Jump to content

HP iPAQ 614c - 914c


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 847
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και ακοοοοοοοομα περιμένω.... ΓΚΡΡΡΡ!!! Η τιμή του πλαισίου είναι πολύ καλή μαζί με το destinator... αλλά προτιμώ να το κατεβάσω και να πάρω με τα 50 ευρώ υπόλοιπο καμιά θήκη κλπ ;-) ελπίζω αύριο να έρθει γιατί θα κάνω φόνο πραγματικά....
Link to comment
Share on other sites

 

Παρεπιπτωντος αυτο ειναι το 614 (χωρις καμερα) και οχι το 614c με την καμερα των 3mp.

Ισως και γιαυτο ειναι τοσο φτηνο μαζι με το Destinator.

 

Προσεξτε και διευκρινιστετο αυτο πριν το αγορασετε.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Poly swsto to comment sou an kai sti perigrafi leei ektos twn allwn:

 

# Φωτογραφική μηχανή: Τραβήξτε φωτογραφίες και βίντεο υψηλής ποιότητας με την ενσωματωμένη φωτογραφική μηχανή των 3 Μegapixel.

 

Kalo einai bebaia na diefkrinistei afto prin tin agora.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα χτες :D:D:D

Ακόμη δεν έχω καταφέρει να βρώ κάποια επαφή με το hardware πληκτρολόγιο αλλά το παλεύω...

 

Παύλος

Link to comment
Share on other sites

Παρεπιπτωντος αυτο ειναι το 614 (χωρις καμερα) και οχι το 614c με την καμερα των 3mp.

Ισως και γιαυτο ειναι τοσο φτηνο μαζι με το Destinator.

 

Προσεξτε και διευκρινιστετο αυτο πριν το αγορασετε.

Το ειδα στο πλαισιο ειναι αυτο με την καμερα αλλα ειναι λιγακι πλακουτσερο παντως ειναι ομορφο και νομιζω σε πολυ καλη τιμη μαζι με το destinator 499 euro

Link to comment
Share on other sites

Copy - Paste απο Πλαίσιο

 

Χαρακτηριστικά

Μοντέλο iPAQ 614

Μέγεθος Οθόνης 2.8 inches

Τεχνολογία Οθόνης TFT-LCD, 65.000 colors αφής

Ανάλυση Οθόνης 320 x 240

Δέκτης GPS Ναι

Πρόγραμμα Πλοήγησης Destinator 3

Κινητό Τηλέφωνο Ναι

Σύνδεση Κινητού 3G Quad band

Κάμερα Όχι

Ραδιόφωνο FM Όχι

Link to comment
Share on other sites

Copy - Paste απο Πλαίσιο

 

Χαρακτηριστικά

Μοντέλο iPAQ 614

Μέγεθος Οθόνης 2.8 inches

Τεχνολογία Οθόνης TFT-LCD, 65.000 colors αφής

Ανάλυση Οθόνης 320 x 240

Δέκτης GPS Ναι

Πρόγραμμα Πλοήγησης Destinator 3

Κινητό Τηλέφωνο Ναι

Σύνδεση Κινητού 3G Quad band

Κάμερα Όχι

Ραδιόφωνο FM Όχι

 

Το ειδα με τα ματια μου το ανοιξε μπροστα μου και ΕΧΕΙ ΚΑΜΕΡΑ και ειναι το 614c και destinator 6 οχι 3 που γραφει που εχει καταργηθη εδω και κατι χρονια

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το ειδα με τα ματια μου το ανοιξε μπροστα μου και ΕΧΕΙ ΚΑΜΕΡΑ και ειναι το 614c και destinator 6 οχι 3 που γραφει που εχει καταργηθη εδω και κατι χρονια

 

Μια χαρά λοιπόν!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Με λένε Γιώργο και είμαι νέος στο forum.

 

Εδώ και 3 μέρες είμαι τυχερός που έχω το HP 614c. Παρόλο που έχω και iPHONE, και Qtek 9000, μπορώ να πω ότι, παρόλο που είναι ελληνικό menu και μου την "δίνει", ότι είναι φοβερό εργαλείο.

Μετά την πρώτη μικρής διάρκειας φόρτιση η επόμενη κράτησε για σχεδόν 6 ώρες μέσω USB. To έχω σαν εργαλείο δουλειάς και το "τσακίζω" όσο μπορώ. Έχει αποδειχθεί μέχρι στιγμής πάρα πολύ καλό...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η ιδέα μου ή στο site της HP δεν υπάρχει το μοντελάκι? (έχεις δίκιο athanaso77 \/)

Και αυτό που υπάρχει στο πλαίσιο μάλλον τους ξέφυγε το κείμενο που παραθεσε ο φίλος. Τα στοιχεία είναι αληθινά Κάμερα: Οχι:) (Τελικά διορθώθηκε απο plaisio έχει κάμερα 3mp)

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ειναι η ιδέα μου ή στο site της HP δεν υπάρχει το μοντελάκι?

