Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εαν διαβασειs το review του iphone θα δειs οτι εχει εξελιχθει και εχει διορθωσει ολα τα προβληματα του prada.

για μενα ειναι μια απο τιs καλυτερεs προτασειs αυτη τη στιγμη για τα λεφτα του και οχι μονον.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια μικρη συγκριση Viewty - k850i που εκανα σημερα σε 3 διαφορετικες συνθηκες φωτισμου.

 

Στο πρωτο τοπιο, υποτιθεται οτι φωτογραφιζω σε φως ημερας...αλλα ο συννεφιασμενος καιρος δεν βοηθησε. Η απεικονιση των χρωματων στο Viewty ειναι ελαφρως καλυτερη οπως και γενικα το δεσιμο της φωτογραφιας.

 

Στη δευτερη photo με απολυτο σκοταδι, το k8500i απλα δεν παιζεται με το xenon του να μετατρεπει το σκοταδι σε φως. Δυστυχως δεν υπαρχει συγκριση με Viewty...

 

Στη τριτη υπαρχει χαμηλος εσωτερικος φωτισμος... Σε σχεση με τις καμερες των 3,2 MP που εχουμε συνηθισει κανενα απο τα 2 κινητα δεν δικαιολογει τα 5 MP που διαθετει. Εδω δεν μπορω να βρω νικητη, τραβανε και τα 2 με διαφορετικη υφη χρωματος..

 

Τα δικα μου συμπερασματα...ειναι οτι απλα το k850i τραβαει πολυ καλυτερα ΜΟΝΟ σε συνθηκες ανυπαρκτου εως πολυ χαμηλου φωτισμου. Μια σημειωση εδω, οτι 2 απο τις 3 φωτογραφιες του Sony εχουν υπερδιπλασιο μεγεθος απο αυτες του LG.

Για video δεν τιθεται καν θεμα, δεν το λεω ειρωνικα...αλλα δεν γινεται να συγκρινεις γραμματοσημο με Wide 640 * 480/384 ...

Για 120fps κλπ features ουτε συζητηση...

 

Viewty Vs K850i

 

http://img183.imageshack.us/img183/9146/lg1hs5.th.jpg http://img338.imageshack.us/img338/2920/k81df9.th.jpg

 

http://img167.imageshack.us/img167/4984/lg2rv8.th.jpg http://img174.imageshack.us/img174/2511/k82ka5.th.jpg

 

http://img174.imageshack.us/img174/4282/lg3mo0.th.jpg http://img179.imageshack.us/img179/4716/k83ih5.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Την πρωτη μερα που το πηρα ψιλοξενερωσα, αλλα εκανα μεγαλο λαθος...το κινητο το λατρευω καθε μερα που το εχω...ειναι απλα ενα τελειο κινητο με πολυ καλη καμερα για μενα! Πραγματικα ειναι τελειο... Και απο εμφανιση τραβαει ολα τα βλεματα.. Δεν μετανιωνω καθολου για τα λεφτα που εσκασα και το πηρα!!!

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς να χαιρετίσω όλους τους φίλους του φόρουμ που έχουν το ίδιο κινητό. Είμαι κ γω ένας από τους ευτυχείς κατόχους του 990 κ θα έλεγα ίσως από τους πρώτους (το αγόρασα 7-12).

Μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος αν και δεν το έχω ψάξει αρκετά σε βάθος.

Σίγουρα υπάρχουν ατέλειες όπως σε κάθε κινητό αλλά πιστεύω ότι όσες από αυτές μπορούν να διορθωθούν με ενημέρωση - αναβάθμιση του λογισμικού αυτό θα γίνει από την LG αργότερα καθώς το κινητό είναι ακόμα πολύ καινούριο.

Τα μόνα μείον που του αναγνωρίζω (τα οποία τα γνωριζα πριν το αγοράσω) είναι:

1) η έλλειψη wi-fi, πράγμα όμως που επηρεάζει μόνο αυτούς που χρησιμοποιούν το ιντερνετ πολύ συχνα. (είναι γεγονός ότι οι χρεώσεις για το σερφαρισμα στο ιντερνετ είναι πολυ μεγάλες κ ακριβές με τους άλλους τρόπους).

