Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

Γειά σας παιδιά.

 

S.O.S Ψάχνω για πρόγραμμα που θα χρησιμοποιηθεί από Η.Υ. για να αποστέλλονται μηνύματα SMS από Τ610. (Κάτι σαν logo manager για NOKIA).

 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ξερει κανεις κανενα wap site με ringtones για το T610 ???

Παρακαλω απαντηστε μου.

Ευχαριστω.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση σου Singular.

Πολυ καλη η σελιδα,ξερεις ομως αλλο wap site με ελληνικα ringtones??

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Kalispera paidia...Den kserw an exei meinei kanenas akoma me auto to kinito logw tou oti einai pleon palio( na kai kata tin gnwmi mou einai poli omorfo).Egw to agorasa prosfata gia deytero kinito.Mhpws tha mporouse kapoios na me enimerwsei pws mporw na ruthmisw ta mms?

Euxaristw poli

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia...Den kserw an exei meinei kanenas akoma me auto to kinito logw tou oti einai pleon palio( na kai kata tin gnwmi mou einai poli omorfo).Egw to agorasa prosfata gia deytero kinito.Mhpws tha mporouse kapoios na me enimerwsei pws mporw na ruthmisw ta mms?

Euxaristw poli

Sυνδεση εχεις ή καρτα? σε ποια εταιρια?

Link to comment
Share on other sites

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=global&lc=en&ver=4001&template=ps1_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10055

βέβαια πρέπει να ενεργοποιήσεις και την υπηρεσία από το δίκτυο άμα δεν είναι ήδη ενεργοποιημένη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα Τ610. Είμαι ανάμεσα σε αυτό, στο Τ630, και στο καινούριο Κ300. Έχετε καμιά ιδέα; Επίση το Τ610 ή το Τ630 έχουν ανοιχτή ακρόαση;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπορούμε να κάνουμε αναβάθμιση του Τ610 χωρίς να χρειαστεί να πάμε σε σέρβις; Ίσως κατεβάζοντας το firmware από κάπου; :confused:
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να κάνουμε αναβάθμιση του Τ610 χωρίς να χρειαστεί να πάμε σε σέρβις; Ίσως κατεβάζοντας το firmware από κάπου; :confused:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=73597 ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να κάνουμε αναβάθμιση του Τ610 χωρίς να χρειαστεί να πάμε σε σέρβις; Ίσως κατεβάζοντας το firmware από κάπου; :confused:

Mporeis alla prepei na exeis kai kapoio kalwdio!!

Link to comment
Share on other sites

Mporeis alla prepei na exeis kai kapoio kalwdio!!

Το οποίο στοιχίζει περισσότερο απότι η αναβάθμιση να γίνει στο σέρβις γιαυτό αποκλείεται. Αυτό εννοώ. :) Τι να το κάνουμε έτσι; Εγώ έλεγα με υπάρχοντα καλώδια, τίποτα με Bluetooth, με το Μοbile Action Handset Manager κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχετε υποψιν σας κανενα καλο παιχνιδι HEARTS(το γνωστο παιχνιδι υπολογιστη) για το Τ6xx-Z600?

 

Εχω φαει τον κοσμο :wacko: αλλα απολυτως τιποτα :cry:

 

Αν καποιο παιδι ξερει κατι ας κανει ενα κοπο να απαντησει...

 

Thanks :)

http://www.aeknews.gr/resources/aeklogo.gif

 

 

Short man_make my dreams come true..

Link to comment
Share on other sites

Ποτε μου δεν το χωνεψα το Τ9 :wacko:

 

και εγώ το ιδίο στην αρχή.όλα είναι θέμα συνήθειας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς αν λειτουργεί το εν λόγω κινητό (ή το Τ630) με την υπηρεσία 2 in 1 της Cosmote;

 

Ευχαριστώ :)

 

το Τ630 ναι :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Παιδιά βλέπω ότι πωλούνται προσόψεις για Τ610. Μπορούμε εύκολα να αλλάξουμε πρόσοψη; Πχ στα ΝΟΚΙΑ είναι πολύ απλό και με το χέρι απλά μπορείς να την αλλάξεις. Στο Τ610 δεν βλέπω να μπορείς να την αλλάξεις τόσο εύκολα. Θέλει κατσαβίδια και τέτοια; Πρέπει να πάω σε μαγαζί για να αλλάξω πρόσοψη;
Link to comment
Share on other sites

όχι. Δεν αλλάζεις πρόσοψη όπως στα ΝΟΚΙΑ. Σίγουρα δεν είναι τόσο απλό... Άμα βρεις πουθένα οδηγίες στο νετ πως να το ανοίξεις με προσοχή... Που βρήκες προσόψεις για τ610?
Link to comment
Share on other sites

όχι. Δεν αλλάζεις πρόσοψη όπως στα ΝΟΚΙΑ. Σίγουρα δεν είναι τόσο απλό... Άμα βρεις πουθένα οδηγίες στο νετ πως να το ανοίξεις με προσοχή... Που βρήκες προσόψεις για τ610?

Στο ebay. Βασικά έχει πέσει Κόκα-κόλα από τις αρχές που είχα αγοράσει το Τ610 και κολλάνε τα πάνω πλήκτρα πολλές φορές... Δυστυχώς είναι δύσκολο να ανοιχτεί και να καθαριστεί όπως γίνεται με τα ΝΟΚΙΑ γιαυτό απόρησα που είδα προσόψεις στο ebay...

 

Αλλά έχω την απορία πώς μπορείς να την αλλάξεις...

Link to comment
Share on other sites

είδα ότι έχει 2 βιδούλες κοντά εκεί που μπαίνει η κάρτα sim άμα βγάλεις τις δυο μπαταρίες... Με τα κατάλληλα κατσαβιδάκια δεν θα έχεις πρόβλημα. τώρα δεν ξέρω που αλλού κουμπώνει... Πάντως από την στιγμή που η se δεν διαθέτει στην αγόρα επίσημα προσόψεις δεν νομίζω να στο κάνουν σε κάποιο service... Αν δεν βρεις σίγουρες οδηγίες για να το ανοίξεις πάντως θα σου έλεγα να μην το πειράξεις!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...