Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρησιμοποιώ το Rotateme 2 και όταν προσπαθώ να μπω στη βοήθεια παίρνω το εξής μήνυμα:

 

Βοήθεια: Μνήμη πλήρης.Κλείστε κάποιες εφαρμογές και ξαναδοκιμάστε.

 

Καμμία άλλη εφαρμογή δεν είναι ανοικτή , χώρος υπάρχει και στο κινητό και στη μνημη τηλεφώνου , ενώ η ram σύμφωνα με το handy task manager είναι σχεδόν στο 20%.

Ξέρει κανείς γιατί δε μπορώ να χρησιμοποιήσω τη βοήθεια;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μεσω της εφαρμογης map loader .

Να Δ ι α β α ζ ε ι ς και να χρησιμοποιεις τα αναλογα θεματα !

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164791

 

 

Αρχικό μήνυμα από rigasnic1982 ι

Οπως και εσυ το ιδιο !

Και για το garmin επισης .

 

 

a0xa0x0ax0ax0a0xa:D:lol: Ok..εχεις δικιο και thnx!:p

[sIGPIC][/sIGPIC]S0nGoKU
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες...Εχει χτυπησει κανεις απο δω το n95 8gb απο ebay?

 

prin 1.5 vdomada to xtypisa apo ebay sta 500 eurw sfragismeno;)

To tilefwno itan ORIGINAL kai oxi fake pou dinoun para polloi(asian Version)

An kai gia na sou pw tin ali8eia pleon dn aksizei na to pareis apo kei mias eftasan na ta dinoun ellinika metaxeirismena me 380 eurw sto buy n sell;)(dn exeis dunatotita na to deis)

 

Filika

 

Nikolas

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

prin 1.5 vdomada to xtypisa apo ebay sta 500 eurw sfragismeno;)

To tilefwno itan ORIGINAL kai oxi fake pou dinoun para polloi(asian Version)

An kai gia na sou pw tin ali8eia pleon dn aksizei na to pareis apo kei mias eftasan na ta dinoun ellinika metaxeirismena me 380 eurw sto buy n sell;)(dn exeis dunatotita na to deis)

 

Filika

 

Nikolas

 

Ναι αυτο ειδα...οτι πολλοι αλητες το δινουν ψευτικο και δεν λενε και τιποτα..ας πουμε ειδα ενα που πισω ειχε καπακι στην καμερα..αστα να πανε...ενω το n95 8gb δεν εχει καπακι πισω στην καμερα..ε μαλλον θα το παρω καινουριο..100 ευρω καλυτερα παραπανω...να χεις το κεφαλι σου ησυχο...παρολα αυτα το κινητο δουλευει μπομπα ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για σας άλλα το σημαντικότερο που μου λείπει από το N95 8GB, είναι ο Video Editor και το Create Muvee στην έκθεση πάνω σε ένα αρχείο video.

http://www.allaboutsymbian.com/images/articleimages/n95videoedit/VideoEdit_0030.jpghttp://www.allaboutsymbian.com/images/articleimages/n95videoedit/VideoEdit_0031.jpg

Το χρησιμοποιούσα για να μετατρέψω ένα αρχείο που τραβούσα από mp4 σε mms.

Καταπληκτικό εργαλείο στο παλιό μου το N95 άλλα τώρα με το νέο μου N95 8GB μου λείπει υπερβολικά γιατί μου ήταν απαραίτητο συχνά.Εν τω μεταξύ δεν υπάρχει και κανένα πρόγραμμα τρίτου κατασκευαστή που να το αντικαθιστά...

 

Εσάς σας λείπει;

Είμαι και γω ένας Freemuser...
Link to comment
Share on other sites

prin 1.5 vdomada to xtypisa apo ebay sta 500 eurw sfragismeno;)

To tilefwno itan ORIGINAL kai oxi fake pou dinoun para polloi(asian Version)

An kai gia na sou pw tin ali8eia pleon dn aksizei na to pareis apo kei mias eftasan na ta dinoun ellinika metaxeirismena me 380 eurw sto buy n sell;)(dn exeis dunatotita na to deis)

 

Filika

 

Nikolas

 