2) Επίσης η έλλειψη θεμάτων (υπάρχουν μόνο 3) αλλά ελπίζω πως είτε η μαμά εταιρεία είτε από αλλού θα βγάλουν αρκετά νεα θέματα (διαβαζω σε ξένα φόρουμ ότι αυτό είναι θέμα χρόνου μέχρι να "σπασουν" το λογισμικό του).

Όσο για το θέμα με τις εικόνες που εμφανίζονται όλες μαζί ανεξαρτήτως σε ποιο φάκελο είναι αποθηκευμένες, όντως είναι ένα κατ΄αρχην μεν πρόβλημα, όχι άλυτο δε. Πιστεύω δεν είναι τόσο κουραστικό όπως έχει ήδη αναφερθεί να πάει κάποιος στην εξωτερική μνήμη κ απο κει να μπει στους φακέλους που έχει δημιουργήσει με τις φωτό.

Για την αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο, οι ελληνικές καταχωρήσεις βρίσκονται στο τελευταίο tab "#1". Προσοχή γιατί επειδή οι περισσότεροι μεταφέρουν τις επαφές τους από κάποιο παλαιό κινητό, αναλόγως τη μάρκα, οι κοινοί χαρακτήρες στα κεφαλαία μεταξύ ελληνικού και αγγλικού αλφαβήτου (πχ Α, Β, Η, Κ, Ζ, Ε, κλπ) από ορισμένες εταιρείες καταχωρούνται για τα ελληνικά με τον αγγλικό τύπο (κάτι σαν τους πίνακες ASCII που χρησιμοποιούν οι Η/Υ). Το 990 όμως είναι έξυπνο κινητό και διαχωρίζει το Κ πχ στα αγγλικά από τα ελληνικά (δεν είναι δηλ για το λογισμικό το ίδιο γράμμα).

Επίσης όταν ψάχνετε επαφές με το πληκτρολόγιο, οπότε μένει χώρος μόνο για να εμφανίζονται 2 επαφές, αν πατήσουμε στη 2η τότε εξαφανίζεται το πληκτρολόγιο και εμφανίζονται κ οι υπόλοιπες που αποτελούν αποτέλεσμα στην αναζήτηση.

 

;)

Ayto me th mpataria sas to kanei kai esas? Sthn arxh deixnei oti fortizei mono ena koutaki kai meta apo kana misawro arxizoun na gemizoun kai ta 4... Why?

 

Όταν φορτίζει το κινητό, ο δείκτης της μπαταρίας δείχνει μέχρι ποιο σημείο της συνολικής χωρητικότητας έχει γεμίσει η μπαταρία. Έτσι όταν αυτή είναι εντελως άδεια, στην αρχή γεμίζει το 1ο κουτάκι, μετά απο λίγο μέχρι το 2ο και ουτω καθεξής. Οπότε για πχ όταν δείχνει ότι γεμίζει μέχρι το 3ο κουτάκι η μπαταρία σημαίνει ότι εκείνη τη στιγμή η μπαταρία έχει φορτίσει μέχρι το 50-75% της χωρητικότητάς της.

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,

 

Πήρα το κινητό την Δευτέρα. Το προηγούμενο μου ήταν το Ν73.

 

Μου φαίνεται θα το βάλω στην άκρη και θα ξαναπάρω το Ν73.

 

Μου άρεσε η εμφάνιση του, η οθόνη του, δέν μου άρεσε το μέγεθος του θα ήταν καλύτερο στο μέγεθος του Prada τουλάχιστον. Δυσκολεύομαι να το βγάλω απο την θήκη και κόντεψε να μου πέσει 2-3 φορές. Η οθόνη δεν έχει προστατευτικό περιμετρικό πλαίσιο οπότε αν πέσει forget it.

 

To image viewer δε, δεν λέει τίποτα αφου είναι σαν να βλέπεις ενα σκαναρισμένο κείμενο που ούτε μπορείς να ρολάρεις ούτε να μπείς μέσα,ούτε να κάνεις αναζήτηση.

