτι το σημαντικό. Εξάλλου μπορεί κάποιος να ανοίγει την εφαρμογή μόλις ανοίγει το τηλέφωνό του και να την κρατά ανοικτή ώστε να μην καθυστερεί όταν τη χρειαστεί. Εγώ προσωπικά αυτό κάνω. ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ή αν δεν θέλει να την αφήνει μόνιμα ανοιχτή, να την κλείνει (kill application) μέσω κάποιου task manager (handy taskman) ωστέ να αποφεύγει τα 3" του κλεισίματος. ;)
Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν θελεις να περιμενεις 3'' μπορεις να βαλεις τον x-plore v1.22 που ληγει καπου στο 2029 !
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω το ν95 8gb και πάνω πάνω έχει μια μπάρα με εικονίδια για πρόσβαση σε κάποιες default εφαρμογές(μηνύματα,bluetooth,επαφές κα)...υπάρχει κάποια εφαρμογή με την οποία να μπορέσω να βάλω και κάποιες άλλες συντομεύσεις για δικές μου εφαρμογές που θα ήθελα γρήγορη πρόσβαση? ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...