Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιας και αναφέρθηκε το Garmin TX. Το έχω περάσει στην mass storage.

 

Το πρόβλημα είναι ότι όποτε ανοίγω το Gallery να δω εικόνες, πάει και μου βγάζει ΟΛΑ τα εικονίδιάκια του garmin μέσα στις εικόνες μου (όπως επίσης και τα album arts από την μουσική μου).

 

Υπάρχει τρόπος να κάνω το gallery να κοιτάζει ΜΟΝΟ μέσα στο Image folder για εικόνες;

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To "κινητο" αυτο, σε συνδυασμο με το Nokia Maps και ελληνικους χαρτες (αν καταλαβα καλα, υπαρχουν στο site της Νοκια και περιλαμβανουν την Αθηνα), μπορει να λειτουργησει οπως και ενα pocket pc + Destinator (οσον φορα βεβαια την πλοηγηση) ??
Link to comment
Share on other sites

πολλά προβλήματα βρε παιδιά ... τι έγινε ??!?!!? μουτζα έφαγε το κινητό ? ? ? εδώ και κάτι μέρες, ποτέ πρόβλημα διαβάζω για μεταφορές αρχείων, πότε για το αργό GPs πότε το ένα..πότε τ'αλλο.. τελικά με βλέπω να μην το αγοράζω ... αρχίζω και νομίζω πως είναι ελαττωματικό...... :cry:

 

:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν θα το χαρακτήριζα αργό το GPS. Μάλλον το αντίθετο!! Αν εξαιρέσεις την πρώη φορά που θέλει κανά δεκάλεπτο και είναι απόλυτα ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ τις επόμενες φορές δεν μου κάνει πάνω από 1-2 λεπτά το ΠΟΛΥ. Εχει μεγάλη σημασία και πόσο συχνά το χρησιμοποιείς πιστέυω. Αν κλειδώσεις το πρωί βγείς από το προγράμμα και ξαναπάς το απόγευμα δεν θα σου πάρει πάνω από ένα λεπτό το κλείδωμα.

 

Και εγώ προτού το πάρω και έχοντας περάσει τουλάχιστον 2 συσκεύες γνήσιων GPS + το ΒΤ GPS της Νοκια τα οποία είχαν το ΣΙΡΦ 3 , διαβάζοντας ότι το Ν95 έχει το ΣΙΡΦ 2 και τα διάφορα προβλήματα περίμενα τραγικές καταστάσεις. Με διέψευσε όμως και πολύ το χάρηκα !

 

Προσέξτε επίσης και μερικές λεπτομέρειες. Το παράθυρο του σπιτιού μας βλέπει μια πολύ μικρή γωνία του ουρανού. Μη περιμένετε λοιπόν θαύματα καθισμένοι στον καναπέ. Βγείτε έξω σε ανοικτό χώρο και δείτε...

 

Το πρόβλημα στα αρχεία υπάρχει . Δεν με ενοχλέι τόσο το ότι "κόβει" μερικές φορές τα μεγάλα αρχεία (το αρχείο του 1.5 γιγα που είχα αναφέρει παραπάνω πέρασε με την πρώτη σε φρέσκο μηχάνημα με βίστα οπότε μαζί με τις μακακιες του κινητού κάποια μακακια έχει κάνει και η Μικροσοφτ με τα ΧΡ) γιατί με μια επανάληψη εισαι οκ όσο το γεγονός της πολύ μικρής ταχύτητας. Ειμαι σχεδόν βέβαιος ότι έχει usb 1.1 πάνω και ας το δηλώνουν 2.0.

 

Στα υπόλοιπα το κινητό εχει αρνητικά και θετικά και πρεπει καποιος να διαβάσει προσεκτικά όλους του ιδιοκτήτες εδω αλλά και σε άλλα φόρουμ για να δει τι από τα αρνητικά που έχει μπορέι να το ενοχλήσει πολύ.

