Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σε βλεπω να θες να μπεις στα βαθια

 

για κοιτα και εδω

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=21&category=69977961&product=1118668

και εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=182014

φαινεται πολυ καλο και ταχει ολα

ΜοντέλοiPAQ 614

Μέγεθος Οθόνης2.8 inches

Τεχνολογία ΟθόνηςTFT-LCD, 65.000 colors αφής

Ανάλυση Οθόνης320 x 240

Δέκτης GPSΝαι

Πρόγραμμα ΠλοήγησηςDestinator 7

Κινητό ΤηλέφωνοΝαι

Σύνδεση Κινητού3G Quad band

Κάμερα3.0 Megapixels

ΕπεξεργαστήςMarvell PXA270 520MHz

Μνήμη384MB (256MB Rom / 128MB Ram)

Κάρτα ΜνήμηςMicroSD

ΣυνδεσιμότηταBluetooth v2.0 with EDR

WiFi 802.11b/g

Λειτουργικό ΣύστημαWindows Mobile 6.0 Pro

ΜπαταρίαLi-Ion 1590mAh

Λοιπά ΧαρακτηριστικάHSDPA 3.6Mb

Εγγύηση1 Έτος HP

 

τώρα βρε παιδιά με βάλατε σε σκέψεις δεν ξέρω τι να διαλέξω κινιτό με ραδιόφωνο η με καλό επεξεργαστή?

ninja::!:
Link to comment
Share on other sites

τώρα βρε παιδιά με βάλατε σε σκέψεις δεν ξέρω τι να διαλέξω κινιτό με ραδιόφωνο η με καλό επεξεργαστή?

 

-υπαρχουν πολλες επιλογες

-εχεις μια καλη επιδοτηση

-παρε ενα ppc για να μαθεις

και να σε βολευει

 

μην το ψαχνεις τοσο πολυ γιατι

δεν εχεις προηγουμενη εμπειρια για συγκρισεις και

οτι και να παρεις θασαι ευχαριστημενος (σαν καινουριος χρηστης)

 

μετα θα αρχισουν οι απαιτησεις :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τώρα βρε παιδιά με βάλατε σε σκέψεις δεν ξέρω τι να διαλέξω κινιτό με ραδιόφωνο η με καλό επεξεργαστή?

 

HTC Touch Diamond, Touch Cruise.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τωρα το destinator ανοιγει σε 7-8 δευτ.

και κλεινει σε 3

μνημη ελευθερη

storage 61.95

program 30.79

 

το destinator 7 σου δουλευει κανονικα ή παρουσιαζει ξανα προβλημα με την καθηστερηση στο μενου?

Link to comment
Share on other sites

το destinator 7 σου δουλευει κανονικα ή παρουσιαζει ξανα προβλημα με την καθηστερηση στο μενου?

 

κανονικα δουλευει

περισσοτερο συνηθεια ειναι

το καθυστερησα οσο μπορουσα (να εχω το 6) αλλα τελικα η τεχνολογια παει μπροστα(εχω βαλει το 7 κανα διμηνο με χρηση στο εξωτερικο και δεν ειχα προβλημα )

Link to comment
Share on other sites

κανονικα δουλευει

περισσοτερο συνηθεια ειναι

το καθυστερησα οσο μπορουσα (να εχω το 6) αλλα τελικα η τεχνολογια παει μπροστα(εχω βαλει το 7 κανα διμηνο με χρηση στο εξωτερικο και δεν ειχα προβλημα )

Εμενα στο 7 μου παρουσιαζει μια καθυστερηση στη μετακινηση του χαρτη με το χερι οταν ειναι τσεκαρισμενα ολα τα poi!Χωρις τα poi παει μια χαρα!Το κανει κ σε σενα αυτο;Αντιθετως το 6 δουλευει πολυ γρηγορα!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εμενα στο 7 μου παρουσιαζει μια καθυστερηση στη μετακινηση του χαρτη

 

Έχεις δοκιμάσει να αλλάξεις skin; Δοκίμασε ένα από αυτά του Πάνου, θα δεις σημαντική διαφορά στη κίνηση του χάρτη!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει να αλλάξεις skin; Δοκίμασε ένα από αυτά του Πάνου, θα δεις σημαντική διαφορά στη κίνηση του χάρτη!

