Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο ειλικρινα δε το δοκιμασα....κατσε να το δω ομως....
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το multimedia πληκτρο εγινε πιο ευχρηστο αλλα λιγοτερο "εντυπωσιακο"και σαφως πιο γρηγορο!!τα ngage παιχνιδια δε με ενθουσιασαν πολυ!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

το multimedia πληκτρο εγινε πιο ευχρηστο αλλα λιγοτερο "εντυπωσιακο"και σαφως πιο γρηγορο!!τα ngage παιχνιδια δε με ενθουσιασαν πολυ!

Οκ,απλα αν μπορεις μαθε πως περασαν τα ελληνικα-

(καλα ειναι και τ αγγλικα,απλα οταν ψαχνεις τις ελληνικες επαφες αργεις να τις βρεις,-δεν υπαρχει αρχικο ελλ.γραμμα)

 

:whistle:

Johny
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πιστεύεις ότι τα Χριστούγεννα θα το έχουμε?

 

Δυστυχως δεν το πιστευω εγω, αλλα σημερα που μιλησα με 2-3 νοκια σοπ αυτη την απαντηση πηρα.

 

Εννοούσα, τόσο νωρίς???

Γιατί εγώ κάτι για 5/2/08 είδα...Δηλ. του χρόνου...

Κανένα νεότερο σχετικά με την επίσημη κυκλοφορία του είχαμε???

Link to comment
Share on other sites

Ti na kanoume 8a perimenoume stalitsa87!

Na mi su pw oti tin tetarti telika 8a to parw epidi akoma na pliro8w... :(

 

Καλά και στην Κύπρο η Alpha Copy δεν είναι αντιπρόσωπος? Γιατί το πηγαίνει στην κύπρο και δεν το φέρνει εδώ? ελλαδιστάν είμαστε τελικά...:X

 

Stin Kipro o antiprosopos tis Nokia einai o Germanos!

Den 3erw vevea an exei k kanena parartima i Alpha Copy...

Link to comment
Share on other sites

Ti na kanoume 8a perimenoume stalitsa87!

Na mi su pw oti tin tetarti telika 8a to parw epidi akoma na pliro8w... :(

 

 

 

Stin Kipro o antiprosopos tis Nokia einai o Germanos!

Den 3erw vevea an exei k kanena parartima i Alpha Copy...

 

Σίγουρα? Νομίζω είναι η Alpha Copy. Τουλάχιστον έτσι φαίνεται στην σελίδα της.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην Κυπρο ηρθεεεεε!!! :P

Την Δευτερα το προι ολοταχος στο καταστιμα!! :)

 

Ti na kanoume 8a perimenoume stalitsa87!

Na mi su pw oti tin tetarti telika 8a to parw epidi akoma na pliro8w... :(

 

 

 

Stin Kipro o antiprosopos tis Nokia einai o Germanos!

Den 3erw vevea an exei k kanena parartima i Alpha Copy...

 

Εσύ τώρα μιλάς από θέση ισχύως!!!!ΔΕΝ θα περιμένουμε!!!για την ακρίβεια εσύ δεν θα περιμένεις μαζί μας......Την Δευτέρα θα το έχετε στη Κύπρο. Αλίμονο σε εμάς που όχι μόνο δεν θα το έχουμε τώρα, αλλά είναι άγνωστο και το πότε θα το έχουμε...

Κοίτα να δεις...Έρχετε αύριο σε εσάς και δεν μπορείς να το πάρεις, θα το πάρεις την Τετάρτη...και εγώ που τα έχω τα λεφτά στην άκρη, να μην μπορώ!!!Κοίτα κατάντια!!!Και να μην ξέρω και σε πόσους μήνες θα το έχουμε...

