Jump to content

Μικρά & χρήσιμα freeware προγραμματάκια


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καποιο προγραμματακι που να καιει πανω σε διαφορα αρχεια βιντεο υποτιτλους να γνωριζει κανεις?
Στον μεσαίωνα έκαιγαν βιβλία,σήμερα καίνε μυαλά. :X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Guest valeria
Έκανα αναζήτηση και όντως άνοιξε πολλές σελίδες....μα δεν βρήκα που μπορώ να το "κατεβάσω"...;)

Αν κάποιος έχει βρεί κάποιο link και θέλει να βοηθήσει ας μου στείλει....;)

Ευχαριστώ

Υπάρχουν και άλλα πάντως ακόμη κι αν δεν βρεις αυτό...Να προσέξεις μόνο μην μπεις σε διαδικασία να σβήσεις όλα τα διπλά που θα σου βγάλει,γιατί πολλά αρχεία είναι απαραίτητο να υπάρχουν σε περισσότερους φακέλους του σκληρού,και αν τα σβήσεις...:X Έχω καεί παλιότερα με αντίστοιχο πρόγραμμα γι'αυτό το λέω.Είναι ασφαλές να το χρησιμοποιείς μόνο για mp3 και άλλα ανώδυνα αρχεία.:)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναζήτηση και όντως άνοιξε πολλές σελίδες....μα δεν βρήκα που μπορώ να το "κατεβάσω"...;)

Αν κάποιος έχει βρεί κάποιο link και θέλει να βοηθήσει ας μου στείλει....;)

Ευχαριστώ

 

Βρήκα ένα link για το "DupeLocater"....

 

---> Εδώ

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και άλλα πάντως ακόμη κι αν δεν βρεις αυτό...Να προσέξεις μόνο μην μπεις σε διαδικασία να σβήσεις όλα τα διπλά που θα σου βγάλει,γιατί πολλά αρχεία είναι απαραίτητο να υπάρχουν σε περισσότερους φακέλους του σκληρού,και αν τα σβήσεις...:X Έχω καεί παλιότερα με αντίστοιχο πρόγραμμα γι'αυτό το λέω.Είναι ασφαλές να το χρησιμοποιείς μόνο για mp3 και άλλα ανώδυνα αρχεία.:)

 

 

Σε ευχαριστώ...:)

Έχεις κάποιο άλλο υπ όψιν σου?:confused:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα link για το "DupeLocater"....

 

---> Εδώ

 

:)

 

Σε ευχαριστώ :p

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καποιο προγραμματακι που να καιει πανω σε διαφορα αρχεια βιντεο υποτιτλους να γνωριζει κανεις?

SUBTITLE WORKSHOP,VOBSUB:cool:

 

Το πρώτο πρόγραμμα είναι μόνο για επεξεργασία των υποτίτλων ως κείμενο, ενώ το δεύτερο μπορεί να κάνει τη δουλειά που θέλουμε, έμμεσα όμως, πρέπει να φορτωθεί ως φίλτρο σε κάποιον encoder (πχ VirtualDub).

 

 

Yπάρχει προγράμμα που να μπορείς να προσθέσεις ένα τραγούδι σε ένα βίντεο και να μπορείς να το επεξεργαστείς ;;;

Άνοιξε το VirtualDub και κάνε εξαγωγή τον ήχο. Μετά μπορείς να τον επεξεργαστείς σε όποιο πρόγραμμα νομίζεις (δεν ξέρω αν υπάρχουν δωρεάν) και να τον ξαναπεράσεις πίσω με τον ίδιο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανένα free πρόγραμμα για συνομιλία μέσω τοπικού δικτύου ???
κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανένα free πρόγραμμα για συνομιλία μέσω τοπικού δικτύου ???

 

Καλημερα.:worry: skype.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει το Skype για συνομιλία μέσω ΤΟΠΙΚΟΥ δικτύου ??:!: :!:

Δεν το ήξερα.....:X :X

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!

 

Θέλω να μου πείτε κανα πρόγραμμα επεξεργασίας video κυριώς "παρμενο" απο βιντεοκαμερα αρκετα καλό freeware και με όσο το δυνατον περισσότερες δυνατότητες!!!

 

Ευαχριστώ εκ των προτέρων~!!

Αγγελίες στο Buy & Sell Μόνο..
Link to comment
Share on other sites

101 Fabulous Freebies @ PCWorld.com

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για τη Διαχείριση Πολυκατοικίας

Link to comment
Share on other sites

καποιο προγραμμα που να βαζεις μια λιστα με τραγουδια και να σου βγαζει τους τιτλους?(για εκτυπωση)
Link to comment
Share on other sites

Utilities που να βρίσκουν πληροφορίες για τραγούδια υπάρχουν μόνο για ολόκληρα albums και βασίζονται σε σχετικές με το θέμα βάσεις δεδομένων (cddb ή freedb). Είναι λογικό ότι δεν είναι δυνατόν να βρεις πληροφορίες για μερικά τραγούδια που δεν έχουν σχέση μεταξύ τους.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!

 

Θέλω να μου πείτε κανα πρόγραμμα επεξεργασίας video -κυριώς "παρμενο" απο βιντεοκαμερα- αρκετα καλό freeware και με όσο το δυνατον περισσότερες δυνατότητες!!!

 

Ευαχριστώ εκ των προτέρων~!!

Αγγελίες στο Buy & Sell Μόνο..
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρουσα συλλογή...

 

http://www.econsultant.com/i-want-freeware-utilities/index.html

 

"I want a Freeware Utility to ... 300+ common problems solved.

Extremely useful free utilities that do specific jobs really well and save time and money."

Link to comment
Share on other sites

ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TELETEXT; ΕΧΩ ΤV TUNER ME CHIP BT878.

ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤELETEXT.

Το DScaler υποστηρίζει :)

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Παιδιά σας παρακαλώ πολύ μπορεί κάποιος να τσεκάρει το Minilyrics,αν συνδέεται στον server;Εμένα δεν μου συνδέεται με τίποτα από το πρωί ενώ χθες που το κατέβασα όλα πήγαιναν πολύ καλά...Τι μπορεί να έπαθε;:(
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας παρακαλώ πολύ μπορεί κάποιος να τσεκάρει το Minilyrics,αν συνδέεται στον server;Εμένα δεν μου συνδέεται με τίποτα από το πρωί ενώ χθες που το κατέβασα όλα πήγαιναν πολύ καλά...Τι μπορεί να έπαθε;:(

Nαι,κι εμένα τώρα που το δοκίμασα δεν βρίσκει τον server.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Nαι,κι εμένα τώρα που το δοκίμασα δεν βρίσκει τον server.
Ωχ κατάλαβα,πάλι τα ίδια,δεν είναι γραφτό μου να το έχω αυτό το πρόγραμμα μου φαίνεται,θυμάμαι παλιά μου έκανε τα ίδια για καμιά βδομάδα και το απεγκατέστησα,και τώρα είπα να το ξαναβάλω και να'το πάλι.Είναι συχνό τελικά αυτό το φαινόμενο,ή είμαι πολύ γκαντέμω;:wacko:
Link to comment
Share on other sites

κ εμενα τα ιδια εκανε...

εγκαταλειπω την προσπαθεια.

παιδια θυμαται κανενας που μπορω να βρω εκεινο το προγραμματακι που εξαφανιζει τα στοιχεια μας (ip κτλ) απο τις διαφορες περιπλανησεις μας στο ιντερνετ.

αν καποιος θυμαται ας μου το στειλει με ενα πμ..

ευχαριστω προκαταβολικα!!;)

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...