Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα,περιμενω ενα Ν95-4 us,ενος φιλου να του περασω ελληνικα με product code ειναι ok?ρωταω γιατι σε αμερικανικες συσκευες καπου ειχε αναφερθει οτι εχουν προβλημα στην αλλαγη

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!

Δεν γίνεται. Μη παιδεύεσαι άδικα.

Δεν μπορείς να περάσεις λογισμικού άλλης συσκευής.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν το εγραψα σωστα το 8gb ειναι αλλα αμερικανικο μου ειπε.δεν το εχω δει απο οτι μου ειπε γραφει rm-320 απλα θελει ελληνικα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! δεν ξερω τι επαθε αλλα απο την ωρα που το συνδεσα με τον υπολογιστη τα εχει παιξει και κανει κληση στο τελευταιο αριθμο απο την εξερχομενες.... το κανει αρκετες φορες... με πηρε και ενας φιλος τηλ. και δεν το ακουσα για να το σηκωσω και απαντησε και μονο του... τι κανω???? εχω την 20.016 εχει βγει ποιο καινουργια??? να του κανω αναβαθμισει???

 

ευχαριστω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις κάνε hard format.

Ως αποτέλεσμα όμως θα χάσεις τα πάντα από τη μνήμη της συσκευής (όχι την 8GB) οπότε ένα back up είναι υποχρεωτικό.

 

 

 

δεν ξερω αν το εγραψα σωστα το 8gb ειναι αλλα αμερικανικο μου ειπε.δεν το εχω δει απο οτι μου ειπε γραφει rm-320 απλα θελει ελληνικα

Αν γράφει RM-320 τότε δεν είναι το αμερικάνικο, δηλαδή το N95-4, αλλά το ευρωπαϊκό N95-2, οπότε μπορεί να πάρει τα ελληνικά και θα έχει 3G.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Itchrist86 για τη διευκρινιση,και εγω ηξερα οτι τα Ν95-4 συνηθως ειναι RM-421 αλλα το πηρε απο ebay και νομιζε αλλα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

vre pedia tou ekana update apo to nokia software update alla ...den ehi ellinika..ehi 6 glosses allla horis ellinika...ti ginete tora?>
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

euharisto file mou...proti mou epafi me nokia k tin patisa..alla den katalaveno pos i nokia ekane eisagogi kiniton proorismenon gia alles agores...

 

prospatho na kano sundesi me to nokia pc sync pou ihe mesa to cd alla leei pos den upostirizete to sugkekrimeno tilefono...kapoia voithia?

 

episis eiha kanei dimiourgia antigrafou asfalias prin tin anavathmisi alla tora pos to epanafero?

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

episis eiha kanei dimiourgia antigrafou asfalias prin tin anavathmisi alla tora pos to epanafero?

 

Πηγαίνεις στο μενού μνήμη και επιλέγεις επαναφορά αντιγράφου ασφαλείας.

 

Αν δεν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος, γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

euharisto file mou...proti mou epafi me nokia k tin patisa..alla den katalaveno pos i nokia ekane eisagogi kiniton proorismenon gia alles agores...

 

prospatho na kano sundesi me to nokia pc sync pou ihe mesa to cd alla leei pos den upostirizete to sugkekrimeno tilefono...kapoia voithia?

 

episis eiha kanei dimiourgia antigrafou asfalias prin tin anavathmisi alla tora pos to epanafero?

 

sas euharisto gia ti voithia....mporo na po oti to n95 shedon ftanei se aksia to diamanti mou..lol..plaka kano..grafo me greeklish logo tou laptop..apo ameriki vleps...

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση... γιατί ρε παιδιά για να ακούσω ράδιο πρέπει να είμαι συνδεμένος με το δίκτυο? (αν είμαι ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ δεν ξεκινάει)
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, δεν μπορείς να το αλλάξεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Για σε ολους.Μηπως ξερει κανεις αν μπορω να δω T.V απο το Ν95 χωρις καποια συνδεση αλλα FREE με καποιο GADGET κατι σαν φορητη τηλεοραση δηλαδη?.
Link to comment
Share on other sites

Να δεις δωρεάν tv, μόνο μέσω κάποιας online υπηρεσίας στο internet και με σύνδεση WiFi φυσικά.

