Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν:

1)Από όσο ξέρω όχι

2)Όχι (τώρα αν βάλεις μή εγκεκριμένο firmware δεν ξέρω)

3)Δυστυχώς όχι (και νομίζω από τις λίγα βασικά προβλήματα το οποίο

θα λυνόταν εύκολα αν η Samsung έβγαζε firmware updates)

4)Επίσης όχι (πρόβλμα το οποίο υπάρχει και σε πολλά κινητά πολλών

κατασκευαστών)

5)Όχι (ίδιο με 4)

6)Μόνο μέσω PC

 

Δεν νομίζω πάντως ότι πολλά από τα παραπάνω είναι βασικές ελλείψεις.

 

thanks gia tin enimerosi

ti enoeis oti polla apo ta parapano den einai elipseis?

sehlen
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει ένας φίλος το κινητό και θέλω να μου πείτε αν υπάρχει δυνατότητα να περάσουμε κανά παιχνίδι ή θέμα; Υπάρχει κάποια ιστοσελίδα;

 

ευχαριστώ

 

Παιχνίδια Java ναι, μετατρέπεις όμως το αρχείο με το προγραμμα του κινητού.

Βασικες ελλείψεις εννοώ πως δεν είναι κάτι τραγικό. Άλλωστε κινητό είναι πάνω από όλα. Δεν είναι τόσο τραγικό ο ήχος κλήσης και το wallpaper να είναι στο κινητό και όχ στην κάρτα, ας πούμε όπως και άλλες μικρό ιδιομορφίες. Τεσπα, γούστα είναι αυτά.....

Link to comment
Share on other sites

Telika to vrika. Legane oti to thema den allazei stin othoni. Katevasa kati fotografies animation kai egine mia xara thema. Mono pou den ginetai proi kai vradi opos stin akropoli alla gia allagi diathesis einai mia xara.

 

Πες μας και τί εικόνες έβαλες? Οτιδήποτε animated κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Apothikeste avtes tis foto. Meta sindeste to kinito me to PC mesw usb kai peraste tis foto sto kinito. An perasete sti karta mnimis, kante metakinisi stis agapimenes eikones sto 'tilefono mou'. Apo tis rithmiseis pigenete stin arxiki othoni---> thema mou. Allakste to 'dinamiko' me 'eikona', dialegontas tin eikona avti.

 

http://img80.imageshack.us/img80/1970/240oi0ak4we1.gif

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο φιλε μου να ειισαι καλα.

τουλαχιστο διχνει και την ωρα σε ψηφιακο ρολοι.το αλλο ηταν ελεηνο.πρωι πρωι να προσπαθεις να δεις με την τσιμπλα στο ματι τι ωρα ειναι.ενω με το ψηφιακο γινετε πιο αμεσα.

....προβληματα που εχει ο κοσμος ε?

sehlen
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να βρείτε πολλά τέτοια animated wallpapers/screensavers, αλλά και ringtones και διάφορα άλλα που αφορούν τα κινητά εδώ. Για το G600 επιλέγετε μέγεθος εικόνας 240Χ320.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να βρείτε πολλά τέτοια animated wallpapers/screensavers, αλλά και ringtones και διάφορα άλλα που αφορούν τα κινητά εδώ. Για το G600 επιλέγετε μέγεθος εικόνας 240Χ320.

 

Και ΕΔΩ ;)

 

 

@hakanmdr: ΔΕΝ χρειάζεται να κάνεις 8 post για 8 φωτογραφίες :confused:.. ένα post αρκεί ;).

Link to comment
Share on other sites

Κανένα απολύτως πρόβλημα;

Ποιό ΑΚΡΙΒΩΣ μοντέλο bluetooth SE έχεις; Για να πάρω και εγώ το ίδιο και να μην πειραματίζομαι με άλλα. :O

 

Έχει κανείς bluettoth της samsung; WEP 200 ή 500 ας πούμε; Προφανώς η συνεργασία μεταξύ Samsung κινητού και Samsung bluettoth θα πρέπει να είναι ΑΡΙΣΤΗ (έστι λέω τουλάχιστον!)

 

Εχω το WEP200 και λεοτουργεί περισσότερο από τέλεια

Στο συνιστώ ανεπιφύλακτα

Link to comment
Share on other sites

εχτε εντοπισει αν τα τραγουδια που ειναι στην καρτα μνημης με αυτα που ειναι στο κινητο να εχουν διαφορα στην ποιοτητα του ηχου γιατι εγω αυτο που παρατηρησα ειναι οτι ενα τραγουδι που ειχα στην συσκευη επαιζε μια χαρα ανω αυτα που ειχα στην καρτα επαιζε μαπα οταν το ακουγα μεσω bluetooth.
sehlen
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για να καταλαβω τιθεται θεμα τζογου?Καποιοι λενε πως υπαρχει οταν ειναι κλειστο εντονα! Καποιοι λενε πως υπαρχει λιγοτερο,καποιοι καθολου!:mad:Επειδη δεν αλλαζω κινητο καθε μηνα κ κανω "σκληρη" χρηση θα ηθελα να ξερω τις αντοχες του.Θα κρατησει 1.5-2 χρονια η θα πρεπει να ψαχνω αντικαταστάτη συντομα??:worry:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ο τζογος ειναι κατι δεδομενο και λογικο δεν μπορει να ανοιγει ενα τετοιο κινιτο 3 και 4 φορες την μερα το λιγοτερο και μετα απο 1 χρονο να μην διμιοθργηθει μεγαλυτερος τζογοσ.το δικο μου εχει λιγο αλλα με τον καιρο λογικα θα μεγαλωσει περισοτερο.ο καιρος θα διξει.
sehlen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατι.

Ποιος ειναι ο προκαθορισμενος κωδικος στο κλειδωμα τηλεφωνου.

Μεχρι τωρα ηξερα στα Samsung οτι ειναι τα 8 μηδενικα αλλα το βαζω και δεν ισχυει ουτε λενε τιποτα οι οδηγιες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατι.

Ποιος ειναι ο προκαθορισμενος κωδικος στο κλειδωμα τηλεφωνου.

Μεχρι τωρα ηξερα στα Samsung οτι ειναι τα 8 μηδενικα αλλα το βαζω και δεν ισχυει ουτε λενε τιποτα οι οδηγιες.

 

Βάζεις εσύ όποιο κωδικό θέλεις και τον πληκρολογείς άλλη μια φορά για επιβεβαίωση. Δηλαδή στο κάθε τηγλκέφωνο βάζει ο ιδιοκτήτης προσωπικό αριθμό ασφαλείας

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια συνδεω το κινιτο μεσο bluetoth hansdfree και αυτο που βλεπω ειναι οτι συνδεεται για 5 δευτερα κ μετα αποσυνδεεται.τι παιζει μπορω να κανω κατι.

ενω με το w700i που το συνδεω δεν εχει προβλημα κσι ειναι συνεχεια συνδεδεμενο.

ξερει κανενας να μου πει τι να κανω πριν μου την δωσει κ το σουταρο το κινητο.

sehlen
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...