Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,είμαι κάτοχος του συγκεκριμένου κινητού τα τελευταία δύο χρόνια και απόλυτα ικανοποιημένος εώς τώρα.Μετά από μία πτώση που είχε το κινητό δεν λειτουργούσε ούτε η οθόνη ούτε το touch έτσι παρήγγειλα από το ebay καινούρια και τα αντικατέστησα.Τώρα το κινητό δουλεύει μια χαρά αλλά όταν πάω να ανοίξω την κάμερα του μου βγάζει το μήνυμα "Φόρτωση" αλλά δεν κάνει τίποτα με αποτέλεσμα να κολλάει και να αναγκάζομαι να βγάζω την μπαταρία,που μπορεί να οφείλεται το γεγονός αυτό;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
εγώ παράγγειλα οθόνη και την άλλαξα γιατι ήτανε σπασμένη αλλα΄τώρα πατάω αλλού κια πιάνει αλλού φταίει το digitizer?
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Βοήθεια ....

 

Προσπαθώντας να αλλαξω την γδαρμένη οθόνη κατέστρεψα το flex cable που ενεργοποιεί την κάμερα :cry:!!

 

Δεδομένου οτι δύσκολα αντικαθίσταται το συγκεκριμένο part, υπάρχει δυνατότητα να βγάζω φωτο ή βίντεο χρησιμοποιόντας την οθόνη ;

 

Σώστε μεεε ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ξερει κανεις πως μπορω να γυρισω στο original menu του κινητου μετα απο CYL themes εγκατασταση??
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
παιδια καλησπερα. εχω ενα προβλημα εδω και μερες με το κινιτο μου , δηλαδη με την καρτα sim του κινιτου μου. ξαφνικα δεν εχω καθολου σημα και μου βγαζει inactive usim την εχω βαλει σε 3 διαγορετικες συσκευες αλλα τιποτα το ιδιο. τι μπωρει να εγινε να κλειδωθηκε απο μονη της ι καρτα sim? και πως το φτιαχνω αυτο τωρα? η καρτα ειναι Q telecom.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

παιδια εχω ενα προβλημα εχω το κινιτο 3 χρονια και αλλα την τελευτεα εβδομαδα οταν ανοιγω το φακελο "αρχεία" και κανω κλικ σε οπιοδιποτε φάκελο το κινιτο κολάει και κάνει επανεκινησει παιδια χρειαζομαι πραγματικα βοηθεια

 

περιμένω απάντηση

 

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
το κινητο μου LG KU990i δεν το μετανιωσα μου λυθηκαν οι αποριες παρακαλω σας προτεινω να το αγορασετε αν υπαρχουν πλεον αποθεματα αλλιως παραγελια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...