Αλλιώς δες νομίζω πως υπάρχει κάτι άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή; Τι εννοείς τρελά; Εγώ είχα το Ν82 για αρκετό καιρό και το αντάλλαξα με το Ν95 8 γίγα λόγω εκείνου του σκανδάλου με το SAR, αλλά δεν κατάλαβα κάποια διαφορά στις φωτογραφίες σε φωτισμό μέρας. Εντάξει, σε σκοτάδι υπάρχει σαφής διαφορά λόγω του φλας ξένον του Ν82, αλλά κατά τα άλλα δεν εντόπισα κάτι, εκτός κι αν δεν είμαι αρκετά "ψείρας".

 

βασικα πολλες photos ημερας εμενα δεν μου βγαινουν καλες...

αλλες βγαινουν σουπερ ενω αλλες εχουν μια θολουρα η ενα φωτισμο παραπανω απο το κανονικο......

σαν να μην εστιαζει παντα σωστα η καμερα.....

δεν ξερω μπορει να ειναι και της φαντασιας μου......

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει κάποια online υπηρεσία, ναι μπορείς.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

αυτο ρωταω.υπαρχουν links απο ελληνικα καναλια να μπορουμε να βλεπουμε μεσω wifi?και κατι ακομα?δοκιμασε κανεις να κανει εγκατασταση το internetradio update?μου λεει στην αρχη οτι θα το κανει εγκατασταση 1.01 μετα οτι πρεπει να κανω restart μετα θα κανει και καλα εγκατασταση μια αλλη εκδοση και στο τελος δεν υπαρχει πουθενα
Link to comment
Share on other sites

αυτο ρωταω.υπαρχουν links απο ελληνικα καναλια να μπορουμε να βλεπουμε μεσω wifi?και κατι ακομα?δοκιμασε κανεις να κανει εγκατασταση το internetradio update?μου λεει στην αρχη οτι θα το κανει εγκατασταση 1.01 μετα οτι πρεπει να κανω restart μετα θα κανει και καλα εγκατασταση μια αλλη εκδοση και στο τελος δεν υπαρχει πουθενα

 

Πέρασε αυτό InternetRadio_31_n95.SIS που λειτουργεί κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενεργοποιήσει το Live unlimited με συσκευη Ν95 8GB χωρίς να είναι vodafone live branded.

Προσπαθώ να δω TV αλλά οταν πάω στο vodafone live menu και διαλέγω κανάλι κτλ δεν μου ανοίγει τον realplayer για να δω το κανάλι. Πηρα στο 13830 και μου είπε να αλλάξω κατι ρυθμίσεις στον Realplayer αλλά δοκίμασα μετά και δεν εγινε τιποτα.

Έχω καρτοκινητό και χρησιμοποιώ το VFLive prepaid στον browser και στο Realplayer(μου το είπε η κοπέλα απο το τεχνικό τμήμα)

Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει;

 

Υ.Γ Το εχω κάνει ποστ στο thread του vodafone live αλλά μπορεί να είναι πρόβλημα του κινητού γιαυτό το έκανα ποστ και εδώ.

 

Έχω ενεργοποιήσει το Live unlimited με συσκευη Ν95 ....εδώ.

 

Άκυρο τελικά το βρήκα..Η λύση ήταν, αν έχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα, οτι πρέπει η επιλογή Αυτομ. επαναφόρτωση να είναι ενεργή απο τις ρυθμίσεις του browser.

Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι κουλο μπορει ο δεκτης gps του n95-2 να λειτουργει με αλλο προγραμμα αλλης συσκευής μέσω bluetooth σαν ενας κοινος bluetooth δεκτης gps???!!!
ck
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι κουλο μπορει ο δεκτης gps του n95-2 να λειτουργει με αλλο προγραμμα αλλης συσκευής μέσω bluetooth σαν ενας κοινος bluetooth δεκτης gps???!!!

 

Κάπου είχα δεί οτί γίνεται αυτό και μάλιστα να το χρησιμοποιήσεις με notebook.

Αν δε κάνω λάθος το είχα βρεί σε αυτό το forum: http://www.n95users.com/forum/

αλλά δε θυμάμαι που ακριβώς, θα πρέπει να το ψάξεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...