 

Προσωπικά και χωρίς να εξυψώνω το κινητό μου (γενικά είμαι αυστηρός κριτής με τα αντικείμενα που χρησιμοποιω και σπάνια ενθουσιάζομαι) νομίζω ότι το κινητό κινείται κοντα στην κορυφή σε πάρα πολλούς τομείς χωρίς φυσικά να είναι το ΤΕΛΕΙΟ κινητό(γιατί πολλά απλά δεν υπάρχει κάτι τέτοιο.Τελειο κινητό είναι αυτό που ικανοποιει σχεδόν όλες τις αναγκες του κατόχου του και ΜΟΝΟ. Στο πατέρα μου το Ν95 του είναι από δύσχρηστο εως εντελώς άχρηστο.Το 1110 του είναι όμως πραγματικά τέλειο!! Επίσης κάποιος που θέλει qwerty οπωςδήποτε το Ν95 του είναι άχρηστο σε κάποιον άλλον όμως που θέλει υψηλή φορητότητα τότε είναι τέλειο! Οπότε κατά ένα μεγάλο μέρος πολλά είναι υποκειμενικά. Υπάρχουν φυσικά και πράγματα τα οποία είναι πράγματι αντικειμενικά). Τα έχω γράψει και παλιότερα πολύ αναλυτικά οπότε να μην επαναλαμβάνομαι και κουράζω. Τα προβληματά του πάντως τα θεωρώ επουσιώδη και δεν πρόκειται να σε χαλάνε διαρκώς. Π.χ. η χαμήλη ταχύτητα και λίγη ραμ των Ν80, Ε70 κλπ ήταν κάτι το οποίο σε έκανε να θες να σπασεις το κινητό σου καθημερινά πετώντας το στον τοίχο ή να το λιώσεις με το παπούτσι σου χοροπηδώντας πάνω του. Εδω δεν θα βρεις κάτι τόσο τραγικό...

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!! :)

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα καταρχην . Για ριξτε μια ματια

Το εχει ξαναδει καποιος; μαλλον για παιχνιδομηχανη το βλεπω το κινητακι

 

http://www.engadget.com/2007/10/02/wiimote-used-to-control-nokia-n95/

Link to comment
Share on other sites

ΞΊΞ±ΟΞ±ΟΟΞΞ½ ΟΟΟΞ½ΞΉΞ± Οολλά ΟΞ΅ ΟλοΟΟ ΞΊΞ±ΞΉ ΟΞ»Ξ΅Ο ΟΞΏ ΞΌΟΞ½Ξ·ΞΌΞ± ΟΞΏ ΟΟΞ*Ξ»Ξ½Ο ΞΌΞ*ΟΟ ΞΊΞΉΞ½Ξ·ΟΞΏΟ Ξ΄ΞΉΟΟΞΉ ΟΟΞΏΞ½ΞΉΞ¬ΟΞ΅Ο ΞΌΞ*ΟΞ΅Ο Ξ· ΞΊ...ΟΞ΅Ξ»Ξ»Ξ¬Ο ΞΌΞ΅ Ξ*ΟΡι Ξ±ΟΞΟΡι ΟΟΟΞ―Ο Ξ―Ξ½ΟΞ΅ΟΞ½Ξ΅Ο Ξ³ΞΉΞ± Ξ±ΟΟΟ ΞΊΞ±ΞΉ δΡν Ξ΅ΟΟ Ξ±ΟΞ±Ξ½ΟΞΟΡι ,λοιΟΟΞ½ ΟΟΞ΅ΟΞΉΞΊΞ¬ ΞΌΞ΅ ΟΞΏ ΟΟΟβλημα ΟΞΏΟ Ξ΅Ξ―ΟΞ± : ΟΞ·Ξ½ Ξ±Ξ½Ξ±Ξ³Ξ½ΟΟΞΉΟΞ· δΡν ΟΞ·Ξ½ Ξ*ΞΊΞ±Ξ½Ξ΅ ΟΟΟΟΞ¬ διΟΟΞΉ ΞΏ ΟΞ±ΞΆΟΟ Ξ΅Ξ―ΟΞ± κάνΡι Ξ»Ξ¬ΞΈΞΏΟ ΟΟΞΏΞ½ ΟΟΞ³ΟΟΞΏΞ½ΞΉΟΞΌΟ ΞΊΞ±ΞΉ ΡίΟΞ± ΟΞ΅ΟΞ¬ΟΡι Ολα ΟΞ± ΞΏΞ½ΟΞΌΞ±ΟΞ± δίΟλα ΞΌΞ΅ Ξ±ΟΞΏΟΞ*λΡΟΞΌΞ± ΟΞΏ ΟΞ·Ξ»Ξ*ΟΟΞ½ΞΏ Ξ½Ξ± ΟΞ± ΟαίξΡι ΞΊΞ±ΞΉ ΟΟΞΏ Ξ³ΞΉΞ± ΟΞΏ ΟΟΟβλημα ΟΞΏΟ Ξ΄ΞΉΞΊΟΟΞΏΟ