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/xmas/frown.gif

:(

Το mp3 είναι καλό και το ηχείο επίσης, η φωτο μου φαίνονται θολές. Η μπαταρία κρατάει 2 μέρες με αρκετή χρήση. Γενικά το μενού δεν δίνει δυνατότητες και επιλογές να κάνεις πολλα πράγματα. Σίγουρα καλύτερο το Symbian + τα wmb.

 

Το bluetooth συνδέεται και δέν χάνει επαφή εύκολα σε σχέση με το Ν73.

 

Δέν μου άρεσε το jog που έχει στο φακό και η έλλειψη προστασίας οθόνης.

 

Δέν έχει φωνητική κλήση και δέν μπορείς να ηχογραφήσεις συνομιλία, απαράδεκτο.

 

Θα ήθελα κανένα καλό θέμα για την αναμονή, δέν βλέπω να κυκλοφοραει τίποτα.

 

Παρόλα αυτα είναι μία φιλότιμη προσπάθεια.:(http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/exclamation.gif

:!:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όταν ψαχνόμουν για καινούριο κινητό, είχα σοβαρά στα υπόψη και το Ν73-ΜΕ ένας από τους σοβαρούς λόγους που δεν το πήρα και κατέληξα στο LG Viewty ήταν το πληκτρολόγιο.

Για να γράψεις μήνυμα στο Ν73 πρέπει να έχεις δάκτυλα σαν οδοντογλυφίδα προκειμένου να μην πατάς δύο-δύο τα κουμπιά. Επιπλέον για να γράψεις μήνυμα κρατώντας το κινητό με το ένα χέρι το πιο πιθανό είναι αυτό να σου πέσει κάτω.

Από εξωτερική εμφάνιση το Ν73 ούτε που βλέπεται, πολύ κακόγουστο και χοντροκομμένο, σαν ξυλάγκουρο (Σουηδοί δεν το φτιάξανε?:lol::lol:)

 

Βέβαια είχε και θετικά όπως το κάλυμα της κάμερας που ανοίγοντάς το ενεργοποιούσες ταυτόχρονα την κάμερα και οι πολλές ρυθμίσεις του λογισμικού...

Link to comment
Share on other sites

τοχα πριν κανα εξαμηνο το n73 και το πουλησα γιαυτο τον λογο.

 

Συμφωνώ και εγώ για τα κουμπιά του Ν73, είναι tiny.

 

Απλα γενικώς απο θέμα λειτουργικού καμία σχέση.

 

Μαλλον πάω για κανα HTC TYTNII.

Link to comment
Share on other sites

To πήρα και εγώ και είναι πολύ ωραίο αλλά όταν βγάζω βίντεο με 120fps η ποιότητα γίνεται χάλια και η οθόνη σκουραίνει πολύ.Τι να κάνω?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia kai xronia sas polla....apo xtes eimai kai ego katoxos tou lg viewty....prosopika panta mou arese to stil tou kinito kai evaza se deuteri moira tin texnologia t....molis ematha gia to viewty to epsaksa to ida apo konta kai katalava pos auto pou thelo simplironete me mia poli kali texnologia...eimai euxaristimenos kai sigouros pos den pigan tsampa ta europoula m :lol:

 

 

tha ithela na kano mia erotisi omos gt ekana mia mikri vlakeia...

katafera na xalaso to prostateutiko othonis pou eixe mesa sto kouti to tilefono kai tora fovamai gia tixon gratsounies stin othoni ktlp....mipos exete idia apo pou mporo na promitheuto kati tetoio i paromoio t?sto katastita tou plaisio tis kallithea opos kai ston germano den vrika kati...kai me pliroforisan pos den iparxei akoma...

kserete mipos kapoia lisi?

euxaristo ek ton proteron.... :rolleyes:

Life Is Good:)
Link to comment
Share on other sites

 

tha ithela na kano mia erotisi omos gt ekana mia mikri vlakeia...

katafera na xalaso to prostateutiko othonis pou eixe mesa sto kouti to tilefono kai tora fovamai gia tixon gratsounies stin othoni ktlp....mipos exete idia apo pou mporo na promitheuto kati tetoio i paromoio t?sto katastita tou plaisio tis kallithea opos kai ston germano den vrika kati...kai me pliroforisan pos den iparxei akoma...

