Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω παντως εχω κανει update music library και παλι το ιδιο. μαλλον ειναι προβλημα του κινητου. Κατι αλλο το Messenger που θα το βρουμε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πηγαινε....εργαλεια/ρυθμισεις/συνδεση/ασυρματο δικτυο lan...

και βαλε ποτε.:O

 

Εδώ είναι και το περίεργο! Το έχω κάνει αυτό πολλές φορές αλλά και πάλι μου βγάζει αναζήτηση. Οχι με συγκεκριμένη συχνότητα αλλά 2-3 φορές τη μέρα σίγουρα.

 

Αυτό είναι που μου έχει κάνει τη μεγάλη εντύπωση γιατί είναι παράδοξο να ψάχνει μόνο του .

 

Υπάρχει κάποιο ανάλογο "πρόβλημα" ή έχετε καμία αλλά λύση ?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

κανε ενα format να στρωσει αλλιως περασε το f/w ξανα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι και το περίεργο! Το έχω κάνει αυτό πολλές φορές αλλά και πάλι μου βγάζει αναζήτηση. Οχι με συγκεκριμένη συχνότητα αλλά 2-3 φορές τη μέρα σίγουρα.

 

Αυτό είναι που μου έχει κάνει τη μεγάλη εντύπωση γιατί είναι παράδοξο να ψάχνει μόνο του .

 

Υπάρχει κάποιο ανάλογο "πρόβλημα" ή έχετε καμία αλλά λύση ?

 

μηπως εχεις βαλει καμια εφαρμογη σε στυλ.

voip/skype??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To format θέλω να το αποφύγω γιατί δεν έχω την όρεξη να ξαναστήσω το κινητό όπως το έχω. Θα μου πάρει τουλάχιστον 4-5 μέρες και άλλωστε είναι φρεσκο-φρεσκο και με την τελευταια βερσιον, δεν έχει "βρωμισει" 7-8 μήνες να πεις ότι χρειάζεται.

 

Για εφαρμογές που να "ζητάνε" το ασύρματο δεν έχω καμία. Ούτε μσν ούτε κάτι άλλο. Το μόνο που υποψιάζομαι με αφορμή την ερώτηση σου είναι ότι πριν χρησιμοποιούσα οπερα η τ-σαρκ για περιήγηση στο ιντερνετ αλλά επειδή δεν μπορούσαν να μου ανοιξουν 2-3 σαιτ πήγα στον μπραουζερ του κινητού από τον όποιο έμεινα και ευχαριστημένος τελικά και χρησιμοποιώ μόνον αυτόν. Οποτε υπάρχει μια πολύ μικρή πιθανότητα να ξεκινάει απο εκεί το Πρόβλημα (?) αλλά πάντα πατάω εξιτ για να κλείσει το πρόγραμμα και φυσικά δεν δείχνει κανένα πρόγραμμα ανοικτό όταν αναζητάει ασύρματο !

 

Λετε να έφυγε το φάντασμα του Κλεανθη από τον εθνικό σταρ-Ευαγγελόπουλο και να ήρθε στο κινητό μου ?!?! :lol:

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους!θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση όταν πάω να εγκαταστήσω κάποιο θέμα συνεχώς μου λέει το πιστοποιητικό έχει λήξη και γενικά μου το λέει για κάποιες εφαρμογές..επίσης που μπορώ να βρώ χάρτη για την ελλάδα;ευχαριστώ πολύ σε ΄ολους προκαταβολικά!!
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους!θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση όταν πάω να εγκαταστήσω κάποιο θέμα συνεχώς μου λέει το πιστοποιητικό έχει λήξη και γενικά μου το λέει για κάποιες εφαρμογές..επίσης που μπορώ να βρώ χάρτη για την ελλάδα;ευχαριστώ πολύ σε ΄ολους προκαταβολικά!!

 

καλησπερα!!

1.γυρνα την ημερομηνια ανα 5μηνες προς τα πισω μεχρι να

το πετυχεις για να βαλεις την εφαρμογη.

2.κοιτα εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164791

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το update στο επόμενο firmware φαντάζομαι γίνεται και απο το nokia updater, απλά το nsu το αναφέρεται σε κινητά που δεν είναι απο ελλάδα και θέλουν να βάλουν τα ελληνικά, έχω καταλάβει σωστα???

??

και αν κάνω το update και έχω κανει full backup πρώτα, τα προγράμματα και παιχνίδια που έχω εγκαταστήσει γίνονται restore ή θέλει όλα απο την αρχη??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

το update στο επόμενο firmware φαντάζομαι γίνεται και απο το nokia updater, απλά το nsu το αναφέρεται σε κινητά που δεν είναι απο ελλάδα και θέλουν να βάλουν τα ελληνικά, έχω καταλάβει σωστα???

??

και αν κάνω το update και έχω κανει full backup πρώτα, τα προγράμματα και παιχνίδια που έχω εγκαταστήσει γίνονται restore ή θέλει όλα απο την αρχη??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

το nsu απευθυνεται σε ολους τους χρηστες

για να κανουνε αναβαθμιση απο το σπιτι τους και οχι να

τρεχουνε σε nokia club.

οι κατοχοι που εχουνε συσκευη που δεν εχουνε ελληνικα

πρεπει να τα περασουνε μεσο το nemesis.

