Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ έχασα τη θεσσαλονίκη, έχασα και το πολυτεχνείο Βόλου το οποίο έπεσε 700κάτι μόρια κ εγώ το έχασα για λιγότερα από 100 (εκεί είναι που έβαλα τα κλάμματα), και πέρασα Πληροφορική Ιωαννίνων που έπεσε γύρω στα 800 μόρια και μάλλον περνάω από τους πρώτους. Ξέρετε ποιοι δικαιούνται υποτροφία και τι είδους υποτροφία είναι;

 

Υποτροφια ??

Το μονο που ξερω είναι το δες την ψηφιακα. με τους φορητους.

kONGRATULATIONS!.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδιά, ολα καλά πέρασα Ιατρικό ΣΣΑΣ! Ανεβασμένες τις είδα τις βάσεις πάντως γενικότερα...
Link to comment
Share on other sites

αχ το 10% δεν μας έκανε την χάρη.... για 100 μορια εχασα κτηνιατρικη σσας.:(...

δεν πειραζει παραμένω οδε(οδεύω για 3ο ετος...)!!:)

συγχαρητήρια σε όσους πέτυχαν εκεί που ήθελαν , όσο για τους υπόλοιπους παιδιά μην το βάζετε κάτω η ζωή δεν τελείωνει στις πανελλήνιες!!! :)

α!να ρωτήσω θα ισχύσει κανόνικα από φέτος αυτό που έλεγε η προκύρηξη για κατάργηση των επιλαχόντων?

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια.Κοίτα,σίγουρα θα χιλιοπροτιμούσα θεσσαλονίκη αλλά ρώτησα και παλιότερα και μου είπαν ότι δεν δικαιούμαι.Δεν ξέρω αν έρχονται για πλάκα από τη κοζάνη αλλά σίγουρα θα το ψάξω.Πού πρέπει να ρωτήσω?Στη γραμματεία των μηχανολόγων του ΑΠΘ ή κάπου αλλού?

 

Άρχισε ρωτώντας την γραμματεία της σχολής σου... :)

Link to comment
Share on other sites

:up::up:Πέρασα και εγώ οικονομικών επιστημών Αθήνας:yahoo::dance:

λοιπον παιδες οσοι δεν τα καταφεραν ποτε δεν ειναι αργα ...εγώ στα 28 μου πραγματοποιησα ενα ονειρο μου που στα 18 δεν το καταφερα.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΑ πηγα σε ενα ιεκ νοσηλευτικης τελειωσα δουλευω ως νοσηλευτης ,παντρευτηκα,τα λεφτα καλα ειναι ..και αποφασισα φετος να δωσω με το νεο συστημα και τα καταφερα. Η ζωη συνεχιζεται και δεν ξερεις τι σου επιφυλασσει.καλη φοιτητικη ζωη στους επιτυχοντες διασκεδαστε το εγω δουλευω απο τα 19 μου και δεν ευχαριστηθηκα ποτε αυτο που λενε απολυτη ξενοιασια!ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ! οι υπολοιποι ξαναπροσπαθηστε ειστε ΠΟΛΥ νεοι, δεν πειραζει! ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ που δεν περασαν στην πρωτη τους επιλογη καθε εμποδιο για καλο και το πιστευω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει το 10%. εγώ είχα τελειώσει το 2002 και πέρασα Κοινωνιολογία (Αιγαίου) την οποία και τέλειωσα σε 4 χρόνια(με τις καταλήψεις). . Το 2006 είχα περάσει ηλεκτρολογία όπου δεν γράφτηκα γιατί βασίστηκα σε ένα άτομο που δεν έπρεπε και έχασα την προθεσμία (ήταν οι καταλήψεις τότε), και τώρα που ξανάκανα δεν πέρασα πουθενά..

