Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον τα τελευταια νεα εχουν ως εξης :

 

Τα nokia shops εχουν λαβει ενημερωση απο

alpha copy οτι το Ν95-8gb ειναι διαθεσιμο .

Αναμενονται οι παραγγελιες να φτασουν στα

Nokia shops . Λογικα απο Δευτερα (ή και νωριτερα ??)

θα παραλαβουν καποιες συσκευες.

:happy:

 

Ελπιζω να ειναι οντως ετσι...

Σε ποια nokia shop αναφέρεσαι, γιατί εγώ που ρώτησα πριν από λίγο σε ένα, δεν είχαν ιδέα. Μου είπαν να το περιμένω στις γιορτές!!!

 

Ναι ...:ninja:

Θα με παραξενευε αν σου ελεγαν κατι αλλο...:O

 

Το σιγουρο ειναι οτι θα εμφανιστουν καποια κομματια και

σιγα σιγα θα εφοδιαστει η αγορα κανονικα ..

 

Οι πληροφοριες που δινονται δεν χρειαζεται

να μεταφερονται στην νοκια γιατι δεν βοηθαει,

και πρεπει να κρατιωνται μεταξυ μας ..

 

Μα γιατί να μη μου πουν την αλήθεια??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:rolleyes:

 

Και τι σημαινει αυτο ? :rolleyes:

Για πες μας κατι ...:O

Δειξε μας και τo πληκτρoλογιο αν θες ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

τα πληκτρα ειναι αγγλικα.

 

Καλοριζικο λοιπον ,:D

Περιμενουμε ενα mini-review και απο σενα :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχουμε νέα!!!!!:worry:

Είδα και απόειδα και άρχισα να πάιρνω τηλέφωνο σε όλα τα nokia shop της Ατικής...:rolleyes:

Θέλετε απαντήσεις??

1)Στις γιορτές:lol:

2)Μπορεί και αύριο;)

3)το πολύ σε δέκα μέρες;)

4)τέλη Δεκεμβρίου-αρχές του άλλου χρόνου:lol:

και το κορυφαίο....5)έχουν κυκλοφορήσει εδώ και καμιά εβδομάδα (μερικά κομμάτια) και έχουν εξαντληθεί!!!!!:p:happy::lol:

τί γινεται εδώ ρε παιδιά???

Έχουνε ΣΠΑΣΕΙ τα νεύρα μου!!!!:cry:

 

Ξέρει κανείς μετά από πόσο καιρό από τότε που κυκλοφορούν σε nokia shop, αρχίζουν να κυκλοφορούν και σε vodafone??

Link to comment
Share on other sites

Pou tetoia tuxh re gamwto!

Ax Nervus ti kala pou hmoun tote Italia!Aneta (gia ligous kai mono ligous)tha ekana liges apostoles;)

 

Paideia apo Italia ta thlefwna den einai kleidwmena!Parte apo TIM A F O B A !

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pou tetoia tuxh re gamwto!

Ax Nervus ti kala pou hmoun tote Italia!Aneta (gia ligous kai mono ligous)tha ekana liges apostoles;)

 

Paideia apo Italia ta thlefwna den einai kleidwmena!Parte apo TIM A F O B A !

 

Δηλαδή πως γίνεται αυτό??Παραγγελία από tim Ιταλίας??μπορε'ι κανείς να τα προμηθευτεί μέσω internet??

νομίζω είναι και χαμηλή η τιμή!!!

Link to comment
Share on other sites

Oxi paraggelia mesw filou sthn Italia h taksidaki ekei!

Oloi panw katw exoume ena filo ekei panw!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Oxi paraggelia mesw filou sthn Italia h taksidaki ekei!

Oloi panw katw exoume ena filo ekei panw!