αμα κανεις backup μερικες εφαρμογες πρεπει να τις

περασεις παλι εσυ ξανα.

υπαρχουνε και τα αναλογα θεματα.:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

iparxei paidia i dinatotita i anamoni toy tilefonoy na min einai landscape??

episeis ginete fast forward stin anaparagogi video?

efxaristo

 

Μην ρωτας συνεχεια τα ιδια και τα ιδια . :!:

Αν γνωριζει καποιος θα σου απαντησει ...

Για να μην απανταει κανεις ,σημαινει

οτι δεν γνωριζει..

 

(Ισως αν γραψεις με Ελληνικους χαρακτηρες,

καποιος να καθησει να διαβασει το μηνυμα σου .:rolleyes:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι και εγω σε λιγες μερες κατοχος του Ν 95 8G,το απλο το κρατησα 2 μηνες ελεω μπαταριας.ειμαι ικανοποιημενος απο σειρα Ν,70..73..80. θα ηθελα να ρωτησω για το θεμα της πρωτης φορτισης,εδω διαβασα οτι πλεον δεν το αφηνουμε για ωρες ολοκληρες στην πρωτη φορτιση ασχετο αν οι υπαληλοι των εταιριων το αγνοουν αυτο. τελικα ισχυει αυτο?
walmlaw σημαινει when a lonely man loves a woman,διαβαζεται κ αναποδα walmlaw,αναποδος δεν ειμαι...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση,όταν το συνδέεται στην τηλεόραση παίζει στερεοφωνικά στα ηχεία της tv;
Link to comment
Share on other sites

iparxei paidia i dinatotita i anamoni toy tilefonoy na min einai landscape??

episeis ginete fast forward stin anaparagogi video?

efxaristo

 

θα σου απαντησω για το δευτερο..το πρωτο το ψαχνω ακόμα..Απλα πατας πατημενο αυτο το κουμπι (>>|)..

 

Ι rotateme εβγαλε χτες νεα beta5..Να την δοκιμασω η ειναι επικινδυνο επειδη ειναι beta?την εχει βαλει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

[...]θα ηθελα να ρωτησω για το θεμα της πρωτης φορτισης,εδω διαβασα οτι πλεον δεν το αφηνουμε για ωρες ολοκληρες στην πρωτη φορτιση ασχετο αν οι υπαληλοι των εταιριων το αγνοουν αυτο. τελικα ισχυει αυτο?[...]

 

Απλά τήρησε αυτά έχουμε ήδη πει για το "στρώσιμο" της μπαταρίας: 3 πλήρεις φορτίσεις και αποφορτίσεις. Στη φόρτιση το κρατάς στην πρίζα ακριβώς μέχρι βγάλει μήνυμα ότι φόρτισε. Δεν υπάρχει λόγος να το κρατήσεις παραπάνω. Στην αποφόρτιση αφήνεις το τηλέφωνο να μείνει από μπαταρία και να κλείσει εντελώς. Αυτό 2-3 φορές και μετά το φορτίζεις όποτε θες.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ι rotateme εβγαλε χτες νεα beta5..Να την δοκιμασω η ειναι επικινδυνο επειδη ειναι beta?την εχει βαλει κανείς?

Δοκιμασε την δεν θα εχεις κανενα προβλημα :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

θα σου απαντησω για το δευτερο..το πρωτο το ψαχνω ακόμα..Απλα πατας πατημενο αυτο το κουμπι (>>|)..

 

Ι rotateme εβγαλε χτες νεα beta5..Να την δοκιμασω η ειναι επικινδυνο επειδη ειναι beta?την εχει βαλει κανείς?

 

Το έχω και γω. Μπόμπα είναι.. :p

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει screen protector για το κινητο μας και καμια ωραια θηκη;:)
Link to comment
Share on other sites

Τρίτη εβδομάδα με το κινητό και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος..

Μία ερώτηση όμως που όσο και αν ψάχνω στο forum δεν βρίσκω αντίστοιχο θέμα.. Έχω το divx πρόγραμμα. Αποθηκεύω μία ταινία avi με τους αντίστοιχους srt υπότιτλους.. Τρέχω το divx στο Ν95, παίζει την ταινία, χωρίς όμως τους υπότιτλους (ενώ στο Media Player παίζει μια χαρά).

 

Καμιά ιδέα;:confused:

Link to comment
Share on other sites

καμμια ιστοσελιδα με εφαρμογες για το κινητο μας ?

 

δες εδω

xxxxxxxxxxxxxxx

υπαρχει και το αντιστοιχο θεμα:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους,πριν λίγες ώρες απέκτησα το n95 8gb και μπορώ να πώ απο την ολιγοωρη επαφη μαζι του οτι ειναι με διαφορά το καλύτερο κινητο που ειχα ποτε (αν και εχω αλλαξει πολλα και ακριβά κινητά).τα πλεονεκτηματα λιγο πολυ εχουν αναφερθει ,ίσως η ποιότητα κατασκευης αν ήταν λίγο καλύτερη θα μιλούσαμε για το τέλειο.Το μόνο που δεν εχω καταλάβει ακόμα ειναι η λειτουργία του gps αλλα πιστευω να τα καταφέρω με διαβασμα στο forum.Aυτα προς το παρών!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...