Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα φιλοι μου!!!Τι κανετε?Εγω πηρα πριν λιγο για να μαθω τη σειρα ενταξης μου στη σχολη (14:16 πηρα για την ακριβεια) κ δεν περιμενα να το σηκωσουν αλλα οκ το σηκωσαν!Περιττο να σας πω πως ηταν αγενεστατοι κ με τουπε χιλιων καρδιναλιων!Τι να πεις!Κοντεψαν να με φανε!!!Οποτε αν ειναι να παρετε τηλ προσπαθειστε να εφοδιαστειτε με πολλη υπομονη γιατι η περιπτωση τους θελει γερα νευρα!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σε αυτά τα τηλέφωνα λέτε ότι παίρνουμε για να μάθουμε τη σειρά που μπήκαμε?

2103442702

2103442684

2103442099

 

Γιατί εγώ πήρα τηλέφωνο στο πρώτο και μετά από 4-5 φορές που χτύπησε βγήκε ένας μπάρμπας και νόμιζα ότι πήρα λάθος και το έκλεισα:O

Εσύ selini σε ποιο πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σε αυτά τα τηλέφωνα λέτε ότι παίρνουμε για να μάθουμε τη σειρά που μπήκαμε?

2103442702

2103442684

2103442099

 

Γιατί εγώ πήρα τηλέφωνο στο πρώτο και μετά από 4-5 φορές που χτύπησε βγήκε ένας μπάρμπας και νόμιζα ότι πήρα λάθος και το έκλεισα:O

Εσύ selini σε ποιο πήρες?

 

Στο 1ο η αδερφή μου έμαθε την σειρά της σε ένα λεπτό.

 

Όχι τέτοια ώρα φυσικά...

Link to comment
Share on other sites

Στο 1ο η αδερφή μου έμαθε την σειρά της σε ένα λεπτό.

 

Όχι τέτοια ώρα φυσικά...

Γιατί κοιμούνται τέτοια ώρα:zzz::yawn:

Link to comment
Share on other sites

Eνταξυ δίκιο εχουνε. Καθως δεν είναι κάτι τόσο σημαντικό. Τα τηλέφωνα γίνονται συνηθως για σημαντικότερους λόγους. Εγώ πέρυσι ψιλοντρεπόμουνα να πάρω για να κάνω αυτην την ερωτηση...:lol::p

Εμαθα αργότερα απο το χαρτι -- στο σχολείο ----> Θα μπορούσανε βέβαια να το γραφανε δίπλα στη σχολη εισαγωγης και να τελείωνε η ιστορία.

 

Α και Υπομονη σε αυτούς που σκέφτονται να ξαναδώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τη σειρά που είχα μπει..."τοτε"...την έμαθα μέσω του site του υπουργείου........συμπλήρωσα τον κωδικό υποψηφίου μου και μου εμφάνισε τη σχολή που μπήκα και την θέση που μπήκα...τόσο απλό!!!;)
Link to comment
Share on other sites

 

1) Στο site του YΠΕΠΘ που μπηκα για να δω σε ποια σχολη περασα, στο τελος ελεγε "Β' Εξαμηνο"... Τι εννοει με αυτο? Δεν παταω στο Α' ? Και η εγγραφη ποτε θα γινει?

Στο Α εξάμηνο δεν παρακολουθείς μαθήματα καθόλου...και αυτή η κατάταξη στα Α και Β εξάμηνα έγινε με βάση τη βαθμολογία σας...

Η εγγραφή μπορεί να γίνει τότε(λίγο πριν το Β εξάμηνο, δεν θυμάμαι πότε ακριβώς...κάπου Γεννάρη με Φεβρουάριο μάλλον), αλλά μπορεί να γίνει και τώρα μαζί με αυτούς που πέρασαν πρώτο εξάμηνο...

εγώ έτσι ξέρω...τώρα αν κάποιες σχολές τα έχουν αλλιώς τα συστήματα....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ πάω στο σάιτ του υπεπθ και βάζω τα στοιχεία μου σε εκείνον τον μηχανισμό για να δω σε ποια σχολή περνάω και μου βγάζει κανονικά το όνομα της σχολής αλλά πριν από το όνομα της σχολής έχει έναν αριθμό.Ξέρεις κανείς τί ακριβώς είναι?Πάντως σειρά εισαγωγής αποκλείεται να είναι.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ πάω στο σάιτ του υπεπθ και βάζω τα στοιχεία μου σε εκείνον τον μηχανισμό για να δω σε ποια σχολή περνάω και μου βγάζει κανονικά το όνομα της σχολής αλλά πριν από το όνομα της σχολής έχει έναν αριθμό.Ξέρεις κανείς τί ακριβώς είναι?Πάντως σειρά εισαγωγής αποκλείεται να είναι.

 

δυστυχώς δεν μπορώ να σε διαφωτήσω γιατί πάνε 3 χρόνια από τότε που είδα τα δικά μου και 1 χρόνος που είδα για άλλα άτομα...οπότε δεν θυμάμαι αν δεν δω...