kserete mipos kapoia lisi?

euxaristo ek ton proteron.... :rolleyes:

 

kai egw to idio :wacko: den mporesa na to valw... ekane fouskales kai den evgainan me karta pou eleganoi odhgies..... :mad: isws auto alla den exw karta gia e bay http://cgi.ebay.com.au/EXiM-Screen-Protector-for-LG-Shine-KU990-KU-990_W0QQitemZ200186715051QQcmdZViewItem

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

kai egw to idio :wacko: den mporesa na to valw... ekane fouskales kai den evgainan me karta pou eleganoi odhgies..... :mad: isws auto alla den exw karta gia e bay http://cgi.ebay.com.au/EXiM-Screen-Protector-for-LG-Shine-KU990-KU-990_W0QQitemZ200186715051QQcmdZViewItem

 

 

oute ego exo kartoula :/

btw an kserei kapoios allos kapoio katastima as mas voithisei :>

Life Is Good:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά,

 

εχθές πήρα και εγώ το συγκεκριμένο κινητό μετά από πολλές ώρες που "έφαγα" εδώ μέσα διαβάζοντας τα σχόλια σας. Μέχρι τώρα είχα ένα K800i και ήμουν ανάμεσα το Viewty και το K850i. Τελικά πήρα αυτό που μου έκατσε από την αρχή.

Οι πρώτες μου εντυπώσεις θα μπορούσα να πω ότι δεν είναι ακριβώς αυτό που περίμενα. Ίσως γιατί μετά από ένα χρόνο συμβίωσης με το Ericsson είναι κάπως δύσκολη η προσαρμογή σε ένα εντελώς διαφορετικό τηλέφωνο. Πάντως είμαι σίγουρος ότι θα το αγαπήσω περισσότερο όσο περνάει ο καιρός!!!

Κάποια πράγματα είναι κάπως δύσχρηστα όπως το θέμα των φωτογραφιών. Γιατί μπορεί να έχεις τη δυνατότητα να φτιάξεις φακέλους στην εξωτερική μνήμη, αλλά δε γουστάρω αν το πιάσει κανείς στα χέρια του και πατήσει "οι εικόνες μου" να του τις πετάξει όλες φόρα παρτίδα. Αλλά αυτό είναι κάτι που τελικά δεν εχει και τόσο μεγάλη σημασία.

Ο media player είναι αρκετά καλός και η ένταση του ηχείου ικανοποιητική αν και θα προτιμούσα κάτι λίγο πιο δυνατό.

Το χειρότερο όμως κατά την ταπεινή μου άποψη είναι το handsfree.Τα ακουστικά είναι επιεικώς απαράδεκτα και πνίγουν εντελώς τον ήχο που μπορεί να βγάλει το κινητό!! Ευτύχως που μπορείς να βάλεις κάτι άλλο στη θέση αυτών.

Με την κάμερα δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ ακόμα, αλλά εκ πρώτης όψεως φαίνεται καλή με ιδιαίτερα πολλές ρυθμίσεις. Άσχημο είναι ότι δεν έχει κάλυμμα.

Το firmware της συσκευής μου είναι το V10a. Σε site-forum ( http://www.ku990.co.uk/forum/viewtopic.php?f=40&t=617 ) αποκλειστικά για το Viewty βλέπω ότι έχει φτάσει ήδη το V10e, αν και πρόκειται για κινητά που βρίσκονται στην Αγγλία. Έχει κάποιος από εδώ άλλη έκδοση? Χρειάζεται μήπως και το δικό μας κάποιο update??

 

Φιλικά,

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

αs μαs πει καποιοs που ειχε και παλια LG τα updates απο που τα κατεβαζουμε οταν βγει νεα αναβαθμιση;
Link to comment
Share on other sites

αs μαs πει καποιοs που ειχε και παλια LG τα updates απο που τα κατεβαζουμε οταν βγει νεα αναβαθμιση;

Δυστυχώς, απ' ότι έχω καταλάβει, για firmware update μόνο στην αντιπροσωπεία. :(

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

paidia to prostateutiko othonis mou exei spasei ta neura...