 

Μπορούμε να μάθουμε από την Alpha Copy πότε θα το φέρει??Κάποιος έβαλε το site της στο forum προκυμένου να δούμε, αλλά δεν έβγαλα άκρη...μήπως κάποιος κατάλαβε κάτι...αν παίρναμε τηλέφωνο θα μας λέγανε ακριβή ημερομηνία??και όχι αοριστίες??

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τώρα μιλάς από θέση ισχύως!!!!ΔΕΝ θα περιμένουμε!!!για την ακρίβεια εσύ δεν θα περιμένεις μαζί μας......Την Δευτέρα θα το έχετε στη Κύπρο. Αλίμονο σε εμάς που όχι μόνο δεν θα το έχουμε τώρα, αλλά είναι άγνωστο και το πότε θα το έχουμε...

Κοίτα να δεις...Έρχετε αύριο σε εσάς και δεν μπορείς να το πάρεις, θα το πάρεις την Τετάρτη...και εγώ που τα έχω τα λεφτά στην άκρη, να μην μπορώ!!!Κοίτα κατάντια!!!Και να μην ξέρω και σε πόσους μήνες θα το έχουμε...

 

Μπορούμε να μάθουμε από την Alpha Copy πότε θα το φέρει??Κάποιος έβαλε το site της στο forum προκυμένου να δούμε, αλλά δεν έβγαλα άκρη...μήπως κάποιος κατάλαβε κάτι...αν παίρναμε τηλέφωνο θα μας λέγανε ακριβή ημερομηνία??και όχι αοριστίες??

 

 

Αυριο αυτο ακριβως σκοπευω να κανω, θα παρω τηλεφωνο στα κεντρικα της αλφα κοπυ (2108918700, 2109203700) και θα τους ρωτησω ποτε θα το φερουν και ΓΙΑΤΙ καθυστερει τοσο πολυ. Θα σας προτεινα μαλιστα οσοι ενδιαφερεστε να κανετε το ιδιο για να τους πρηξουμε λιγο ολοι μαζι μπας και παρουν μπρος. Ελατε παιδια σπρωξτε γιατι χανομαστε!

 

Υ.Γ. Αναρωτιεμαι στην Ουγκαντα θα το εχουν παλι πρωτοι οπως με το Ν95??? :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αυριο αυτο ακριβως σκοπευω να κανω, θα παρω τηλεφωνο στα κεντρικα της αλφα κοπυ (2108918700, 2109203700) και θα τους ρωτησω ποτε θα το φερουν και ΓΙΑΤΙ καθυστερει τοσο πολυ. Θα σας προτεινα μαλιστα οσοι ενδιαφερεστε να κανετε το ιδιο για να τους πρηξουμε λιγο ολοι μαζι μπας και παρουν μπρος. Ελατε παιδια σπρωξτε γιατι χανομαστε!

 

Υ.Γ. Αναρωτιεμαι στην Ουγκαντα θα το εχουν παλι πρωτοι οπως με το Ν95??? :lol:

 

Μπράβο...Εγώ χτες είχαπρογραμματίσει σήμερα το πρωί να πάρω καμιά δεκαριά vodafone τηλέφωνο να ρωτήσω μήπως κάποια ξέρει κάτι και μάλιστα το βράδυ σκέφτικα ακριβώς το ίδιο με σένα (να πάρω τηλ. στον Οτε να μου πει το τηλέφωνο της Alfa copy, να σαι καλα για το νούμερο...)αν το μεσημέρι καταφέρω να ξεκλέψω καμιά στιγμή θα κοιτάξω να νας ενημερώσω για το τι έμαθα. (και εγώ να μην μπορέσω να πάρω τηλ. θα βάλω άλλους να πάρουν...πιστεύω να μάθουμε κάτι)

Link to comment
Share on other sites

Kalimera sas,kali vdomada!simera i aurio tha exo to neo kinito:)thelo na sas rotiso osoi exoun parei to n95 8gb,an xreiazetai anavathmisi:rolleyes:..sas euxaristo poli
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

Τα made in Finland λογικά είναι τα καλύτερα, έλα όμως που δε θα σου το αναγνωρίσει η Άλφα Κόπυ. Δέχεται μόνο όσα έχουν εισαχθεί από Ευρώπη...