Από ότι πάντως θυμάμαι, ο αριθμός εισαγωγής είναι σε διαφορετικό κουτάκι από αυτό της σχολής και όχι πριν το όνομά της...λίγα κουτάκια μετά το όνομα της....νομίζω το προ τελευταίο

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε κανένας προς τα μέρη μου; Βόλο; Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων;

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγώ πάω στο σάιτ του υπεπθ και βάζω τα στοιχεία μου σε εκείνον τον μηχανισμό για να δω σε ποια σχολή περνάω και μου βγάζει κανονικά το όνομα της σχολής αλλά πριν από το όνομα της σχολής έχει έναν αριθμό.Ξέρεις κανείς τί ακριβώς είναι?Πάντως σειρά εισαγωγής αποκλείεται να είναι.

ο αριθμος διπλα απο την σχολη ειναι ο κωδικος της σχολης

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε κανένας προς τα μέρη μου; Βόλο; Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων;

 

έπεσε 700κάτι μόρια και την έχασα για 80 :(

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ο αριθμος διπλα απο την σχολη ειναι ο κωδικος της σχολης

Α οκ γιατί παραξενεύτηκα.Είναι μεγάλος αριθμός και λέω ότι αποκλείεται να είναι αριθμός εισαγωγής μου στη σχολή.Αύριο είναι ανοιχτά να πάρω σε εκείνο το τηλέφωνο που σου λένε τον αριθμό εισαγωγής στη σχολή?Ή να πάρω από δευτέρα?

Link to comment
Share on other sites

Kalimera....Kala tha me trelanete?Siga ti kanoun oli mera....Kathontai k plirwnontai k milane kiolas?Enas poli mi pw to sikwse k milouse poli apotoma...Siga i wra tous pirakse...paidia egw pira se auto pou teleiwnei se 684...A!Osoi eisaste gia metagrafi tha prepei na grafteite to prwto eksamino k OXI to 2o...K paides mazepste ola ta xartia gt einai arketa!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια ήταν η βάση φέτος για την εισαγωγή στο τμήμα Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών στην Διοίκηση και το Εμπόριο ΤΕΙ Ηπείρου(Ηγουμενίτσα) ?
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια ήταν η βάση φέτος για την εισαγωγή στο τμήμα Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών στην Διοίκηση και το Εμπόριο ΤΕΙ Ηπείρου(Ηγουμενίτσα) ?

 

10.690 και πέρασαν 264 άτομα.

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κοιμούνται τέτοια ώρα:zzz::yawn:

Όχι. Μάλλον εσύ κοιμάσαι τις ώρες που όλος ο κόσμος δουλεύει.

Σε δημόσια υπηρεσία παίρνεις. Το ωράριο είναι 7-14:30...

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Μάλλον εσύ κοιμάσαι τις ώρες που όλος ο κόσμος δουλεύει.

Σε δημόσια υπηρεσία παίρνεις. Το ωράριο είναι 7-14:30...

Δεν είπα ποτέ ότι κοιμάμαι από τις 7 μέχρι τις 14.30.Απλώς όλο το πρωί ήμουν έξω σε κάποιες δουλειές και δεν είχα το χρόνο να πάρω τηλέφωνο.Το μεσημέρι ήρθα σπίτι.Δεν δικαιολογούνται σε καμία περίπτωση να μιλήσουν άσχημα.Κάτσε να πάρω εγώ τη δευτέρα και αν μου μιλήσουν άσχημα τί έχουν να ακούσουν:X

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε κανένας προς τα μέρη μου; Βόλο; Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων;

Εγώ πέρασα φέτος στο Βόλο Παιδαγωγκό. Από Δευτέρα πάω για ψάξιμο.. Πέρασες και εσύ;;;

Link to comment
Share on other sites

Kai kala tha kaneis zafo gt oloi nomizounoti einai kapoioi.....Siga tous m..... na poume.....To kserete oti oi grammateies oli ti xronia leitourgoun 11-1?Skotwnontai milame.....:mad::rocket::shoot: Akrivws etsi mas ferontai---> :chair:
Link to comment
Share on other sites

δεν λειτουργουν 11-1 οι γραμματειες. Οι ωρες κοινου ειναι 11-1. Πραγμα που ειναι τελειως βλακωδες (ειδικα σε σχολες που δεν υπαρχει online υποστηριξη) γιατι αφενος ειναι πολυ λιγη η ωρα που μενουν ανοιχτα, αφετερου το πρωι εχουμε μαθηματα :p
Link to comment
Share on other sites

Kai kala tha kaneis zafo gt oloi nomizounoti einai kapoioi.....Siga tous m..... na poume.....To kserete oti oi grammateies oli ti xronia leitourgoun 11-1?Skotwnontai milame.....:mad::rocket::shoot: Akrivws etsi mas ferontai---> :chair:

Πραγματικά αφορμή ψάχνω με δαύτους τελευταία.Το παραμικρό να μου πουν θα φωνάξω.Καλά οι γραμματείς των πανεπιστημίων είναι όλοι για τα μπάζα.Πληρώνονται ένα κάρο λεφτά για να σηκώνουν αραιά και που κανένα τηλέφωνο και να λένε "δεν ξέρω".Η αδερφή μου που είναι στο ΑΠΘ είναι μια εκεί λέει μεγάλης ηλικίας που ούτε τεί δεν έχει βγάλει και όσες φορές τη ρώτησε πάντα δεν ξέρω της έλεγε.Ο μισθός αυτής?1800 Ε :mad:

Και εμείς που θα βγάλουμε πολυτεχνεία ζήτημα αν θα παίρνουμε πάνω από χιλιάρικο πρώτο μισθό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...