 

siga siga kanei ''eksogomata'' kai den ksero ti na kano ase pou fovamai oti an synexisei etsi tha ksekola me to paramikro. den thelo na to vgalo giati lypamai tin othoni. kamia idea???

 

pio pano diavasa oti den exoun vgei akoma adalaktika gia auto to thema ysxiei??

Link to comment
Share on other sites

Σημερα απο της 09.00 εως 16.00 εψαξα σε Πειραια και Αθηνα(Πλαισιο Γερμανο ηλεκτρονικη καταστηματα κινητης)τιποτα ουτε θηκη ουτε screen protektor. Τελικα αγορασα protektor για pda τα εκοψα στο μεγεθος μαμακιες κριμα τα 7 ευρω.Περιμενω απο βδομαδα να ανοιξει το service της LG(κανουν απογραφη και δεν λειτουργουν)μηπως και εχουν τo original screen protektor γιαυτο μην ψαχνετε αδικα προς το παρον ΑΥΤΑ
Link to comment
Share on other sites

Τι ακούω?

Ενα κινητό κοντά στα 500 ευρώ και δεν βρίσκεις ανταλλακτικά screen protector?

Και δεν βρίσκεις firmware update στο ιντερνετ gia ellinika?

Απο την γνωστή εταιρία κινητών τηλεφωνων LG?

Δεν το πιστεύω.

(εγώ εξοκολουθώ μετά απο 2 εβδομάδες να κλαίω τα ευρωπουλα κια ας λέτε ότι θέλετε).

(Είδες ρε παιδί μου λίγη διαφήμιση στην TV τι σου κάνει τελικά?).

(Ιφ σαμμπάντι γουοντς ιτ φορ θρηνάηντη πλήζ πιέμ μη)

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ως πιθανός αγοραστής, θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις σε όσους το έχουν ήδη αποκτήσει:

 

1. Πως τα πάει η μπαταρία; Πόσο κρατάει μετά από τις 3-4 πρώτες φορτίσεις και με τι χρήση;

2. Κάποιος είχε postάρει ένα link για ένα video με 10 tips. Εκεί έλεγε ότι παρόλο που όταν κάνει κάποιος διάφορες ρυθμίσεις στην camera και αυτές μετά χάνονται, όταν τις κάνει μια-μια, αυτές τελικά αποθηκεύονται. Ισχύει κάτι τέτοιο;

3. Ο ήχος στο video που τραβάει πως είναι;

4. Υποθέτω ότι στο video με τα 120fps δεν έχει ήχο. Σωστά;

5. Το flash δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν φακός. Σωστά;

6. Δεν παίζει ραδιόφωνο από το εξωτερικό ηχείο αλλά μόνο αποθηκευμένα αρχεία μουσικής. Σωστά;

7. Για να παίξει ραδιόφωνο πρέπει να έχουμε συνδέσει το ενσύρματο hands-free; Αν ναι, αυτό πως συνδυάζεται με κάποιο bluetooth όταν υπάρχει κάποια εισερχόμενη κλήση;

8. Φαντάζομαι ότι η αναπαραγωγή κάποιας ταινίας την σκίζει την μπαταρία. Σωστά φαντάζομαι;

9. Για το backup των επαφών είναι απαραίτητο το Outlook ή παίζει και με άλλες εφαρμογές;

10. Με το backup των sms, mms, εγγραφών ημερολογίου κ.λπ. τι γίνεται;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. ;)

 

Χρόνια πολλά.

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακούω?

Ενα κινητό κοντά στα 500 ευρώ και δεν βρίσκεις ανταλλακτικά screen protector?

Και δεν βρίσκεις firmware update στο ιντερνετ gia ellinika?

Απο την γνωστή εταιρία κινητών τηλεφωνων LG?

Δεν το πιστεύω.

(εγώ εξοκολουθώ μετά απο 2 εβδομάδες να κλαίω τα ευρωπουλα κια ας λέτε ότι θέλετε).