 

 

Tι λέτε βρε παιδιά τώρα..

Δηλαδή η Φινλανδία δεν είναι Ευρώπη?Τι είναι Ουγκάντα?

Εγώ ξέρω ότι τα περισσότερα σωστά κινητά από Φινλανδία γράφουν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Kalimera sas,kali vdomada!simera i aurio tha exo to neo kinito:)thelo na sas rotiso osoi exoun parei to n95 8gb,an xreiazetai anavathmisi:rolleyes:..sas euxaristo poli

 

καλημερα!!

οχι γιατι να χρειαστει..δεν εχει βγει καποιο update

δεν εχει παρα να το δοκιμασεις και μονος σου μολις

το παραλαβεις μεσο nsu.:O

απο που θα το παρεις αν επιτρεπεται??:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalimera paides,molis pira to neo kinito...ole ole ole :D..perissoteres leptomeries argotera...me tin proti matia milame gia apsogo kai stivaro kinito se sxesi me to aplo n95...alla thelo mono boitheia exo agglika mono kai den exei ti rithmisi gia metatropi se elliniki glossa mesa sto menou...ti prepei na kano gia na balo ta ellinika..i boitheia sas einai poli xrisimi sas euxaristo poli:rolleyes:;)
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

kalimera paides,molis pira to neo kinito...ole ole ole :D..perissoteres leptomeries argotera...me tin proti matia milame gia apsogo kai stivaro kinito se sxesi me to aplo n95...alla thelo mono boitheia exo agglika mono kai den exei ti rithmisi gia metatropi se elliniki glossa mesa sto menou...ti prepei na kano gia na balo ta ellinika..i boitheia sas einai poli xrisimi sas euxaristo poli:rolleyes:;)

 

καλοριζικο φιλε μου...!

δες εδω βημα βημα τι να κανεις για ελληνικα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=167712

post #3

0550801: GREECE, CYPROS product code.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tι λέτε βρε παιδιά τώρα..

Δηλαδή η Φινλανδία δεν είναι Ευρώπη?Τι είναι Ουγκάντα?

Εγώ ξέρω ότι τα περισσότερα σωστά κινητά από Φινλανδία γράφουν.

 

Φίλε μου, εννοείται ότι η Φινλανδία είναι Ευρώπη! Ίσως αν διάβαζες καλύτερα τα προηγούμενα, θα καταλάβαινες ότι τα Ν95 που πωλούνται στην Αμερική είναι Made in Finland, αλλά λόγω ΙΜΕΙ, η Nokia μπορεί και τα αναγνωρίζει και δε δέχεται την εγγύησή τους (κακώς κατά τη γνώμη μου)...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

H Κατατοπιστικοτατη απαντηση που μολις τωρα πηρα απο τα κεντρικα της αλφα κοπυ ηταν η ακολουθη: "Α, αυτο, το περιμενουμε μεσα σε αυτο το τριμηνο"...

Οποιος καταλαβε, καταλαβε!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να σου δόσω καλύτερη απάντηση....

Μέχρι τέλος του χρόνου...."ερ.από πότε μπορεί να ξεκινήσει η διαθεσιμότητά του?...Μέχρι τέλος του χρόνου...."Από??" Μέχρι τέλος του χρόνου....

Ότι κατάλαβες κατάλαβες...και εγώ ρο ίδιο...εντομεταξύ πήρα τηλ. σε μερικές vodafone και δεν έχουν ιδέα....Ρώτησα και ένα φίλο που δουλεύει multirama και μου είπε ότι ακόμα δεν τους έχουν ενημερώσει για την άφιξη της νέας συσκευής και συνήθως τους ενημερώνουνε ένα μήνα πριν και τους στέλνουνε και ενημερωτικό φυλλάδιο...