 

Όλοι εκτός από εμένα!!!Δυστιχώς!!!:(

 

Πάντος θα με συνέφερε...τόσα πάνα-κάτω θα έδινα και ας έχω επιδότηση...αφού ελιναι πιο φτηνή έξω...και με την επιδότηση θα έπερνα και δεύτερη!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο το ανεβασε στο σαιτ με τιμη 740 περιπου.Μπορει να εχει καλυτερη μπαταρια απο το απλο αλλα η μεγαλυτερη οθονη θα ρουφαει αιμα

λαθος και παλι λαθος.....η μπαταρια του με μεση εως αρκετη χρηση μου κραταει ανετα 3μερες....για αυτο μη βγαζουμε αυθαιρετα συμπερασματα....

 

το κινητο το εχω 3βδομαδες περιπου και μπορω να πω πλεον με σιγουρια οτι ειναι απο τα πιο ολοκληρωμενα που ειχα ποτε...ολες οι λειτουργιες του λειτουργουν πολυ καλα(Δε λεω αψογα γιατι τοτε θα ημουν υπερβολικος!)

η καμερα πολυ καλη,το gps δε μπορω να φερω πολλα παραδειγματα γιατι ειμαι σαντορινη ακομη και δε το εχω δει σε πληρη λειτουργια,λειτουργικα τα διαφορα προγραμματα μου πανε με "χιλια":D:lol: !

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι οσο και αν προσπαθησα η μπαταρια του δεν μπαινει σε απλο ν95 ασχετα (ουτε χωρις το καπακι)

 

ΚΡΙΜΑ.......:p

Link to comment
Share on other sites

Pou tetoia tuxh re gamwto!

Ax Nervus ti kala pou hmoun tote Italia!Aneta (gia ligous kai mono ligous)tha ekana liges apostoles;)

 

Paideia apo Italia ta thlefwna den einai kleidwmena!Parte apo TIM A F O B A !

 

Φιλε cicilianos εισαι σιγουρος οτι τα τηλεφωνα ειναι ξεκλειδωτα? Το βασικο για εμενα ειναι το product code να ειναι Ευρωπαικο και οχι απο καπου αλλου στον κοσμο γιατι τοτ δεν θα εχω εγγυηση. Εχεις καμια ιδεα για το τι παιζει με το product code απο Wind Ιταλιας? Παντως η τιμη στην Wind Ιταλιας ειναι 599!!! Πολυ καλη σε σχεση με εμας!!!

Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι οσο και αν προσπαθησα η μπαταρια του δεν μπαινει σε απλο ν95 ασχετα (ουτε χωρις το καπακι)

 

 

Άλλο αυτό τώρα.

Αφού όλοι λένε ότι παίζει τόσο καιρό.

Τώρα τι άλλαξε?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Στην Wind GR σύντομα διαθέσιμο αναφέρει το διαφημιστικό φυλλάδιο στα 749€.

 

pws einai dynaton i WIND POU EXEI EGIISI XAMILOTERIS TIMIS, na poula to kinito pio akriva apo to PLAISIO?

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζα οτι η wind αναφεροταν στις τιμες των προγραμματων τις κτλ, δεν ηξερα οτι μεσα βαζει και τις συσκευες!

 

Καπου σε μια διαφημηση δεν ελεγε "αν βρειτε αλλου φθηνοτερα σας δινουμε την διαφορα..." για να σας δω !!! :D:D:D

What comes around, goes around ! So, beware your Karma:)
Link to comment
Share on other sites

pws einai dynaton i WIND POU EXEI EGIISI XAMILOTERIS TIMIS, na poula to kinito pio akriva apo to PLAISIO?

 

