Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τι εγινε βρε παιδια κανεις δεν τοχει ψαξει αν εχει φλας στις φωτο η αν ειναι διακοσμητικο το λαμπακι πισω?:p
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια κανεις δεν τοχει ψαξει αν εχει φλας στις φωτο η αν ειναι διακοσμητικο το λαμπακι πισω?:p

 

Μεγαλη απατεωνια φιλε και γω τσιμπησα στην αρχη που το πηρα...Ειναι απλα πλαστικο χωρις led απο μεσα.Το flash μπαινει μονο στο x650 το οποιο ειναι το πιο καινουργιο μοντελο.Αν θες να βγαλεις φωτο τη νυχτα καλο ειναι να εχεις και ενα φακο μαζι σου...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια κανεις δεν τοχει ψαξει αν εχει φλας στις φωτο η αν ειναι διακοσμητικο το λαμπακι πισω?:p

 

δεν υπαρχει ουτε φλας ουτε led

Link to comment
Share on other sites

Σε αρκετα σημεία στο forum αναφέρεται οτι προγράμματα μπορούμε να βρούμε στα "γνωστα μαγαζακια" επειδή δεν ξερω ποια είναι αυτά και δεν εχω βρει ως τωρα κανενα εκτός του ipmart, θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει ενα PM με τα links?
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη απατεωνια φιλε και γω τσιμπησα στην αρχη που το πηρα...Ειναι απλα πλαστικο χωρις led απο μεσα.Το flash μπαινει μονο στο x650 το οποιο ειναι το πιο καινουργιο μοντελο.Αν θες να βγαλεις φωτο τη νυχτα καλο ειναι να εχεις και ενα φακο μαζι σου...:lol:

Mα παει καλα αυτη η ετεν στο Χ500 βαζει φλας και στο Χ600 οχι:blink:

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Mα παει καλα αυτη η ετεν στο Χ500 βαζει φλας και στο Χ600 οχι:blink:

 

Δεν ξερω φιλε δεν το εχω δει καν το x500 αλλα εκνευριστηκα διοτι σε πολλα site μαζι και το expansys στα χαρακτηριστικα λεει οτι εχει φλας(μαλλον και αυτοι τσιμπησαν απο την πλαστικουρα που εχει απο πισω)Οσο αφορα την ετεν θεωρω πως ειναι γυφτια να κανουν τετοιο πραγμα διοτι εκτος του οτι μειωνει το κυρος της συσκευης(η οποια κατα τα αλλα ειναι αρκετα καλη) παραπλανει και το αγοραστικο κοινο κατι που δεν θα περιμενα απο μια εταιρεια που προσπαθει να κερδισει μεριδιο της αγορας των ppc-phones απο αλλες πιο μεγαλες εταιρειες.

Link to comment
Share on other sites

Το 650 πότε υπολογίζεται να κυκλοφορήσει; Επίσης γιατί το ανακοίνωσαν τόσο γρήγορα απο την κυκλοφορία του 600;

 

Τέλος είδα τα χαρακτηριστικά του 650 και του 800. Μπορεί να μου πει κάποιος που διαφέρουν;γιατί τα βρήκα όλα ίδια(τα specs τα διάβασα απο το expansys)

Link to comment
Share on other sites

Το 650 πότε υπολογίζεται να κυκλοφορήσει; Επίσης γιατί το ανακοίνωσαν τόσο γρήγορα απο την κυκλοφορία του 600;

 

Τέλος είδα τα χαρακτηριστικά του 650 και του 800. Μπορεί να μου πει κάποιος που διαφέρουν;γιατί τα βρήκα όλα ίδια(τα specs τα διάβασα απο το expansys)

το 650 θα εχει vga οθονη κατι αντοιστοιχο δηλαδη με το Χ500+ που εβγαλε μετα το Χ500

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Το 650 πότε υπολογίζεται να κυκλοφορήσει; Επίσης γιατί το ανακοίνωσαν τόσο γρήγορα απο την κυκλοφορία του 600;

 

Τέλος είδα τα χαρακτηριστικά του 650 και του 800. Μπορεί να μου πει κάποιος που διαφέρουν;γιατί τα βρήκα όλα ίδια(τα specs τα διάβασα απο το expansys)

 

Απ οτι διαβασα τα specs ειναι ιδια με τη διαφορα της εξωτερικης εμφανισης και επιπλεον πως το x800 ειναι 3G.Διορθωστε με αν κανω λαθος...