380 μου φενονται λιγα για αυτο το κινητο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:D:D:D IIIIIIIXAAAAAAA!!!! Μωκις απεκτησα απο ΠΛΑΙΣΙΟ το ΝΟΚΙΑ Ν95 8GB

Περιτω να πω οτι το τηλ. μαμαει και δερνει!!!:w00t::w00t::rotfl::love:

Λιγο off topic:offtopic: Ειμουν αναμεσα σε αυτο και το Ν82 το μαυρο ΑΛΛΑ οταν ειδα αυτη την Ο8ΟΝΑΡΑ!!! Και τα τελευταια με το SAR το πηρα και δν το μετανοιωσα ΚΑ8ΟΛΟΥ!

[sIGPIC][/sIGPIC]S0nGoKU
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες...Εχει χτυπησει κανεις απο δω το n95 8gb απο ebay?

 

Εγώ χτύπησα ένα από Αγγλία και είναι κλειδωμένο στην Orange, τώρα τρέχω και δεν φτάνω να δω τι μπορώ να κάνω. 319 το πήρα με τα μεταφορικά. Καμιά καλή ιδέα κάποιος?:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτύπησα ένα από Αγγλία και είναι κλειδωμένο στην Orange, τώρα τρέχω και δεν φτάνω να δω τι μπορώ να κάνω. 319 το πήρα με τα μεταφορικά. Καμιά καλή ιδέα κάποιος?:ninja:

 

me 80 eura sto ksekleidwnoun sto 9volto kai sou pernane ellinika;)

rigasnic1982:poso to pires esu to diko sou:???:

 

380 dn to pires???

Milisa me ton ari....

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτισω κατι..? Αμα κανω αναβα8μιση στο Ν95 8GB. 8α εξαφανιστει και η ταινια spiderman που εχει μεσα..?

 

Οταν κανεις αναβαθμιση διαγραφονται τα αρχεια που ειναι αποοθυκευμενα στην μνημη της συσκευης..

 

Η ταινια ειναι αποθυκευμενη στην καρτα μνημης ,δεν θα εχεις προβλημα.

 

 

Τα σχετικα για το Ν95 8GB τα συζηταμε στο αναλογο θεμα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=188474

Ίσως χαθεί όμως η άδεια χρήσης της ταινίας με αποτέλεσμα να μην μπορείς να την αναπαράγεις μετά από το format.

 

ΥΓ: Δεν ξέρω που βρίσκεται το αρχείο της άδειας χρήσης της ταινίας. Αυτό που ξέρω είναι πως αν κρατήσεις back up πριν μέσω του PC Suite δεν θα έχεις πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα με τα βιντεο και τις φωτος που ειναι ολα χυμα στα κινητα νοκια συνεχιζει να ειναι και στο ν95 ετσι? υπαρχει τροπος να οργανωθει το χαος αυτο?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει...

 

Μπορείς να εγκαταστήσεις την εφαρμογή Resco Photo Viewer για την οργάνωση των φωτογραφιών.

Για τα βίντεο υπάρχει το Video Center. Μπορείς να δημιουργείς φακέλους εκεί.

 

Αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι σχετικά με εφαρμογές, υπάρχει επίσημο θέμα εδώ: [ΕΠΙΣΗΜΟ] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2 - Μέρος ΙΙ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας χαιρετώ...

Επειδή έχω μείνει λίγο πίσω, ήθελα να ρωτήσω αν έχει διορθωθεί το πρόβλημα με το update και τα Vista και αν μπορώ να κάνω αναβάθμιση του κινητού μου χωρίς κάποιο ρίσκο.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας χαιρετώ...

Επειδή έχω μείνει λίγο πίσω, ήθελα να ρωτήσω αν έχει διορθωθεί το πρόβλημα με το update και τα Vista και αν μπορώ να κάνω αναβάθμιση του κινητού μου χωρίς κάποιο ρίσκο.

Ευχαριστώ.