Είναι γνωστά αυτά τα καραγκοζιλίκια όχι μόνο από τη Γουιντ αλλά και από άλλες καταστάσεις. Σου λέει άμα βρείτε φθηνότερα τότε σας επιστρέφουμε τη διαφορά! Πιο απλά (για τα δικά μου αυτιά τουλάχιστον) πρέπει να αγοράσεις από Γουιντ να πάρεις απόδειξη. Μετά να πας στο Πλαίσιο να ξανάγορασεις (γιατί δε νομίζω ότι θα επιστρέφουν τη διαφορά έτσι χύμα. Άλλωστε τα περισσότερα ηλεκτρονικά καταστήματα σχεδόν πάντα είναι φθηνότερα. Τι θα τους πεις? Κανε ένα κλικ εδώ να σου δείξω τη τιμή και να μου δώσεις τη διαφορά?) και μετά να πας με τη δεύτερη απόδειξη ξανά στη Γουίντ να σου δώσουν πίσω 7 ολόκληρα ευρώ αφού βέβαια έχεις αγοράσει δύο φορές το προϊόν. Κοιτάξτε και το Νοκια 8800 SE , στη Γουιντ 955, στη βόντα 944 και στο e-shop 889 !! Ωραία εγγύηση τιμής διαφημίζουν ! :-)

 

Ολα αυτά στηρίζονται πάντα στο μπαμ του πρώτου ακούσματος και στη βαρεμάρα του πελάτη να ψάξει.

 

Επιστροφή στο κινητό και στα νεότερα από την αφιξή του. Γράφτηκε πιο πάνω ότι κάποια καταστήματα Νοκια λένε ότι θα το έχουν σύντομα, θέλω να ρωτήσω για όποιον γνωρίζει λοιπόν: σε όλα τα Club Nokia (ή Nokia-shop, δεν ξέρω πως λέγονται) τα κινητά είναι πάντα Ελλάδας? Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να κάνουν παραεισαγωγές και αν δεν το ψάξεις καλά να βρεθείς με κινητό το οποίο ήρθε όχι από άλφα κόπυ αλλά από αλλού (δεν μιλάω τόσο για εγγύηση όσο το γιατί να μπλέκεις με νέμεσις για τις αναβαθμίσεις κλπ? Εχει υποπέσει κάτι τέτοιο στην αντιληψή σας? Πιο απλά αγοράζοντας από κατάστημα Νοκια είσαι γκαραντί-σίγουρος ότι είναι άλφα κόπι το κινητό?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

το expansys το εχει διαθεσιμο πλεον

οποιος βιαζεται...

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=156347 :cool:

 

Οταν μπηκα να κοιταξω ειχε διαθεσιμα 25. Μετα απο ακριβως 2' ειχε 13...:lol: χαμος λεμε!

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή στο κινητό και στα νεότερα από την αφιξή του. Γράφτηκε πιο πάνω ότι κάποια καταστήματα Νοκια λένε ότι θα το έχουν σύντομα, θέλω να ρωτήσω για όποιον γνωρίζει λοιπόν: σε όλα τα Club Nokia (ή Nokia-shop, δεν ξέρω πως λέγονται) τα κινητά είναι πάντα Ελλάδας? Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να κάνουν παραεισαγωγές και αν δεν το ψάξεις καλά να βρεθείς με κινητό το οποίο ήρθε όχι από άλφα κόπυ αλλά από αλλού (δεν μιλάω τόσο για εγγύηση όσο το γιατί να μπλέκεις με νέμεσις για τις αναβαθμίσεις κλπ? Εχει υποπέσει κάτι τέτοιο στην αντιληψή σας? Πιο απλά αγοράζοντας από κατάστημα Νοκια είσαι γκαραντί-σίγουρος ότι είναι άλφα κόπι το κινητό?

 

Εφοσων ειναι επισημο Nokia shop ,ολες οι συσκευες

ειναι Ελληνικες .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

το expansys το εχει διαθεσιμο πλεον

οποιος βιαζεται...

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=156347 :cool:

 

Μήπως γνωρίζει κάποιος αυτό το έκδοση "EU" τι σημαίνει ακριβώς? Δηλαδή θα έχει αγγλική γλώσσα και για να βάλουμε ελληνικά θα πρέπει να εμπλακούμε με νέμεσις κλπ και να διακινδυνεύσουμε μελλοντικά την εγγύηση (υποθέτω, δεν γνωρίζω) ?

 

Εχει αγοράσει κανείς από εξπανσις ανάλογη έκδοση κάποιου άλλου κινητού? Αν ναι, τι γλώσσα είχε μέσα ?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...