Link to comment
Share on other sites

Όντως η μόνη διαφορά είναι στο 3G ανάμεσα σε 650 και 800.

 

Θέλω να αγοράσω ένα pda αλλά δεν μπορώ να καταλήξω, ούτε στη μάρκα αλλά ούτε στο μοντέλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ίσως με τον 500αρη επεξεργαστή, vga κλπ να αξίζει περισσότερο

 

Ean krinw apo tis epidoseis tou X800... poly amfibalw.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πάντως expansys το 650 το δίνει 50 ευρώ πιο ακριβό απο το 600

ίσως με τον 500αρη επεξεργαστή, vga κλπ να αξίζει περισσότερο

 

Δεν ξερω κατα ποσο θα αξιζει διοτι αν δουλεψεις λιγο το x800 θα καταλαβεις τι εννοω.Επισης 50 Ευρω ειναι η διαφορα μιας vga,ενος φλας και ενος ανωτερου επεξεργαστη???Αυτο και μονο με βαζει σε σκεψεις...

Link to comment
Share on other sites

Όντως η μόνη διαφορά είναι στο 3G ανάμεσα σε 650 και 800.

 

Θέλω να αγοράσω ένα pda αλλά δεν μπορώ να καταλήξω, ούτε στη μάρκα αλλά ούτε στο μοντέλο.

 

Φιλε bazile το ειχα ξαναπει και θα το ξαναπω οτι to x600 για τα λεφτα του ειναι οτι καλυτερο μπορεις να αγορασεις(προσωπικη μου αποψη).Αν εχεις παραπανω πηγαινε σε HTC αν και οτι θα κανεις με το x600 θα κανεις και με ενα HTC εκτος και εαν εισαι τοσο απαιτητικος και προχωρημενος χρηστης που θα σου χρειαστει το κατι παραπανω που θα σου προσφερει αυτο το HTC.(και παλι προσωπικη μου αποψη)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Φιλε bazile το ειχα ξαναπει και θα το ξαναπω οτι to x600 για τα λεφτα του ειναι οτι καλυτερο μπορεις να αγορασεις(προσωπικη μου αποψη).Αν εχεις παραπανω πηγαινε σε HTC αν και οτι θα κανεις με το x600 θα κανεις και με ενα HTC εκτος και εαν εισαι τοσο απαιτητικος και προχωρημενος χρηστης που θα σου χρειαστει το κατι παραπανω που θα σου προσφερει αυτο το HTC.(και παλι προσωπικη μου αποψη)

 

Κατά τη γνώμη μου είναι το καλύτερο ΕΤΕΝ μέχρι τώρα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

TEΛIKA ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ PPC (CRUISE, TYTN II,X800,3600,X500,X500+, G500+,S100, 9100, TYTN, O2 ATOM LIFE,MIOA501 KAI 701 K.A. ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΧΝΩ),ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ROM( H EΠΟΜΕΝΗ ΦΗΜΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΡΑΔΙΟ ΧΩΡΙΣ HANDSFREE) ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤOP OF THE TOP. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ GLOFIISH V900 ΠΟΥ ΕΡΧΕΤAΙ ΜΕ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ AΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΣΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ Χ600.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα, σαν value for money είναι ότι καλύτερο, και επιπλέον με full εγκατάσταση των εφαρμογών της ΕΤΕΝ έχει αρκετή μνήμη για να παίξουν τα πάντα, δεν έχει και memory leak. Τι άλλο θέλουμε???
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πρεπει να το παρω με την επιδοτηση μου αλλα το πλαισιο δεν εχει wind.Και θελω να μεινω στην wind για το wind plus non stop.Καμια ιδεααααααα?????

TrelosPlanitis.blogspot.com

- ολα τα τρελά εδώ .. -

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω κατα ποσο θα αξιζει διοτι αν δουλεψεις λιγο το x800 θα καταλαβεις τι εννοω.Επισης 50 Ευρω ειναι η διαφορα μιας vga,ενος φλας και ενος ανωτερου επεξεργαστη???Αυτο και μονο με βαζει σε σκεψεις...

η αλήθεια είναι οτι δεν έχω δουλέψει καθόλου το x800

απο την άλλη να πάω απο το x500 στο x600 δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει, γιαυτό και έχω μπει στη διαδικασία σύγκρισης 600-650

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...