Jump to content

Μικρά & χρήσιμα freeware προγραμματάκια


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

me print screen omos prepei meta na kathomai kai na kovo. taleporia

 

Κανεις ολοκληρη πτυχιακη και κολλας σ' αυτο? Τι να πω...:blink: :rocket:

Link to comment
Share on other sites

me print screen omos prepei meta na kathomai kai na kovo. taleporia

http://www.wisdom-soft.com/products/screenhunter.htm :wink:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Κανεις ολοκληρη πτυχιακη και κολλας σ' αυτο? Τι να πω...:blink: :rocket:

den kano ptyxiaki pano se auto. pano se kapoio programma tin kano kai thelo na ensomatoso ta menu tou programmatos sto biblio

 

euxaristo xourxoulitsos. akrivos auto ithela

Link to comment
Share on other sites

paidia iparxei programma pou otan erxetai ena email sto outlook na sou vgenei kati kai na sou leei a new email? xerete kati gia tetoio programma?

 

Αν εχεις το microsoft outlook δε χρειαζεσαι προγραμμα. Αν το εχεις ανοιχτο τοτε μολις ερχεται καποιο μηνυμα θα βλεπεις κατω δεξια ειδοποιηση. Για να ενημερωνεται το inbox σου ρυθμισε αποστολη/παραλαβη αυτοματα ανα 5 λεπτα!

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις το microsoft outlook δε χρειαζεσαι προγραμμα. Αν το εχεις ανοιχτο τοτε μολις ερχεται καποιο μηνυμα θα βλεπεις κατω δεξια ειδοποιηση. Για να ενημερωνεται το inbox σου ρυθμισε αποστολη/παραλαβη αυτοματα ανα 5 λεπτα!

 

Συγνώμη και το θεωρείς λογικό να το έχει πάντα ανοιχτό για να παρακολουθεί τα e-mail?;)

Πιστέυω πως κάποιο ανάλογο προγραμματάκι όπως προτάθηκε είναι ποιό σωστή λύση:shifty:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Να παίζει ένα βίντεο και να δημιουρήσω μια εικόνα από το βίντεο

 

Καλημέρα...

Δες το παρακάτω πρόγραμμα ίσως σε καλύπτει Image Grabber

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη και το θεωρείς λογικό να το έχει πάντα ανοιχτό για να παρακολουθεί τα e-mail?;)

Πιστέυω πως κάποιο ανάλογο προγραμματάκι όπως προτάθηκε είναι ποιό σωστή λύση:shifty:

 

Εγω προσωπικα το εχω ανοιχτο για να κατεβαινουν αμεσως τα mail μου και να τα βλεπω. Επειδει δε γνωριζω για αυτα τα προγραμματακια μπορειτε να μου πεις τι ακριβως κανουν? Ειναι ανοιχτα συνεχεια και συνδεονται με διακομιστες pop και ελεγχουν τα mail?

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα το εχω ανοιχτο για να κατεβαινουν αμεσως τα mail μου και να τα βλεπω. Επειδει δε γνωριζω για αυτα τα προγραμματακια μπορειτε να μου πεις τι ακριβως κανουν? Ειναι ανοιχτα συνεχεια και συνδεονται με διακομιστες pop και ελεγχουν τα mail?

 

Καλημέρα...

Έχω υπ όψη μου μόνο το IncrediMail αλλά επειδή το έχω δουλέψει ελάχιστα αν θες μπορείς να ρωτήσεις τον giorgosaslanidis που απ ότι βλέπω το χρησιμοποιεί ακόμα και πιστέυω να σε καλύψει...:happy:

 

ego xrisimopoio to IncrediMail. exei diafores epiloges gia to ti tha vgainei otan exeis neo minima.exei diafora skylakia, gkomenes,gatia ktl.

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

to IncrediMail mpainei san eikonidio kato deksia kai elegxei gia eiserxomena mail. Ton xrono ton kathorizeis esu, p.x. ana 10 lepta. kai an exeis neo mail vgainei mia eidopoiisi pou leei oti exeis neo minima. ta minimata ta diavazeis apo to incredimail, episis mporeis kai na steileis. exei kinoumena sxedia pou se eidopoioun gia nea minimata
Link to comment
Share on other sites

to IncrediMail mpainei san eikonidio kato deksia kai elegxei gia eiserxomena mail. Ton xrono ton kathorizeis esu, p.x. ana 10 lepta. kai an exeis neo mail vgainei mia eidopoiisi pou leei oti exeis neo minima. ta minimata ta diavazeis apo to incredimail, episis mporeis kai na steileis. exei kinoumena sxedia pou se eidopoioun gia nea minimata

 

Άψογος ο φίλος μας...πολύ κατατοπιστικός θα έλεγα...Αντίστοιχο με Outlook είναι με λίγα λόγια...:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε κανα καλο πρρογραμματακι που να αφαιρει το spyware απο τον υπολογιστη?soooos

 

Καλησπέρα...

Δες στο παρακάτω επισημασμένο topic θα βρείς πολλές επιλογές/τρόπους :happy:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=785

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

kormos θελω το ονομα ενος προγραματος freeware που ναφαιρει το χει καποιος απο εσας κι να αφαιρει το spyware να καθαριζει το pc απο τα αχρηστα ωστε να δουλευει γρηγορα.Οσα δοκιμασα μου ζητανε register.
Link to comment
Share on other sites

kormos θελω το ονομα ενος προγραματος freeware που ναφαιρει το χει καποιος απο εσας κι να αφαιρει το spyware να καθαριζει το pc απο τα αχρηστα ωστε να δουλευει γρηγορα.Οσα δοκιμασα μου ζητανε register.

spybot search & destroy

http://www.spybot.info/

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Να ρωτήσω κατι ασχετο!Ξέρει κανεις καποιο προγραμμα για φαξ που να λειτουργει σε δίκτυο?Σαν το παλιο Faxnow.Δηλαδη να εχουμε σε ενα pc στημενο ενα modem και μεσω αυτου τα αλλα pc που ειναι σε δικτυο να στελνουν και αυτα φαξ.τα εισερχομενα φαξ θα να τα βλεπουν ολοι ενω τα εξερχομενα ο καθενας οτι εχει στειλει.Ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...