Όχι δεν έχει υπάρξει ακόμα κάποιο νέο για το αν έχει διορθωθεί το πρόβλημα με τα vista.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εχω το Ν95 ενα χρονο και με την επιδοτηση σκεφτομαι να παρω το Ν95 8GB.Ομως σε ενα Ν95 8GB που επιασα στα χερια,ετριζε παρα πολυ και στα πληκτρα κατω απο την οθονη αλλα και στο πληκτρολογιο.Ετυχε μονο σε αυτο το τηλ η ειναι γενικα σε ολα?
Nokia 8210,6610,7610,6600,N80,N95,N95 8GB,N97,N8
Link to comment
Share on other sites

Ίσως χαθεί όμως η άδεια χρήσης της ταινίας με αποτέλεσμα να μην μπορείς να την αναπαράγεις μετά από το format.

 

ΥΓ: Δεν ξέρω που βρίσκεται το αρχείο της άδειας χρήσης της ταινίας. Αυτό που ξέρω είναι πως αν κρατήσεις back up πριν μέσω του PC Suite δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

 

Nαι αλλα στο κινητο δν εχω βαλλει καμια εφαρμογη 'η παιχνιδι ακομα για το λογο οτι 8ελω αμμεσα να τ κανω μια αναβα8μιση...το κιν. ισα ισα που τ εχω κανει τις βασικες 3 αποφορτισεις φωρτισεις (δν ξερω αν το ειπα καλα..):O

[sIGPIC][/sIGPIC]S0nGoKU
Link to comment
Share on other sites

σημερα ξαναπηρα ενα N958g....(μετα το σκανδαλο του n82 με το νεο σαρ.....).....

 

ουτε τζογος ουτε τιποτα....

κατασκευη αριστη.....

θα τα λεμε συχνοτερα απο εδω.....:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

που παω στο μενου για να γυρναει η οθονη οταν γυρναω και το κινητο;

και τελος γινεται στην αναμονη του κινητο να φωτιζεται διπλα απο την καμερα του 3g μπλε χρωμα οπως πχ του ν73;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γινεται στην αναμονη του κινητο να φωτιζεται διπλα απο την καμερα του 3g μπλε χρωμα οπως πχ του ν73;

Δεν έχει λειτουργία νάρκης το N95 8GB.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

που παω στο μενου για να γυρναει η οθονη οταν γυρναω και το κινητο;

και τελος γινεται στην αναμονη του κινητο να φωτιζεται διπλα απο την καμερα του 3g μπλε χρωμα οπως πχ του ν73;

 

για την οθονη πας εργαλεια-ρυθμησεις-γενικες-προσ. ρυθμησεις-προβολη-περιστροφη οθονης

θα πρεπει να εχεις την τελευταια εκδοση..

για το αλλο οχι γιατι ειναι η λειτουργεια ναρκης οπως αναφερθηκε...(σαν κατασταση αναμονης να φανταστεις):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΟ GPS ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!

:blink::blink::blink::blink:

 

με το τελευταιο update συνδέεται τοσο γρηγορα οσο και το 82......!!!!!!!!!!!!!

 

ειδικα με το garmin ειναι το κατι αλλο!!!!!!

απίστευτη διαφορα!

εμενα το μυαλο μου ηταν ακομη στις φριχτές μερες του απλου 95 που μερικες φορες καναμε και 10λεπτο.......:lol::lol:

 

παιδια πειτε μου λιγο τις διαστασεις που μετατρέπουμε ενα βιντεο για να παιξει σε ολη την οθονη του κινητου μας...??

(μια ζωη μπερδεύομαι με αυτα.....)...

καθως και εναν καλο converter....αν ξερετε.......

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως μέσα σ' αυτές τις 243 σελίδες θα έχει ειπωθεί ίσως πάνω από μία φορά πόσο SAR έχει το Ν85 8γιγαμπάιτ, αλλά επειδή δεν έχω το χρόνο να ψάχνω, θα μπορούσε κάποιος να μου πει; Είμαι ένας από τους παραπλανημένους κατόχους του Ν82 και σκέφτομαι να το ανταλλάξω με το Ν95 8 γιγαμπάιτ. Ας μου απαντήσει κάποιος σας παρακαλώ! Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσες να απαντησεις και μονος σου

 

 

αφου υπαρχει και το manual

http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_N95-2_8GB_UG_el.pdf

 

Οπως επισης και αυτο

http://sar.nokia.com/sar/index.jsp

 

Nokia N95 (Type RM-320)

Δεν παιρνει παραπανω απο 5 λεπτα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...