ΞΌΞΏΟ Ξ΅Ξ―ΟΞ΅ Ξ· wind ΟΟΞΉ δΡν ΡίΟΞ΅ ολοκληΟΟθΡί ΟΟΟΟΞ¬ Ξ· ΟΞΏΟΞ·ΟΟΟΞ·ΟΞ±, Ξ³ΞΉΞ± ΟΞ·Ξ½ ΟΟΞ± Ξ½ΞΏΞΌΞ

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σε όλους!!Τελικά ρε παιδια τι επεξεργαστή έχει πάνω η συσκευή;

 

Χρονια Πολλα :)

http://www.forum.nokia.com/devices/N95_8GB :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

εδώ λέει οτι έχει 332MHZ μπορει να μου εξηγήσει κάποιος γιατι εγώ βλέπω απο το xplore(file manager)μόνο 206MHZ??????????????
Link to comment
Share on other sites

εδώ λέει οτι έχει 332MHZ μπορει να μου εξηγήσει κάποιος γιατι εγώ βλέπω απο το xplore(file manager)μόνο 206MHZ??????????????

δεν τα δειχνει σωστα ο Xplore. 332 εχει :)

Link to comment
Share on other sites

εδώ λέει οτι έχει 332MHZ μπορει να μου εξηγήσει κάποιος γιατι εγώ βλέπω απο το xplore(file manager)μόνο 206MHZ??????????????

 

Δεν διαβαζει σωστα η εφαρμογη ,εχει ειπωθει ...οο... φορες ....

 

Καπου διαβασα ,δεν το δοκιμασα ακομα ,

οτι με την τελευταια unsigned εκδοση του PhoNetInfo δειχνει σωστα ...

http://www.patrickfrei.ch/phonetinfo/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, να ρωτήσω λίγο

 

1) Ν95 8GB GPS , Ανοίγω πρωτη φορα, ας κανει να κλειδωσει και 1ωρα που λεει ο λογος, μετα αμα ειναι συχνή η χρηση λογικα θα ειναι πιο γρηγορα. Οταν θα το χρησημοποιω στο αυτοκινητο θα δουλεβει οπως η συσκευες GPS ? Σε αυτη τη φαση ειναι γρηγορο ? η θα ειμαι Αλεξανδρας και θα διχνει Ψυχικο ... ?

 

2) Camera (Photo) εκει τι λεει ? όταν είναι νύχτα γίνετε τίποτα ? Μπορεί να κανει τη δουλεια μια Ψηφιακης (όχι απόλυτα βεβαία..όσο γίνετε) ?

 

3) Video Καλά..δεν περιμένω και κορυφή...απλά το video του είναι σχετικά καλό ?

 

Βασικα ψαχνω μια συσκευη που να ειναι GPS - Ψηφιακη (οσο μπορει) και Κινητο, wifi για συνδεση στο Ιντερνετ με ενδιαφερει πολυ για τα mail kai καποια Site που θελω να βλεπω kai μεταφορα αρχειων απο pc.

 

Οσο αφορα τις Ταινίες και άλλα καλουδια καλοδεχούμενα αλλα στην τελική δεν με νοιαζουν και τόσο, πχ αν το πάρω και δεν παίζει το spider man .. δεν προκειτε να κάτσω να σκάσω, Δεν θα το δω κιόλας...

 

Θέλω μια απάντηση ρε παιδια, απο κάποιον που να το κατέχει όμως.

Ευχαριστώ, Καλη Πρωτοχρονιά

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1.την πρωτη φορα αργει λιγο.

10...λεπτα μετα κλειδωνει γρηγορα.

στο αμαξι δουλευει μια χαρα το εχω δοκιμασει.

2.camera ειναι καλη οχι βεβεια να συγκριθει με μια ψηφιακη

αλλα για τηλ.πολυ καλες βγαζει.

για βραδυνες αστο καλυτερα μονο κοντινες(πρoσωπα).

3.video σε πολυ καλα επιπεδα και ικανοποιητικα.

το spiderman παιζει κανονικα απλως πρεπει να το κανεις

back up μεσο pc suite.:)

και email μπορεις να βλεπεις και site με τετοια οθονη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sorry gia ta agglika alla opos egrapsa kai pio pano den eho internet ko...tellas etsi grafo apo to kinhto: 1) pos grafo oste na emfanizonte sosta elinika? 2) thn anagnorisi mou thn ekane la8os dioti apo la8os mou ta eixa diploperasei ,ola ok tora 3) den eixe olokliro8ei h forhtothta apo oti mou eipan gia auto ebgaze problimata kai pali sugnomh gia ta agglika alla mou exei kopsei ta xeria h tellas xrirtougeniatika parakalo help gia na emfanizonte sosta ta ellhnika apo to kimgto eyxaristo olous kai oles kai kales giortes
Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