 

Είναι το τελευταίο κάτω κάτω. Απλά το λέει Επαγγελματικός πλοηγός HP iPAQ 600 που είναι η σειρά γενικότερα. Εάν μπεις εκεί θα σε βγάλει σε αυτό:

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/gr/el/sm/WF06b/532971-533467-533467-533467-532975-80598158-80778382.html

;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορει ο φιλος που το πηρε απο το πλαισιο να μας πει αν μπορεις να γραψεις Ελληνικα και να κανεις επιλογη στις επαφες με το hardware πληκτρολογιο?
Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει ο φιλος που το πηρε απο το πλαισιο να μας πει αν μπορεις να γραψεις Ελληνικα και να κανεις επιλογη στις επαφες με το hardware πληκτρολογιο?

Απλα το ειδα δεν το πηρα γιατι εχω τα Καιζερ ,παντως στα πληκτρα επανω εχει Ελληνικα γραμματα

Link to comment
Share on other sites

Xμμμ. Κ εγω σήμερα το παρέλαβα και το επεξεργάζομαι... Είναι αρκετά γρήγορο και προς στιγμήν όλα δουλέυουν τέλεια. Υπάρχει κάποιος τρόπς να γυρίσω το πληκτρολόγιο της οθόνης στα αγγλικά η πρέπει για καθε γράμμα που θέλω στα αγγλικά να κάνω την σπαστική διαδικασία "Πάτα - Γράμμα";;;!!! Πως μπορώ να απαλλαγώ από την default χρήση του Ελληνικού πληκτρολογίου και να το γυρίζω ελληνικά όταν το χρειάζομαι; Ευχαριστώ για τα φώτα σας...

 

 

Επιλογή στις επαφές πάντως κάνεις στα ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

Το πηρε σημερα ενας φιλος και αφου εκανε καλιμπρεισον στην οθονη εβαλε μετα το σκριν προτεκτορ με αποτελεσμα μετα μετα να μην μπορει να υπακουση η οθονη .Πως καονουμε hard reset για να κανει καλιμπρεισον με το screen protector
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πλαισιο δεν το πουλα χωρις το Dest?το Dest λιανικη εχει 150 ευρω αν το πουλα σκετο η συσκευη εχει 350 δηλ.:D αν ειναι ετσι μου αρεσει πολυ:p
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πλαισιο δεν το πουλα χωρις το Dest?το Dest λιανικη εχει 150 ευρω αν το πουλα σκετο η συσκευη εχει 350 δηλ.:D αν ειναι ετσι μου αρεσει πολυ:p

Οχι δυστυχως μονο με το destinator το πηρε σημερα ενας φιλος πηγαμε μαζι και το ρωτησαμε

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδιά δεν είναι τόσο κακό αυτό! Το Destinator είναι από τα λίγα προγράμματα που πραγματικά τα αξίζουν τα χρήματά τους. Και αφού σαν πακέτο είναι επίσης δελεαστική η τιμή του... έχετε και παράπονο; ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το πηρα και εγω και απανταω μονος μου:p στην ερωτηση που ειχα κανει χθες,απο το hardware πληκτρολογιο γραφεις Ελληνικα.Πρωτες εντυπωσεις ειναι οτι το μηχανακι ειναι αριστο,γρηγορο με καλη ποιοτητα κατασκευης.
Όταν ενας άνθρωπος ειναι περιτυλιγμένος γύρω απο τον εαυτό του,δημιουργεί πολυ μικρό δέμα.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το πηρα και εγω και απανταω μονος μου:p στην ερωτηση που ειχα κανει χθες,απο το hardware πληκτρολογιο γραφεις Ελληνικα.Πρωτες εντυπωσεις ειναι οτι το μηχανακι ειναι αριστο,γρηγορο με καλη ποιοτητα κατασκευης.

 

Καλορίζικο. Και σε μένα επίσης. Το πήρα από internet, ελληνική εταιρεία με ελληνικά WM. :)

Οσον αφορά την αναζήτηση επαφών, το hardware πληκτρολόγιο, που είναι και ο κύριος λόγος που το αγόρασα, ΔΕΝ γράφει ελληνικά. :(

Σε άλλες εφαρμογές π.χ. WORD, μηνύματα κλπ. δουλεύει. Οχι άψογα, αλλά δουλεύει.

Αν μπορείς να κάνεις αναζήτηση επαφών με το hardware πληκτρολόγιο PLEASE πες μου τον τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Το πηρε σημερα ενας φιλος και αφου εκανε καλιμπρεισον στην οθονη εβαλε μετα το σκριν προτεκτορ με αποτελεσμα μετα μετα να μην μπορει να υπακουση η οθονη .Πως καονουμε hard reset για να κανει καλιμπρεισον με το screen protector

 

 

Δεν χρειάζεται να κάνεις Hard reset. :)

 

Από το μενού πήγαινε Ρυθμίσεις --> Σύστημα --> Οθόνη --> Γενικά . Εκεί υπάρχει το κουμπί "Στοίχιση" που κάνει αυτό που θες. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...