Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο Greek Today Screen


WindowsNT
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εφόσον βγούν official και δεν δουλεύει, μπορείς να βοηθήσεις σύμφωνα με παρόμοια διαδικασία για το TGPS.

 

http://turboirc.com/forum/index.php?topic=107.0

Link to comment
Share on other sites

Στο p3600(Trinity) με WM6.1 δουλεύει άψογα με όλες τις rom που έχω δοκιμάσει!

 

Ok, άλλαξα τη ROM (Dutty's) και τώρα παίζει αψογα... Άρα ήταν άλλο το θέμα!

 

Ευχαριστώ και πάλι για ένα υπέροχο πρόγραμμα!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι η γιορτή της γυναίκας....και το eortologio για κάποιο λόγο δεν έχει πάρει είδηση :rolleyes:.... δεν το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό;;;; :wacko:
HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι η γιορτή της γυναίκας....και το eortologio για κάποιο λόγο δεν έχει πάρει είδηση :rolleyes:.... δεν το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό;;;; :wacko:

 

Άσε...την πάτησα κι εγώ και βρήκα τον μπελά μου από τη δική μου, πολύ γκρίνια!! :p

 

Έψαξα λιγάκι στο ημερολόγιο και νομίζω ότι την βρήκα καταχωρημένη κάπου μέσα στον Φλεβάρη. :wacko:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από Αθήνα πάλι.

 

Update RC3:

- Διόρθωση εορτής της γυναίκας από 2/8 σε 3/8. Του χρόνου πάλι. Δε φέρω καμία ευθύνη για τυχόν κρεβατομουρμούρα.

- Διόρθωση του left margin να είναι στα 30 pixels.

- Διόρθωση μικρού bug σχετικά με τις πολλαπλές εορτές.

 

Μ.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και σε ευχαριστουμε για τα συνεχη updates και την πολυ καλη δουλεια που κανεις.

 

Αν καταλαβα καλα καθε νεα εκδοση που βγαζεις την κατεβαζουμε απο το πρωτο σου post?

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει ξανα αλλα καλο θα ειναι να γραφει η καθε εκδοση ποια ειναι(πχ eortsetup_RC3.cab) και οχι το γενικο eortsetup.cab

 

Ευχαριστουμε και παλι. :)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για το πρόγραμμα. Είναι καταπληκτικό.Με βοηθάει πολύ στη δουλειά μου. Αν έχεις κάποια άλλα προγράμματα-εφαρμογές να μου προτείνεις για WM6 θα το ήθελα πολύ
Link to comment
Share on other sites

Άψογο!

Στις 24 Δεκεμβρίου γιορτάζει και ο Ευγένιος και θα πρότεινα να βγάλεις τον Αχμέτ :lol: από την ίδια ημέρα!

 

Σε συνέχεια του παραπάνω παρατήρησα ότι στις 7 Μαρτίου δείχνει γιορτή Ευγένιος, Ευγενία. Το σωστό είναι μόνο στις 24 Δεκεμβρίου.

Το Αχμέτ γιατί το έχεις βάλει;

Link to comment
Share on other sites

Bug:

Αν ένα επώνυμο τυγχάνει να υπάρχει και όνομα τότε το δείχνει πως γιορτάζει και στο εμφανίζει στην today screen με τις επαφές που γιορτάζουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι bug, το έχω βάλει σκόπιμα επειδή μερικοί γράφουν ανάποδα το επίθετο και το όνομα.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για το πρόγραμμα. Είναι καταπληκτικό.Με βοηθάει πολύ στη δουλειά μου. Αν έχεις κάποια άλλα προγράμματα-εφαρμογές να μου προτείνεις για WM6 θα το ήθελα πολύ

 

http://www.turboirc.com/ppc

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια του παραπάνω παρατήρησα ότι στις 7 Μαρτίου δείχνει γιορτή Ευγένιος, Ευγενία. Το σωστό είναι μόνο στις 24 Δεκεμβρίου.

Το Αχμέτ γιατί το έχεις βάλει;

 

 

Ολες οι εορτές που έχω βάλει είναι από το www.eortologio.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα.

 

Το http://www.eortologio.gr είναι ένα ζωντανό σαιτ το οποίο εξελίσσεται με προσθήκες ονομάτων που είτε δεν έχουν προστεθεί μέχρι σήμερα ή προκύπτουν απο έρευνα και συσχετισμό ετυμολογίας.

 

Κάθε όνομα που έχουμε αναρτήσει μπορεί να πλαισιωθεί είτε με εικόνα και/είτε με βίο. Αν δεν τον έχουμε αναρτήσει απλά ζητήστε το και θα το κανουμε. ΝΑΙ υπάρχει και Αγιος Αχμέτ !!!

 

Για πρόσβαση απο το κινητό μέσω ιντερνετ έχουμε δημιουργήσει την φόρμα http://www.eortologio.gr/mobile όπου μπορείτε να δείτε τις γνωστές γιορτές, τον Ορθόδοξο συναξαριστή αλλα και τις γιορτές γραμμένες με Αγγλικούς χαρακτήρες (για τους φίλους μας απο το εξωτερικό και για όσων το κινητό δεν υποστηρίζει Ελληνικά).

 

Είμαστε πάντα στην διάθεσή σας και σας ευχαριστούμε που χρησιμοποιείτε το σαιτ μας για την εγκυρη ενημέρωσή σας (και... μην ξεχνάτε να μας μνημονεύετε σαν πηγή !!!).

 

Χαιρετισμούς απο Θεσσαλονίκη

 

Χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα στο Touch Cruise χάθηκε απο το Today. Έκανα και εγώ την αναβάθμιση v1.00 RC2 --> v1.00 RC3 μέσω του PDA.

 

Ήθελε να μπώ στις ρυθμίσεις του Today και, αφού με ρώτησε με το γνωστό μήνυμα αν θέλω την εφαρμογή που ίσως δεν κάνει για τη συσκευή (κάτι το οποίο δεν είχε βγάλει στην πρώτη εγκατάσταση), το ξαναέβαλε στο Today. Από τότε δουλεύει καλά.

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

Ελέγχει αυτόματα ανα κάποιες μέρες αν είσαι συνδεδεμένος στο Internet, και αν ναι, σε ρωτάει για Update.
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη, αλλά ο Θοδωρής γιόρταζε το Σάββατο και το εορτολόγιο τον έβγαζε μέσα στην προηγούμενη εβδομάδα... :wacko:

 

μήπως δουλεύει με το παλιό ημερολόγιο?? :lol:

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...