Jump to content

Μικρά & χρήσιμα freeware προγραμματάκια


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@toledo δες παραπανω στο ποστ μου #1115 ;)

 

αυτα ειναι codecs :)

 

ok thanks

einai gia ta binteo pou zitan na katebasoun codecs e?

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

  • 2 weeks later...
Guest pazios13

παιδια εκ των προτερων ζητω συγνωμη ειμαι καποιας ηλικιας εχω ενα

[bluetooth class 1 ubtb1a ] και εχασα το σι ντι ξερη κανης να βοηθηση Υ/Γ ηναι για λαπ τοπ που συνδεω το nokia 6630

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκ των προτερων ζητω συγνωμη ειμαι καποιας ηλικιας εχω ενα

[bluetooth class 1 ubtb1a ] και εχασα το σι ντι ξερη κανης να βοηθηση Υ/Γ ηναι για λαπ τοπ που συνδεω το nokia 6630

Αν κατάλαβα καλά χρειάζεσαι τους drivers του bluetooth.

Θα πρέπει να πας στο site του κατασκευαστή του Bluetooth ή του laptop σου (αν είναι ενσωματωμένο) και να κατεβάσεις τους drivers. Αν και αν έχεις XP με SP2 θα πρέπει να στο αναγνωρίσει χωρίς drivers.

Αν χρειάζεσαι το CD του 6630, θα πρέπει να πας στη σελίδα της Nokia για το τηλέφωνο αυτό και να κατεβάσεις ότι χρειάζεσαι (drivers και PC-Suite).

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκ των προτερων ζητω συγνωμη ειμαι καποιας ηλικιας εχω ενα

[bluetooth class 1 ubtb1a ] και εχασα το σι ντι ξερη κανης να βοηθηση Υ/Γ ηναι για λαπ τοπ που συνδεω το nokia 6630

Δοκίμασε τους οδηγούς bluetooth της Bluesoleil ή της Widcomm.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera,

ena programmataki poy na mpainei katw dejia kai na deixnei uermokrasia cpu motherboard ktl....

Giati exw ena ntoylapo pc kai tis teleytaies meres psinete to kakomoiro kai prepei na dw ti ua kanw :( .

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ χρήσιμο και μικρό πρόγραμμα είναι το unlocker. Σίγουρα σας έχει τύχει να θέλετε να διαγράψετε ένα αρχείο και τα windows να μην σας αφήνουν επειδή το αρχείο αυτό το έχει κάνει lock κάποιο πρόγραμμα. Με την βοήθεια του unlocker μπορείτε να διαγράψετε την σύνδεση μεταξύ αρχείου και προγράμματος ώστε μετά να μπορέσετε να το σβήσετε. Είναι πολύ εύκολο πρόγραμμα και το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να επιλέξετε το αρχείο, να κάνετε δεξί click και να επιλέξετε unlocker. Το πρόγραμμα μπορείτε να το βρείτε εδώ.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει θεμα ειδικα για αυτο το προγραμμα φιλε μου..

τεσπα..ευχαριστουμε για τον χρονο σου..:)

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ χρήσιμο και μικρό πρόγραμμα είναι το unlocker. Σίγουρα σας έχει τύχει να θέλετε να διαγράψετε ένα αρχείο και τα windows να μην σας αφήνουν επειδή το αρχείο αυτό το έχει κάνει lock κάποιο πρόγραμμα. Με την βοήθεια του unlocker μπορείτε να διαγράψετε την σύνδεση μεταξύ αρχείου και προγράμματος ώστε μετά να μπορέσετε να το σβήσετε. Είναι πολύ εύκολο πρόγραμμα και το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να επιλέξετε το αρχείο, να κάνετε δεξί click και να επιλέξετε unlocker. Το πρόγραμμα μπορείτε να το βρείτε εδώ.

 

 

Γεία χαρά...

Έχει αναφερθεί πολλές φορές αυτό το προγραμματάκι...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=120668

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Kalimera,

ena programmataki poy na mpainei katw dejia kai na deixnei uermokrasia cpu motherboard ktl....

Giati exw ena ntoylapo pc kai tis teleytaies meres psinete to kakomoiro kai prepei na dw ti ua kanw :( .

 

 

Motherboard monitor 5

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρτήσω αν γνωρίζει κανείς κανένα free πρόγραμμα για anti-keylogger

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Γειά χαρά...:happy:

Δες στα παρακάτω link ίσως λύσεις το προβλημά σου...:shifty:

SharePoint Anti-Keylogger 1.0

MyPlanetSoft Anti-Keylogger 1.5

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις κανενα free προγραμμα για να με ειδοποιει οταν εχω νεο ε-μαιλ?Κατι πιο funcy,οχι τα απλα που βγαζουν μια απλη ειδοποιηση...Το μαιλ μου ειναι στο yahoo.gr και οσα εχω δοκιμασει μου βγαζουν οτι η διευθυνση ειναι λανθασμενη.
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις κανενα free προγραμμα για να με ειδοποιει οταν εχω νεο ε-μαιλ?Κατι πιο funcy,οχι τα απλα που βγαζουν μια απλη ειδοποιηση...Το μαιλ μου ειναι στο yahoo.gr και οσα εχω δοκιμασει μου βγαζουν οτι η διευθυνση ειναι λανθασμενη.

 

 

Εγώ ειδοποιούμαι όταν έχω νέο e-mail από το windows live messenger

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωριζει κανεις κανενα free προγραμμα για να με ειδοποιει οταν εχω νεο ε-μαιλ?Κατι πιο funcy,οχι τα απλα που βγαζουν μια απλη ειδοποιηση...Το μαιλ μου ειναι στο yahoo.gr και οσα εχω δοκιμασει μου βγαζουν οτι η διευθυνση ειναι λανθασμενη.

Ξέρω το εννοείς. Σαν αυτά που βλέπουμε στα έργα. Κάποτε είχα ένα φανταστικό αλλα δεν θυμάμαι το όνομά του καθόλου. Αν βρώ κάτι θα το γράψω εδώ

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασες? δουλεύουν όλα αυτά που λέει?

Δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση. Πάει μέχρι κάποιο σημείο και μετά σταματάει. Αλλα απ'ότι θυμάμαι, κάνει αυτά που ζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιω το IncediMail εδώ και 2 μηνες και ολα λειτουργουν μια χαρα. Σε ειδοποιει, παίρνει αλληλογραφια και απο gmail, yahoo κλπ και γενικα ειναι αρκρτα καλο :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...