(Είδες ρε παιδί μου λίγη διαφήμιση στην TV τι σου κάνει τελικά?).

(Ιφ σαμμπάντι γουοντς ιτ φορ θρηνάηντη πλήζ πιέμ μη)

 

Διακρίνω μία εμπάθεια ή μου φαίνεται?

Ολες φυσικά οι άλλες εταιρείες από τις πρώτες 2-3 εβδομάδες έχουν διαθέσιμες θήκες , update , screen protector κ.λ.π. ε?

Πάντως αυτό μέσα είχε προστατευτικό για την οθόνη , τώρα αν το χαλάσεις σδεν φταίει η εταιρεία. Εμένα πάντως δεν μου έχει χαλάσει μέχρι τώρα.

Τέλος πάντων σε όποιον αρέσει , σε όποιον ΔΕΝ αρέσει υπα΄ρχουν και άλλες εταιρείες που είναι ...καλύτερες.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακούω?

Ενα κινητό κοντά στα 500 ευρώ και δεν βρίσκεις ανταλλακτικά screen protector?

Και δεν βρίσκεις firmware update στο ιντερνετ gia ellinika?

Απο την γνωστή εταιρία κινητών τηλεφωνων LG?

Δεν το πιστεύω.

(εγώ εξοκολουθώ μετά απο 2 εβδομάδες να κλαίω τα ευρωπουλα κια ας λέτε ότι θέλετε).

(Είδες ρε παιδί μου λίγη διαφήμιση στην TV τι σου κάνει τελικά?).

(Ιφ σαμμπάντι γουοντς ιτ φορ θρηνάηντη πλήζ πιέμ μη)

 

8A MPOROYSES MHPOS NA MOY PEIS GIATI ARXISES NA KLAIS TA EYROPOYLAKIA SOY GIATI SE MIA EBDOMADA PSINOMAI NA TO PARO K APO TIS 25 SELIDES TOY TOPIC POY EXO DIABASEI DEN EXO BREI KATI POY NA MOY ALLAZEI GNOMH...EYXARISTO PROKATABOLIKA:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διακρίνω μία εμπάθεια ή μου φαίνεται?

Ολες φυσικά οι άλλες εταιρείες από τις πρώτες 2-3 εβδομάδες έχουν διαθέσιμες θήκες , update , screen protector κ.λ.π. ε?

Πάντως αυτό μέσα είχε προστατευτικό για την οθόνη , τώρα αν το χαλάσεις σδεν φταίει η εταιρεία. Εμένα πάντως δεν μου έχει χαλάσει μέχρι τώρα.

Τέλος πάντων σε όποιον αρέσει , σε όποιον ΔΕΝ αρέσει υπα΄ρχουν και άλλες εταιρείες που είναι ...καλύτερες.

 

APO OTI BLEPO DEN EIXES PRBLHMA ME TO SCREEN PROTECTOR...AYTO POY LENE MERIKOI OTI EINAI DYSKOLO NA TO PERASEIS K POS AFHNEI KENA LOGO EGLOBISMENOY AERA EINAI ALH8EIA????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διακρίνω μία εμπάθεια ή μου φαίνεται?

Ολες φυσικά οι άλλες εταιρείες από τις πρώτες 2-3 εβδομάδες έχουν διαθέσιμες θήκες , update , screen protector κ.λ.π. ε?

Πάντως αυτό μέσα είχε προστατευτικό για την οθόνη , τώρα αν το χαλάσεις σδεν φταίει η εταιρεία. Εμένα πάντως δεν μου έχει χαλάσει μέχρι τώρα.

Τέλος πάντων σε όποιον αρέσει , σε όποιον ΔΕΝ αρέσει υπα΄ρχουν και άλλες εταιρείες που είναι ...καλύτερες.

 

Allos enas katoxos toy 990 pou NOMIZEI oti exei kanei thn agora tou AIWNA.Filarako PARE TO xampari.To kinhto EXEI TROMERA provlhmata kai oso kai na ta thavete emeis tha eimaste edw gia na bgazoume sthn fora.Mpas kai gleitwsei kanenas ta europoula tou...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...