καποιος καπου να μας πει ενα top 5 εφαρμογων και θεματων. τι λετε; επισης αν μπορει να μου στελει με pm το rotame me. :D Εχω φαει τον κοσμο και δεν το βρισκω.
Link to comment
Share on other sites

καποιος καπου να μας πει ενα top 5 εφαρμογων

 

Δες εδώ μπορεί να σε βοηθήσει

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2158899#post2158899

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, να ρωτήσω λίγο

 

1) Ν95 8GB GPS , Ανοίγω πρωτη φορα, ας κανει να κλειδωσει και 1ωρα που λεει ο λογος, μετα αμα ειναι συχνή η χρηση λογικα θα ειναι πιο γρηγορα. Οταν θα το χρησημοποιω στο αυτοκινητο θα δουλεβει οπως η συσκευες GPS ? Σε αυτη τη φαση ειναι γρηγορο ? η θα ειμαι Αλεξανδρας και θα διχνει Ψυχικο ... ?

 

2) Camera (Photo) εκει τι λεει ? όταν είναι νύχτα γίνετε τίποτα ? Μπορεί να κανει τη δουλεια μια Ψηφιακης (όχι απόλυτα βεβαία..όσο γίνετε) ?

 

3) Video Καλά..δεν περιμένω και κορυφή...απλά το video του είναι σχετικά καλό ?

 

Βασικα ψαχνω μια συσκευη που να ειναι GPS - Ψηφιακη (οσο μπορει) και Κινητο, wifi για συνδεση στο Ιντερνετ με ενδιαφερει πολυ για τα mail kai καποια Site που θελω να βλεπω kai μεταφορα αρχειων απο pc.

 

Οσο αφορα τις Ταινίες και άλλα καλουδια καλοδεχούμενα αλλα στην τελική δεν με νοιαζουν και τόσο, πχ αν το πάρω και δεν παίζει το spider man .. δεν προκειτε να κάτσω να σκάσω, Δεν θα το δω κιόλας...

 

Θέλω μια απάντηση ρε παιδια, απο κάποιον που να το κατέχει όμως.

Ευχαριστώ, Καλη Πρωτοχρονιά

 

1) Τo GPS αργεί την πρώτη φορά αρκετά. Μετά γίνεται καλύτερη η κατάσταση αλλά και πάλι προσωπικά δεν μου φαίνεται πολύ γρήγορο. Είναι όμως ακριβές (πλέον το θέμα με τα GPS δεν είναι η ακρίβεια (που ουσιαστικά είναι γύρω στα 3-4 μέτρα για όλους τους δέκτες) αλλά η ταχύτητα κλειδώματος, και εκεί το Ν95 πάσχει ελαφρώς.

 

2) Σε φωτεινά περιβάλλοντα η φωτογραφική μου φαίνεται ΠΟΛΥ καλή (βέβαια είναι το πρώτο μου camera phone με autofocus οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης). Στα σκοτεινά πάσχει. Και το flash δεν κάνει πολλά πράμματα.

 

3) Δεν το χω δοκιμάσει να σου πω την αλήθεια

 

Γενικά σαν συσκευή κάνει τα πάντα. Απλά δεν είναι άψογη σε τίποτα, δηλάδη σε όλους τους τομείς υπάρχει κάτι που να της αφαιρεί λίγους πόντους (ταχύτητα GPS, απόδοση κάμερας το βράδυ, αργή mass storage κλπ). Αλλά αυτή τη στιγμή δεν νομίζω να υπάρχει κάτι στην αγορά που να κάνει ΟΛΑ αυτά τα πράγματα μαζί, και να είναι και τόσο φορητό όσο το Ν95 (με μικρή εξαίρεση το Ν82, αλλά αυτό υστερεί σε μέγεθος οθόνης και δεν έχει onboard μνήμη).

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

1) Τo GPS αργεί την πρώτη φορά αρκετά. Μετά γίνεται καλύτερη η κατάσταση αλλά και πάλι προσωπικά δεν μου φαίνεται πολύ γρήγορο. Είναι όμως ακριβές (πλέον το θέμα με τα GPS δεν είναι η ακρίβεια (που ουσιαστικά είναι γύρω στα 3-4 μέτρα για όλους τους δέκτες) αλλά η ταχύτητα κλειδώματος, και εκεί το Ν95 πάσχει ελαφρώς.