Link to comment
Share on other sites

Kαλα μην περιμενεις απο Βοντα ή απο αλλου αν ουτε η ιδια η αντιπροσωπεια δεν ξερει!

Εγω τολμησα να τους ρωτησω και για ποιο λογο καθυστερει τοσο ενω σε ολες τις αλλες χωρες υπαρχει (μεχρι και η Ρουμανια το εχει που ουτε χρονα δεν εχουν κλεισει στην ευρωπαϊκη ενωση), και η απαντηση ηταν: "Α δεν ξερω τι κανουν οι αλλες χωρες, εμεις παντως δεν το εχουμε φερει", και αναρωτιεμαι παλι γιατι ειμαστε απο τις λιγες χωρες που δεν εχουμε Νοκια κανονικα και εξαρτιωμαστε απο την αλφα κοπυ???

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, γιατί δεν το πέρνετε από Expansys? Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση, είναι από Ε.Ε. (Γαλλία, οπότε καλύπτεται από εγγύηση Άλφα Κόπυ), κατά πάσα πιθανότητα έχει και Ελληνικό μενού (αν δεν έχει βάζετε με €15, όταν έρθει το 8GB στην Ελλάδα) και απλά δεν έχει Ελληνικά στο πληκτρολόγιο (και τι έγινε;). Και είπαμε, βρείτε και ένα εταιρικό ΑΦΜ και γλιτώνετε και το ΦΠΑ! Ξέρετε πόσες φορές έχω αγοράσει από το συγκεκριμένο κατάστημα; Άπειρες! Και την επόμενη ημέρα έχω τα προϊόντα με DHL. Χώρια που πιστεύω ότι τα προϊόντα που έχει και απευθύνονται στην Ευρωπαϊκή αγορά, είναι πιο προσεγμένα από αυτά που καταλήγουν στην Ελληνική (νομίζω ότι μας "πετάνε τα κόκκαλα" εμάς). Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με είδος που πήρα από εκεί, ενώ αντίθετα είχα πολλά με είδη που πήρα από Ελλάδα...
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, γιατί δεν το πέρνετε από Expansys? Χωρίς να θέλω να κάνω διαφήμιση, είναι από Ε.Ε. (Γαλλία, οπότε καλύπτεται από εγγύηση Άλφα Κόπυ), κατά πάσα πιθανότητα έχει και Ελληνικό μενού (αν δεν έχει βάζετε με €15, όταν έρθει το 8GB στην Ελλάδα) και απλά δεν έχει Ελληνικά στο πληκτρολόγιο (και τι έγινε;). Και είπαμε, βρείτε και ένα εταιρικό ΑΦΜ και γλιτώνετε και το ΦΠΑ! Ξέρετε πόσες φορές έχω αγοράσει από το συγκεκριμένο κατάστημα; Άπειρες! Και την επόμενη ημέρα έχω τα προϊόντα με DHL. Χώρια που πιστεύω ότι τα προϊόντα που έχει και απευθύνονται στην Ευρωπαϊκή αγορά, είναι πιο προσεγμένα από αυτά που καταλήγουν στην Ελληνική (νομίζω ότι μας "πετάνε τα κόκκαλα" εμάς). Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με είδος που πήρα από εκεί, ενώ αντίθετα είχα πολλά με είδη που πήρα από Ελλάδα...

 

Ωραια ολα αυτα, εχω παρει κι εγω απο το καταστημα αυτο και ξερω. Αλλα μεταπωλητικα τι γινεται? Που μολις θες να το πουλησεις θα το κατεβασεις αυτοματα 100 ευρω μονο και μονο επειδη ειναι απο Γαλλια? (Με το απλο Ν95 ετσι αναγκαστηκα να κανω για να το πουλησω). Αν βεβαια καποιος δεν ενδιαφερεται για την μεταπωλητικη του αξια το παιρνει αφοβα απο το expansys.

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...