Εχω δοκιμασει μερικα απ'αυτα!Θα βαλω κ τα υπολοιπα κ ελπιζω να διορθωθεί το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα στο 7 μου παρουσιαζει μια καθυστερηση στη μετακινηση του χαρτη με το χερι οταν ειναι τσεκαρισμενα ολα τα poi!Χωρις τα poi παει μια χαρα!Το κανει κ σε σενα αυτο;Αντιθετως το 6 δουλευει πολυ γρηγορα!

 

δεν εχω φορτωμενα ολα τα poi

αν χρειαζομαι καποιο το βαζω ενα ενα

Link to comment
Share on other sites

σχετικα με το spb mobile swell.

οι θερμοκρασιες για τον καιρο δεν ειναι αρκετα πιο κατω απο το κανονικο???

δε μπορει στο meteo να λεει 34 βαθμους μεγιστη και στο spb 29 βαθμους κελσιου.. και συμβαινει καθημερινα. ειναι λιγο μουφα? :cool:

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

 

μην το ψαχνεις τοσο πολυ γιατι

δεν εχεις προηγουμενη εμπειρια για συγκρισεις και

οτι και να παρεις θασαι ευχαριστημενος (σαν καινουριος χρηστης)

 

 

Mpa mi to les. Oute ego eixa empiria, pira to x600 kai den mporo na po oti eimai kai efxaristimenos.

Exo provlimata synexeia. Afto me tis xamenes kliseis einai kai to sovarotero pitevo. Kai mou exei symvei arketes fores xoris na exo vrei lisi akomi. Exo tin 321

 

Tis proales eixa aniksei wifi, mpika msn meta eklisa to wifi kai stin praksi den apenergopoiotan me tipota. Me wifi klisto synexiza na milao sto msn :D. Anagastika restart.

 

Symvouleftika stous filous pou endiaferontai tha tous elega oti to x600 einai ena arketa kalo pda kai ena arketa kako tilefono. Thelei xrono , enasxolisi, gnosi kai gera nevra (xoris na symainei oti kapoios o opoios ta diathetei afta tha to ferei sta isia tou)

 

ps. hellas200 epeidi se diavazo kai ksero oti asxolise pio image exeis tora? exei to provlima me tis xamenes kliseis to image sou? Pes mou mpas kai to valo to sk ean einai ok

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έβαλα την ρωσοαγγλική ΡΟΜ το destinator μου παρουσιαζει το εξης πρόβλημα. Καθως κινούμαι κανει ανανέωση της διαδρομής συχνα με αποτέλεσμα να εξαφανίζει για λιγο τις γραμμές πορείας και να τις ξαναεμφανίζει πως μπορώ να το διορθώσω αυτό?
Link to comment
Share on other sites

kalispera.pos mporo na allaxo to koumpaki tis othonis pou leei Speed dial kai na valo kapio tis epilogis mou?
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να εκτυπώσω κάποιο έγγραφο που έχω στο x600 όταν είμαι συνδεδεμένος με το pc και αυτό με κάποιο εκτυπωτή?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

εχω καποιο προβλημα με το wi.fi.

το δικτυο που συνδεομαι ειναι δοκιμασμενο με το pc μου ολα πανε μια χαρα. με το χ600 μεχρι πριν μια βδομαδα ηταν οκ..

ενω η συνδεση γινεται κανονικα και μου δειχνει οτι εχει σημα, οταν παω να μπω στον explorer μου εμφανιζει μονο τη κεντρικη σελιδα με μεγαλη καθηστεριση και μετα οπου παω να μπω μου πεταει το εξης μηνυμα:

δεν ειναι δυνατη η εμφανισει της σελιδας διοτι η συνδεση εχει διακοπει.