Συγχαρητήρια σε αυτούς που πέρασαν.. κι όσοι δεν τα κατάφεραν.. παιδιά.. δείτε το θετικά.. υπάρχουν κι άλλοι διέξοδοι...!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

:up::up:Πέρασα και εγώ οικονομικών επιστημών Αθήνας:yahoo::dance:

λοιπον παιδες οσοι δεν τα καταφεραν ποτε δεν ειναι αργα ...εγώ στα 28 μου πραγματοποιησα ενα ονειρο μου που στα 18 δεν το καταφερα.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΑ ΟΠΩΣ ΤΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΑ πηγα σε ενα ιεκ νοσηλευτικης τελειωσα δουλευω ως νοσηλευτης ,παντρευτηκα,τα λεφτα καλα ειναι ..και αποφασισα φετος να δωσω με το νεο συστημα και τα καταφερα. Η ζωη συνεχιζεται και δεν ξερεις τι σου επιφυλασει.καλη φοιτητικη ζωη στους επιτυχοντες διασκεδαστε το εγω δουλευω απο τα 19 μου και δεν ευχαριστηθηκα ποτε αυτο που λενε απολυτη ξενοιασια!ΧΑΡΗΤΕ ΤΟ! οι υπολοιποι ξαναπροσπαθηστε ειστε ΠΟΛΥ νεοι, δεν πειραζει! ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ που δεν περασαν στην πρωτη τους επιλογη καθε εμποδιο για καλο και το πιστευω πολυ!!!

 

@katbas ενα κερασματακι παντως το δικαιούμε... ε;:O Μπραβο παντως.!!!

Καλως ηρθες στο club! golf της Γλυφαδας.

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (Λάρισα).

Έπεσε αρκετά και είναι περίπου 2500 μόρια πιο κάτω από αυτά που έχω βγάλει. Για λίγο θα μπορούσα να πιάσω και τα Δίκτυα στον Βόλο μέσω μεταγραφής, αλλά δεν πειράζει, η συγκεκριμένη σχολή στην Λάρισα ήταν από τις πρώτες μου επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

οι βασεις του 10% που ειναι??

http://www.ypepth.gr/docs/baseis2008_080826.xls

 

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης!

Φοβερή κατρακύλα αυτή η σχολή στην Ξάνθη και απορώ γιατί...

Link to comment
Share on other sites

Υποτροφια ??

Το μονο που ξερω είναι το δες την ψηφιακα. με τους φορητους.

kONGRATULATIONS!.

 

To IKY dinei upotrofies stous prwtous 2 gia kathe sxoli. Xrimata.

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

 

Άντε και θα 'μαι και κοντα στο Public και στην Ερμού...

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ) (με 15,048 που έβγαλα) και επειδή είμαι τρίτεκνος παίρνω μεττεγγραφή για ΑΣΟΕΕ :p
Link to comment
Share on other sites

το 1997 στην νομικη ο αδερφος μου ειχε παρει 170.000 δρχ επειδη ηταν ο πρωτος επιτυχων.

δεν θυμαμαι ομως αν τα πηρε μονο μια φορα ή τοσο ηταν η "δοση"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!!!

Εγώ πέρασα στο ΤΕΙ τηλεπληροφορική και διοίκηση στην Άρτα...

Αλλά από το δεύτερο εξάμηνο.....:(

Γτ να γίνει έτσι...?

Link to comment
Share on other sites

http://www.ypepth.gr/docs/baseis2008_080826.xls

 

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης!

Φοβερή κατρακύλα αυτή η σχολή στην Ξάνθη και απορώ γιατί...

 

Γιατί στην Ελλάδα ψηφίζουμε πόλεις και όχι σχολές αφού αυτό που μας νοιάζει είναι η φοιτητική ζωή και το χαρτί, και όχι οι γνώσεις. :( :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε ρωτώντας την γραμματεία της σχολής σου... :)

Εννοείς της σχολής που πέρασα?Δηλαδή να πάρω τηλ στη γραμματεία του τμήματος της κοζάνης?Και τί ακριβώς να τους πω?Αν δικαιούμαι μετεγγραφή ή κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

 

Άντε και θα 'μαι και κοντα στο Public και στην Ερμού...

 

Public=Φαρμακείο :P

Πέρασε κανείς/καμιά στο ΜΙΘΕ (Μεθοδολογίας Ιστορίας και Θεωρίας της Επιστήμης);

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Kαι να περασε σιγα μην πατησει. Αν δεν γινει φιλοσοφια της επιστημης η σχολή ( μετονομασία δηλαδή) θα παραμεινει άγνωστη, όπως και είναι άλλωστε.
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες.

http://www.in.gr/Reviews/placeholder.asp?lngReviewID=2464&lngChapterID=-1&lngItemID=71655

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...