 

2) Σε φωτεινά περιβάλλοντα η φωτογραφική μου φαίνεται ΠΟΛΥ καλή (βέβαια είναι το πρώτο μου camera phone με autofocus οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης). Στα σκοτεινά πάσχει. Και το flash δεν κάνει πολλά πράμματα.

 

3) Δεν το χω δοκιμάσει να σου πω την αλήθεια

 

Γενικά σαν συσκευή κάνει τα πάντα. Απλά δεν είναι άψογη σε τίποτα, δηλάδη σε όλους τους τομείς υπάρχει κάτι που να της αφαιρεί λίγους πόντους (ταχύτητα GPS, απόδοση κάμερας το βράδυ, αργή mass storage κλπ). Αλλά αυτή τη στιγμή δεν νομίζω να υπάρχει κάτι στην αγορά που να κάνει ΟΛΑ αυτά τα πράγματα μαζί, και να είναι και τόσο φορητό όσο το Ν95 (με μικρή εξαίρεση το Ν82, αλλά αυτό υστερεί σε μέγεθος οθόνης και δεν έχει onboard μνήμη).

 

Koita na deis, den me peireazei to kleidoma tou ... me endiaferei apo to kleidoma kai meta, diladi na to exw sto autokinito kai na blepw, koita, egw gps den eixa, opote eimai ligo skrapas se auta, egw to gps tou an kanei na brei doriforo kai 15 kai 20 lepta, auto gia mena den einai problima, egw 8elw otan 8a brei,na dixnei pou eimai kai (as to pw etsi) na min eimai sto autokinito na katebenw kifisias kai na dixnei oti eimai allou h na kolaei...na einai se auto to komati grigroro (an me katalabeneis)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε nikoskat, τι ακριβως εννοεις οταν λες garmin, διοτι δεν εχω ηδεα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=193327

αυτο αλλα αφου δεν το ξερεις, τοτε μαλλον δεν το εχεις βαλει. ειχα κι εγω αυτο το προβλημα στο Ν82 και μαλλον εφταιγε το garmin, δε βρηκα αλλη εξηγηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εβαλα στο κινητο μου ενα mp3 το οποιο το κατεβασα απο το net και οταν το αναπαραγω στο κινητο μου εμφανειζεται και το και το εξωφυλλο του καλλητεχνη. Πως γεινεται να το κανω και εγω σε αλλα τραγουδια μου;
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εβαλα στο κινητο μου ενα mp3 το οποιο το κατεβασα απο το net και οταν το αναπαραγω στο κινητο μου εμφανειζεται και το και το εξωφυλλο του καλλητεχνη. Πως γεινεται να το κανω και εγω σε αλλα τραγουδια μου;

 

Χρονια Πολλα . :)

Τσεκαρε αυτο:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1105236#post1105236

Αν δεν κανω λαθος ,γινεται και με wm player10

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Koita na deis, den me peireazei to kleidoma tou ... me endiaferei apo to kleidoma kai meta, diladi na to exw sto autokinito kai na blepw, koita, egw gps den eixa, opote eimai ligo skrapas se auta, egw to gps tou an kanei na brei doriforo kai 15 kai 20 lepta, auto gia mena den einai problima, egw 8elw otan 8a brei,na dixnei pou eimai kai (as to pw etsi) na min eimai sto autokinito na katebenw kifisias kai na dixnei oti eimai allou h na kolaei...na einai se auto to komati grigroro (an me katalabeneis)

 

Εννοείται ότι είναι πρόβλημα αν κάνει 15-20 λεπτά να κλειδώσει!!:blink:

Φαντάσου να ξεκινήσεις με το αμάξι και να πάρει τόση ώρα.Θα έχεις κάνει 10 χλμ απόσταση μέχρι να βρει σήμα.

Αλλά μην ανησυχείς.Κανονικά δεν κάνει πάνω από 5 λεπτά.

Σε αυτό το κομμάτι που θες (σωστή παρακολούθηση στίγματος) είναι σφαίρα!:)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι είναι πρόβλημα αν κάνει 15-20 λεπτά να κλειδώσει!!:blink:

Φαντάσου να ξεκινήσεις με το αμάξι και να πάρει τόση ώρα.Θα έχεις κάνει 10 χλμ απόσταση μέχρι να βρει σήμα.

Αλλά μην ανησυχείς.Κανονικά δεν κάνει πάνω από 5 λεπτά.

Σε αυτό το κομμάτι που θες (σωστή παρακολούθηση στίγματος) είναι σφαίρα!:)

 

wraia, pistepse me me auto pou eipes, 3ekinaw twra na to parw.

 

--ntax more, stin teliki to anoigo 10 lepta prin 3ekinisw :):p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...