 

μηπως ξερει κανεις που μπορει να οφειλεται?

 

ισως εχω πειραξει καποια ρυθμιση που δε γνωριζω γιατι προσφατα προσπαθησα να μπω μεσο active sync αλλα με το ιδιο αποτελεσμα και με το ιδιο μηνυμα μετα απο καθε προσπαθεια.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια.για καποιον λογο δεν μπορει το κινητο να διαβασει κειμενα κατεβασμενα απο το internet,για π.χ.την Κ.Δ. και διαφορα αλλα.καμια ιδεα....??
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
για σας παιδια.για καποιον λογο δεν μπορει το κινητο να διαβασει κειμενα κατεβασμενα απο το internet,για π.χ.την Κ.Δ. και διαφορα αλλα.καμια ιδεα....??

 

Τι είδους κείμενα; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες μολις χτες αγορασα και εγω το χ600 και ειναι το πρωτο πιντιει που αγοραζω οποτε ειναι λογικο να εχω ερωτησουλες για μερικα πραγματα.Μια πρωτη ερωτηση υπαρχει τροπος να μεταφερω τις επαφες μου απο την καρτα στην συσκευη?Κατεβασα ενα ντεστινειτορ το 6 αλλα δεν εχω καταφερει να το κανω να δουλεψει ακομα.Με το τζιπιες βιουβερ που ανοιγω πρωτα βρισκει καποιους δορυφορους αλλα με χρωμα κοκκινο και μπλε...κανεναν με πρασινο(δεν ξερω εαν αυτο εχει σημασια βεβοια) και μετα οταν ανοιγω και το ντεστινειτορ καπου ακους να λεει δεν βρεθηκε τζιπιες.Αλλο προβλημα ειναι οτι δεν καταφερα να βρει η συσκευη μου τα μπλουτουθ ακουστικα που πηρα τις αιτεχ.Ας αρχισουμε με αυτα πρωτα και μετα οταν θα μαζεψω και αλλες αποριες θα επανελθω.Σορυ κιολας που ρωταω αλλα ρωτοντας πας στην πολη μαλλον ;)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες μολις χτες αγορασα και εγω το χ600 και ειναι το πρωτο πιντιει που αγοραζω οποτε ειναι λογικο να εχω ερωτησουλες για μερικα πραγματα.Μια πρωτη ερωτηση υπαρχει τροπος να μεταφερω τις επαφες μου απο την καρτα στην συσκευη?Κατεβασα ενα ντεστινειτορ το 6 αλλα δεν εχω καταφερει να το κανω να δουλεψει ακομα.Με το τζιπιες βιουβερ που ανοιγω πρωτα βρισκει καποιους δορυφορους αλλα με χρωμα κοκκινο και μπλε...κανεναν με πρασινο(δεν ξερω εαν αυτο εχει σημασια βεβοια) και μετα οταν ανοιγω και το ντεστινειτορ καπου ακους να λεει δεν βρεθηκε τζιπιες.Αλλο προβλημα ειναι οτι δεν καταφερα να βρει η συσκευη μου τα μπλουτουθ ακουστικα που πηρα τις αιτεχ.Ας αρχισουμε με αυτα πρωτα και μετα οταν θα μαζεψω και αλλες αποριες θα επανελθω.Σορυ κιολας που ρωταω αλλα ρωτοντας πας στην πολη μαλλον ;)

 

-για να δει το gps το destinator πηγαινε

επιλογες/ρυθμισεις/σημα gps/ρυθμιση/αναζητηση gps/ok

και βγες με το πισω(κοιταζω το destinator7 αλλα αυτη ειναι η διαδικασια)

αλλιως οι ρυθμισεις ειναι

com4

57600

nmea

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...